ЖК Бережанский | Галжитлобуд | Киев, ул. Бережанская, 15
| Застройщик | Галжитлобуд |
| Сдача ЖК | 2019 - 2021 г. |
| Планировки | от 27 000 Грн/м² |
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 75.
| 23/31% | ||
| 7/9% | ||
| 15/20% | ||
| 9/12% | ||
| 21/28% |
omankos
o
Пользователь
91
09 февраля 2016
20 авг 2018 07:07
Цитата "Shkiper450":
Ще раз повторюю, крім монолитних робіт, та двух працівників на люльці які три тижні дороблювали з торца фасад, як Ви самі і підтверджуєте більше нічого непомітно.
Якщо Ви так добре проінформовані скажіть скільки чоловік працює на цегляній кладці? Мабуть бригада у складі не більше 5-6 чоловік на кожну секцію.
Скількі вікон поставили за 19 днів?
Скількі поверхів заповнили цеглою?
Кажете обштукатурили всю вату- я вам скажу ДОШТУКАТУРИЛИ, дивись фотозвіт з будівництва за липень.
Перелічите кучу роботи.
На будівельному майданчику не спостерігаю ні цегли ні те, що перенесли на 11 поверх монтажні площадки.
Загалом якщо й дали зберегатиметься такий темп в місяць 3 поверхи монолиту та 2 поверхи цегляної кладки, станом на 01.01.2018 матимемо готовий монолит та можливо цегляну кладку можливо з заскленням і все. Утеплення з кінця жовтня ніхто робити не буде, да й як якого робити якщо неготова буде повністью цегляна кладка. Тому і штукатурні роботи будуть припиненні. Що в зимку робити будуть в період з жовтня по березень?
не паникуйте. Зимой утепление тоже делается. И штукатурка и покраска. Все зависит от погодних условий. Если зима будет нормальная, то возможность будет, а если сильно холодня или дождливая, то соответственно..
green-eyed curly
gc
Новичок
6
14 декабря 2017
20 авг 2018 18:10
В субботу 18-го числа были в нашей квартирке
Очень приятное ощущение когда ходишь уже в своих (ну почти что) стенах. Выход на балкон на кухне, правда не так расположен, как на плане, но в целом походом довольны.На этаже рабочих ну три точно было плюс еще несколько по территории стройки комплекса ходили. Надеемся, все достроится и сдастся без проблем.
Очень приятное ощущение когда ходишь уже в своих (ну почти что) стенах. Выход на балкон на кухне, правда не так расположен, как на плане, но в целом походом довольны.На этаже рабочих ну три точно было плюс еще несколько по территории стройки комплекса ходили. Надеемся, все достроится и сдастся без проблем.Shkiper450
S
Пользователь
91
21 июля 2016
20 авг 2018 19:22
По технологии в зимку ніхто не робить утеплення, розчину потрібна відповідна плюсова темпаратура, для отримання своїх характеристик. Можливо робити штукатурні роботи в самому будинку, при умові роботи обігріваючих пристроїв та відповідно засклення та утеплення. Але це з економічної точки зору недоцільно. Якщо влітку забудовник не може утримувати додатково 10-12 чол. для цегляної кладки.
В терміни до 01.01.2019 дата здачі + 3 місяці (до 01.04.2019)це нереально.
До грудня може закінчать цегляну кладку та почнуть засклення.
З грудня по березень можуть протягнути стояки ХВ,ГВ,ЦО, К1, К2 та відповідно поквартирну розводку.
Можуть почати протяжку силових кабелів. Встановлення дверей ліфтів на поверхах.
З квітня можна розпочати покрівельні роботи, після яких можна розпочати монтаж обладнання в машинному відділенні, потім роботи в газовій котельні, ІТП, насосної.
Прокладку зовнішніх мереж. Розпочати роботи з оздоблення фасаду, залиття підлоги в квартирах, штукатурні роботи, оздоблювальні роботи і т. інше.
Ймовірна здача об'єкту 15.11.2019, при умові що будівництво пожвавиться.
В терміни до 01.01.2019 дата здачі + 3 місяці (до 01.04.2019)це нереально.
До грудня може закінчать цегляну кладку та почнуть засклення.
З грудня по березень можуть протягнути стояки ХВ,ГВ,ЦО, К1, К2 та відповідно поквартирну розводку.
Можуть почати протяжку силових кабелів. Встановлення дверей ліфтів на поверхах.
З квітня можна розпочати покрівельні роботи, після яких можна розпочати монтаж обладнання в машинному відділенні, потім роботи в газовій котельні, ІТП, насосної.
Прокладку зовнішніх мереж. Розпочати роботи з оздоблення фасаду, залиття підлоги в квартирах, штукатурні роботи, оздоблювальні роботи і т. інше.
Ймовірна здача об'єкту 15.11.2019, при умові що будівництво пожвавиться.
Shkiper450
S
Пользователь
91
21 июля 2016
20 авг 2018 19:27
Доказом/аба спростуванням моїх слів може бути наданий забудовником КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН БУДІВНИЦТВА. Нехай його надасть забудовник, щоб зняти мої побоювання, щодо затягнутого будівництва, та реальних строків здачі першої черги.
KatrionaBlack
K
Прохожий
1
23 августа 2018
24 авг 2018 16:29
Здравствуйте всем! Из ОП поступила информация, что в начале сентября откроется шоурум на 3 этаже второго дома. Говорят, этаж доработают к максимально приближенному состоянию, которое должно быть при сдаче дома (если я всё правильно поняла). Посещения планируются по воскресеньям только для инвесторов. Про предварительную запись не спросила, но вроде как информация и так довольно интересная.
Callous_owl
C
Новичок
20
29 января 2018
24 авг 2018 18:46
Якщо бути точним, то шоурум буде без стяжки на підлозі, оскільки комунікації ще не заведені, з місцем під/з лічильником на світло, і всіма плюшками які ми отримаємо при здачі(нагадую, без комунікацій бо утвердження тендеру ще чекаємо) закритий для робітників,для утримання чистоти і порядку)))
Для інвесторів що вже придбали квартири є можливість відвідин щонеділі (для контролю процесу будови) для нових бажаючих стати нашими сусідами - екскурсії тоді як прийдете (ВП відведе вас по вашому бажанню, для огляду квартир, що б бачили що берете))
UPD на разі заливають підлогу 21поверху 1 будинку)))
На 2 будинку виставляється опалубка)
Для інвесторів що вже придбали квартири є можливість відвідин щонеділі (для контролю процесу будови) для нових бажаючих стати нашими сусідами - екскурсії тоді як прийдете (ВП відведе вас по вашому бажанню, для огляду квартир, що б бачили що берете))
UPD на разі заливають підлогу 21поверху 1 будинку)))
На 2 будинку виставляється опалубка)
blablawhisky
Пользователь
37
29 февраля 2016
30 авг 2018 11:07

Alex Kiev
Пользователь
97
07 ноября 2012
02 сен 2018 07:37
Спасибо за фото!
Shkiper450
S
Пользователь
91
21 июля 2016
04 сен 2018 19:13
Звіт
Серпень 2 секция:
— построено 2 этажа монолита ( 18;19 эт).
— завершена кирпичная кладка и межкомнатные перегородки на 8,9,10 эт.
— установлены окна с 2-го по 5-й этажи[
липень 2 секція:
построено + 3 этажа монолита (15,16,17 этажа), Завершена кирпичная кладка 5,6,7 этажей, установлены окна 2,3,4,5 этажей оштукатурены стены 2,3 этажей Копается котлован для общего подземного паркинга
Результат за місяць дуже сумний. Звести два поверхи моноліту та 3 поверхи цегляної кладки це рівень роботи Вайцеховського!
Мабуть хвалькі, які розповідали тут вище про якусь "кучу" роботи це ймовірно працівники забудовника.
Серпень 2 секция:
— построено 2 этажа монолита ( 18;19 эт).
— завершена кирпичная кладка и межкомнатные перегородки на 8,9,10 эт.
— установлены окна с 2-го по 5-й этажи[
липень 2 секція:
построено + 3 этажа монолита (15,16,17 этажа), Завершена кирпичная кладка 5,6,7 этажей, установлены окна 2,3,4,5 этажей оштукатурены стены 2,3 этажей Копается котлован для общего подземного паркинга
Результат за місяць дуже сумний. Звести два поверхи моноліту та 3 поверхи цегляної кладки це рівень роботи Вайцеховського!
Мабуть хвалькі, які розповідали тут вище про якусь "кучу" роботи це ймовірно працівники забудовника.
Domik-Inform
forum bot
11 460
03 апреля 2017
06 сен 2018 20:03
Ход строительства в ЖК «Бережанский»: фотоотчет
По состоянию на 5 сентября 2018 года в комплексе выполнены такие работы:
1-я секция:
- построены 18-й, 19-й и 20-й этажи;
- завершена кирпичная кладка и смонтированы межкомнатные перегородки на этажах 14, 15, 16;
- закончено оформление фасада стен на улице Гулака со 2-го по 10-й этажи;
- установлены окна с 5-го по 9-й этажи.
2-я секция:
- построены 18-й и 19-й этажи монолита;
- завершена кирпичная кладка и смонтированы межкомнатные перегородки с 8-го по 10-й этажи;
- установлены окна со 2-го по 5-й этажи.
Начато возведение 2-й и 4-й очереди (3-я и 8-я секции).
По состоянию на 5 сентября 2018 года в комплексе выполнены такие работы:
1-я секция:
- построены 18-й, 19-й и 20-й этажи;
- завершена кирпичная кладка и смонтированы межкомнатные перегородки на этажах 14, 15, 16;
- закончено оформление фасада стен на улице Гулака со 2-го по 10-й этажи;
- установлены окна с 5-го по 9-й этажи.
2-я секция:
- построены 18-й и 19-й этажи монолита;
- завершена кирпичная кладка и смонтированы межкомнатные перегородки с 8-го по 10-й этажи;
- установлены окна со 2-го по 5-й этажи.
Начато возведение 2-й и 4-й очереди (3-я и 8-я секции).
Callous_owl
C
Новичок
20
29 января 2018
07 сен 2018 16:46
Хороша новина для інвесторів 2 черги - вже готуються місця під ваші гніздечка))
Активно росте і перша черга, як у висоту монолітом так і все більшими деталями на ньому)))
Активно росте і перша черга, як у висоту монолітом так і все більшими деталями на ньому)))
bufik84
b
Пользователь
41
02 февраля 2017
12 сен 2018 10:10
Кажется мне, что с такими темпами ( учитывая, что до "закрытия" хотя бы окнами еще стеклить и стеклить) если сдадут весной-летом то будет классно. Не спешат
.
.Борис72
Б
Пользователь
56
06 июля 2017
12 сен 2018 18:15
Дай бог к следующему сентябрю что-то вышло
Shkiper450
S
Пользователь
91
21 июля 2016
12 сен 2018 19:42
Цитата "bufik84":Кажется мне, что с такими темпами ( учитывая, что до "закрытия" хотя бы окнами еще стеклить и стеклить) если сдадут весной-летом то будет классно. Не спешат.
Теж не розумію, чого чекають? Може дефолту, або економічної кризи?
sslava543
s
Новичок
9
19 июня 2018
14 сен 2018 14:54
На первом доме поставили первое угловое окно)
Shkiper450
S
Пользователь
91
21 июля 2016
15 сен 2018 20:07
Спостерігаю за вебкою на буд майданчику і все більше "берут меня смутные сомнения" що галжитлобуд щось збирається добудовувати. Темпи будівництва з кожним місяцем все знижуються. Строк здачі через 3 місяці, а монолит по +2 поверхи в місяць це січень-лютий 2019. Схоже на кидок! Що думаєте інвестори?
bufik84
b
Пользователь
41
02 февраля 2017
16 сен 2018 09:04
А что тут думать, тут, как и большинство строек, или достроят или не достроят. Правда жизни.
sslava543
s
Новичок
9
19 июня 2018
16 сен 2018 17:08
вид сверху)
Shkiper450
S
Пользователь
91
21 июля 2016
17 сен 2018 06:49
Дякуючи відео, бачимо, що будівництво так повільно йде, бо нема кому будувати.
1- чоловік на люльці утеплює;
1- чоловік курить на 2 секції, та чекає колег з 1 секції (тому мабуть два поверхи в місяць);
3-чоловики ходять на 1 секції ( зразу видно, що 3 поверхи в місяць);
1- чоловік кладе кладку на 1 секції так само ймовірно і на 2 секції.
1- чоловік на люльці утеплює;
1- чоловік курить на 2 секції, та чекає колег з 1 секції (тому мабуть два поверхи в місяць);
3-чоловики ходять на 1 секції ( зразу видно, що 3 поверхи в місяць);
1- чоловік кладе кладку на 1 секції так само ймовірно і на 2 секції.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Радужный | Киевгорстрой | Киев, ул. Кибальчича, 225.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Киев, ул. Милютенко, ул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Киев, пр. Голосеевский, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Киев, ул. Петра Калнышевского, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планирую аренду квартиры в районе Подола27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Подробнее