Подати оголошення

ЖК "Ярославский", Бровары, ул. Симоненко, 117

ЗабудовникЖБК Ярославський
Здача ЖК2015 р.
Планування
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 83.
15/18%
6/7%
35/42%
15/18%
12/14%
1. . .5456. . .118
16 вер 2015 06:16
Цитата "white fury":

//zakon3.rada.gov.ua/laws/main/2866-14
Стаття 5. Реорганізація житлово-будівельних кооперативів
у об'єднання

Житлово-будівельні кооперативи можуть бути реорганізовані в
об'єднання.

Реорганізація відбувається за рішенням загальних зборів.
Відповідно до статуту (положення) кооперативу збори можуть
прийняти рішення про реорганізацію кооперативу в об'єднання. З
моменту прийняття цього рішення зазначені збори вважаються
установчими зборами об'єднання і далі проводяться відповідно до
вимог цього Закону.

Участь в установчих зборах беруть члени житлово-будівельного
кооперативу, які повністю сплатили вартість квартир і належну
частку у вартості нежитлових приміщень та іншого майна і виявили
таке бажання.
Вибачте, але як асоційовані члени коперативу ви права голосу не маєте.
Стаття 6. Створення об'єднання. Скликання і проведення
установчих зборів об'єднання

Об’єднання може бути створено лише власниками квартир та
нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку (багатоквартирних
будинках). Установчі збори об’єднання у новозбудованих
багатоквартирних будинках можуть бути проведені після державної
реєстрації права власності на більше половини квартир та
нежитлових приміщень у такому будинку.


Может и ЖСК быть реорганизован в ОСББ, только ЖСК"Ярославский" категорически против, вот и все.
16 вер 2015 11:10
Добрый день, уважаемые инвесторы,
Кто из вас уже подписывал акт приема-передачи квартиры?
16 вер 2015 14:41
[size=150]Доброго дня, ассоційовані члени ЖБК "Ярославський" СЕКЦІЯ № 1.[/size]

Запрошуємо відвідати наш відділ продажу, у зручний для вас час, заповнити пункти заяви на розрахунок, та отримати Довідку-розрахунок із врахуванням пунктів 3.3., 3.4., 3.5. вашого Договору.
При собі мати дані згідно пунктів заяви. (паспорт, ІПН, номер договору та дату укладання, номер Приват карти).

Додаємо форму заяви. Для самостійного заповнення.

Дякую за вашу підтримку! :thanks:
Заява на розрахунок
16 вер 2015 17:01
Цитата "seljuk":


Сейчас все только и занимаются этими уведомлениями, все встречи с Застройщиком об этом. Просто в нашем государстве нет четких правил игры "в подключение сетей" - они меняются вместе с погодой и настроением какого-то начальника.

Добрый всем вечер.До тех пор пока нет официальных бумаг(уведомлений)не будет и четких правил игры. Закон Про регулювання містобудівної діяльності редакция от 01.09.2015г. ст.39 ... 9. Зареєстрована декларація про готовність об'єкта до
експлуатації або сертифікат є підставою для укладення договорів
про постачання на прийнятий в експлуатацію об'єкт необхідних для
його функціонування ресурсів - води, газу, тепла, електроенергії,
включення даних про такий об'єкт до державної статистичної
звітності та оформлення права власності на нього.

Підключення закінченого будівництвом об'єкта, прийнятого в
експлуатацію, до інженерних мереж здійснюється протягом десяти
днів з дня відповідного звернення замовника до осіб, які є
власниками відповідних елементів інженерної інфраструктури або
здійснюють їх експлуатацію.

10. Замовник відповідно до закону несе відповідальність за
повноту та достовірність даних, зазначених у поданій ним
декларації про готовність об'єкта до експлуатації, та за
експлуатацію об'єкта без зареєстрованої декларації або
сертифіката.


{ Частину одинадцяту статті 39 виключено на підставі Закону
N 320-VIII ( 320-19 ) від 09.04.2015 }


12. Замовник зобов'язаний передати закінчений будівництвом та
підключений до інженерних мереж житловий будинок, що споруджувався
із залученням коштів фізичних та юридичних осіб, об'єднанню
співвласників або власнику, або експлуатуючій організації протягом
ста двадцяти календарних днів з дня його прийняття в експлуатацію.
{ Статтю 39 доповнено частиною дванадцятою згідно із Законом
N 5059-VI ( 5059-17 ) від 05.07.2012; із змінами, внесеними згідно
із Законом N 5496-VI ( 5496-17 ) від 20.11.2012 }
16 вер 2015 18:46
Цитата "Yaroslavskiy.gk":
[size=150]Доброго дня, ассоційовані члени ЖБК "Ярославський" СЕКЦІЯ № 1.[/size]

Запрошуємо відвідати наш відділ продажу, у зручний для вас час, заповнити пункти заяви на розрахунок, та отримати Довідку-розрахунок із врахуванням пунктів 3.3., 3.4., 3.5. вашого Договору.
При собі мати дані згідно пунктів заяви. (паспорт, ІПН, номер договору та дату укладання, номер Приват карти).

Додаємо форму заяви. Для самостійного заповнення.

Дякую за вашу підтримку! Наталія 067-758-88-53. :thanks:
Наташа, напишите, пожалуйста, на какой адрес можно отправить заявление с реквизитами заказным письмом?
16 вер 2015 19:10
Цитата "investor88":

Добрый всем вечер.До тех пор пока нет официальных бумаг(уведомлений)не будет и четких правил игры. Закон Про регулювання містобудівної діяльності редакция от 01.09.2015г. ст.39 ... 9. Зареєстрована декларація про готовність об'єкта до
експлуатації або сертифікат є підставою для укладення договорів
про постачання на прийнятий в експлуатацію об'єкт необхідних для
його функціонування ресурсів - води, газу, тепла, електроенергії,
включення даних про такий об'єкт до державної статистичної
звітності та оформлення права власності на нього.

Підключення закінченого будівництвом об'єкта, прийнятого в
експлуатацію, до інженерних мереж здійснюється протягом десяти
днів з дня відповідного звернення замовника до осіб, які є
власниками відповідних елементів інженерної інфраструктури або
здійснюють їх експлуатацію.

10. Замовник відповідно до закону несе відповідальність за
повноту та достовірність даних, зазначених у поданій ним
декларації про готовність об'єкта до експлуатації, та за
експлуатацію об'єкта без зареєстрованої декларації або
сертифіката.


{ Частину одинадцяту статті 39 виключено на підставі Закону
N 320-VIII ( 320-19 ) від 09.04.2015 }


12. Замовник зобов'язаний передати закінчений будівництвом та
підключений до інженерних мереж житловий будинок, що споруджувався
із залученням коштів фізичних та юридичних осіб, об'єднанню
співвласників або власнику, або експлуатуючій організації протягом
ста двадцяти календарних днів з дня його прийняття в експлуатацію.
{ Статтю 39 доповнено частиною дванадцятою згідно із Законом
N 5059-VI ( 5059-17 ) від 05.07.2012; із змінами, внесеними згідно
із Законом N 5496-VI ( 5496-17 ) від 20.11.2012 }


Конечно это читали многие... Если вы можете реально помочь - проконсультировать Базальт, то вы сделаете неоценимую услугу. Приходите на нашу встречу, думаю она будет в понедельник.
16 вер 2015 19:22
Цитата "seljuk":


Конечно это читали многие... Если вы можете реально помочь - проконсультировать Базальт, то вы сделаете неоценимую услугу. Приходите на нашу встречу, думаю она будет в понедельник.

А в чем помощь-написать уведомление о подключении коммуникаций?
16 вер 2015 19:50
Да... Инициативная группа видимо для красоты. Спасибо ребята за проделанную работу в никуда. Стоим на месте, как-то правило Парето не работает.
16 вер 2015 20:22
Цитата "investor3":
Да... Инициативная группа видимо для красоты. Спасибо ребята за проделанную работу в никуда. Стоим на месте, как-то правило Парето не работает.


Ребята, мы - единственные,кто решил участвовать. Я лично просил на собрании кого-либо подключится еще кто может. В чем проблемма? Чувствуете в себе силы и возможности? Мы только будем рады помощи.
Кстати, очень неприятно тратить свое личное время на встречи и поездки, чтобы потом слушать такие "диванные" комментарии. Приходите на наши встречи и помагайте чем можете.
16 вер 2015 20:57
Цитата "investor3":
Да... Инициативная группа видимо для красоты. Спасибо ребята за проделанную работу в никуда. Стоим на месте, как-то правило Парето не работает.
Если у Вас недостаток воспитания, то не стоит его выставлять напоказ. Как минимум не тактично так оценивать людей проявивших инициативу. И если результат от их деятельности Вам не слишком заметен, то это вина не их, а застройщика, у которого наглости как у бульдозера. Вы всегда можете попробовать сделать лучше вместо проявления нашего отрицательного национального набора: ничего не делать, всем завидовать и всех обсерать.
17 вер 2015 05:24
Цитата "seljuk":


Ребята, мы - единственные,кто решил участвовать. Я лично просил на собрании кого-либо подключится еще кто может. В чем проблемма? Чувствуете в себе силы и возможности? Мы только будем рады помощи.
Кстати, очень неприятно тратить свое личное время на встречи и поездки, чтобы потом слушать такие "диванные" комментарии. Приходите на наши встречи и помагайте чем можете.

Доброе утро,
Зачем вы тратите свое время на то, что должен делать ЖК Ярославский. Чем, мы инвесторы можем ему помочь? Ни один дом не имеет инициативной группы, а здесь получается еще ЖК и перекладывают свои проблемы на инициативную группу.
17 вер 2015 05:27
Цитата "2XL":
Если у Вас недостаток воспитания, то не стоит его выставлять напоказ. Как минимум не тактично так оценивать людей проявивших инициативу. И если результат от их деятельности Вам не слишком заметен, то это вина не их, а застройщика, у которого наглости как у бульдозера. Вы всегда можете попробовать сделать лучше вместо проявления нашего отрицательного национального набора: ничего не делать, всем завидовать и всех обсерать.

Доброе утро,
Вот и я об этом "наглости как у бульдозера"
17 вер 2015 06:12
Самое глупое - это ждать у моря погоды. Когда хоть как-то вовлечен в процесс, то больше понимание ситуации и возможности трезво оценить происходящее. Сейчас я более уверен, что дом подключат.
Я лично знаю примеры домов, которые уже долго стоят без сетей. Генподрядчик выполнил свои обязательства и дальше дело не идет. И "хотелки" Генподрядчика тут не причем, ведь мы купили квартиру не как объект недвижимости. а как пай в кооператив. А кооператив ограничен в денежной массе, он оперирует суммой внесенных средств членами кооператива. Формально так, так что нужно трезво смотреть на ситуацию, а не кричать простые лозунги. Не нужно путать официальные роли Кооператива, Застройщика и Генподрядчика (это для тех кто в теме строительства).
Повторяю: кроме Генподрядчика есть факторы, объективно тормозящие процесс, это наглость городских служб и владельцев сетей. Если среди нас есть представители прокуратуры, верховного суда, на худой конец администрации президента (в чем лично я очень сомневаюсь)- вы нам очень поможете, даже знаю как.
17 вер 2015 06:16
Цитата "seljuk":
Самое глупое - это ждать у моря погоды. Когда хоть как-то вовлечен в процесс, то больше понимание ситуации и возможности трезво оценить происходящее. Сейчас я более уверен, что дом подключат.
Я лично знаю примеры домов, которые уже долго стоят без сетей. Генподрядчик выполнил свои обязательства и дальше дело не идет. И "хотелки" Генподрядчика тут не причем, ведь мы купили квартиру не как объект недвижимости. а как пай в кооператив. А кооператив ограничен в денежной массе, он оперирует суммой внесенных средств членами кооператива. Формально так, так что нужно трезво смотреть на ситуацию, а не кричать простые лозунги. Не нужно путать официальные роли Кооператива, Застройщика и Генподрядчика (это для тех кто в теме строительства).
Повторяю: кроме наглости Генподрядчика есть факторы, объективно тормозящие процесс, это наглость городских служб и владельцев сетей. Если среди нас есть представители прокуратуры, верховного суда, на худой конец администрации президента (в чем лично я очень сомневаюсь)- вы нам очень поможете, даже знаю как.

ОК, спасибо
17 вер 2015 06:22
Цитата "seljuk":
А кооператив ограничен в денежной массе, он оперирует суммой внесенных средств членами кооператива.

Члены кооператива не сами выбирали стоимость жилья. Стоимость определяло правление кооператива - с учетом стоимости отвода земли, строительства, подключения сетей, всех разрешений и прочих расходов. Поэтому не стоит перекладывать финансовую ответственность на простых членов кооператива, которые не принимали участия в ценообразовании.
Цитата "Vsebudethorosho":

2. Если что, юрист хороший есть. Занимается как раз стройками. Работает в конторе, которая входит в 10 лучших адвокатских контор Украины. Только в отпуск уезжает на 10 дней, ну думаю, за это время ничего не решиться. Обсудим на встрече.

Может уже закончился отпуск?
17 вер 2015 08:32
Цитата "seljuk":
Повторяю: кроме Генподрядчика есть факторы, объективно тормозящие процесс, это наглость городских служб и владельцев сетей

Об'єктивність - така штука... Зрозуміло, що проблеми з мережами, але... Я чомусь не бачу готовність самого будинку, прилеглої території, дороги... І як бути з датами, вказаними в договорі? Я не бачу в чому причина неготовності об'экта,її мені ніхто не називає. А от на власників мереж і на міську владу кивають. Це ми вмієм.
Це так - суб'єктивна думка, атепер по суті.
Хто сказав, що проблеми "Ярославського" повинні розчулити "БЗБК" чи "Альянс"? Хто може розпоряжатись їхньою власністю крім них? Які можуть бути образи? Давайте ще назвемо їх "загниваючими акулами капіталізму", які думають лише про свою вигоду, а не про "нещасних" пайщиків "Ярославського"... Зачить треба домовлятись. Не можна домовитись на взаємовигідних умовах - чекаємо передачі мереж в комунальну власнісь і тоді приєднуємось. "Добро" від мера було озвучене. Питань до міської влади в мене немає. Розкажіть мені в чому проблеми з міськими службами? Може в тому, що вони не хочуть проводити незаконні врізки в чужу мережу?
Як би там не було, а є дві сторони в договорі. Одна сторона (я) виконала свої обов'язки в повному обсязі і вчасно. Є інша сторона (і це не власники мереж і не місто), яка взяті обов'язки не виконала і внайближчий час не виконає. Питання: хто винен із двох сторін? Виявляється власники мереж і "місто".
А хто буде винний в тому, що ми "не знаємо" як отримати житло у власність? Власників мереж і "місто" звинувачувати вже некоректно, але є держава з її законами, податкова з її податком на додану вартість та й "партизани" могли "міну" підкласти. Завжди можна звинуватити пайщиків у елементарній юридичній неграмотності. Фраза: "Це не законно", - підходить на "ура".
Можна довго шукти винних і тикати один в одного пальцями. Шукати крайнього справа невдячна, тим більше, що у нашому випадку, крайній таким себе не вважає. А все дуже просто - винна сторона і в чому полягає її провинна прописуються договором.
17 вер 2015 08:39
:clap:
17 вер 2015 09:43
Цитата "mike_br":
А все дуже просто - винна сторона і в чому полягає її провинна прописуються договором.

Згоден з кожним словом. Забудовник знав які проблеми існують з комунікаціями ще на етапі котловану і мав їх вирішити ще рік назад, а не зараз перекладати свою провину на плечі кого завгодно тільки не на себе!
17 вер 2015 10:08
Цитата "Vsebudethorosho":

2. Если что, юрист хороший есть. Занимается как раз стройками. Работает в конторе, которая входит в 10 лучших адвокатских контор Украины.


Может пора уже скинуться по 50-100 грн. (или сколько там) и уже пригласить толкового юриста.
17 вер 2015 11:31
Цитата "IRENE BUKUR ":


Может пора уже скинуться по 50-100 грн. (или сколько там) и уже пригласить толкового юриста.


Обеими руками "за"!!
Нам кроме прочего, оч нужна консультация юриста, специализирующегося на недвижимости, т.к. есть проблема с оформлением права собственности. Юрист, с которым говорила я, сказал, что наш договор был составлен с нарушениями и передача права собственности по такой схеме, как в договоре незаконна
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .5456. . .118
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше