Подать объявление

ул. Соломенская, 20а (20в)

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 67.
11/16%
3/4%
17/25%
12/18%
24/36%
1. . .35. . .92
15 июнь 2015 12:59
Цитата "Анна Яремко":

Прошу вибачення за тимчасові незручності.
Мій email - a.yaremko@s20a.com.ua
Можете писати всі Ваші питання, які виникають.
Будь ласка, повторіть Ваш лист, із задоволенням Вам надам відповідь на Ваш лист.
Лист від Вас ще не отримала.


:-) я вам уже письмо отправила и ответ быстро получила - спасибо.
Если сегодня не успею, то завтра перезвоню, чтобы договориться о встрече и прояснить все моменты
15 июнь 2015 13:18
Цитата "Jul-sn":


:-) я вам уже письмо отправила и ответ быстро получила - спасибо.
Если сегодня не успею, то завтра перезвоню, чтобы договориться о встрече и прояснить все моменты

Добре, буду чекати від Вас дзвінка.
15 июнь 2015 13:28
Цитата "bondit":

a.yaremko@s20а.com.ua
вы пропустили "а" в адресе. сам по себе адрес наводит на размышления...это значит, что название компании "S20a" - то есть компания на одну стройку

Доброго дня, bondit.
bondit, як Вас звати, як можна до Вас звертатись, напишіть свій контактний номер телефону, щоб можна було з Вами зв'язатись та запросити Вас у наш відділ продажу для отримання повної інформації про наш чудовий Житловий Комплекс.
s20a - немає відношення до компанії.
s20a - це сайт проекту.
Будь ласка, залиште свої контактні дані, щоб можна було більш детально розповісти на всі Ваші питання.

Доречі,щодо будинку № 1, вже будуємо 10 поверх.
15 июнь 2015 14:17
Цитата "bondit":
на сайте кадастра посмотрите...правда, там не всегда актуальная инормация, но все же.

//monitor.mkk.kga.gov.ua/

№ заяви: 1120
Адреса: Солом'янський, Солом'янська, 20-а
Назва об’єкту: Житловий будинок з вбудовано-прибудованими приміщеннями нежитлового призначення
Забудовник: Київський національний університет внутрішніх справ
Статус: Має ознаки самочинного будівництва

Ваше посилання на інформацію в інтернеті - не актуальна на сьогодні.
Київський національний університет внутрішніх справ України - є не забудовником а ЗАМОВНИКОМ.
Девелопер проекту є ТМ (Торгова Марка) Контакт Інвест.
Будь ласка, напишіть свій контактний номер телефону, щоб можна було з Вами зв'язатись та записати на зустріч у відділ продажу та запросити на смачну чашку кави у відділі продажу.
Дякую з увагу.
15 июнь 2015 14:23
Цитата "bondit":

в нашей стране может быть ясно только когда дом сдадут, подведут и запустят все комуникации и получат адрес...как по мне, высоковатая цена как для этого района и noname-компании.

На жаль, ймовірно, Ви давно аналізували ринок цін на новобудови саме в центральній частині Солом'янського району.
Наша пропозиція і відношення Ціна - Якість, Найкраща.
P.S. Ми для Вас готові пропонувати та детально розповісти про деталі про "Літню Акцію".
Телефонуйте, я все розповім.
15 июнь 2015 15:43
Цитата "Анна Яремко":

На жаль, ймовірно, Ви давно аналізували ринок цін на новобудови саме в центральній частині Солом'янського району.
Наша пропозиція і відношення Ціна - Якість, Найкраща.
P.S. Ми для Вас готові пропонувати та детально розповісти про деталі про "Літню Акцію".
Телефонуйте, я все розповім.

Здравствуйте, Анна! На данный момент я не рассматриваю возможность инвестирования в ваш комплекс. Прежде всего, из-за неподходящих для меня сроков сдачи. В любом случае, удачи в стоительстве!
18 июнь 2015 11:19
Цитата "Анна Яремко":

Київський національний університет внутрішніх справ України - є не забудовником а ЗАМОВНИКОМ.

подскажите, а в чем разница между Заказчиком и Застройщиком?
также подскажите на каком сайте можно ознакомиться с разрешительными документами на данный объект? спасибо
22 июнь 2015 20:48
Цитата "Анна Яремко":


"Ви правильно помітили. Компанія ТОВ Контакт-Інвест, була забудовником ЖК "Вікторія".
На даний момент, ТОВ "Контакт-Інвест", як будівельна компанія не працює. Але, бренд "Контакт-Інвест", залишається як торгова марка девелопера. Фактично люди, які створювали і побудували ЖК "Вікторію".

Та прошу звернути Вашу увагу, що Забудовником є ​​компанія ТОВ "І.В.Трейд", а "Контакт-Інвест" - це девелопер проекту.
Керівник компанії "Контакт-Інвест" також є керівником компанії І.В.Трейд.

Проекти, які ми створюємо і реалізуємо, розвиваються під брендом девелопера "Контакт-Інвест".
У нас все прозоро і відкрито.

Вы хоть сами поняли, какую написали чушь собачью?
Или это "я не дурак, это я вас обдурить пытаюсь"?
23 июнь 2015 12:15
Цитата "julson":

подскажите, а в чем разница между Заказчиком и Застройщиком?
также подскажите на каком сайте можно ознакомиться с разрешительными документами на данный объект? спасибо

Доброго дня.
Прошу вибачення, що так довго не відповідала на Ваше питання.

Щодо різниці між замовником та забудовником пізніше Вам напишу.
З нашою дозвільною документацією Ви можете ознайомитись в нас у відділі продажу, який працює Понеділок - П'ятниця з 10.00 - 19.00 та Субота з 11.00 - 15.00
Приходьте, будемо раді бачити Вас у відділі продажу та надамо Вам відповіді на всі існуючі питання, які виникнуть в процесі переговорів.
23 июнь 2015 12:26
Цитата "KoraCarerra":

Вы хоть сами поняли, какую написали чушь собачью?
Или это "я не дурак, это я вас обдурить пытаюсь"?

Шановний "KoraCarerra", не знаю як Вас звати так як Ви не написали Ваше ім'я та по батькові.
Коротко повторюсь, що Забудовник і Девелопер це різні особиі в них різні функції та хоча й пересікаються.
Контакт Інвест - девелопер, який створю проект.
ТОВ "І.В. Трейд" - який його будує.
Якщо у Вас є питання, будь ласка, задавайте але прошу Вас написати як Вас можна звертатись, щоб запросити Вас у відділ продажу де ми зможемо Вам обговорити Всі питання, які Вас цікавлять.
Так як ми не бачимо один одного в переписці сама переписка займе дуже багато часу у Вас, щоб отримати відповідь на всі Ваші питання.
Прохання, щоб зекономити час Ваш, приходьте до нас.
23 июнь 2015 15:24
Цитата "Анна Яремко":

З нашою дозвільною документацією Ви можете ознайомитись в нас у відділі продажу, який працює Понеділок - П'ятниця з 10.00 - 19.00 та Субота з 11.00 - 15.00
Приходьте, будемо раді бачити Вас у відділі продажу та надамо Вам відповіді на всі існуючі питання, які виникнуть в процесі переговорів.

Уважаемая Анна, советую Вам ознакомиться со ст. 24 ЗУ "О рекламе", а именно:
1. Реклама послуг (банківських, страхових, інвестиційних
тощо), пов'язаних із залученням коштів населення, або осіб, які їх
надають, дозволяється лише за наявності спеціального дозволу,
ліцензії, що підтверджує право на здійснення такого виду
діяльності. Така реклама повинна містити номер дозволу, ліцензії,
дату їх видачі та найменування органу, який видав цей дозвіл,
ліцензію.


//zakon4.rada.gov.ua/laws/show/270/96-%D 0%B2%D1%80/page2

на вашем сайте такая информация отсутствует
почему вы нарушаете закон?
23 июнь 2015 15:34
Цитата "Анна Яремко":
Забудовник і Девелопер це різні особиі в них різні функції та хоча й пересікаються.

Анна, прошу также разъяснить разницу не только между Заказчиком и Застройщиком, но Девелопером.
И желательно со ссылками на законодательные нормы, в рамках которых данные юр лица осуществляют свою деятельность
спасибо
29 июнь 2015 08:43
Цитата "julson":

Уважаемая Анна, советую Вам ознакомиться со ст. 24 ЗУ "О рекламе", а именно:
1. Реклама послуг (банківських, страхових, інвестиційних
тощо), пов'язаних із залученням коштів населення, або осіб, які їх
надають, дозволяється лише за наявності спеціального дозволу,
ліцензії, що підтверджує право на здійснення такого виду
діяльності. Така реклама повинна містити номер дозволу, ліцензії,
дату їх видачі та найменування органу, який видав цей дозвіл,
ліцензію.


//zakon4.rada.gov.ua/laws/show/270/96-%D 0%B2%D1%80/page2

на вашем сайте такая информация отсутствует
почему вы нарушаете закон?

Доброго дня.
Хочу звернути Вашу увагу, що даний пункт на який Ви акцентуєте увагу, діє тільки на розміщення зовнішньої реклами по місту а саме: на бордах, тролах та ін.
На нашій зовнішній рекламі (бордах та тролах) дана інформація по документам (ким виданий документ, номер та дата) вказана.
Ми закон не нарушаємо.
Дозвіл на будівництво, яке видає Інспеція державного архітектурно-будівельного контролю у місті Києві та
Ліцензія, яке видає Державна архітектурно-будівельна інспекція України.
Ці Документи в нас є, знаходяться у відділі продажу, якщо бажаєте ознайомитись з ними приходьте до нас у відділ продажу.
При зустрічі надамо всі документи, які будуть Вас цікавити.
29 июнь 2015 09:30
Цитата "Анна Яремко":
пункт на який Ви акцентуєте увагу, діє тільки на розміщення зовнішньої реклами по місту


зачем вы обманываете?
действие этой статьи распространяется на все виды рекламы, а именно:
"розповсюджена в будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначена сформувати або
підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких
особи чи товару; " //zakon4.rada.gov.ua/laws/show/270/96-%D 0%B2%D1%80/page

очень некрасиво с вашей стороны то, что вы не только не ответили ни на один вопрос, но еще и наврали перекрутив нормы закона. вы действительно считаете, что здесь сидят дураки, которым можно рассказывать подобную чепуху?

будьте добры, либо ответьте на вопросы, заданные выше, либо мы вполне обоснованно можем считать вас лгуньей
29 июнь 2015 09:36
Цитата "julson":


зачем вы обманываете?
действие этой статьи распространяется на все виды рекламы, а именно:
"розповсюджена в будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначена сформувати або
підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких
особи чи товару; " //zakon4.rada.gov.ua/laws/show/270/96-%D 0%B2%D1%80/page

очень некрасиво с вашей стороны то, что вы не только не ответили ни на один вопрос, но еще и наврали перекрутив нормы закона. вы действительно считаете, что здесь сидят дураки, которым можно рассказывать подобную чепуху?

будьте добры, либо ответьте на вопросы, заданные выше, либо мы вполне обоснованно можем считать вас лгуньей


Будь ласка, поставте коректно Ваше запитання?

З чого Ви взяли, що ми нарушаємо закон.

Якщо Ви дійсно зацікавлені в нашому об'єкті та хочете побачити дані документи напишіть свій емейл та свій контактний номер телефону.
29 июнь 2015 09:44
Цитата "Анна Яремко":


Будь ласка, поставте коректно Ваше запитання?

боже мой, вы же сами обещали несколько постов выше ответить мне на конкретные вопросы. вы забыли? так трудно с прочтением текста? или так нужно уйти от неудобных вопросов?
ок. попробуем еще раз

1.
Цитата "julson":

подскажите, а в чем разница между Заказчиком и Застройщиком?


2.
Цитата "julson":
подскажите на каком сайте можно ознакомиться с разрешительными документами на данный объект?


3.
Цитата "julson":
прошу также разъяснить разницу не только между Заказчиком и Застройщиком, но Девелопером.
И желательно со ссылками на законодательные нормы, в рамках которых данные юр лица осуществляют свою деятельность
спасибо


4.
Цитата "julson":

ознакомиться со ст. 24 ЗУ "О рекламе", а именно:
1. Реклама послуг (банківських, страхових, інвестиційних
тощо), пов'язаних із залученням коштів населення, або осіб, які їх
надають, дозволяється лише за наявності спеціального дозволу,
ліцензії, що підтверджує право на здійснення такого виду
діяльності. Така реклама повинна містити номер дозволу, ліцензії,
дату їх видачі та найменування органу, який видав цей дозвіл,
ліцензію.


//zakon4.rada.gov.ua/laws/show/270/96-%D 0%B2%D1%80/page2

на вашем сайте такая информация отсутствует
почему нарушаете закон, а именно ст. 24????
29 июнь 2015 09:47
Цитата "Анна Яремко":

Напишіть свій емейл та свій контактний номер телефону, якщо Ви дійно зацікавлені в інвестуванні.

для того чтобы решить заинтересована я или нет, мне сначала нужно понять что это за стройка и стоит ли тратить на нее свое время
в данный момент вы не ответили ни на один вопрос, перекрутили и нагло наврали о распространении закона о рекламе на вашу деятельность
пока что вы показываете себя как не профессионал
если ситуация изменится, то очень возможно что будем иметь с вами дело
все зависит от вас
29 июнь 2015 10:07
Цитата "julson":

для того чтобы решить заинтересована я или нет, мне сначала нужно понять что это за стройка и стоит ли тратить на нее свое время
в данный момент вы не ответили ни на один вопрос, перекрутили и нагло наврали о распространении закона о рекламе на вашу деятельность
пока что вы показываете себя как не профессионал
если ситуация изменится, то очень возможно что будем иметь с вами дело
все зависит от вас

Поясніть мені, будь ласка, як можна в переписці зрозуміти чи цікавить Вас будівництво чи ні?
Неодноразово писала, що якщо Ви дійсно хочете перевірити дозвільну документацію, приходьте у відділ продажу.
Раніше я вже писала, що дуже мало часу залишається на переписку на даному форумі, оскільки йде робочий процес і щоб максимально точно відповісти на всі Ваші поставлені питання та щоб жодного питання не пропустити.
Для того, щоб детально Вам розповісти та надати відповіді на Всі Ваші поставлені питання, напишіть свій контактний номер телефону.
29 июнь 2015 10:08
Цитата "julson":
:faceoff: :faceoff: :faceoff:
боже мой, вы же сами обещали несколько постов выше ответить мне на конкретные вопросы. вы забыли? так трудно с прочтением текста? или так нужно уйти от неудобных вопросов?
ок. попробуем еще раз

1.

2.

3.

4.
ї

На питання № 1 відповідь надала.
29 июнь 2015 10:13
Цитата "Анна Яремко":

Для того, щоб детально Вам розповісти та надати відповіді на Всі Ваші поставлені питання, напишіть свій контактний номер телефону.


Отвечать на форуме не будете?
почитайте правила, вы уже нарушили их

/domik-rules-t19531.html#post-267480
2.3. Сообщения, если необходимо, требуется подкреплять фактами (ссылками, фотографиями, сканами документов и т.п.). Сообщения, не содержащие вышеуказанных требований Вы имеете полное право считать недостоверными.

2.5. Сообщения в общедоступных темах должны соответствовать принципу открытой темы - информация должна быть общедоступна, либо не анонсироваться вообще.

так будут ответы или будем считать, что вся ваша информация, выложенная на данном форуме недостоверная?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .35. . .92
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее