Подати оголошення

ЖК Заречный | bUd development | пр-т Н. Бажана, ул. Заречная

ЗабудовникbUd development, IB Alliance
Здача ЖК2015 - 2022 р.
Планування
Карточка Домік
Індекс надійності
142з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 415.
43/10%
20/5%
60/14%
137/33%
155/37%
1. . .293295. . .576
24 трав 2016 08:37
Кто из последних принимал/получал квартиру - счетчики стоят уже? Ранее писали, что счетчиков нет.

На счет оплаты вода/свет - хороший вопрос, может кто-то поделится решением данного вопроса?
24 трав 2016 08:39
Цитата "hahatunia":


так тариф повинен бути затверджений чи київрадою чи адміністрацією (вже не пам"ятаю). Можна ж попросити відповідне рішення/розпорядження до підписання договору.
І якщо орган місцевого самоврядування дійсно затвердив "середній" тариф, можна і на них скаржитися.
Але я щось не впевнена, що тариф затверджений...

К договору прикреплен додаток 1 где прописаны все услуги предоставляемые ЖЕКом и тариф 5,02грн. Договор вступает в силу с дня его подписания, подписал значит согласен. Договор то на год до 31.05.16 но с правом пролангации если за 1 месяц мы как собственники не подадим письменно уведомление о пересмотре договора или иное. может конечно через год тариф 5,02 будет супер но пока судя по аппетиту завышено
24 трав 2016 08:43
Цитата "Andrew-Dana":


кабелей в комнатах нет. возле примыкания стен к полу есть протяжки в бетоне, которые идут к щитку: вот к ним необходимо вязать кабель и протягивать в нужную Вам комнату, а уже по стенам штробить к нужному месту


ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Об'єкт: «Будівництво житло-рекреаційного комплексу з паркінгами між пр. Миколи Бажана та вул. Зарічною у Дарницькому районі м. Києва» Житлові будинки 1-4

Внутрішні опоряджувальні роботи: - стіни та перегородки – поліпшена штукатурка цегляних стін; - влаштування підлоги - цементно-піщана стяжка, в санвузлах та ванних кімнатах – гідроізоляція згідно проекту; - стелі – опоряджувальні роботи не передбачаються; - лоджії (балкони) - поліпшена штукатурка за проектом. Підлога – цементно-піщана стяжка. Тип плити: електроплити (не встановлюються). Електроживлення: внутрішня електропроводка не виконується. Виконано введення в квартиру та встановлений електрощит. Влаштовано трубну розводку для прокладання електрокабелів та встановлено розподільчі коробки. Мережі зв’язку: розводка мереж телефону, ТВ, Інтернету, домофону та радіо виконується до розподільчих щитів на кожному поверсі в коридорах загального користування. Введення в квартиру від щита та розводка по квартирі виконується інвестором за власний рахунок. Вентиляція: примусова припливно-витяжна. Кожна квартира облаштована вентиляційним каналом з витяжним клапаном. Система опалення: опалення будинку – централізоване. Горизонтальна розводка в квартирі – поліетиленові труби фірми REHAU або подібні. Прокладання стояків виконана в нішах коридорів, в місцях загального користування. Прокладка квартирної розводки виконана в підлозі. У всіх приміщеннях передбачена можливість регулювання тепловіддачі нагрівальних приладів терморегульованими клапанами. Тип опалювальних приладів: металеві радіатори. Сантехобладнання: не встановлюється. Система холодного та гарячого водопостачання: система холодного та гарячого водопостачання – централізована. Двозонна розводка систем холодного та гарячого водопостачання. 1-а зона з нижнім розведенням закінчується на 12-му поверсі, 2-а зона з верхнім розведенням – з 25-го до 13-го поверху. Розгалуження від стояків холодної, гарячої води та каналізації до сантехприладів не виконується. Установка та розміщення всіх видів лічильників: - електролічильники – поквартирно з установкою їх в транзитному коридорі; - облік холодної та гарячої води – поквартирний та загальнобудинковий; - облік тепла та опалення - поквартирно з установкою лічильників в транзитному коридорі та загально будинковий. Місця загального користування: Вхідна група – оздоблення за індивідуальним дизайн-проектом. Ганок - керамічна плитка. Козирок - згідно дизайн-проекту. Хол 1-го поверху, коридори, сходові клітини, ліфтові холи, місця для збору сміття - оздоблення в єдиному стилі згідно дизайн-проекту: - підлога - керамічна плитка; - стіни - комбіновані, фарбовані або керамічна плитка; - стелі - комбіновані, фарбовані або підвісні типу "Armstrong". Благоустрій: - зовнішнє освітлення та малі архітектурні форми згідно проекту; - дороги, тротуари, доріжки – асфальтобетонні та з ФЕМів; - спортивні та дитячі майданчики, місця для відпочинку розташовані у дворі житлового комплексу.
Я думал все читали...
24 трав 2016 08:43
скопировал кто интересовался кабелями
24 трав 2016 08:43
Цитата "kyiv75":

К договору прикреплен додаток 1 где прописаны все услуги предоставляемые ЖЕКом и тариф 5,02грн. Договор вступает в силу с дня его подписания, подписал значит согласен. Договор то на год до 31.05.16 но с правом пролангации если за 1 месяц мы как собственники не подадим письменно уведомление о пересмотре договора или иное. может конечно через год тариф 5,02 будет супер но пока судя по аппетиту завышено


Ну так, право же разорвать есть и сделать ОСББ:)
24 трав 2016 08:47
Я просто не знаю, где у Вас такие тарифы 2,75. У меня на Академке. 4 грн. На Милославской - 3,75. ЖК Голосеево 5.5 уже года 2.
24 трав 2016 08:52
Цитата "Hellbeast":


Ну так, право же разорвать есть и сделать ОСББ:)

Знаете что вчера мне ответил на это представитель ЖЕКа да мы не против ОСББ воздавайте, но создавать Вы его будете года три, мы здесь все знаем и со всеми службами работать будем вплотную. Так что годик нас подоят а там видно будет
24 трав 2016 08:54
Цитата "Hellbeast":
Я просто не знаю, где у Вас такие тарифы 2,75. У меня на Академке. 4 грн. На Милославской - 3,75. ЖК Голосеево 5.5 уже года 2.

Позняки ул. Кошица тариф 2,55, живем в ОСББ ЖЕК 8813
24 трав 2016 08:58
Цитата "dabrain":
Кто из последних принимал/получал квартиру - счетчики стоят уже? Ранее писали, что счетчиков нет.

На счет оплаты вода/свет - хороший вопрос, может кто-то поделится решением данного вопроса?


Вчера принимал квартиру - все счетчики стоят, вода и тепло, елетроенергия. только подпишут поквартирно и все
24 трав 2016 08:59
Цитата "kyiv75":

Позняки ул. Кошица тариф 2,55, живет в ОСББ ЖЕК 8813

Позняки, ул. Пчелки - монолитный дом. С 2009 года - тариф 2,88 грн/кв.м ЖЕК
24 трав 2016 09:01
Цитата "kyiv75":


Вчера принимал квартиру - все счетчики стоят, вода и тепло, елетроенергия. только подпишут поквартирно и все

Мы тоже вчера принимали. Счетчиков на тепло не было, а остальные стоят. Указали об этом в акте.
24 трав 2016 09:10
Мне вчера сказали что в Зарплаты они заложили 150 000 грн, включая 4 сантехника и 4 Електрика (каждому по 4000 грн. зарплата в месяц) а ещё 2 бухгалтера и председатели.
24 трав 2016 09:15
Цитата "kyiv75":

К договору прикреплен додаток 1 где прописаны все услуги предоставляемые ЖЕКом и тариф 5,02грн. Договор вступает в силу с дня его подписания, подписал значит согласен. Договор то на год до 31.05.16 но с правом пролангации если за 1 месяц мы как собственники не подадим письменно уведомление о пересмотре договора или иное. может конечно через год тариф 5,02 будет супер но пока судя по аппетиту завышено


Цей додаток не має юридичної сили, якщо дані тарифи не затверджені органом місцевого самоврядування (ЗУ Про Житлово-комунальні послуги). Сьогодні тариф 5 грн, а завтра 8 грн - бо в додатку це прописано))
Я от тільки не розумію звідки такий тариф - прям рівень Ріверів та Ліпок (хоча в них покраще буде...)
24 трав 2016 09:16
Цитата "Juggler_andrey":
Мне вчера сказали что в Зарплаты они заложили 150 000 грн, включая 4 сантехника и 4 Електрика (каждому по 4000 грн. зарплата в месяц) а ещё 2 бухгалтера и председатели.

Похоже на евроЖЕК. Посмотрю как они работать будут
24 трав 2016 09:45
у меня на чавдар 11 в новострое тариф 3.70грн.
6.5 это какой-то глум над здравым смыслом.
24 трав 2016 09:59
Интересно, какой тариф за паркинг они втулят)
24 трав 2016 11:54
Цитата "kyiv75":

Ну это индивидуально, единственное они все одинаковые неплохо смотрится на этаже, но если говорить о безопасности, (чесно говоря у нас света возле двери не было), постукал по ним ну "аля Китай" консервным ножем сделанным на заводе "Комунар-СССР" думаю за час можно отверстие сделать :), ну а главное мужду строк сказали строители "двери гавняные" но естетичные. Может кто две двери поставит может кому и так гуд или кто поменяет на броневододымо непроницаемые :)


Лично я убедился, что от воров дверей нет, достаточно было посмотреть, что они сделали с нашей дверью в офисе, которая по весу приближалась к дверям банковского хранилища... 3-5 мм. сталь покорежена будто пневмокусачками её кромсали. Помогает только постановка на охранную сигнализацию.
24 трав 2016 13:11
Вчера подписал Акт прийома-передачи квартиры. Сегодня подписал договор купли-продажи. Право собственности на квартиру сразу зарегистрировали в Реестре, выдали на руки договор, техпаспорт и информационную справку о регистрации права собственности в Реестре.
Все прошло быстро. Все заняло 1,5 часа.
24 трав 2016 14:46
Все кто получили право собственности, вы все подписали договор с жеком? В течении какого периода его нужно подписать?
24 трав 2016 14:56
Цитата "happy and smile":
Все кто получили право собственности, вы все подписали договор с жеком? В течении какого периода его нужно подписать?

Я не подписывал договора с ЖЕКом. Строк до которого я должен его подписать мне не озвучивали.
У меня как и большинства инвесторов есть замечания к договору. Хочу обсудить с юристами ЖЕКа вопросы по внесению изменений в шаблонный договор.
Я думаю они сами перезвонят на предмет подписания договора когда пройдет основная масса получения документов на квартиры.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .293295. . .576
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше