Подати оголошення

ЖК Новые Теремки | Novbud | Новоселки, ул. Александровская, 1

ЗабудовникNOVBUD
Здача ЖК2018 - 2022 р.
Планування
від 18 500 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
18з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 86.
43/50%
7/8%
16/19%
6/7%
14/16%
1. . .146148149
05 серп 2021 11:13


Это называется в огороде бузина, в Киеве - дядька. Я вам сертификат показал - показал, и все дома второй очереди сданы в эксплуатацию, можете это попробовать опровергнуть: только не выйдет. Вы до этого говорили что "Баба Яга зі ступою носитесь з вдаваною готовністю другої черги". ОКАЗЫВАЕТСЯ, ЧТО - НЕТ!!!!

Но вы ж здесь не для того чтобы слушать здравый смысл - а чтобы поднять скандал, шум и панику. Работайте


Ахах, а вы смешной. Работы по стройке во второй очереди завершены? Лифты, отопление - всё это установлено? Балконы - установлены? О чём вы говорите, ключи будут скорее всего в 2025 году..
06 серп 2021 14:12
заинтересовал обьект но почитав форумы не станем в него заходить)
20 серп 2021 11:53
Цитата "Полина_инвестор":
заинтересовал обьект но почитав форумы не станем в него заходить)

И это верное решение, кому не дороги его финансы может конечно вложить их и ждать десятками лет в надежде, что когда да то произойдёт чудо. Но это типичный долгострой, и ждать чуда не стоит. Практически все обьекты их заморожены, стройки как таковой нет, потому как денег на нее у них нет
11 вер 2021 15:35
https://minfin.com.ua/ua/realty/rating-kiev-region/2021/1-2-quarter/
какие-то сдвиги просматриваются.
может ли это вернуть инвестиционную привлекательность?
или грош цена тем данным?
11 вер 2021 20:36
Там же і написано, на основі чого складений рейтинг. Нічого, окрім голих квадратних метрів, на котрі отримано Сертифікат, у рейтингу не враховується. Він не враховує практично нічого з того, що варто було б врахувати: затримку, готовність комунікацій і фактичну придатність до проживання людей, порівняння з динамікою будівництва попередніх та наступних об'єктів, наявність заморожених об'єктів у забудовнмка, і т.д. А з цим у Новбуду ситуація не просто погана - вона жахлива. Третя черга Нових Теремків зараз виглядає приблизно так, як друга виглядала три роки назад. Тобто, якщо припустити, що ситуація не погіршуватиметься, то на неї Сертифікат можна очікувати у 2024-році. І це при тому, що квартири в наступних після другої чергах вже давно продані, і зараз намагаються продавати квартири у 6-7 чергах. Навряд-чи ми на цих чергах побачимо хоча б півтора поверхи моноліту, як на Нових Жулянах перед заморозкою.
А взагалі через пару місяців завершується п'ятирічний Договір суперфіцію (дозвіл на забудову земельної ділянки від землевласника). Боти Новбуду на різних ресурсах твердять, що його буде подовжено. Ну ми це дуже скоро зможемо перевірити: а раптом вперше за багато років вони справді сказали правду?
12 вер 2021 04:24
Рейтинг - странная штука. Если Вы откроете стрелку в последней колонке, Вы увидите, что очереди по ЖК "Новые Теремки" сдали с задержкой на 30 месяцев, а вот ЖК "Квартал Крюковщина" с задержкой на 44 месяца. При этом компания Атлант у которой все ок и задержки по сдаче небольшие вообще в рейтинг не вошла.
Я Вам более скажу, я заключала договор по Новым Теремкам в октябре 2019 на этапе котловна, прошло почти 2 года и объект все еще на этапе котлована, те не сделано ничего. Сдача дома уже перенесена на 2 года и однозначно еще перенесется на пару лет. Инвесторам сильно повезет, если дом сдадут лет через пять.
14 вер 2021 15:07
В ОП в в начале августа, предлагали квартиру в 5й очереди. Менеджер заверял что прям со дня на день начнут забывать сваи. Но месяц прошёл, а там все как было так и осталось.. Заходили на стройку 3й и 4 очереди, рабочих строителей вобще нет. На территории сидит дед охранник. И пусто.. Где то в делеке промелькнула 1на каска строителя. Думаю,что 5ая очередь, если чудо произойдёт, получит свои квартиры лет через 6...
15 вер 2021 06:38
Мне также обещали, что сваи будут ещё пол года назад. Пока не достроят мой 21 этаж, доплачивать остаток не собираюсь. Теперь думаю как продать. Лучше было купить вторичку, уже б жила там. А как подумаю сколько бы депозита набежало за время стройки, так плохо становится. О чём вообще думает Новбуд? Я так понимаю, что они строят Петровский за счёт Новых Теремков, а Новые Теремки за счёт Жулян? А как иначе им оплачивать зарплаты сотрудникам, строителям, руководству, оренду, все расходы, строй технику и строй материалы. А если ещё взятки пораздавать... Они сами должны быть заинтересованы в быстом строительстве, чтобы уменьшить расходы. Интересно, руководство читает комменты? Ответов не видно.
15 вер 2021 11:59
5-я очередь лет через 6-ть? ну вы мечтатель. вторая очередь, которая готова на 95%, уже два года просто стоит. 5-й очередью ещё и не пахнет.
16 вер 2021 13:26
Мне также обещали, что сваи будут ещё пол года назад. Пока не достроят мой 21 этаж, доплачивать остаток не собираюсь. Теперь думаю как продать. Лучше было купить вторичку, уже б жила там. А как подумаю сколько бы депозита набежало за время стройки, так плохо становится. О чём вообще думает Новбуд? Я так понимаю, что они строят Петровский за счёт Новых Теремков, а Новые Теремки за счёт Жулян? А как иначе им оплачивать зарплаты сотрудникам, строителям, руководству, оренду, все расходы, строй технику и строй материалы. А если ещё взятки пораздавать... Они сами должны быть заинтересованы в быстом строительстве, чтобы уменьшить расходы. Интересно, руководство читает комменты? Ответов не видно.


Нам, інвесторам 12-лінії Петрівського кварталу, ще у 2017-му пояснювали кволе будівництво тим, що Новбуд тимчасово зосередився на нових проектах Кварталу Крюківщина та Нових Теремках, і що як тільки там підуть активні продажі, темпи будівництва вирівняються. В результаті маємо чотири продані черги Нових Теремків, різною мірою розпродані 5-7 черги, і досі недобудована 12-лінія Петрівського кварталу. З тих далеких часів собівартість будівництва зросла приблизно вдвічі як за рахунок вартості будматеріалів, так і зарплат будівельників, не кажучи вже про втрати через простій будівельної техніки і т.д. Очевидно, що останні роки Новбуд вже займається не будівництвом, а створенням ілюзії, для введення в оману нових потенційних інвесторів. Хто не вкурсі багатостраждальної історії будівництва будинків, котрі в цьому році все-таки отримали Сертифікати готовності не дивлячись на фактичну незавершеність та непридатність для проживання, можуть подумати, ніби Новбуд і справді досі щось будує. Хоча насправді ймовірність дочекатися готовності будинків, квартири в яких намагаються продавати зараз, майже нульова. Навіть якби сьогодні вже були готові стіни Вашого 21-поверху - це ще ніяк не фініш. Я ще майже три роки назад, невдовзі після того, як нарешті дочекався стін своєї квартири на 5-поверсі 12-лінії, замахався чекати і продав майнові права по переуступці. Повільне будівництво було на той час далеко не єдиною причиною. І чим більше часу проходить, тим більше переконуюсь, що позбувся велиго тягара. Це не реально чекати стільки років. А особливо чекати будівництва нинішніх об'єктів, на фоні котрих багатостраждальну 12-лінію можна вважати успішним проектом.
02 жовт 2021 16:35

Доброго дня інвестори ЖК Нові Теремки!


2 чергу ЖК затримують в здачі, це нормально для сьогодення, але деяким людям з керівництва ЖК Нові Теремки та NOVBUD це вигідно.


На сьогодні є затримка в здачі в експлуатацію ліфтів. Будувала їх фірма ТОВ «АС ЛІФТСЕРВІС» (код ЄДРПОУ 42079979).  Компанія має відкриті кримінальні провадження, не сплату ПДВ, погані відгуки, заборгованість та дуже багато договорів не виконаних в строк.


Згідно договору між ЖК Нові Теремки та ТОВ «АС ЛІФТСЕРВІС» ліфти мали вже запустити давно, але замість того, щоб включити на постійну роботу ліфти, які дуже зараз потрібні інвесторам ЖК, які активно проводять ремонти у себе в квартирах,  директор Кобизський Андрій Володимирович спеціально затягує процес запуску та в будні дні стоячи біля ліфтів запускає їх за гроші.  Беручи з кожного мешканця від 700 грн за підйом будматеріалів.


Знаючи дану проблему, керівник проекту ЖК Нові Теремки  ніяк не реагує на даний факт.


Також знають і  про цю схему  охорона ЖК та за вказівкою.


І поки власники квартир платять за кожен підйом, ліфт будуть затримувати й надалі, бо це вигідно керівництву ЖК та NOVBUD

02 жовт 2021 17:25

Это НЕНОРМАЛЬНО,когда задерживают сроки сдачи домов на 3 года (вторую очередь должны были ввести в 2019) . Непонятно когда сдадут 6-ю очередь. 

05 жовт 2021 08:16

Олексій80

Ви справді вважаєте, що багаторічні невиконання умов договору та лавинне наростання проблем з кожною наступною чергою - це нормально??? Інвестори більш свіжих черг зараз можуть лише мріяти, щоб якийсь дрібний барига в адекватній перспективі міг виконувати таке свавілля в їхніх будинках. 

07 груд 2021 08:45

Подписала договор в ноябре 2019 на 5-ю очередь, которую обещали сдать в декабре 2020. Сейчас декабрь 2021, на месте дома только котлован, строительных работ не ведется. Застройщик все время врет. 2-я очередь, которая якобы введена в эксплуатацию не готова, люди не могут зайти на ремонт. У 1-й очереди проблемы с ЖЭКом, часто отключают лифт, вместо придомовой территории затяжная стройка 3-й очереди.

07 груд 2021 09:00

ZKNTKY

Подписала договор в ноябре 2019 на 5-ю очередь, которую обещали сдать в декабре 2020. Сейчас декабрь 2021, на месте дома только котлован, строительных работ не ведется. Застройщик все время врет. 2-я очередь, которая якобы введена в эксплуатацию не готова, люди не могут зайти на ремонт. У 1-й очереди проблемы с ЖЭКом, часто отключают лифт, вместо придомовой территории затяжная стройка 3-й очереди.

Сочуствую! Печальная история.Что собираетесь предпринять? 

08 груд 2021 16:53

Декілька місяців назад новбудівські тролі били себе п'яткою в груди, завіряючи, що до настання опалювального сезону друга черга буде з газом і теплом. І обіцяли, що питання документів на використання земельної ділянки буде вирішено. Хотілося б тепер коментар з цього приводу.

11 груд 2021 11:31

Найдите будущих соседей в реестре инвесторов!


Информация о реестре инвесторов

12 груд 2021 07:14

superetandar

Сочуствую! Печальная история.Что собираетесь предпринять? 

Так ни чего и не собираюсь нового делать, у меня рассрочка с нулевым первым взносом. Первые пол года я им платила по графику, потом, видя динамику стоительства я пересмотрела договор и уменьшила ежемесячный платеж. Так я делала дважды, все уменьшая ежемесячный платеж. Теперь пару раз пересмотрела договор и не плачу совсем около года. В январе 2022 опять подам заявление на пересмотр договора для продления сроков неуплаты. Возобновлю платежи, когда будет перекрыт цоколь. В результате я оплатила около 60% стоимости квартиры и считаю, что уже должно что то быть. Много раз разговаривала с представителями застройщика, подъезжала к ним в офис, но без результатов, тк у них нет денег на строительство. Поэтому у меня именно такая тактика. Кстати, многие у кого рассрочка тоже остановили ежемесячные выплаты. Как застройщик собирается закрыть эти вопросы непонятно, даже рейтинг на Минфине его не спасет. Инвесторы сданной 2-й очереди сейчас скандалят и блокируют отдел продаж, тк дом не пригоден для проживания. 

И последнее, я понимала, куда лезу, поэтому сюрпризов не было.

23 груд 2021 19:35

Ну что, на Лун.юа уже пишут что не рекомендуют данный ЖК. Термін аренди землі закінчився. :(

24 груд 2021 18:45

Ось і підсумкок за половину десятиліття проекту: термін документів на земельну ділянку завершився, здано в експлуатацію дві черги із семи, із яких більш-менш придатна для проживання лише одна. Якщо я щось переплутав, нехай новбудівські боти мене поправлять, якщо раптом вони ще досі при виконанні службових обов'язків.

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .146148149
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше