ЖК Soho Residence | GEOS | ул. Демеевская, 13
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 115.
| 26/23% | ||
| 19/17% | ||
| 29/25% | ||
| 31/27% | ||
| 10/9% |
bab
b
Новачок
6
10 вересня 2011
04 бер 2015 14:50
У меня 2В - на 2,62кв больше....
Дмитрий Чередниченко
ДЧ
Користувач
94
09 лютого 2015
04 бер 2015 14:55
Цитата "bab":У меня 2В - на 2,62кв больше....
Не хило, мне еще не звонили

VR-2004
V
Постійний користувач
384
30 серпня 2014
04 бер 2015 15:28
нам сегодня звонили.
+ 6 кв. с копейками больше. квартира большая, вот и "лишних" больше вышло.
интересно глянуть на толщину стен. хотя вроде мы там были не один раз. но не обратили внимания как то
да еще вот что. сказали что на ремонт допустят где-то с апреля.
а договор купли продажи не раньше июня, т.к. ждут еще присвоение почтового адреса.
такие пироги.
+ 6 кв. с копейками больше. квартира большая, вот и "лишних" больше вышло.
интересно глянуть на толщину стен. хотя вроде мы там были не один раз. но не обратили внимания как то
да еще вот что. сказали что на ремонт допустят где-то с апреля.
а договор купли продажи не раньше июня, т.к. ждут еще присвоение почтового адреса.
такие пироги.
Luxon
Користувач
73
12 лютого 2015
04 бер 2015 15:31
Цитата "VR-2004":
да еще вот что. сказали что на ремонт допустят где-то с апреля.
а договор купли продажи не раньше июня, т.к. ждут еще присвоение почтового адреса.
такие пироги.
То же самое сегодня сказали.
Sergey751113
Постійний користувач
125
31 серпня 2014
04 бер 2015 15:55
Цитата "VR-2004":нам сегодня звонили.
да еще вот что. сказали что на ремонт допустят где-то с апреля.
а договор купли продажи не раньше июня, т.к. ждут еще присвоение почтового адреса.
такие пироги.
А как же они допустят ремонитовать квартиру без её передачи владельцу (подписания акта-приема передачи квартиры и соответственно договора купли-продажи, который является основанием для акта)?
Дмитрий Чередниченко
ДЧ
Користувач
94
09 лютого 2015
04 бер 2015 16:00
Цитата "Sergey751113":
А как же они допустят ремонитовать квартиру без её передачи владельцу (подписания акта-приема передачи квартиры и соответственно договора купли-продажи, который является основанием для акта)?
Спроси это у нашей соседей через дорогу, которые делают досрочные ремонты))
Luxon
Користувач
73
12 лютого 2015
04 бер 2015 16:03
Цитата "Sergey751113":
А как же они допустят ремонитовать квартиру без её передачи владельцу (подписания акта-приема передачи квартиры и соответственно договора купли-продажи, который является основанием для акта)?
Сказали что можно подписать доп. соглашение и начинать ремонт до готовности документов купли-продажи.
Sergey751113
Постійний користувач
125
31 серпня 2014
04 бер 2015 16:32
Мне тоже подтвердили, что БТИ сегодня завершил обмеры во всех секциях (2я была последней) и еще в течение 1-2 недель (по мере готовности отдельных партий техпаспортов) будут обзванивать инвесторов касательно уточнения (для доплаты) площади.
Soft
Постійний користувач
304
24 березня 2014
04 бер 2015 18:06
Цитата "Luxon":
Сказали что можно подписать доп. соглашение и начинать ремонт до готовности документов купли-продажи.
а акта приема-передачи не будет получается до начала ремонта? а если недоделки?
Luxon
Користувач
73
12 лютого 2015
04 бер 2015 18:26
Цитата "Soft":
а акта приема-передачи не будет получается до начала ремонта? а если недоделки?
Это по желанию, типа если есть желание раньше начать ремонт то можно.... Я так понял )
hhh
Постійний користувач
490
22 лютого 2011
04 бер 2015 21:32
Жаль что техпаспорт выдан не БТИ ,а частным экспертом , как по мне БТИ как то надежнее было чем все эти частные сертифицированные компании...
Soft
Постійний користувач
304
24 березня 2014
05 бер 2015 11:48
Был. подписал. сверху 2,12 кв м.
документы собственности будут готовы к июню. желающие делать ремонт могут с апреля подписать доп договор о принятии квартиры, подписать договор с ЖЕКом и начать ремонты.
ЖЕКу я писал еще в январе - они пока еще считают, готовят. Обещали отписаться, как будет готов договор.
документы собственности будут готовы к июню. желающие делать ремонт могут с апреля подписать доп договор о принятии квартиры, подписать договор с ЖЕКом и начать ремонты.
ЖЕКу я писал еще в январе - они пока еще считают, готовят. Обещали отписаться, как будет готов договор.
KotBot
Новачок
20
18 серпня 2014
05 бер 2015 12:34
Цитата "Soft":Был. подписал. сверху 2,12 кв м.
документы собственности будут готовы к июню. желающие делать ремонт могут с апреля подписать доп договор о принятии квартиры, подписать договор с ЖЕКом и начать ремонты.
ЖЕКу я писал еще в январе - они пока еще считают, готовят. Обещали отписаться, как будет готов договор.
А разве у нас уже есть ЖЕК?
irinka888
Новачок
10
03 березня 2015
05 бер 2015 13:01
Цитата "alex57":Вопрос номер один. Может кто уже проходил. Что лучше - машинная или ручная штукатурка? И что дороже?
машинная лучше, по цене наверное даже дешевле, меньше трудозатрат... черновые работы занимают большую часть затрат по ремонту.
Soft
Постійний користувач
304
24 березня 2014
05 бер 2015 13:55
Цитата "KotBot":
А разве у нас уже есть ЖЕК?
Да. на ветке даже есть контакты руководителя.
Lookout
L
Новачок
15
06 вересня 2014
05 бер 2015 16:28
Может кто порекомендует адекватных электриков и сантехников? Ремонт собираюсь начать как можно раньше.
Олександр Дядюк
ОД
Постійний користувач
328
20 січня 2012
06 бер 2015 06:20
Маю питання до "щасливих" новоселів першої черги - а вас попереджували про те, що буде ще друга черга і що ви житимете не у озелененому благоустроєному кварталі - а у кварталі ну дуже (мяко кажучи) щільної забудови, в який всунуть окрім ваших 4 секцій ще 5.
Всього буде до двох тисяч нових мешканців (ну і відповідно понад 500 автомобілів). Цікаво - а де ви їх ставити будете?
Крім того, згідно ДБН 360-92** (і отриманих забудовником містобудівних умов) щільність населення не може перевищувати 450 осіб на га, а ділянка там 1.58 га, тобто максимум 683 особи. Так - розрахунок робиться на весь квартал - але він і так переущільнений.
Крім того (я спеціально взнавав) в жодному із доступних територіально дитсадків - НЕМАЄЄ ЖОДНОГО ВІЛЬНОГО МІСЦЯ, заповнені і школи.
Шановні щасливі новосели - а куди ви дітей дівати будете????
Я вже не кажу про вимоги ДБН-360-92** і Санітарних правил планування і забудови територій, що озеленення жилого кварталу має складати не менше 40% території і бути не менше 6 кв.м. на одного мешканця.
Ви там бачите стільки зелених насаджень?
Я не знаю яким макаром (і у якого сірка позичивши очі) їм видали містобудівний розрахунок, але те, що насправді друга черга не може будуватись - так як не вкладається в жодні ДБНи і Санпіни і порушить законні права та інтереси тих мешканців які там уже мешкають (в тому числі і першої черги) - це факт.
Можливо вам варто обьєднатись з мешканцями будинків № 46/1 , 48, 6, 8 - щоб разом відстояти спільні права на життєвий простір?
Всього буде до двох тисяч нових мешканців (ну і відповідно понад 500 автомобілів). Цікаво - а де ви їх ставити будете?
Крім того, згідно ДБН 360-92** (і отриманих забудовником містобудівних умов) щільність населення не може перевищувати 450 осіб на га, а ділянка там 1.58 га, тобто максимум 683 особи. Так - розрахунок робиться на весь квартал - але він і так переущільнений.
Крім того (я спеціально взнавав) в жодному із доступних територіально дитсадків - НЕМАЄЄ ЖОДНОГО ВІЛЬНОГО МІСЦЯ, заповнені і школи.
Шановні щасливі новосели - а куди ви дітей дівати будете????
Я вже не кажу про вимоги ДБН-360-92** і Санітарних правил планування і забудови територій, що озеленення жилого кварталу має складати не менше 40% території і бути не менше 6 кв.м. на одного мешканця.
Ви там бачите стільки зелених насаджень?
Я не знаю яким макаром (і у якого сірка позичивши очі) їм видали містобудівний розрахунок, але те, що насправді друга черга не може будуватись - так як не вкладається в жодні ДБНи і Санпіни і порушить законні права та інтереси тих мешканців які там уже мешкають (в тому числі і першої черги) - це факт.
Можливо вам варто обьєднатись з мешканцями будинків № 46/1 , 48, 6, 8 - щоб разом відстояти спільні права на життєвий простір?
Sergey751113
Постійний користувач
125
31 серпня 2014
06 бер 2015 08:34
Цитата "Олександр Дядюк":
Я вже не кажу про вимоги ДБН-360-92** і Санітарних правил планування і забудови територій, що озеленення жилого кварталу має складати не менше 40% території і бути не менше 6 кв.м. на одного мешканця.
Ви там бачите стільки зелених насаджень?
Я не знаю яким макаром (і у якого сірка позичивши очі) їм видали містобудівний розрахунок, але те, що насправді друга черга не може будуватись - так як не вкладається в жодні ДБНи і Санпіни і порушить законні права та інтереси тих мешканців які там уже мешкають (в тому числі і першої черги) - це факт.
Можливо вам варто обьєднатись з мешканцями будинків № 46/1 , 48, 6, 8 - щоб разом відстояти спільні права на життєвий простір?
Якщо вже об'єдналися мешканці чоторьох будинків, то невже нікому з цієї кількості людей подати позов до суду та скаргу до прокуратури на порушення вищевказаних ДБН. Що заважає Вам це зробити? Чи Ви хочете тільки організовувати великі мітинги та повалення парканів?
Якщо Ви читалу цей форум, то могли побачити, що більшість інвесторів не дуже схвалюють будівництво другої черги.
Zombie
Постійний користувач
330
19 червня 2014
06 бер 2015 09:30
Цитата "Олександр Дядюк":Маю питання до "щасливих" новоселів першої черги - а вас попереджували про те, що буде ще друга черга і що ви житимете не у озелененому благоустроєному кварталі - а у кварталі ну дуже (мяко кажучи) щільної забудови, в який всунуть окрім ваших 4 секцій ще 5.
Харьковский никакие нормы ДНБ не помешало застроить, почему Вы думаете, что на Демеевке иная ситуация?
Lbst
L
Перехожий
1
06 березня 2015
06 бер 2015 09:54
Перечитал форум, не понял главного - если будут таки построены все дополнительные секции - значит ли это что ужасный дом во дворе точно снесут?
Спасибо!
Спасибо!
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше