Подати оголошення

ЖК Poetica, 1-я коллекция | Поэтика | ENSO | ул. Дегтяревская, 25а

ЗабудовникENSO
Здача ЖК2022 - 2023 р.
Планування
від 27 755 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
143з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 116.
15/13%
10/9%
32/28%
21/18%
38/33%
1. . .144146. . .151
13 черв 2023 09:19

Я в ініціативній групі. Мета - спілкування з забудовником, звісно. Нікому не хочеться жити в тривозі та інформаційному вакуумі. На жаль, жодних важелів впливу на ЕНСО у нас нема, відповідно й домовленостей. Звісно, ми доносимо всі питання, які нас турбують, але все це спілкування носить характер більше інформативного. 

Тепер нагадаю одне з правил форуму:


Администрация форума оставляет за собой право без предупреждения понижать рейтинг и корректировать данные  учётной записи, а также - редактировать, удалять, переносить, скрывать сообщения, которые по мнению администрации:


3.15. Служат для увода пользователей или разбиения целостности форума, в том числе упоминания или ссылки на любые страницы в сoцсетях, форумы схожей тематики, чаты и мессeнджеры (раздел 6 "Запрет нарушения целостности форума").


В зв'язку з цим хочу пояснити як іншим учасникам цієї дискусії так так і модераторам цієї гілки (роботу яких я дуже ціную та поважаю, проте які досить агресивно редагують мої повідомлення), що ініціативна група - це не форум, не спільнота, не чат і т.п. В неї не можна вступити, тому що вона не є відкритою і там і так достатньо людей.

Тому просто нагадаю, що всі питання, що вас хвилюють, ви можете задати тут на форумі.


Друзі, задавайте питання тут - отримаєте відповіді. 


14 черв 2023 08:34

Є.Н.


Я в ініціативній групі. Мета - спілкування з забудовником, звісно. Нікому не хочеться жити в тривозі та інформаційному вакуумі. На жаль, жодних важелів впливу на ЕНСО у нас нема, відповідно й домовленостей. Звісно, ми доносимо всі питання, які нас турбують, але все це спілкування носить характер більше інформативного. 

Тепер нагадаю одне з правил форуму:



В зв'язку з цим хочу пояснити як іншим учасникам цієї дискусії так так і модераторам цієї гілки (роботу яких я дуже ціную та поважаю, проте які досить агресивно редагують мої повідомлення), що ініціативна група - це не форум, не спільнота, не чат і т.п. В неї не можна вступити, тому що вона не є відкритою і там і так достатньо людей.

Тому просто нагадаю, що всі питання, що вас хвилюють, ви можете задати тут на форумі.


Друзі, задавайте питання тут - отримаєте відповіді. 


Питання: як справи з арештами? Підстава реальна є, чи це виключно забаганка силовиків з БЕБ та СБУ? Чи є можливість поширення цих заходів силовиків на інші ЖК?  Є Перспективи отримати документи в цьому році?

15 черв 2023 10:20

Питання: як справи з арештами?

В процесі оскарження. 


Підстава реальна є, чи це виключно забаганка силовиків з БЕБ та СБУ?

Реальної підстави нема. Арешт незаконний. Проте я не юрист, це інформація від ЕНСО та інших інвесторів з юридичною освітою та досвідом в цій сфері. 


Чи є можливість поширення цих заходів силовиків на інші ЖК?  

Таке питання досі ніхто не задавав. Об'єктивно ні. Практично? Ми в Україні, країні можливостей.


Є Перспективи отримати документи в цьому році?

Перспективи є, але тільки для тих двох секцій, що було збудовано. Проте все може статися. 


Ще раз повторю, що я не представником забудовника, а просто рядовий інвестор й це тільки та інформація якою я володію. Також зверніть увагу, що ЕНСО відповідає на всі коректно поставлені запитання в даній гілці, можете ставити питання напряму адресату. 



18 черв 2023 06:39

Питання до Енсо, пропоную, щоб ваші юристи склали типову форму заяви в суд на незаконний арешт ЖК. І пропонуйте його інвесторам. Я і мої друзі точно подамо, хай потім  сбу і беб розповідають нам оманутим інвесторам, чому вони не дають мені отримати мою інвестицію. 

20 черв 2023 07:42

Шановний, BigData, ми із розумінням ставимося до вашого занепокоєння.

Та вже неодноразово запрошували вас на зустріч із вашим персональним менеджером. Сподіваємось, що вам вдасться знайти час для того, щоб ми мали змогу вас проінформувати. Чекаємо у Клієнт-просторі Enso, за адресою вул. Мечникова 2, БЦ Парус.

21 черв 2023 14:56

ENSO

Шановний, BigData, ми із розумінням ставимося до вашого занепокоєння.

Та вже неодноразово запрошували вас на зустріч із вашим персональним менеджером. Сподіваємось, що вам вдасться знайти час для того, щоб ми мали змогу вас проінформувати. Чекаємо у Клієнт-просторі Enso, за адресою вул. Мечникова 2, БЦ Парус.

Дякую я спілкуюся з менеджером, але від цього чомусь документи на квартиру в Поетиці 1 не зʼявилися і будівництво Поетіки 2 не відновлюється 

28 черв 2023 17:11

BigData

Дякую я спілкуюся з менеджером, але від цього чомусь документи на квартиру в Поетиці 1 не зʼявилися і будівництво Поетіки 2 не відновлюється 

Так наче ж з березня ще відновили, я був біля майданчика та й компанія звіти кожен місяць публікує. Чи ви про щось інше?

30 черв 2023 09:35

Є.Н.

Так наче ж з березня ще відновили, я був біля майданчика та й компанія звіти кожен місяць публікує. Чи ви про щось інше?

На першій колекції дійсно деколи видно будівельників, друга колекція просто стоїть, в мене питання про документи на квартиру яка мала бути здана в 2020-21 роках. І тут навіть не питання у війні чи арешті. Енсо з самого початку не витримували заявлені терміни будівництва. Війна стала для них приводом взагалі просто збирати гроші і не будувати. Буквально з травня трошки жвавіше почали будувати на інших обʼєктах, але нажаль дуже повільно. 

12 лип 2023 13:09

ENSO, що там з арештом землі під першою колекцією? Коли інвесторам очікувати розблокування та отримання документів на готові будинки?

15 лип 2023 08:47

BigData

На першій колекції дійсно деколи видно будівельників, друга колекція просто стоїть, в мене питання про документи на квартиру яка мала бути здана в 2020-21 роках. І тут навіть не питання у війні чи арешті. Енсо з самого початку не витримували заявлені терміни будівництва. Війна стала для них приводом взагалі просто збирати гроші і не будувати. Буквально з травня трошки жвавіше почали будувати на інших обʼєктах, але нажаль дуже повільно. 


15 лип 2023 17:18

Є.Н.


Якщо поглянути на задні плани, то там лише в одному місці працюють 3 працівника, решта - по одному. Схоже просто відео зробили. Може я накручую, але таке враження.

18 лип 2023 08:20

romulko

Якщо поглянути на задні плани, то там лише в одному місці працюють 3 працівника, решта - по одному. Схоже просто відео зробили. Може я накручую, але таке враження.

Вони за півтора роки війни нажаль на другій колекції побудували аж 1,5 поверхи в одній Секціі. При тому що 1 колекція більше ніж на 95% продана, в другій колекції близько половини продано. Мені цікаво за які кошти вони планують добудовувати?

18 лип 2023 11:44

BigData

Вони за півтора роки війни нажаль на другій колекції побудували аж 1,5 поверхи в одній Секціі. При тому що 1 колекція більше ніж на 95% продана, в другій колекції близько половини продано. Мені цікаво за які кошти вони планують добудовувати?

За рахунок продажів паркінгу за 30к доларів, у жк з арештом, який вже всі сроки сдачі три чи чотири рази переносили і будівництво йде таким темпом, що дай бог, що через 10 років цей жах закінчиться. Як на мене, то план надійний, 100% що все так і буде (ні).  


18 лип 2023 13:25

stronzo228

За рахунок продажів паркінгу за 30к доларів, у жк з арештом, який вже всі сроки сдачі три чи чотири рази переносили і будівництво йде таким темпом, що дай бог, що через 10 років цей жах закінчиться. Як на мене, то план надійний, 100% що все так і буде (ні).  


Чомусь і до арешту здачу Поетики затягнуто дуже, сусідні ЖК незважаючи на covid, війну і т.п. якось спромоглися передати інвесторам квартири. Хоча, засмучує що тут навіть ніяких очікувань не називають, просто чекайте. Вже цікаво яке наступне виправдання?)

До речі, станом на 06.2023:

У ЖК Smart Plaza - паркінг продається за $21-22k;

У ЖК Космополітен - паркінг в районі $10-12k.

Цікавий факт: ЖК Smart Plaza, ЖК Андерсен свого часу мали затримку у здачі й відповідно квартири і паркінги продавались на час затримки по суттєво нижчім цінам.

20 лип 2023 19:06

Wunder2002

Чомусь і до арешту здачу Поетики затягнуто дуже, сусідні ЖК незважаючи на covid, війну і т.п. якось спромоглися передати інвесторам квартири. Хоча, засмучує що тут навіть ніяких очікувань не називають, просто чекайте. Вже цікаво яке наступне виправдання?)

До речі, станом на 06.2023:

У ЖК Smart Plaza - паркінг продається за $21-22k;

У ЖК Космополітен - паркінг в районі $10-12k.

Цікавий факт: ЖК Smart Plaza, ЖК Андерсен свого часу мали затримку у здачі й відповідно квартири і паркінги продавались на час затримки по суттєво нижчім цінам.

Вони безумовно не були би готові до здачі в 22 році навіть якби не було війни. Такі компаніі необхідно наказувати виключно одним методом - відмовитися купувати їх квартири. Є великий прошарок людей які заробляють на новобудовах, купуючи на етапі будівництва і продаючи по переуступці. Такі купують по 4-6 квартир в одного забудовника. Якщо такі покупці відмовляться в подальшому купувати у БудДевелопмент і Енсо квартири, то сподіваюся що тільки за рахунок покупців «для себе» такі аферюги як вищевказані компанії не витягнуть.

21 лип 2023 06:13

Victoryi83

Всім доброго дня!
Шановні Інвестори, чи є в когось свіжі новини з будмайданчика? Мені на днях знову "згодували" чергову обіцянку про передачу ключів у кінці квітня. Ще менеджер сказав, що поки арешт не буде знято - передачу ключів можна не чекати. Сумно(

На цьому тижні спостереження зі сторони парку: одна люлька на 1 і одна на 2 секції. В цілому тиша, без особливого шуму від будмайданчика. Руху майже не відбувається. Таким темпом у четверту декаду можна дотягнути 

23 лип 2023 11:27

ENCO, ответьте на задаваемые вопросы.

где обещанное нарастающими темпами строительство, начиная с марта?

что с арестом, если он не законный, то почему нет никаких подвижек?

когда начнут выдавать документы на право собственности?

вопросы одни и теже, но ответов, подкрепленных результатами, от компании нет. зато профонации и затягивания в избытке.

23 лип 2023 11:27

и еще вопрос к инициативной группе. когда планируется очередная встреча с руковоством компании, чтобы хоть представителям инвесторов в лицо пытались сказки расказывать.

24 лип 2023 10:32

Зауважу що зустрічі ініціативної групи дійсно більше схожі на розповідання казок. Інвесторів намагаються втягнути в операційну діяльність, дати ілюзію впливу та контролю над ситуацією - питання комунікації, колір плитки і т.д. обговорюються дуже детально. Стратегічні ж питання обговорюються на рівні казок. Деякі гострі як арешт - взагалі оминаються.

До прикладу 23.08.22 було озвучено що перші оформлення 3-4 секції планується на другу половину вересня. Зараз липень 23 - нічого цього не сталося. Те ж саме з озвученими раніше планами будівництва. Ну тобто про що взагалі можна говорити що місяця по 3 години якщо першочергові задачі не вирішені.

ENSO, в людей памʼять не 30 секунд. Скоро навіть найбільш лояльні почнуть відчувати дежавю при словах ударні темпи та готовність - весна чергового року.

27 лип 2023 08:30

Я, напевне, і є той "лояльний інвестор" про якого згадує nebriman. Дійсно, відсутність комунікації дуже сильно підігріває тривогу, а зустрічі інвесторів створюють ілюзію того, що все нормально й, навпаки, заспокоюють. Ну а зараз ще пішли фото та відео від забудовника, видно прогрес, те, що щось робиться.

Проте не можу не погодитись з тим, що все дуже сильно затягнулось, а кардинальних змін не видно. Ситуація з арештом взагалі непрозора. 

Відверто кажучи, у мене немає впевненності в отриманні тих омріяних квадратних метрів в які вклав чималі гроші. В даний момент хотілося б почути якісь конкретні новини з приводу передачі прав власності. Наскільки я розумію, механізми є. 

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .144146. . .151
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше