Подати оголошення

ЖК Soho Residence | GEOS | ул. Демеевская, 13

ЗабудовникGEOS
Здача ЖК2015 - 2017 р.
Планування
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 115.
26/23%
19/17%
29/25%
31/27%
10/9%
1. . .124126. . .216
27 лип 2015 12:05
Цитата "Олександр Дядюк":

З відповіді Голосіївської РДА на інформаційні запити слідує

А эти ответы есть в публичном доступе, чтобы имеить возможность с ними ознакомиться? и про какой квартал идет речь?

Цитата "Олександр Дядюк":

До речі – а скільки парко місць у вашому будинку і чи вони там дійсно є?

Согласно сертификату об окончании строительных работ в 1-4 секциях 145 машино-мест + 40 мотомест. Так что не все так плохо с парковкой в Сохо.
27 лип 2015 12:12
Цитата "Князь Тишины":

А эти ответы есть в публичном доступе, чтобы имеить возможность с ними ознакомиться? и про какой квартал идет речь?


Согласно сертификату об окончании строительных работ в 1-4 секциях 145 машино-мест + 40 мотомест. Так что не все так плохо с парковкой в Сохо.



Так - відповіді і містобудівні умови я сьогодні чи завтра (по часу) оприлюдню.
До речі - а де знаходяться ті машиномісця? - у підвалі - чи перед будинком?
І чи передбачені вони 9і де) для ІІ черги? - куди їхв пихнуть?
27 лип 2015 12:17
Цитата "Олександр Дядюк":

Под 1-4 секцией дома, в подвале. Насчет второй очереди не в курсе.
27 лип 2015 13:21
Цитата "Олександр Дядюк":



Шановний опоненте - саме абсурдне виправдання порушення закони - тим - що і інші порушують.
Якщо хтось десь гвалтує і вбиває - це не означає, що і я маю на це право і це не виправдовуватиме мене. Це означає, що і з іншими треба боротись.
Ще раз пояснюю - жадоба наживи забудовників - перетворює Київ у клоаку.
А це ненормально.
Мегаполіс - не мегаполіс - київ не резіновий - вишукуйте пустуючи промзони - де вже давно росте бурьян - там будуйте - але не можна впихати людей як сільодку - безмежно - всупереч будівельним і санітарним нормпативам - яке життя буде у цих людей?
Я розумію, що такі як негрич - там жити не буде.
Можете навіть не сумніватись, що Негрич має затише житло - десь у зеленому мікрорайоні (чи скоріш всього за містом) - де дотримані всі нормативи.
Це він вам хоче впарити житло - адже як ви потім будете жити - його не колише.
Плював він на те - як ви потім будете жити


Очень комфортно будет жить. Метро рядом, до центра рукой подать, это удобнее в реалиях офисной работы, а не свободного бизнеса,чем дом за городом. И я предпочла купить таки новостройки и не навыселках, в промзоне, как вы предлагает, а поближе к метро, а не старые разваливающиеся хрущевки по золотым ценам. Каждому своё.

А если вы боретесь с застраиванием любого свободного клочка земли в промежутке 50 метров, то протесты нужно начинать с решений горслветов по аренде земли!

В реале же, мне кажется,что кроме реального факта аварийности дома поблизости, зацепиться больше не за что. Потому что все остальные пункты касаются 99% всех строек Киева и их всех тогда нужно останавливать.
27 лип 2015 14:04
Цитата "VR-2004":


Очень комфортно будет жить. Метро рядом, до центра рукой подать, это удобнее в реалиях офисной работы, а не свободного бизнеса,чем дом за городом. И я предпочла купить таки новостройки и не навыселках, в промзоне, как вы предлагает, а поближе к метро, а не старые разваливающиеся хрущевки по золотым ценам. Каждому своё.

А если вы боретесь с застраиванием любого свободного клочка земли в промежутке 50 метров, то протесты нужно начинать с решений горслветов по аренде земли!

В реале же, мне кажется,что кроме реального факта аварийности дома поблизости, зацепиться больше не за что. Потому что все остальные пункты касаются 99% всех строек Киева и их всех тогда нужно останавливать.



Пане - працівник відділу реклами Геоса (відділ по вішанню лапші).
Комфортно - це не лише близько до метро.
Комфортно це і:
- наявність озеленених територій відповідно до санітарних нормативів;
- це і наявність ТА ДОСТУПНІТЬ всієї необхідної для нормального людського життя інфраструктури - школи, датсадки, поліклініки (не забиті - щоб по півдня стояти), це щоб машини не ставити на голови одні одним - це щоб і діткам було де погуляти
Це і називається безпечне і комфортне довкілля.
Скажіть - чому такі як Негрич не живуть в таких "щаслимвих" будинках як ваш а прєдпочітають - в конча-заспах і т.п.
Ніколи не задумувались?
А щодо 98% всіх строєк - можливо ви праві - але коли небудь треба ж переставати перетворювати Київ у клоаку?
27 лип 2015 14:28
Цитата "Олександр Дядюк":


Пане - працівник відділу реклами Геоса (відділ по вішанню лапші).
Комфортно - це не лише близько до метро.
Комфортно це і:
- наявність озеленених територій відповідно до санітарних нормативів;
- це і наявність ТА ДОСТУПНІТЬ всієї необхідної для нормального людського життя інфраструктури - школи, датсадки, поліклініки (не забиті - щоб по півдня стояти), це щоб машини не ставити на голови одні одним - це щоб і діткам було де погуляти
Це і називається безпечне і комфортне довкілля.
Скажіть - чому такі як Негрич не живуть в таких "щаслимвих" будинках як ваш а прєдпочітають - в конча-заспах і т.п.
Ніколи не задумувались?
А щодо 98% всіх строєк - можливо ви праві - але коли небудь треба ж переставати перетворювати Київ у клоаку?






:faceoff: ОПЯТЬ ЗАКАЗНОЙ СПАМ
27 лип 2015 14:33
Цитата "Олександр Дядюк":



Пане - працівник відділу реклами Геоса (відділ по вішанню лапші).
Комфортно - це не лише близько до метро.
Комфортно це і:
- наявність озеленених територій відповідно до санітарних нормативів;
- це і наявність ТА ДОСТУПНІТЬ всієї необхідної для нормального людського життя інфраструктури - школи, датсадки, поліклініки (не забиті - щоб по півдня стояти), це щоб машини не ставити на голови одні одним - це щоб і діткам було де погуляти
Це і називається безпечне і комфортне довкілля.
Скажіть - чому такі як Негрич не живуть в таких "щаслимвих" будинках як ваш а прєдпочітають - в конча-заспах і т.п.
Ніколи не задумувались?
А щодо 98% всіх строєк - можливо ви праві - але коли небудь треба ж переставати перетворювати Київ у клоаку?

У каждого своё понятие комфорта. Кому то и 30 кв.м. в сравнении с комнатой в общаге оооочень комфортно. Клоака это панельныет дома советских времён. За сим удаляюсь, и хоть мне самой совсем не импонирует застройка в ещё кучасекций, дисскусия о нехватке садиков и зелёной территории - детский лепет. В контексте борьбы с конкретной новостройкой. Эти риторические вопросы не по адресу. Штурмуйте тех, кто вообще дал добро развивать этот район новыми стройками.... Если мы рассуждаем в рамках наших реалий... Это из серии, как меня убеждали в том, что раз уж фирташ большой мешок с деньгами, то вот на науку, культуру, он должен че то там дать...и с таким уверенным непониманием "ну как же... Это же на благое дело....этэ же для развития науки....это же нужное для всех".... Примерно так это выглядит.
27 лип 2015 14:35
Цитата "Олександр Дядюк":



Пане - працівник відділу реклами Геоса (відділ по вішанню лапші).
Комфортно - це не лише близько до метро.
Комфортно це і:
- наявність озеленених територій відповідно до санітарних нормативів;
- це і наявність ТА ДОСТУПНІТЬ всієї необхідної для нормального людського життя інфраструктури - школи, датсадки, поліклініки (не забиті - щоб по півдня стояти), це щоб машини не ставити на голови одні одним - це щоб і діткам було де погуляти
Це і називається безпечне і комфортне довкілля.
Скажіть - чому такі як Негрич не живуть в таких "щаслимвих" будинках як ваш а прєдпочітають - в конча-заспах і т.п.
Ніколи не задумувались?
А щодо 98% всіх строєк - можливо ви праві - але коли небудь треба ж переставати перетворювати Київ у клоаку?

Ну вам же правильно ответили, что требовать надо с горсовета-они выделяют землю, а не застройщик. Им землю выделили-они строят. А то, что там нарушения при выделении могли быть, то в этой коррупционной составляющей виноват чиновник, который за денежку нарушил закон.
Здесь системная проблема, а вы ее переводите на свою нелюбовь к Негричу(или кто там…).
Кстати, под ваши критерии подпадают всего до 10 закрытых комплексов по всему Киеву. В остальных, получается, нормально жить не получится.
И на последок-на месте первой очереди сохо был пустырь и я его помню. Заросший, замусоренный и пустой. Сейчас хоть будет человеческий вид.
27 лип 2015 14:47
Цитата "Олександр Дядюк":



Пане - працівник відділу реклами Геоса (відділ по вішанню лапші).
Комфортно - це не лише близько до метро.
Комфортно це і:
- наявність озеленених територій відповідно до санітарних нормативів;
- це і наявність ТА ДОСТУПНІТЬ всієї необхідної для нормального людського життя інфраструктури - школи, датсадки, поліклініки (не забиті - щоб по півдня стояти), це щоб машини не ставити на голови одні одним - це щоб і діткам було де погуляти
Це і називається безпечне і комфортне довкілля.
Скажіть - чому такі як Негрич не живуть в таких "щаслимвих" будинках як ваш а прєдпочітають - в конча-заспах і т.п.
Ніколи не задумувались?
А щодо 98% всіх строєк - можливо ви праві - але коли небудь треба ж переставати перетворювати Київ у клоаку?


Блаблабла. А до стройки СОХО очередей не было нигде, садики пустовали, а на одну машину было пять паркомест? А метрополитен Вам уже не враг? А если бы Вам предлагали на обмен квартиры по стоимости типа Парк Лейн? Я думаю, Вы бы не "бунтовали", а кирпичи носить помогали. Зеленые зоны? Голосеевский, Рыльского - рукой подать. Вам просто никто не хочет аварийный дом латать, вот и ищете крайних.

А Геос будет и дальше строить, так как есть спрос. А есть спрос - есть жильцы. А есть жильцы - есть дополнительные отчисления в бюджет.
27 лип 2015 15:44
Шановний, Олександр. Ви спочатку елементарно розберіться в питанні. А то ви взагалі не оперуєте даними і намагаєтесь нам же нав’язать свою думку. Кожен з нас перед придбанням квартири в СОХО проаналізував не один десяток новобудов і сам вирішив, де буде комфортно жити, а де ні. Як вас послухать так всі окрім вас д%ебіли. Якщо пан Негрич будує другу чергу, то це, більш за все, означає, що попит є. А це в свою чергу означає, що місце доволі комфортне для життя. Все поряд - метро (5 хв), парк (15хв), торговий центр (15хв), ринок (10хв), поліклініка (10хв).
Дитсадками і школами повинна займатися влада. Є багато прикладів, коли забудовник будував школи і дитсадки, але вартість навчання в таких закладах була непосильною для мешканців новобудов.
Єдине, що нас може бентежить, так це швидкість завершення робіт.
Тут ви підтримки собі не знайдете, тому підіть пошукайте її деінде
27 лип 2015 15:49
Цитата "Soft":

Ну вам же правильно ответили, что требовать надо с горсовета-они выделяют землю, а не застройщик. Им землю выделили-они строят. А то, что там нарушения при выделении могли быть, то в этой коррупционной составляющей виноват чиновник, который за денежку нарушил закон.
Здесь системная проблема, а вы ее переводите на свою нелюбовь к Негричу(или кто там…).
Кстати, под ваши критерии подпадают всего до 10 закрытых комплексов по всему Киеву. В остальных, получается, нормально жить не получится.
И на последок-на месте первой очереди сохо был пустырь и я его помню. Заросший, замусоренный и пустой. Сейчас хоть будет человеческий вид.




Не пересмикуйте - кожен має відповідати за своє.
Землю може надали цілком законно - але проект має бути розроблений і будувати там ви маєте право - лише в межах дозволених ДБНми і Санітарними правилами планування та забудови.
А там вони явно порушені.
Може перші 4 секції і вкладались в ДБНи - а друга черга уже ні - вичерпано ліміт щільності.
27 лип 2015 15:53
Цитата "Zombie":
Шановний, Олександр. Ви спочатку елементарно розберіться в питанні. А то ви взагалі не оперуєте даними і намагаєтесь нам же нав’язать свою думку. Кожен з нас перед придбанням квартири в СОХО проаналізував не один десяток новобудов і сам вирішив, де буде комфортно жити, а де ні. Як вас послухать так всі окрім вас д%ебіли. Якщо пан Негрич будує другу чергу, то це, більш за все, означає, що попит є. А це в свою чергу означає, що місце доволі комфортне для життя. Все поряд - метро (5 хв), парк (15хв), торговий центр (15хв), ринок (10хв), поліклініка (10хв).
Дитсадками і школами повинна займатися влада. Є багато прикладів, коли забудовник будував школи і дитсадки, але вартість навчання в таких закладах була непосильною для мешканців новобудов.
Єдине, що нас може бентежить, так це швидкість завершення робіт.
Тут ви підтримки собі не знайдете, тому підіть пошукайте її деінде



Шановний - на жаль, наші люди - спочатку роблять - потім думають - ой біля метро - ой - як класно. А потім коли народжується дитина і не знають куди її всунути і куди всунути машину - позно піть боржомі.
ілюзії, як зазвичай - проходять із запізненням.
Та ічесно кажучи - мене не цікавить, що там думають інвестори Сохо - вони принаймні самостійно приймають рішення - не пьяні, не під наркозом - тобто добровільно.
Але ж мешканців старих будинків ніхто не питає - чи згодні вони щоб їх ущільнювали всупереч їх волі і бажанні і щоб погіршувалось їх забезпеченість соціальною інфраструктурою, рівнем озелененості територій, тощо.
А вони що - люди 2 сорту? Безправне бидло?
27 лип 2015 15:54
Цитата "Олександр Дядюк":

Може перші 4 секції і вкладались в ДБНи - а друга черга уже ні - вичерпано ліміт щільності.


Може, якщо б...

У вас є реальні ціфри, норми, хоть щось, а не просто тряска повітря?
27 лип 2015 15:56
Цитата "Zombie":


Може, якщо б...

У вас є реальні ціфри, норми, хоть щось, а не просто тряска повітря?


Не ізображайте наївного
Я вже вище навів конкретні цифри порушення п. 3.17 ДБН 360-92** і п. 4.10 санітарних парвил планування і забудови - що вам ще треба?
27 лип 2015 16:40
Ну смешно же! А когда рождается ребёнок - не куда впихнуть!
Так это не из-за кол-ва новостроек, а от кол-ва проживающих, а в Киев таки понаехало, ага, в Киев стягиваается очень много людей и им всем нужно где то жить, рождаться, учиться и т.д. смешно валить эту проблему на новостройки. У меня вопрос, а у вас дети есть?
Садик это что, обязательная норма? есть куча альтернатив, от домашнего воспитания+няни/гувернантки до всевозможных кружков, подготовительные ных курсов и т.д. зачастую садики, о которых вы так сокрушаетесь, что их не хватает, это мягко скажем не то что не идеальный вариант для ребёнка но и зло. И отнюдь не потому что он якобы переполнен. У нас в группе было 6-9 человек, но из болячек не вытащили и многое чего приобрели. И скажу как мама, начхать мне на кол во гос.садиков в районе, я своему ребёнку найду развивашки не полного дня или быстрее найму няню, чем отдам дитя в гос.садик! А если мы говорим о частных садиках, то они открываются где хочешь, и в новостроцках и в старых домах, где хочешь.
Не пойму я этого маниакального "садиков не хватает".
То же и школа.... В спальных районах их больше чем в деловом центре, но куда предпочтение ввозить? Поблизости? Или что интереснее найдёте? Я все равно буду возить в центр.или куда то где платной. Те бесплатным наеласмь досыта!
А школ, частных развивашек, кружков по типу садиков для детворы полным полно! Не делайте из мухи слона. Нехватка типа в бесплатных садиках, но надо ли оно вам? За рыбу гроши...
27 лип 2015 17:45
Приведу личный пример - моя семья всю жизнь прожила в Голосеевском районе, через дорогу от Сохо.
У меня младший брат, в этом году уже в 3 класс пойдёт.
Спокойно отдали его и в садик, и в разные другие кружки, и в школу спокойно устроили, еще и выбирали между двумя из них.
Вообще проблем с этим не было.
27 лип 2015 19:14
Цитата "nestandart":
Приведу личный пример - моя семья всю жизнь прожила в Голосеевском районе, через дорогу от Сохо.
У меня младший брат, в этом году уже в 3 класс пойдёт.
Спокойно отдали его и в садик, и в разные другие кружки, и в школу спокойно устроили, еще и выбирали между двумя из них.
Вообще проблем с этим не было.




шановні рекламісти геоса - може ви і тащитесь від того що будете дітей в дитсадок возити в інший район, а місцеві мешканці ні. І сьогодні там не знесли все к чортям собачим лише на прохання начальника районної міліції і Руслана Андрійка які попросили ще один день на переговори.
Але у людей терпець вривається. І ніякі тітушки вам не поможуть
27 лип 2015 20:56
Не надо тут никого пугать своим "терпець уривається". Как пел Цой: "Следи за собой, будь осторожен." На сим спокойной ночи.
27 лип 2015 21:02
Цитата "Evil_B":
Не надо тут никого пугать своим "терпець уривається". Как пел Цой: "Следи за собой, будь осторожен." На сим спокойной ночи.


Ну що ж поживемо - побачимо - що виявиться сильнішим - люди - чи безмежна жадібність Негрича і його тітушки, з ліцами неізуродованими інтелектом (там класичні персонажі - прямо із книги Ломброзо)
27 лип 2015 21:05
То есть те, кто в Сохо купил квартиры для Вас не люди? Так кто кого тут второсортным считает? Кстати, я в садик не ходил, а в школу ездил в центр (сам на Лыбидской жил). Это я к слову о школах, садиках и т.д.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .124126. . .216
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше