Подать объявление

Відгуки про забудовника Інвест Родина

Ваше враження про забудовника:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы.
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
22 дек 2021 09:54

Відгуки про забудовника Інвест Родина


Новобудови забудовника Інвест Родина


22 дек 2021 09:55

Компанія про себе:


"Будівельна компанія «Інвест Родина» працює на ринку будівельних послуг з 2006 року.

За час своєї роботи‚ компанія «Інвест Родина» збудувала у Тернополі та області об’єкти різноманітного призначення та складності: торгівельні та торгівельно-розважальні комплекси‚ індивідуальні житлові будинки та котеджі‚ багатоповерхові житлові будинки‚ а також офісні та громадські приміщення.


Зокрема‚ будівельна компанія «Інвест Родина»‚ спільно з київською фірмою “Аеробуд”‚ звела перший в Тернополі торгівельно-розважальний центр «Орнава»‚ розташований по вулиці Живова‚ 15а; торгівельно-розважальний центр «Марципан» — по вулиці Кривоноса‚ 2б; торгівельний центр “Рай Центр” — по вулиці 15 Квітня‚ 5а.


У переліку побудованих багатоквартирних будинків‚ житловий будинок по вул. 15 Квітня‚ ведеться будівництво багатоповерхового житлового будинку по вулиці Симоненка.


Одним із напрямків діяльності будівельної компанії «Інвест Родина» є зведення офісних приміщень. Як приклад‚ по вулиці Чорновола‚ збудовано офісне приміщення‚ яке на сьогоднішній день уже повноцінно використовується різного роду підприємствами.


Сьогодні‚ житло, яке будує «Інвест Родина» в Тернополі та Чорткові — це сучасні багатоповерхівки з хорошими теплоізоляційними характеристиками‚ усі будинки передбачають індивідуальне опалення та обладнані комфортними ліфтами. Наші будинки — це не лише запорука якісного житла‚ а також чудові дитячі майданчики‚ затишна і озеленена прибудинкова територія.


Принципи роботи.

Основними видами діяльності підприємства є монолітно-каркасне будівництво‚ а також будівництво за допомогою теплоізолюючих‚ екологічно чистих євроблоків.

Компанія володіє якісним європейським обладнанням‚ використовує сучасні технології‚ веде багаторівневий контроль якості та професійну кадрову політику

З кожним конкретним замовником наша компанія намагається встановити взаємовигідні стосунки‚ які орієнтовані на професійне виконання поставлених завдань та термінів.

Віддавши перевагу будівельній компанії «Інвест Родина»‚ ви отримаєте надійного і відповідального партнера‚ компанію‚ яка орієнтується на довгострокову співпрацю‚ людей‚ готових втілювати нові проекти та розбудовувати рідне місто."

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее