Подати оголошення

ЖК На Озерній | Атлант | Новосілки, вул. Озерна

ЗабудовникАТЛАНТ
Здача ЖК2022 - 2023 р.
Планування
від 20 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
171з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 34.
2/6%
6/18%
5/15%
9/26%
12/35%
1. . .2426. . .37
13 лип 2022 13:53

Добрый день. И снова приходит момент когда нужно платить рассрочку и опять возникают сомнения по поводу оплаты, так как строят только второй и третий дом. В первом я не вижу движения. Поделитесь своими мыслями, может меня это склонить к какой то стороне) Я понимаю что каждый принимает решения самостоятельно, но хочется услышать мнения. Спасибо.

13 лип 2022 19:44

TataK!

Добрый день. И снова приходит момент когда нужно платить рассрочку и опять возникают сомнения по поводу оплаты, так как строят только второй и третий дом. В первом я не вижу движения. Поделитесь своими мыслями, может меня это склонить к какой то стороне) Я понимаю что каждый принимает решения самостоятельно, но хочется услышать мнения. Спасибо.

Я заплатив відразу 100%, то можете платити і далі, щоб не мені одному було прикро)

14 лип 2022 08:30

Позитив в наше время это дорогого стоит)

14 лип 2022 19:08

TataK!

Добрый день. И снова приходит момент когда нужно платить рассрочку и опять возникают сомнения по поводу оплаты, так как строят только второй и третий дом. В первом я не вижу движения. Поделитесь своими мыслями, может меня это склонить к какой то стороне) Я понимаю что каждый принимает решения самостоятельно, но хочется услышать мнения. Спасибо.

Я в ближайшие 2 месяца планирую полностью выплатить, у меня рассрочка до декабря. Для меня важно выполнить мои обязательства.

16 лип 2022 09:10

Я також планую закрити розтермінування по терміну. Не приємно, коли ти заборгував

16 лип 2022 12:19


Ми також плануємо продовжувати виплачувати за розстрочкою. Трішки підзбираємо, й одразу на кілька місяців вперед заплатимо.

Невизначенність лякає, й без грошей в скрутну хвилину лишитись не хочеться. Але платити всеодно доведеться, зараз, чи потім. Тоуму хочемо по-максимуму закрити розстрочку по поточній ціні. Тож, ми також платимо.


16 лип 2022 13:28

В мене теж сплачено 100%, тож залишається тільки вірити  та чекати 

16 лип 2022 13:28

Матьорий

Я також планую закрити розтермінування по терміну. Не приємно, коли ти заборгував

Добрый день. Я уверена в этом чате есть представители Атланта. Хотела бы чтобы они обратили внимание какие у нас в ЖК Озерный ответственные инвесторы. В такое тяжелое время все стараются платить. Хочется такого же ответственного отношения к нам. Всем хороших выходных)

16 лип 2022 13:32

Оплачено 85% . Возврат оплаты по графику будет произведен с возобновлением строительных работ. 

16 лип 2022 14:29

Добрий день. Теж виплатили усе за пів року до завершення терміну ще на початку лютого (брали розсрочку на рік).  Побажання до забудовника: вирішити питання з нашим будинком нарешті і розпочати роботи. 

21 лип 2022 16:23

Роботи ведуться, а в серпні обіцяють наростити темпи будівництва. Сподіваюсь, що так воно і буде. Тим паче, судячи з новин забудовника скоро мають здатися декілька будинків в інших ЖК, після чого гадаю вже на нашому сконцентруються.

21 лип 2022 19:23

Доброго дня!

Сьогодні виставили опалубку на заливку 21 поверху першого парадного!

Так що буде 25 поверхів. 


22 лип 2022 07:59

Dimozerna

Доброго дня!

Сьогодні виставили опалубку на заливку 21 поверху першого парадного!

Так що буде 25 поверхів. 


Чому ви в цьому впевнені? Я не наїджаю, лише хочу з'ясувати істину. Там пів року вже на 20 поверсі складували опалубку, просто зберігали.Чи її виставляють в інше положення і закріпляють саме під залиття? 


22 лип 2022 17:30

Дещо робиться. У серпні обіцяють іще більше активізуватися. Також сказали, що з 20 серпня буде перераховане розтермінування на невиплачену суму

22 лип 2022 18:54

Oleg Br.

Чому ви в цьому впевнені? Я не наїджаю, лише хочу з'ясувати істину. Там пів року вже на 20 поверсі складували опалубку, просто зберігали.Чи її виставляють в інше положення і закріпляють саме під залиття? 


Я кожен день буваю біля будівництва і бачу всі їх дії . 


23 лип 2022 05:37

Фото: так виглядає дах дому (22.07.22), дійсно схоже, що це новий поверх буде.


В офісі говорили, що 25 поверху не буде, що перерахунку не буде до кінця війни. ( це говорили вчора ) 


Сьогодні, як бачимо ситуація зовсім інша, прикро що брешуть в очі.


23 лип 2022 06:16

Ситуація не зрозуміла. 

На будівництві жк ОБ і фасад робиться і вікна ставляться і так далі. 

Нам постійно кажуть що  25 поверхів не буде і все ось будуть робити.

Офіс Атланту не може надати конкретну відповідь . Велике прохання до офісу дайте роз’яснення … 

23 лип 2022 07:09

Інвестор На Озерній

Фото: так виглядає дах дому (22.07.22), дійсно схоже, що це новий поверх буде.


В офісі говорили, що 25 поверху не буде, що перерахунку не буде до кінця війни. ( це говорили вчора ) 


Сьогодні, як бачимо ситуація зовсім інша, прикро що брешуть в очі.

Дякую за фото. Тепер віриться у повідомлення Dimozerna про 25 поверхів. Прикро звичайно що Атлант все ж таки на це пішов...

23 лип 2022 10:52

Добрий день! Вже нехай хоч що небудь роблять, аби вже почали добудовувати наш перший будинок. Дивно також, що на 5 і 6 будинки Одеського бульвару є скло, а наш почали склити першим ще з восени і не можуть завершити, бо скла немає... Там по  фото зсередини ще навіть перегородок немає на верхніх поверхах. Та що роботи ще дуже багато...

23 лип 2022 14:12

Хортиця2019

Добрий день! Вже нехай хоч що небудь роблять, аби вже почали добудовувати наш перший будинок. Дивно також, що на 5 і 6 будинки Одеського бульвару є скло, а наш почали склити першим ще з восени і не можуть завершити, бо скла немає... Там по  фото зсередини ще навіть перегородок немає на верхніх поверхах. Та що роботи ще дуже багато...

Зараз швидкими темпами добивають 1 і 2  чергу Вудлайну до вводу в експлуатацію у Атланта він наступний на подачу документів, а далі швидше за все перекинуть робітників на «Озерний»

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .2426. . .37
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше