Подати оголошення

ЖК Харьковский | Киевгорстрой, Укрбуд | Харьковское шоссе, 210

ЗабудовникКиївміськбуд
Здача ЖК2018 - 2020 р.
Планування
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 128.
11/9%
16/13%
37/29%
43/34%
21/16%
1. . .105107. . .203
30 серп 2018 09:50
Цитата "andruhamagic":

Максімен, це заслогувує жирнючого Плюсіка в вашу карму! Дякую :super: :up: :hi:

В ЖК Автограф УБ завел артезианскую воду в дом с глубины 250 метров Вот если бы и нам завел то УБ получил бы жирный плюс в карму :smoke:
30 серп 2018 09:58
Думаю, дорогое это удовольствие, в плане эксплуатации
30 серп 2018 10:00
Цитата "пилот 3":

В ЖК Автограф УБ завел артезианскую воду в дом с глубины 250 метров Вот если бы и нам завел то УБ получил бы жирный плюс в карму :smoke:


А какое отношение УБ имеет к ЖК Автограф который строит DIM?
30 серп 2018 17:39
ЖК Автограф строит не УБ. И интересно что будет когда лет через 15 жильцы выберут под своим домом весь водоносный слой?
31 серп 2018 16:46
Цитата "lesnoy":
ЖК Автограф строит не УБ. И интересно что будет когда лет через 15 жильцы выберут под своим домом весь водоносный слой?

Упс... Сітуєйшн 6-)
Я б на їх місці не поспішав би пити водичку :hah:
03 вер 2018 08:30
Станом на 02.08.2018 роботи продовжувались. Біля шостої секції частково заасфальтовано.
03 вер 2018 12:57
Цитата "Виталенко":
Станом на 02.08.2018 роботи продовжувались. Біля шостої секції частково заасфальтовано.


Дякую за фото!можливо дійсно пустять на ремонт восени 5,6 секції
03 вер 2018 14:41
6 секцию пригласили на осмотр квартир. у кого какой опыт с укрбуд? часто недоделки? когда акт приема передают?
03 вер 2018 14:48
Спросите на форуме ЖК "Friendly House"
03 вер 2018 15:17
По-моему, г-н Mixas_ имеет такой опыт с УБ.
Возможно оставит свои комментарии по вопросу осмотра квартир и подписания акта приёма-передачи. Было бы полезно узнать его мнение.
03 вер 2018 17:30
А сможете при осмотре сфотографировать входной хол? Интересно будет у нас рецепшн или кабинка для вахтерши(
03 вер 2018 19:26

Рецепшена не буде, будинок комфорткласу а не бізнес чи преміум. Тим паче 6 секцій, рецепшенів і адмінів не напасешся. У кожній секції буде кімнатка 4-5 м. кв. для охорони (консьержа) плюс туалетна кімната з умивальником щоб вони не відлучались з робочого місця.
Щодо прийому квартири, досвід є але його не опишеш навіть пятью абзацами. На цьому форумі є тема щодо прийому квартири, можете її прочитати, там усе написано.

//domik.ua/novosti/akt-priema-peredachi- kvartiry-v-novostrojke-prava-investora-n 247241.html
//domik.ua/novosti/priem-kvartiry-s-cher novoj-otdelkoj-u-zastrojshhika-kak-izbez hat-lishnix-zatrat-na-remont-n252256.htm l

Що від себе хочу сказати - якості особливої не буде, середній рівень, проте чим більше будете пристьобуватись до недоробок тим довше будете чекати, повірте - простим будівельникам все одно, приймаєте ви квартиру чи ні, недоробки вони будуть усувати тижнями і з під палиці, тобто якості все одно не буде а час буде затягуватись. А ось тут для себе потрібно зрозуміти - потрібно вам це чи ні.

03 вер 2018 21:28
Попередній огляд квартир в ЖК «Харківський», 6-а секція

Детальніше на сайті ЖК
04 вер 2018 06:20
Цитата "Mixas_":
Рецепшена не буде, будинок комфорткласу а не бізнес чи преміум. Тим паче 6 секцій, рецепшенів і адмінів не напасешся. У кожній секції буде кімнатка 4-5 м. кв. для охорони (консьержа) плюс туалетна кімната з умивальником щоб вони не відлучались з робочого місця.
Щодо прийому квартири, досвід є але його не опишеш навіть пятью абзацами. На цьому форумі є тема щодо прийому квартири, можете її прочитати, там усе написано.

//domik.ua/novosti/akt-priema-peredachi- kvartiry-v-novostrojke-prava-investora-n 247241.html
//domik.ua/novosti/priem-kvartiry-s-cher novoj-otdelkoj-u-zastrojshhika-kak-izbez hat-lishnix-zatrat-na-remont-n252256.htm l

Що від себе хочу сказати - якості особливої не буде, середній рівень, проте чим більше будете пристьобуватись до недоробок тим довше будете чекати, повірте - простим будівельникам все одно, приймаєте ви квартиру чи ні, недоробки вони будуть усувати тижнями і з під палиці, тобто якості все одно не буде а час буде затягуватись. А ось тут для себе потрібно зрозуміти - потрібно вам це чи ні.



Дякую за розгорнуту відповідь!А як щодо кінцевого етапу? ключів? Довго все тянуть? Наскільки я розумію, вже має бути дата вводу в експл. Цікаво, наскільки вона далеко
04 вер 2018 08:01
Цитата "Mixas_":
Рецепшена не буде, будинок комфорткласу а не бізнес чи преміум. Тим паче 6 секцій, рецепшенів і адмінів не напасешся. У кожній секції буде кімнатка 4-5 м. кв. для охорони (консьержа) плюс туалетна кімната з умивальником щоб вони не відлучались з робочого місця.
Щодо прийому квартири, досвід є але його не опишеш навіть пятью абзацами. На цьому форумі є тема щодо прийому квартири, можете її прочитати, там усе написано.

//domik.ua/novosti/akt-priema-peredachi- kvartiry-v-novostrojke-prava-investora-n 247241.html
//domik.ua/novosti/priem-kvartiry-s-cher novoj-otdelkoj-u-zastrojshhika-kak-izbez hat-lishnix-zatrat-na-remont-n252256.htm l

Що від себе хочу сказати - якості особливої не буде, середній рівень, проте чим більше будете пристьобуватись до недоробок тим довше будете чекати, повірте - простим будівельникам все одно, приймаєте ви квартиру чи ні, недоробки вони будуть усувати тижнями і з під палиці, тобто якості все одно не буде а час буде затягуватись. А ось тут для себе потрібно зрозуміти - потрібно вам це чи ні.


Дякую за слушні коментарі.
04 вер 2018 19:32
Цитата "Lavandier":
Дякую за розгорнуту відповідь!А як щодо кінцевого етапу? ключів? Довго все тянуть? Наскільки я розумію, вже має бути дата вводу в експл. Цікаво, наскільки вона далеко

Чесно кажучи я не знаю чи будуть вони здавати ці 2 секції окремо в експлуатацію чи просто видадуть ключі щоб ви ремонти робили а здавати будуть пізніше.
Вводити їх в експлуатацію окремо - доволі дорого і купа мороки - це м'яко кажучи нераціонально, але ж ніби й обіцяли, лист про перенос з новими строками всі ж бачили, і так вже затримують на півроку мінімум.
В любому випадку там чотири основних пункти треба виконати щоб отримати ключі:
1. Розрахуватись 100%, у тому числі і за додаткові квадрати (крім випадків офіційного кредитування).
2. Заплатити 0,5 відсотка вартості квартири (окремо прописано в договорі). До речі поки їх не сплатили ще можете переуступити квартиру. Як тільки сплатите - вже ні.
3. Підписати акт прийому-здачі квартири.
4. Підписати договори з обслуговуючою компанією (ЖЕКом) - там їх декілька.
Як тільки виконаєте - вони видадуть вам ключі, при умові що буде загальна команда по будинку їх видавати. Керівництво усіх ланок зацікавлене щоб ви якомога швидше прийняли квартири.
Обіцяні строки
05 вер 2018 06:37
Цитата "Mixas_":

Чесно кажучи я не знаю чи будуть вони здавати ці 2 секції окремо в експлуатацію чи просто видадуть ключі щоб ви ремонти робили а здавати будуть пізніше.
Вводити їх в експлуатацію окремо - доволі дорого і купа мороки - це м'яко кажучи нераціонально, але ж ніби й обіцяли, лист про перенос з новими строками всі ж бачили, і так вже затримують на півроку мінімум.
В любому випадку там чотири основних пункти треба виконати щоб отримати ключі:
1. Розрахуватись 100%, у тому числі і за додаткові квадрати (крім випадків офіційного кредитування).
2. Заплатити 0,5 відсотка вартості квартири (окремо прописано в договорі). До речі поки їх не сплатили ще можете переуступити квартиру. Як тільки сплатите - вже ні.
3. Підписати акт прийому-здачі квартири.
4. Підписати договори з обслуговуючою компанією (ЖЕКом) - там їх декілька.
Як тільки виконаєте - вони видадуть вам ключі, при умові що буде загальна команда по будинку їх видавати. Керівництво усіх ланок зацікавлене щоб ви якомога швидше прийняли квартири.


Ох,аби ж тільки дійсно все це не розтягнулось. До речі, якщо не помиляюсь, ще є пункт про 3% як винагорода управителю. Мене хвилює той факт, що спочатку мали здавати увесь комплекс відразу. Думаю, чи не виникне проблем навіть із комунікаціями через це, але в будь-якому випадку в акті прийому-здачі будуть зазначатись сроки. От там і дізнаємось. Купували для життя і після такої затримки,хотілось би вже нарешті почати ремонт і до зими заїхати у квартиру, а не проплачувати комун. послуги у ній
05 вер 2018 06:39
3% управителю в разі переуступки
05 вер 2018 08:38
Хтось знає, які вимоги до батарей, встановлених вікон, дверей повинні бути? Вікна одно/двокамерні, двері якого класу стійкості до злому/пожежі?
05 вер 2018 11:21
мається на увазі встановлених УКБУДОМ по ХШ 210
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .105107. . .203
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше