Подати оголошення

ЖК Світло Парк | Svitlo Park | Futura Hata | Наддніпрянське шосе, 2а

ЗабудовникFUTURA HATA
Здача ЖК2021 - 2024 р.
Планування
від 27 946 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
197з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 32.
18/56%
1/3%
4/13%
1/3%
8/25%
1. . .201203. . .206
30 лип 2023 07:50

DillyDream

Ну, красота в глазах смотрящего) 

Как по мне, немного удручающе 

Тому що фото - це одне, я ж бачила це все своїми очима!) 

30 лип 2023 07:50

Trito

А що саме вражає? Та який зум на фото?

Зайдіть на Google Планета Земля), тицьніть на синеньку цятку і насолоджуйтесь краєвидами)

Хтось побачить гаражи, промзону)

Я ж бачу Дніпро і утопаючі в зелені берега)

31 лип 2023 05:56

roltd

У кого який інет пров та яка ціна? Не можу визначитись з підключенням.

Так і не знаю.

31 лип 2023 05:56

Olga169

Зайдіть на Google Планета Земля), тицьніть на синеньку цятку і насолоджуйтесь краєвидами)

Хтось побачить гаражи, промзону)

Я ж бачу Дніпро і утопаючі в зелені берега)

Ольга, Ви не подумайте, що я підколюю вас) Просто перевага цього комплексу в непоганій доступності від центру міста, в гарній архітектурі як для комфорту класу, в гарному благоустріі прибудинкової території та внутрішньому оздобленнні, + стабільному забудовнику. І на цьому краще зупиніться, щоб не викликати хвилю здорової та дуже гострої критики. Не всі квартири розташовані вище 18 поверху та не всі квартири дивляться у бік Дніпра. Так само промзона розкладається на безліч нюансів.

Є ще один мінус, територія, що напроти комплексу, буде забудовуватися з часом, десь крєвид може зникнути.

На мой погляд комплекс реально непоганий, тут заслуга забудовника на 100%, вони змогли зі спірної локації зробити гарний та досить популярний комплекс, а ще вони це робили з ноля не маючи жожного проєкту в портфелі. Відділ продажу отримує 5+

31 лип 2023 05:59

Trito

з 8 будинку. Але питання в іншому ) 

А, точно: Вид з вікон 8-го будинку
Не з 8 поверху.

31 лип 2023 08:19

Trito

Ольга, Ви не подумайте, що я підколюю вас) Просто перевага цього комплексу в непоганій доступності від центру міста, в гарній архітектурі як для комфорту класу, в гарному благоустріі прибудинкової території та внутрішньому оздобленнні, + стабільному забудовнику. І на цьому краще зупиніться, щоб не викликати хвилю здорової та дуже гострої критики. Не всі квартири розташовані вище 18 поверху та не всі квартири дивляться у бік Дніпра. Так само промзона розкладається на безліч нюансів.

Є ще один мінус, територія, що напроти комплексу, буде забудовуватися з часом, десь крєвид може зникнути.

На мой погляд комплекс реально непоганий, тут заслуга забудовника на 100%, вони змогли зі спірної локації зробити гарний та досить популярний комплекс, а ще вони це робили з ноля не маючи жожного проєкту в портфелі. Відділ продажу отримує 5+

Не подумала)

Критики не боюся, бо є чим відповісти)

Повторюю: я ОБʼЇЗДИЛА пів Київа (де ціна мене більш- менш влаштовувала). Заходила в двори, піднімалася на поверхи, дивилася як будують, з чого, розмовляла з мешканцями і т. п. Потім годинами перечитувала форум домік по кожному ЖК і групи.

З січня місяця. І тільки зараз обрала, зваживши всі за і проти)


31 лип 2023 13:46

Olga169

Не подумала)

Критики не боюся, бо є чим відповісти)

Повторюю: я ОБʼЇЗДИЛА пів Київа (де ціна мене більш- менш влаштовувала). Заходила в двори, піднімалася на поверхи, дивилася як будують, з чого, розмовляла з мешканцями і т. п. Потім годинами перечитувала форум домік по кожному ЖК і групи.

З січня місяця. І тільки зараз обрала, зваживши всі за і проти)


Ради интереса, а какие ЖК вы еще смотрели и между какими выбирали?

31 лип 2023 15:25

Showtime

Ради интереса, а какие ЖК вы еще смотрели и между какими выбирали?

Orange City,  Olympic Park, Лондон Парк, Авеню 42, 4 сезона, Сирецькі сади, Star City, Нова Англія, Сінергія Київ,  Twin House, Кришталеві джерела, Рівʼєра, Dibrova Park , LIKO-GRAD Perfect Town , Теремки, Urban Park, Метрополіс, Gravity Park , Голосіївській, Варшавський 2, Причал 8, Нивки парк, Святобор, Сучасний квартал, Navigator, Італійський квартал, Kub29, Медовий, Лебединий, Урлівський, Terracotta

Начебто нічого не забула.

31 лип 2023 15:27

Showtime

Ради интереса, а какие ЖК вы еще смотрели и между какими выбирали?

На деякі будмайданчики потрапити не вдалося (де жодного будинку ще не здано). У деяких ціни відрізняються дуже! в порівнянні з заявленими на ЛУН, десь розібрані невеликі за площею, а з декількох поїхала в повному нерозумінні (як там можна жити?!).

Вагалися між двома на останок)

Світло переміг)

31 лип 2023 17:18

Showtime

Ради интереса, а какие ЖК вы еще смотрели и между какими выбирали?

На пальцях можу перерахувати ЖК ,де б поряд не було чи траси, чи ЛЕП, чи трамвайної лінії, чи ЖД шляху, ТЕЦ, промзони, гаражів, шкідливих виробництв)

Це мій рідний Київ! Він такий!

Можливо! частково ділянку до Дніпра забудують. Але! цього відчуття простору навкруги залишилося мало де)

01 серп 2023 05:31

Showtime

Ради интереса, а какие ЖК вы еще смотрели и между какими выбирали?

Пропустила таки) ще Бережанський, Урлівський 2, Патріотика і OK'LAND

01 серп 2023 05:31

Olga169

Orange City,  Olympic Park, Лондон Парк, Авеню 42, 4 сезона, Сирецькі сади, Star City, Нова Англія, Сінергія Київ,  Twin House, Кришталеві джерела, Рівʼєра, Dibrova Park , LIKO-GRAD Perfect Town , Теремки, Urban Park, Метрополіс, Gravity Park , Голосіївській, Варшавський 2, Причал 8, Нивки парк, Святобор, Сучасний квартал, Navigator, Італійський квартал, Kub29, Медовий, Лебединий, Урлівський, Terracotta

Начебто нічого не забула.

Согласен, Свитло Парк точно один из лучших среди выбранных) Так как этот ЖК рассматриваю как инвестицию, но только уже на вторичке с ремонтом, то могу проранжировать список так:


1) Kub29 - самая лучшая локация среди перечисленных. На стройке не был, но судя по другим ЖК, качество будет на уровне. Да и планировки интересные с классным зонированием. Из минусов: высокая цена на старте продаж и небольшая придомовая территория. В остальном - супер комплекс, особенно если видовая квартира.

2) Рів'єра и Svitlo Park - оба достойные, у каждого есть плюсы и минусы. Дело вкуса.

3) Dibrova Park - Пока на третем месте) У этого ЖК самая большая придомовая территория (на одну квартиру) в Киеве. Пока неясно, какой он будет когда начнут выдавать ключи и начнет обживаться. Но считаю что те кто купил там квартиру в прошлом году - сделали очень удачную инвестицию. А если еще метро допилят, - вообще ляля будет за такие деньги.

4) Метрополіс - вроде и норм, но какой же убитый район вокруг и стремный контингент. За счет своей геометрии домов мы имеем самые убогие планировки, которые я только видел в ЖК такого класса. Кошмар любого дизайнера. Район морально сильно устарел и нужно очень любить Теремки, чтоб инвестировать в этот ЖК по такой цене. Плюсы конечно есть, но пока они только на рендерах) Пока не достроили, потому выше не могу его поднять.

5) Голосіївській и Причал 8 - примерно одного уровня, что по локации, то по качеству. Ничего особенного. Правда изюминкой у Причала есть выход к очень прикольному озеру на своей территории. На удивление очень уютно там, не смотря что локация на любителя.


Не знаю куда пристроить Нова Англія. Где-то возле 4 и 5 местом. Первая очередь была норм, но вот дальше ЖК превратился в Позняки 4. Весь двор в авто. Тарифы очень высокие как для такого ЖК. Локация на любителя. Очень загруженный трафик в час пик.

В эту же категорию добавлю Лебединий и Варшавський 2. Нормальные ЖК, но чего-то в них не хватает, чтоб как-то выделить. Как и в случае с Новой Англией, весь Варшавский микрорайон превращается в Позняки 4, слишком высокая плотность застройки и рядом по прежнему ничего нет.


Остальные либо проблемные объекты, либо сильно эконом и просто всем уступают тем что выше.

01 серп 2023 05:32

Olga169

На пальцях можу перерахувати ЖК ,де б поряд не було чи траси, чи ЛЕП, чи трамвайної лінії, чи ЖД шляху, ТЕЦ, промзони, гаражів, шкідливих виробництв)

Це мій рідний Київ! Він такий!

Можливо! частково ділянку до Дніпра забудують. Але! цього відчуття простору навкруги залишилося мало де)

Мне вот только странно, что вы ЖК Great не включили в свой список. Я бы его точно выдвинул в фавориты) Чего проигнорировали?) В списке также нет Новый Автограф, Русанівська Гавань и Lucky Land - по бюджету +/- проходят. Вот тут даже не знаю, как бы выглядела моя по расстановка.

01 серп 2023 14:09

Showtime

Мне вот только странно, что вы ЖК Great не включили в свой список. Я бы его точно выдвинул в фавориты) Чего проигнорировали?) В списке также нет Новый Автограф, Русанівська Гавань и Lucky Land - по бюджету +/- проходят. Вот тут даже не знаю, как бы выглядела моя по расстановка.

Берковец - это сильно на любителя))

Гавань, Автограф, Great - сильно дороже)

«Голосіївській и Причал 8 - примерно одного уровня по локации» ?! Смею предположить, что вы не местный) иначе не написали бы подобное)

Сравнить Амурскую площадь и Королек…

В остальном относительно соглашусь.

01 серп 2023 14:09

Просимо підтримати петицію https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=12403

02 серп 2023 07:50

Olga169

Берковец - это сильно на любителя))

Гавань, Автограф, Great - сильно дороже)

«Голосіївській и Причал 8 - примерно одного уровня по локации» ?! Смею предположить, что вы не местный) иначе не написали бы подобное)

Сравнить Амурскую площадь и Королек…

В остальном относительно соглашусь.

«Голосіївській и Причал 8 - примерно одного уровня по локации» ?! - Имел в виду, что у этих локаций свои плюсы и минусы, которые сводят их к паритету. Субъективно конечно же. Детсво на оболоне, все студенческие годы провел на печерске и голосеевском районе. Но всегда обходил стороной тубдиспансер и институт рака. Там эмоциональная атмосфера обреченности и апатии. С другой стороны это всё вкусовщина, кому что нравится. Для меня например метро под домом это огромный минус. 

03 серп 2023 05:55

Showtime

«Голосіївській и Причал 8 - примерно одного уровня по локации» ?! - Имел в виду, что у этих локаций свои плюсы и минусы, которые сводят их к паритету. Субъективно конечно же. Детсво на оболоне, все студенческие годы провел на печерске и голосеевском районе. Но всегда обходил стороной тубдиспансер и институт рака. Там эмоциональная атмосфера обреченности и апатии. С другой стороны это всё вкусовщина, кому что нравится. Для меня например метро под домом это огромный минус. 

Поняла)

В 900-ах метрах в самый раз! (если вы о «базаре» возле каждой станции))

04 серп 2023 14:54

Ось такий вже 8 будинок)

Бачила безліч!  робітників/будівельників на другій черзі- суцільний мурашник!) , люльки звисають, неначе гірлянди по всьому периметру. Любо було дивитися!)

З такими темпами через пару місяців будемо вітати сусідів зі здачею!

08 серп 2023 03:33


08 серп 2023 03:33


Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .201203. . .206
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше