Подать объявление

ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 6

ЗастройщикАТРИА ДЕВЕЛОПМЕНТ
Сдача ЖК2021 - 2025 г.
Планировки
от 29 200 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
197из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 35.
11/31%
4/11%
5/14%
5/14%
10/29%
1. . .2931. . .45
14 июнь 2022 08:42

Anna93

Забудовнику взагалі незнайома комунікація з інвесторами??? За рахунок перших інвесторів надалі і будується продаж, по рекомендаціям і т.д. Як, ми, потім будемо рекомендувати вас, якщо ми навіть не можемо почути відповідь коли буде продовжена процедура огляду квартир і отримання права власності??? Комунікація тільки з відділом продажу, який по шаблону надає відповідь. Зараз такий час, що люди хотіли б отримати свої ключі і не жити на зйомних квартирах, бо не всі залишились на роботах і взагалі мають будинок. І затримка ця тягнулась задовго до початку війни…. 


Ми вже вимагаємо від керівництва відповідь, бо очікувати вже терпіння закінчилось! Виконайте свої обов’язки по договору !!!!

Повністю погоджуюсь, те що взагалі немає ніякої зворотньої відповіді, виключені телефони і тд. викликає все більше запитань..


Навіть якщо менеджера немає на робочому місці, то йому нічого не заважає дати хоть будь якусь відповідь з іншого місця де він знаходиться!!

22 июнь 2022 19:35

Доброго дня. Шановний забудовник, дайте людям інформацію щодо продовження будівництва, чи планується взагалі відновлення, чи ні? Якщо так то орієнтовні строки? Люди нервують, майте повагу до ваших інвесторів, це ж майбутні ваші клієнти, це ж не один ваш об'єкт. Це і у ваших інтересах також. Не можна так ігнорувати ваших існуючих, а також потенційних покупців. Адже форум відкритий для усіх, і почитавши відгуки і побачивши ваше відношення то ви втратите не тільки існуючих клієнтів, а і майбутніх також.

23 июнь 2022 06:56

Забудовник збирається надати відповідь коли почнуть видавати ключі? Чи так і буде просто мовчати.

23 июнь 2022 19:52

Шановні представники забудовника, наполегливо просимо вас надати відповіді на запитання протягом тижня (до кінця робочого дня п'ятниці, 1 липня 2022 р.), а саме:


1) Коли планується поновлення оглядів квартир у першому та другому будинках, а також запуск процесу отримання документів, необхідних для оформлення права власності?

2) Яка ситуація із підключенням комунікацій? Особливо турбує котельня.

3) Чи готові МЗК та яка ситуація із облаштуванням прибудинкової території?


Ми щиро сподіваємося, що комунікація з вашого боку нарешті стане клієнтоорієнтованою і ми (понад 50 ваших інвесторів) врешті отримаємо відповіді на свої запити.


Зараз консультуємося з юристами та розглядаємо подальші дії у випадку ігнорування цього повідомлення. Сподіваємося на співпрацю з вашого боку.

24 июнь 2022 08:39

Повідомлення на цьому форумі не мають ніякої юридичної сили. Треба писати офіційне звернення, або ще краще -  адвокатський запит(десь 1000грн), на який отримувач зобов'язаний протягом 5 робочих днів надати відповідь.   

24 июнь 2022 10:00

Сегодня (24 июня)была в Чабанской СельРаде. Отношение очень хорошее, рассказали что знают по дому по подключениям. Готовы помогать. Зашла на стройку. Прораб Александр связался по телефону с инженером. Ответ- можно заранее договориться, прийти осмотреть квартиру, подписать Акт. Можно прийти технику для замера и изготовления тех паспорта.Кому интересно  техник есть, готов изготовить паспорта с занесением в реестр, с правильными замерами. надо собраться несколько человек что бы он не ездил к каждому. Готовы сделать тех паспорта на два дома.

24 июнь 2022 12:53

У нас сейчас сложная ситуация в стране. Давайте будем дружелюбнее друг к другу. Предлагаю выйти к застройщику с помощью. Каждый, кто заинтересован зайти на ремонт может на своем этаже доделать что то ( штукатурка, покраска.... ) можно по возможности докупить (в разумных пределах). Это наше общее, нам жить и жизнь должна быть комфортной.

24 июнь 2022 12:59

Це супер, але головне питання це опалення. Якщо нема котельні, то заміри не дуже допоможуть.

24 июнь 2022 12:59

Ludmila1

Сегодня (24 июня)была в Чабанской СельРаде. Отношение очень хорошее, рассказали что знают по дому по подключениям. Готовы помогать. Зашла на стройку. Прораб Александр связался по телефону с инженером. Ответ- можно заранее договориться, прийти осмотреть квартиру, подписать Акт. Можно прийти технику для замера и изготовления тех паспорта.Кому интересно  техник есть, готов изготовить паспорта с занесением в реестр, с правильными замерами. надо собраться несколько человек что бы он не ездил к каждому. Готовы сделать тех паспорта на два дома.

Підкажіть будь ласка з ким можна домовитись про огляд і підписання акту?



24 июнь 2022 13:26

Ludmila1

Сегодня (24 июня)была в Чабанской СельРаде. Отношение очень хорошее, рассказали что знают по дому по подключениям. Готовы помогать. Зашла на стройку. Прораб Александр связался по телефону с инженером. Ответ- можно заранее договориться, прийти осмотреть квартиру, подписать Акт. Можно прийти технику для замера и изготовления тех паспорта.Кому интересно  техник есть, готов изготовить паспорта с занесением в реестр, с правильными замерами. надо собраться несколько человек что бы он не ездил к каждому. Готовы сделать тех паспорта на два дома.

Про який Акт ви пишите?  З 24 лютого підписання актів призупинили і досі не відновили. На форумі після 24 лютого більше інформації від забудовника не було, хоча були обіцянки в тому ж тексті, що обов'язково повідомлять що буде далі після 28 лютого. Воно так і не настало для представників. 

Інвестори не можуть ні добитися поновляння огляду квартир, ні будь якої інформації від забудовника. 

24 июнь 2022 13:28

Ludmila1

У нас сейчас сложная ситуация в стране. Давайте будем дружелюбнее друг к другу. Предлагаю выйти к застройщику с помощью. Каждый, кто заинтересован зайти на ремонт может на своем этаже доделать что то ( штукатурка, покраска.... ) можно по возможности докупить (в разумных пределах). Это наше общее, нам жить и жизнь должна быть комфортной.

Так может застройщик мне поможет аренду за квартиру платить? Ну раз такая сложная у нас ситуация.

24 июнь 2022 13:33

Ludmila1

У нас сейчас сложная ситуация в стране. Давайте будем дружелюбнее друг к другу. Предлагаю выйти к застройщику с помощью. Каждый, кто заинтересован зайти на ремонт может на своем этаже доделать что то ( штукатурка, покраска.... ) можно по возможности докупить (в разумных пределах). Это наше общее, нам жить и жизнь должна быть комфортной.

Можливо тоді забудовник теж "буде добріше" і поверне частину грошей, що були проінвестовані в будівництво....Про яку допомогу ви кажете?  Ви в своєму глузді? Люди вклали гроші свої щоб отримати квадратні метри вчасно і отримати їх взагалі. В країні ото ж бо зараз не найкраща ситуація. Хтось і роботу втратив і хтось орендує ті квадратні метри, щоб жити десь, бо куплені ним квадратні метри так і не добудовані і не ключі не передані. А ви зараз пишете при якусь доброту і допомогу? 

24 июнь 2022 16:52

1. Хорошие новости, что можно приехать и осмотреть квартиру. Но после подписания акта, на сколько я помню, юристы должны приготовить документы для регистрации квартиры.
Но что подписывать акты, выше есть много вопросов по котельной и т.д.- ответов на них нет. И судя по второму сообщению речь не о масштабных вещах, а о мелочах типа штукатурки и покраски. Так что подписывать? Делать ремонт в квартире без воды, света, канализации и лифта? Я уже молчу что "зима скоро" и к этому всему добавиться отопление.
2. И тут перейду ко второму. Предложение очень странное, мягко говоря. Я даже не буду высказывать всё возмущение и надеюсь это только Ваше мнение и никем оно не озвучено.
"Покрасить подъезд" это очень опасный прецедент и дальше нас будет ждать: Купить котельную- сброситься на канализацию- посадить траву по домом- сделать дорогу к дому и список этот бесконечный, до "построить дома следующей очереди". Еще раз, надеюсь это даже не озвучивалось застройщиком.
С таким же результатом можно поставить палатку под домами, вырыть там яму для туалета и вместе жить в "нашем общем".
Прошу не воспринимать на свой счет, все на нервах и хотят получить быстрее хоть какие-то ответы. Но не так радикально, чтоб жить в "своей квартирке" но без коммуникаций и двора...

24 июнь 2022 18:41

asmihal

1. Хорошие новости, что можно приехать и осмотреть квартиру. Но после подписания акта, на сколько я помню, юристы должны приготовить документы для регистрации квартиры.
Но что подписывать акты, выше есть много вопросов по котельной и т.д.- ответов на них нет. И судя по второму сообщению речь не о масштабных вещах, а о мелочах типа штукатурки и покраски. Так что подписывать? Делать ремонт в квартире без воды, света, канализации и лифта? Я уже молчу что "зима скоро" и к этому всему добавиться отопление.
2. И тут перейду ко второму. Предложение очень странное, мягко говоря. Я даже не буду высказывать всё возмущение и надеюсь это только Ваше мнение и никем оно не озвучено.
"Покрасить подъезд" это очень опасный прецедент и дальше нас будет ждать: Купить котельную- сброситься на канализацию- посадить траву по домом- сделать дорогу к дому и список этот бесконечный, до "построить дома следующей очереди". Еще раз, надеюсь это даже не озвучивалось застройщиком.
С таким же результатом можно поставить палатку под домами, вырыть там яму для туалета и вместе жить в "нашем общем".
Прошу не воспринимать на свой счет, все на нервах и хотят получить быстрее хоть какие-то ответы. Но не так радикально, чтоб жить в "своей квартирке" но без коммуникаций и двора...

Зачётный ответ! Поддерживаю. 

Мы тоже были на стройке. Тоже общались буквально вчера с якобы прорабом Александром. Правда, ничего выше описанного он не говорил. На 4 этажах работали по одному человеку, утепляли холодные переходы. Ушли со смешанным чувством: вроде что-то движется, но в странном темпе, если застройщик хочет все таки сдать дом в этом году.

24 июнь 2022 18:41

nykrym

Підкажіть будь ласка з ким можна домовитись про огляд і підписання акту?



Я не могу здесь написать номер телефона прораба.  Он на стройке находится. Приезжаете и договариваетесь.

24 июнь 2022 18:45

PoDarka

Про який Акт ви пишите?  З 24 лютого підписання актів призупинили і досі не відновили. На форумі після 24 лютого більше інформації від забудовника не було, хоча були обіцянки в тому ж тексті, що обов'язково повідомлять що буде далі після 28 лютого. Воно так і не настало для представників. 

Інвестори не можуть ні добитися поновляння огляду квартир, ні будь якої інформації від забудовника. 

Я была на стройке. При мне прораб звонил инженеру. Тот ответил - смотрю квартиру и подписываю Акт что батареи есть, счетчики есть. Я хочу уже приехать с техником и зайти в квартиру чтобы он сделал замеры и изготавливал тех паспорт. А я проверяю и подписываю Акт.

24 июнь 2022 18:47

PoDarka

Можливо тоді забудовник теж "буде добріше" і поверне частину грошей, що були проінвестовані в будівництво....Про яку допомогу ви кажете?  Ви в своєму глузді? Люди вклали гроші свої щоб отримати квадратні метри вчасно і отримати їх взагалі. В країні ото ж бо зараз не найкраща ситуація. Хтось і роботу втратив і хтось орендує ті квадратні метри, щоб жити десь, бо куплені ним квадратні метри так і не добудовані і не ключі не передані. А ви зараз пишете при якусь доброту і допомогу? 

И я вкладывала деньги и так же жду квартиру. Поэтому и предлагаю ускорить наше новоселье. 

24 июнь 2022 18:50

asmihal

1. Хорошие новости, что можно приехать и осмотреть квартиру. Но после подписания акта, на сколько я помню, юристы должны приготовить документы для регистрации квартиры.
Но что подписывать акты, выше есть много вопросов по котельной и т.д.- ответов на них нет. И судя по второму сообщению речь не о масштабных вещах, а о мелочах типа штукатурки и покраски. Так что подписывать? Делать ремонт в квартире без воды, света, канализации и лифта? Я уже молчу что "зима скоро" и к этому всему добавиться отопление.
2. И тут перейду ко второму. Предложение очень странное, мягко говоря. Я даже не буду высказывать всё возмущение и надеюсь это только Ваше мнение и никем оно не озвучено.
"Покрасить подъезд" это очень опасный прецедент и дальше нас будет ждать: Купить котельную- сброситься на канализацию- посадить траву по домом- сделать дорогу к дому и список этот бесконечный, до "построить дома следующей очереди". Еще раз, надеюсь это даже не озвучивалось застройщиком.
С таким же результатом можно поставить палатку под домами, вырыть там яму для туалета и вместе жить в "нашем общем".
Прошу не воспринимать на свой счет, все на нервах и хотят получить быстрее хоть какие-то ответы. Но не так радикально, чтоб жить в "своей квартирке" но без коммуникаций и двора...

В Раде сказали что вода подведена, канализация есть, электрика тоже. По котельной - дом принят в эксплуатацию - котельная есть. Надо будет выбрать поставщика и заключить договор. 

25 июнь 2022 05:18

Ludmila1

У нас сейчас сложная ситуация в стране. Давайте будем дружелюбнее друг к другу. Предлагаю выйти к застройщику с помощью. Каждый, кто заинтересован зайти на ремонт может на своем этаже доделать что то ( штукатурка, покраска.... ) можно по возможности докупить (в разумных пределах). Это наше общее, нам жить и жизнь должна быть комфортной.

Це забудовник вирiшив так комунiкацiю налагодити, через "Людмилу"?, я розумiю, що iнвесторiв жк Атрiя, ви маэте за лохiв, звiсно дешевше заплатити пару сотен ботам, яких ви заселили на форум, i заспокоювати "нервових" iнвесторiв, но хочу вас розстроiти, трюк, не спрацював, вашi манiпуляцii давно вскритi, а Ви понесете повну юридичну вiдповiдальнiсть за те що не виконали своi забовязання по договору. 

25 июнь 2022 08:46

Ludmila1

И я вкладывала деньги и так же жду квартиру. Поэтому и предлагаю ускорить наше новоселье. 

Оплативши ще гроші? Це що якась благодійність?  Жінко, не смішіть тут нікого. Всі на рівних правах підписували договори і оплачували гроші. Інвестори виконали свої зобов'язання, оплативши гроші як зазначено в договорі. Забудовник не виконав частково свої зобов'язання по договору. 

Вам немає куди гроші діти зайві?  Віддайте на допомогу ЗСУ. 

Гадаю у інвесторів є куди гроші дівати, особливо коли тепер всі матеріали піднялись в ціні в декілька разів. 

Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
1. . .2931. . .45
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее