Подати оголошення

ЖК Крона Парк 2 | Cityconsult Development | Бровары, ул. Черновола

ЗабудовникАльянс Новобуд
Здача ЖК2021 - 2023 р.
Планування
від 21 166 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
153з 218
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 18.
2/11%
4/22%
3/17%
4/22%
5/28%
1. . .949597
31 бер 2023 11:07

Вітаю. Чи є інформація по 6 будинку? Коли там планують вже подавати документи?

31 бер 2023 11:07

Є у когось інформація по 6 будинку? Коли отримання документів планується?

31 бер 2023 16:52

Звертаюсь до інвесторів з розтермінуванням платежів. Чи почав забудовник проти Вас застосовувати штрафні санкції за прострочені платежі під час військового стану, аргументуючи це тим що Київську область виключено з зони бойових дій? Що думаєте або знаєте на рахунок законності застосування санкцій саме зараз? Після закінчення військогово стану то зрузуміло нехай застосовують...

11 трав 2023 09:22

По будинку 3 ніяких робіт не проводиться з осені... знову будуть переносити строки здачі... з кожним роком все гірше і гірше

17 трав 2023 13:20

Доброго дня

 Вітаю інвесторів 6 будинку☺️☺️☺️Нарешті дочекались🫶

23 трав 2023 05:16

Привіт!

23 трав 2023 19:31

Питання до інвесторів будинку 3: чи цікавились ви чому не проводяться ніякі роботи? Кожного дня проходжу повз будівлю, і ніякого руху зовсім!!! На мої повідомлення відділ по роботі з клієнтами не відповідає...

24 трав 2023 06:45

При цьому цікаво, чи зважають інвестори, які відмовляються зараз сплачувати розмерміновані платежі, що для будівництва забудовнику потрібні матеріали, а для них потрібні гроші. І ціни виросли і далі ще можуть рости ? 


Не платити і чекати будівництва за рахунок інших інвесторів?🤔 

Це ж наш спільний проект.


Тут і так якість будівництва «таке»🫤, а що буде, якщо будинок ще зиму переживе не засклений? Капець цеглі і газоблоку буде, мікротріщини і т.д… 


Я свою виплатила, хоч і складно було.


Хай в нас вже хороші новини будуть🙏

24 трав 2023 06:45

Ann24

Питання до інвесторів будинку 3: чи цікавились ви чому не проводяться ніякі роботи? Кожного дня проходжу повз будівлю, і ніякого руху зовсім!!! На мої повідомлення відділ по роботі з клієнтами не відповідає...

Я дзвонила десь в лютому-березні. Сказали, що замовили вікна чи будуть замовляти в травні-червні, а документи в 4му кварталі (перекладаємо: «в червні 2024). Якщо бачите, що нічого не роблять і морозяться, я так розумію, що ніхто нічого в червні робить не збирається… А обіцяли документи в березні 2023….😭 


Забудовнику, порадуй інвесторів, будь-ласка.


У багатьох забудовників складно, але в червні 2022 ви попросили сплатити решту платежу, які я могла ще 2 роки спокійно платити. Я залізла в тимчасові борги, але сплатила протягом тижня. Хотілось би аналогічне ставлення побачити з вашого боку.

24 трав 2023 11:50

anna_nabok

Я дзвонила десь в лютому-березні. Сказали, що замовили вікна чи будуть замовляти в травні-червні, а документи в 4му кварталі (перекладаємо: «в червні 2024). Якщо бачите, що нічого не роблять і морозяться, я так розумію, що ніхто нічого в червні робить не збирається… А обіцяли документи в березні 2023….😭 


Забудовнику, порадуй інвесторів, будь-ласка.


У багатьох забудовників складно, але в червні 2022 ви попросили сплатити решту платежу, які я могла ще 2 роки спокійно платити. Я залізла в тимчасові борги, але сплатила протягом тижня. Хотілось би аналогічне ставлення побачити з вашого боку.

В червні 2024 - це дуже оптимістично) там ще стільки роботи, що хватить до 2025 (а зараз теплий період, який вони ніяк не використовують для обшивки чи підведення комунікацій)

25 черв 2023 08:15

Ну чего. Вон начали по этажам окна разносить для установки. Пока только несколько секций до 4-го разнесли, но еще неделю назад и этого не было. Скоро будут стеклить я так понимаю 


28 черв 2023 07:57

Начали 

26 лип 2023 14:32

Хтось в курсі, той ідіотський гравій згодом планують на щось замінити чи це вже остаточний варіант благоустрою ? Пил, розноситься по тротуарам, забивається в протектор підошви. Такого "геніального" рішення більше ніде не бачив

27 лип 2023 10:30

Axwell

Хтось в курсі, той ідіотський гравій згодом планують на щось замінити чи це вже остаточний варіант благоустрою ? Пил, розноситься по тротуарам, забивається в протектор підошви. Такого "геніального" рішення більше ніде не бачив

Надіюсь замінять, бо то якась фігня. Дитина раз впала 100500 подряпин. Шо попало. Хто таке придумав я не знаю 

02 серп 2023 11:41

Інформація від Ігоря Сапожко "26 травня 2023 року відбулося засідання технічної ради, на якому було представлено проект «Будівництво багатоквартирної житлової забудови з елементами соціальної інфраструктури по вул. Київська, 225 в м. Бровари Броварського району Київської області».


Відповідно до проекту житловий комплекс складатиметься з 6 багатоквартирних будинків з облаштованими тимчасовими укриттями, частину квартир буде передано військовослужбовцям ЗСУ.

На ділянці у 6,3 га, яка знаходиться у державній власності та постійному користуванні адміністрації Державної служби спеціального зав’язку та захисту інформації України, також буде збудовано дошкільний навчальний заклад на 120 місць та передбачено 5 паркінгів на 1200 паркомісць.

Відповідно до містобудівних умов передбачувана площа озеленення складає 1,5 га, однак, у проекті ж площу озеленення збільшено до 2,0 га."Вчора були збори в міській раді щодо будівництва.


Рішення земля - держави, будівництво буде.

Забудовник: ТОВ “ДБК-Партнер”

На проекті виглядає ось так.

Будівництво за ЖК Madison Gardens




09 серп 2023 14:24

А цей ДБК-партнер часом не з корінням в ДБК-4? Проект будинків схожий. А останні будують з радіоактивним піском після 2017 року. Знайомий міряв: при нормі 20 одиниць, на в’їзді на будівництво навіть 22 і в Закревського 97а 22-37. Тобто в 2 рази. 


Дай Боже, що то будуть різні контори. Бо проект підозріло схожий.

16 серп 2023 08:33

Вітаю! Хто поруч буває, зробіть, будь-ласка, свіжі фото 3го будинку🙏🙏🙏 На якому рівні хід будівництва? Засклили вже? 

17 серп 2023 10:29

anna_nabok

Вітаю! Хто поруч буває, зробіть, будь-ласка, свіжі фото 3го будинку🙏🙏🙏 На якому рівні хід будівництва? Засклили вже? 

Може засклять до Нового року) все дуууже повільно

30 серп 2023 11:52

anna_nabok

Вітаю! Хто поруч буває, зробіть, будь-ласка, свіжі фото 3го будинку🙏🙏🙏 На якому рівні хід будівництва? Засклили вже? 

Склять дуже повільно. Фото за 29.08

30 серп 2023 11:52

anna_nabok

Вітаю! Хто поруч буває, зробіть, будь-ласка, свіжі фото 3го будинку🙏🙏🙏 На якому рівні хід будівництва? Засклили вже? 



Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .949597
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше