Подати оголошення

ЖК Soho Residence | GEOS | ул. Демеевская, 13

ЗабудовникGEOS
Здача ЖК2015 - 2017 р.
Планування
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 115.
26/23%
19/17%
29/25%
31/27%
10/9%
1. . .125127. . .216
27 лип 2015 22:48
Цитата "Олександр Дядюк":


шановні рекламісти геоса - може ви і тащитесь від того що будете дітей в дитсадок возити в інший район, а місцеві мешканці ні. І сьогодні там не знесли все к чортям собачим лише на прохання начальника районної міліції і Руслана Андрійка які попросили ще один день на переговори.
Але у людей терпець вривається. І ніякі тітушки вам не поможуть


Товарищ, угомонитесь, при чём тут рекламисты Геоса)))
Я рассказываю реальную историю, что когда наш ребенок подрос, то мы вполне спокойно устроили ребенка и в садик, и в школу.
Может просто повезло :notsure:
Ребенка водили в садик под домом. Большое колличество кружков рядом.
Так и до лицея 5 минут идти.
28 лип 2015 03:46
Кхм-кхм.... Вообще то мы не рекламисты, а инвесторы. Нам самим многим что не нравится, но вы заколибали своими садиками. Живите с миром, на них мало кто претендует.
28 лип 2015 06:06
Процесс идет потихоньку
пятая (или шестая) переукладка плитки на лестнице 2й секции
Очень "качественно" сделан водосток - огромная лужа посреди двора после дождя
28 лип 2015 06:09
Это не водосток, а скорее асфальт кривой. У меня во дворе та же фигня.
28 лип 2015 06:11
Цитата "Sergey751113":
...

Спасибо за фотографии, давайте еще! :yes:
А зачем плитку переделывают?
28 лип 2015 06:13
Цитата "Никитка":

Спасибо за фотографии, давайте еще! :yes:
А зачем плитку переделывают?

Видимо неровно уложили. Не могут нормальных укладчиков найти.
28 лип 2015 06:15
Цитата "Evil_B":
Это не водосток, а скорее асфальт кривой. У меня во дворе та же фигня.

Водосток в моем понимании комплекс мер по исключению скапливания воды на тротуаре и дороге.
28 лип 2015 06:23
В прошлый ливень залило верхний этаж 3 секции..
.вот где "радость"
28 лип 2015 06:39
Цитата "VR-2004":
В прошлый ливень залило верхний этаж 3 секции..
.вот где "радость"

Скажите,а где лужа была? Квартиры или МОПы залило?
28 лип 2015 08:01
Цитата "VR-2004":
Кхм-кхм.... Вообще то мы не рекламисты, а инвесторы. Нам самим многим что не нравится, но вы заколибали своими садиками. Живите с миром, на них мало кто претендует.




Сурйозно? Інвестори?
Які ви нафіг інвестори?
Прізвище, імья, по батькові?
Яка черга, секція, квартира?
Я, якщо впевнений, що відстоюю правоє дєло, то пишу під власним ім'ям - Дядюк Олександр, яке досить відоме, принаймні Негрич знає хто я.
Я з якої радості я вам маю вірити, що ви інвестор, а не працівник рекламного відділу Геоса - по убалтованію нових лохів придбати ваш геморой?
28 лип 2015 08:02
Цитата "VR-2004":
Кхм-кхм.... Вообще то мы не рекламисты, а инвесторы. Нам самим многим что не нравится, но вы заколибали своими садиками. Живите с миром, на них мало кто претендует.




Да ще - а інші інвестори (а тим паче місцеві старожили) уповноважували вас заявляти, від їх імені, що на дитсадки мало хто претендує.
Хто вам дав повноваження робити такі заяви?
28 лип 2015 08:03
Вот это мегатроль!!!!!
28 лип 2015 08:12
Александр, не мешайте реальным инвесторам обсуждать реальные проблемы. Мы вас услышали и сделали вывод. Спасибо.
28 лип 2015 08:12
Александр, с кем вы разговариваете?! Зачем вы все это высказываете?! Нам?! Кому?! С кем вы ведете свой диалог?!
28 лип 2015 08:12
Цитата "Олександр Дядюк":

Сурйозно? Інвестори?
Які ви нафіг інвестори?
Прізвище, імья, по батькові?
Яка черга, секція, квартира?

А может еще и ключ от квартиры, где деньги лежат? тут по форуму ходит список инветоров с секциями и этажами. Судя по кол-ву постов у Вас найдется время погуглить и найти.

Цитата "Олександр Дядюк":

Я, якщо впевнений, що відстоюю правоє дєло, то пишу під власним ім'ям - Дядюк Олександр, яке досить відоме, принаймні Негрич знає хто я.
Я з якої радості я вам маю вірити, що ви інвестор, а не працівник рекламного відділу Геоса - по убалтованію нових лохів придбати ваш геморой?

Борец за правду? С какой радости мы должны доказывать Вам, что мы инвесторы? Вас здесь кто-то убалтывает купить квартиру? как и куче других новостроек на форуме, где вы гневно пишете? По-моему вопрос инвестирования в конкретный новострой, каждый должен решить для себя самостоятельно, без всяких советов с форумов.
28 лип 2015 08:15
Цитата "Олександр Дядюк":




Да ще - а інші інвестори (а тим паче місцеві старожили) уповноважували вас заявляти, від їх імені, що на дитсадки мало хто претендує.
Хто вам дав повноваження робити такі заяви?


Вас детсады, только в Голосеевском районе, возле Сохо волнуют? или возле остальных новостороек тоже?
28 лип 2015 08:31
Привет.
Владельцы квартиры 243, 2 секция, 12 этаж, отзовитесь пожалуйста, если вы есть на форуме. Есть личный вопрос об звукоизоляции межквартирной стены.
28 лип 2015 08:41
Цитата "Zombie":
Александр, не мешайте реальным инвесторам обсуждать реальные проблемы. Мы вас услышали и сделали вывод. Спасибо.


А ви докажіть, що ви реальний інвестор, а не рекламіст Геоса.
Давайте подумаємо просто по логіці.
В будь яких діях - є мотивація, спонукальний чинник.
Я тут дискутую, тому що як юрист представляю протестну ініціативну групу (не всіх мешканців, а частину), яка бореться із будівництвом ІІ черги.
Інвестор І черги в ці дискусії просто не влізав би, бо їх черга не оспорюється і проти неї ніхто не бореться.
Реклама ІІ черги тільки почалась і я не думаю, що там інвестори ще лише думають.
То хто тоді може зі мною спорити?
Причому так агресивно - і садіки нам не треба і школи нам не треба і дитячі майданчики нам не треба - нам нічого не треба - тільки щастя Геоса!!!
Це така б позиція була б у реального інвестора?
Ви хоча б так явно не демонстрували прогеосівську упередженість.
Реальний інвестор завжди був би дещо критичний, а не фанатичний - в сторону забудовника.
Грубо работаєтє товаріщі
28 лип 2015 08:48
Цитата "Олександр Дядюк":

Грубо работаєтє товаріщі


Та я вообще "агент Кремля"!
Перечитайте форум, товарищ. От меня было высказано не мало негатива в сторону Геоса. Еще раз повторюсь - если хотите дискутировать, то хотя перечитайте форум и посетите оф. сайт застройщика!
28 лип 2015 08:50
Цитата "Zombie":


Та я вообще "агент Кремля"!
Перечитайте форум, товарищ. От меня было высказано не мало негатива в сторону Геоса. Еще раз повторюсь - если хотите дискутировать, то хотя перечитайте форум и посетите оф. сайт застройщика!

Оно ему надо?) У него другие цели…
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .125127. . .216
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше