Подати оголошення

ЖК Світло Парк | Svitlo Park | Futura Hata | Наддніпрянське шосе, 2а

ЗабудовникFUTURA HATA
Здача ЖК2021 - 2024 р.
Планування
від 27 946 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
197з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 31.
18/58%
0/0%
4/13%
1/3%
8/26%
1. . .189191. . .206
21 груд 2021 12:56

roltd

По счетчику учтено отопление именно моей квартиры. Не нужно вводить людей в заблуждение - будете получать СВОИ платежки - будете их показывать/доказывать :)


По вент шахте у нас разная планировка и такого не понадобилось. Но если пускать по полу - там будут уголки 5 мм толщиной, их должны были бы убрать на этапе установки/заливки вент шахты, но забили. В итоге нам гемор.

Я думав, що Ви визнали, стосовно своєї платіжки, що помилялися, але ж Ви знову за своє. Що Вам сказали бухгалтера, чому ж Ви правду не пишите?

По якій підлозі, що пускати? В санвузлі поверх стін потрібно труби класти, а не різати арматуру, і робити потім короба. На кухні взяти довгі шланги на подачу і гофру на каналізацію, щоб вентшахти і несучі стіни не різати. І вся проблема....


21 груд 2021 16:17

Shupy

Как с отоплением и теплом? Стукнули первые морозы, дайте отзыв

Як я вже писав раніше, опалення бажає кращого. Як на мене, мала температура і швидкість теплоносія. А взагалі, в сьогоднішніх реаліях, добре що хоть таке є.

22 груд 2021 06:35

nick123

Я думав, що Ви визнали, стосовно своєї платіжки, що помилялися, але ж Ви знову за своє. Що Вам сказали бухгалтера, чому ж Ви правду не пишите?

По якій підлозі, що пускати? В санвузлі поверх стін потрібно труби класти, а не різати арматуру, і робити потім короба. На кухні взяти довгі шланги на подачу і гофру на каналізацію, щоб вентшахти і несучі стіни не різати. І вся проблема....


Не могу дозвониться - вчера только номер телефона бухгалтерии получил, сегодня не получится снова, бухгалтерия то находится не в пределах комплекса,  чтобы просто зайти. Завтра буду звонить. Сегодня в квартире будем продолжать стройку. Но я и не сомневаюсь в показаниях счетчика и начислении. Что видел сам на счетчике тепла, после открытия кранов, то и насчитало.

Батареи общего пользования ВЫКЛЮЧЕНЫ до сих пор с 15.11.

За них ничего не считает никому.

22 груд 2021 10:38

roltd


Не могу дозвониться - вчера только номер телефона бухгалтерии получил, сегодня не получится снова, бухгалтерия то находится не в пределах комплекса,  чтобы просто зайти. Завтра буду звонить. Сегодня в квартире будем продолжать стройку. Но я и не сомневаюсь в показаниях счетчика и начислении. Что видел сам на счетчике тепла, после открытия кранов, то и насчитало.

Батареи общего пользования ВЫКЛЮЧЕНЫ до сих пор с 15.11.

За них ничего не считает никому.

Цікава Ви людина. Ви, мабуть, і бухгалтерам не повірите.

23 груд 2021 06:49

В отзывах на Google пишут, что очень плохое отопление. На этом форуме только один не смелый отзыв был по отоплению. Жильцы первой очереди как все таки дела с отоплением? Как обстоят дела с оформлением документов?

23 груд 2021 07:56

DTV_4

В отзывах на Google пишут, что очень плохое отопление. На этом форуме только один не смелый отзыв был по отоплению. Жильцы первой очереди как все таки дела с отоплением? Как обстоят дела с оформлением документов?

Отопление нормальное, не идеал, но я выставил на 3 из 6ти, в комнате и на кухне около 20ти, возле окон и радиаторов под 25 градусов.

Пробовал ставить 4 - теплее по термометру не засекал.

Не ставил 5 или 6.

Не проверял температуру носителя - нечем.

23 груд 2021 08:05

DTV_4

В отзывах на Google пишут, что очень плохое отопление. На этом форуме только один не смелый отзыв был по отоплению. Жильцы первой очереди как все таки дела с отоплением? Как обстоят дела с оформлением документов?

Вже відповів не один раз, що опалення слабеньке. Що більшого ви хочете почути? При такому опаленні, немає сенсу взагалі крутити термоголовки.

Немає договора на опалення, то яке воно повинне бути? Вже, надіюсь, що наступного року буде краще.

З документами поки тиша.

23 груд 2021 08:29

roltd

Отопление нормальное, не идеал, но я выставил на 3 из 6ти, в комнате и на кухне около 20ти, возле окон и радиаторов под 25 градусов.

Пробовал ставить 4 - теплее по термометру не засекал.

Не ставил 5 или 6.

Не проверял температуру носителя - нечем.

Що на три, що на чотири, що на п‘ять тепліше не стане, бо батареї працюють весь час, пропускаючи теплоносій слабої температури.Покази від цього теж не зміняться.

Я Вам ще раз раджу почитати як працює термоголовка, перед тим як щось писати.


23 груд 2021 08:39

nick123

Цікава Ви людина. Ви, мабуть, і бухгалтерам не повірите.

С бухгалтершой общался 10 минут, почему тариф 2100 вместо 1600 - сказала смотреть на сайте Киевтеплоэнерго.

По счетчику квартирному несла ту же ахинею о "отоплении мест общего пользования". Которые отключены до сих пор, о чем я ей сообщил.

На мои доводы о показаниях счетчика на момент снятия показаний - !у них такая информация". Несмотря на то, что если бы я не включил отопление с середины ноября, а включил бы с 01 декабря, то в платежке были бы нули и по объему и по деньгам.

Больше ничего не сказала нового. Я остаюсь при своем мнении, в бухгалтерии сидят люди, которые следуют указаниям извне и которые не могу толком объяснить.

На этом разговор о счетчика закончил.

А Вам можно было бы показать свои показания за ноябрь.

23 груд 2021 09:17

roltd

С бухгалтершой общался 10 минут, почему тариф 2100 вместо 1600 - сказала смотреть на сайте Киевтеплоэнерго.

По счетчику квартирному несла ту же ахинею о "отоплении мест общего пользования". Которые отключены до сих пор, о чем я ей сообщил.

На мои доводы о показаниях счетчика на момент снятия показаний - !у них такая информация". Несмотря на то, что если бы я не включил отопление с середины ноября, а включил бы с 01 декабря, то в платежке были бы нули и по объему и по деньгам.

Больше ничего не сказала нового. Я остаюсь при своем мнении, в бухгалтерии сидят люди, которые следуют указаниям извне и которые не могу толком объяснить.

На этом разговор о счетчика закончил.

А Вам можно было бы показать свои показания за ноябрь.

Шановний, пояснюю Вам в останній раз популярно, я вже втомився це робити.

До Вашої квартири тепло якось транспортується, втрачаючи при цьому теплову енергію. Є загальнобудинковий лічильник. Різниця між ним і сумарними показами квартирних лічильників розкидається на всіх власників, пропорційно площі їх квартир. Що в решті решт незрозумілого.

В Вашій платіжці поточні і попередні покази -0. Данні були зняті ще до того, як Ви увімкнули свій лічильник .

Ви ж не дитина, щоб не сприймати прописну істину.

Стосовно цифр на термоголовках. Поясню на пальцях, щоб Ви зрозуміли. Від того стоїть у Вас 3 чи 4 чи 5, температура Вашої батареї не зміниться. Ці позначки регулюють проходження теплоносія через батарею, пропускаючи його чи ні в залежності від температури в квартирі. Надіюсь, що зміг Вам пояснити. При 3 йде непреривний потік, бо недостатня температура теплоносія, і від того що ви пробували на 4 тепліше не могло стати. 

23 груд 2021 09:25

roltd

С бухгалтершой общался 10 минут, почему тариф 2100 вместо 1600 - сказала смотреть на сайте Киевтеплоэнерго.

По счетчику квартирному несла ту же ахинею о "отоплении мест общего пользования". Которые отключены до сих пор, о чем я ей сообщил.

На мои доводы о показаниях счетчика на момент снятия показаний - !у них такая информация". Несмотря на то, что если бы я не включил отопление с середины ноября, а включил бы с 01 декабря, то в платежке были бы нули и по объему и по деньгам.

Больше ничего не сказала нового. Я остаюсь при своем мнении, в бухгалтерии сидят люди, которые следуют указаниям извне и которые не могу толком объяснить.

На этом разговор о счетчика закончил.

А Вам можно было бы показать свои показания за ноябрь.

Звісно я буду радий бачити Вашу платіжку за грудень. За листопад я вже бачив, Ви її продемонстрували. В ній нулі по квартирі і сума за МЗК.

23 груд 2021 09:30

DTV_4

В отзывах на Google пишут, что очень плохое отопление. На этом форуме только один не смелый отзыв был по отоплению. Жильцы первой очереди как все таки дела с отоплением? Как обстоят дела с оформлением документов?

Отопление почти отсутствует, в квартиру максимум заходит 38-40 градусов, страшная сырость, мокрые окна и признаки появления плесени и так по всем домам кто дополнительно не отапливает кондиционерами или обогревателями

23 груд 2021 10:19

Сергей01

Отопление почти отсутствует, в квартиру максимум заходит 38-40 градусов, страшная сырость, мокрые окна и признаки появления плесени и так по всем домам кто дополнительно не отапливает кондиционерами или обогревателями

Сырость и мокрые окна к теплу мало что общего имеют, сырость - это следствие повышенной влажности в квартире, проверте вытяжку и проветривайте часто квартиру, открывая окна хоть на 5 минут каждый день, даже в мороз, а то с грибком будет проблем много!

23 груд 2021 10:43

Kova-79

Сырость и мокрые окна к теплу мало что общего имеют, сырость - это следствие повышенной влажности в квартире, проверте вытяжку и проветривайте часто квартиру, открывая окна хоть на 5 минут каждый день, даже в мороз, а то с грибком будет проблем много!

Якщо б було нормальне опалення в квартирі, вологи б не було. Від того, що Ви в мороз будете відкривати вікна, вологість не зменшиться. Потрібно нормальне опалення.

23 груд 2021 15:57


Парочка свежих фото со стройплощадки!

Котлованы под 4 и 5 очередь уже готовы!



24 груд 2021 02:46

Доброго дня!

Підкажіть, першій черзі вже присвоїли поштову адресу?

24 груд 2021 09:41

LaraS

Доброго дня!

Підкажіть, першій черзі вже присвоїли поштову адресу?

Наскільки мені відомо то ще ні - не присвоїли, ніякої інформації з цього приводу я не знайшов ... була колись викладена копія розпорядження про присвоєння адреси але то була копія без печатки та підписів, думаю, що те засідання де мали затвердити адреси так і не відбулося або на ньому нічого не присвоїли та затвердили, в офісі продаж відмовчуються і кажуть, що ще чекають!

24 груд 2021 10:50

LaraS

Доброго дня!

Підкажіть, першій черзі вже присвоїли поштову адресу?

Пару недель назад в ОП была информация, что адрес присвоили с ошибкой и сейчас подали повторную заявку

25 груд 2021 03:03

Дякую за інформацію!


25 груд 2021 09:34
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .189191. . .206
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше