Подати оголошення

ЖК Есенин | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Есенина

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 106.
13/12%
2/2%
23/22%
29/27%
39/37%
1. . .4042. . .282
08 черв 2016 20:09
Цитата "Oks0804":
а подскажите.. черновая штукатурка- от нее стены оч ровные или надо еще выравнивать будет? и заливка пола-надо будет еще выравнивать иль нет?

как они могут быть ровные,если по стенам еще проводку нужно прокладывать и так же разводка газовых и водопроводных труб,это все за отдельную плату.
09 черв 2016 06:12
Цитата "Faraon04":

как они могут быть ровные,если по стенам еще проводку нужно прокладывать и так же разводка газовых и водопроводных труб,это все за отдельную плату.

это понятное дело.... вы ж не все стены будите штробить...я имела ввиду в основном ровно или нет
09 черв 2016 06:14
а вы заметили что как мы только отшиваем очередного "доброжелателя", то сразу в рейтинге ЖК появляется очередной голос за "ужас"
09 черв 2016 06:52
Цитата "Oks0804":
а вы заметили что как мы только отшиваем очередного "доброжелателя", то сразу в рейтинге ЖК появляется очередной голос за "ужас"

Только утром об этом подумал)) Вот такая суровая месть "доброжелателей"))
09 черв 2016 20:15
Був сьогодні в Орлане. Сказали що теплу підлогу,електрику та сантехніку можуть робити тільки їхній знайомий майстер.
09 черв 2016 20:18
Цитата "Buch 86":
Був сьогодні в Орлане. Сказали що теплу підлогу,електрику та сантехніку можуть робити тільки їхній знайомий майстер.

Це і так було відомо. Але з одним але, якщо ці роботи ви будете замовляти до здачі будинку
10 черв 2016 06:13
Цитата "Buch 86":
Був сьогодні в Орлане. Сказали що теплу підлогу,електрику та сантехніку можуть робити тільки їхній знайомий майстер.


да, мне тоже так говорили...ну я думаю это правильно..техника безопасности и так далее
10 черв 2016 07:03
Цитата "Oks0804":


да, мне тоже так говорили...ну я думаю это правильно..техника безопасности и так далее

До речі, я спілкувалась з цим майстром, але він такий невловимий ))))) вже 2 місяці чекаю, щоб відправив мені фото його робіт )
10 черв 2016 08:06
ми також уже місяців зо два, як попросили цього майстра розрахувати приблизну вартість роботи по теплій підлозі - нема відповіді. періодично нагадуємо йому про себе, каже що дуже зайнятий :bee:
10 черв 2016 08:28
Щось дуже проханий цей майстер. Якщо він до початку робіт такий невловимий, то уявіть, як він вам буде щось робити чи переробляти.
Я сам вирішив не бігти попереду батька в пекло, а почекати, коли віддадуть ключі, і найняти нормальних людей. Зараз краще складатиму гроші. Зі свого досвіду можу сказати, якщо будуть гроші і нормальні робітники, то можна повністю зробити ремонт в квартирі максимум за 2 місяці. Це з технікою, меблями - заходь і живи.
Ціни в доларах не змінюються, так що хвилюватись не варто.
10 черв 2016 08:45
Також із досвіду раджу не наймати перших же людей.
Влаштовуйте тендери. Я вибрав бригаду після співбесіди з сімома претендентами. Цих будівельників зараз як гною і є з чого вибрати.
Також раджу не наймати невідомих людей одразу на ремонт під ключ. Бо якщо вони виявляться не дуже хорошими, то запорють весь ремонт. Краще розбивати роботи на етапи і наймати людей лише на якийсь з цих етапів (штукатурка стін, сантехніка, тощо). Якщо вони зроблять роботу вчасно і за домовлені гроші, то можна буде продовжувати з ними співпрацю далі. Якщо ж вони вам не сподобаються, то після закінчення роботи, з ними можна попрощатись, і знайти іншу бригаду. Втрати в такому випадку будуть не такими катастрофічними.
Наприклад, ми робили капітальний ремонт в хрущовці. Спочатку мені потрібно було "все розваляти". Я найняв людей тільки на цю роботу, хоч всі будівельники пропонували мені одразу ж під ключ ремонт робити. Але я їм чесно казав, що найму їх і на наступні роботи, якщо буду ними задоволений. По результатам роботи бригади я продовжив з ними співпрацю і в кінці кінців вони мені зробили весь ремонт.
10 черв 2016 12:51
Цитата "kuzyag":
Щось дуже проханий цей майстер. Якщо він до початку робіт такий невловимий, то уявіть, як він вам буде щось робити чи переробляти.
Я сам вирішив не бігти попереду батька в пекло, а почекати, коли віддадуть ключі, і найняти нормальних людей. Зараз краще складатиму гроші. Зі свого досвіду можу сказати, якщо будуть гроші і нормальні робітники, то можна повністю зробити ремонт в квартирі максимум за 2 місяці. Це з технікою, меблями - заходь і живи.
Ціни в доларах не змінюються, так що хвилюватись не варто.


в долларах то конечно, вот если бы еще зп в тех самых долларах получать)))))))
10 черв 2016 12:55
чи взнавав хто по вартості...скільки приблизно коштує метр кв теплої підлоги (матеріали+робота)?
10 черв 2016 12:57
Це я про те, що люди бояться подорожчання будівельних матеріалів через півроку чи рік і намагаються розпочати ремонт як найшвидше. Але можна не поспішати, просто перевести гроші з гривні в долари. В доларах ціна приблизно та ж сама.
10 черв 2016 13:03
Цитата "MilaNat":
чи взнавав хто по вартості...скільки приблизно коштує метр кв теплої підлоги (матеріали+робота)?


Вартість метру квадратного теплої підлоги, яку називають будівельники, може не відповідати реальним затратам. Бо вони можуть порахувати вартість труби + робота, а для теплої підлоги (особливо якщо планується комбінована система - у кімнаті радіатор, а на кухні і у ванній тепла підлога) може знадобитись додатковий насос, колектор, електроклапан і тому подібне.

Дуже раджу почитати блог:
//vodotopim.ru/teplopol/index.php
10 черв 2016 13:07
Будьте обачні при оцінці вартості робіт.
Будівельники люблять промовчати про певні нюанси, які випливають вже під час робіт, а для власника ці нюанси вилазять у вигляді додаткових витрат (іноді дуже великих).
10 черв 2016 13:10
Вибачте, якщо сильно "умнічаю", просто я вже понаступав на деякі граблі і дулюсь досвідом.
10 черв 2016 16:03
Правильно сказано,не нужно бежать впереди паровоза,лучше откладывать гривну и сразу переводить в доллар.А потом за два месяца сделать ремонт.Хотелось бы сразу найти классных и не дорогих мастеров на весь ремонт.Я думаю в Ирпене такие есть.Нужно искать отзывы у заселившихся инвесторов.А что касается отопления,статья хорошая,но учитывая наши цены на отопление,лучше сразу выложиться и поставить побольше с запасом радиаторов, а котел включать на минимум иначе с нашими ценами,платить будет не чем.
10 черв 2016 16:26
Цитата "MilaNat":
чи взнавав хто по вартості...скільки приблизно коштує метр кв теплої підлоги (матеріали+робота)?


узнавала в трех фирмах диапозон 420-800 грн за кв.м. основная цена это распределительный коллектор ( от которого отходят трубы)
10 черв 2016 20:03
сама работа в среднем по киеву стоит 60-70 грн, а вот материалы дороговастенько, но у каждого свои доходы поэтому выбирает кому что.. я вот начала уже больше к радиаторам склоняться)))
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .4042. . .282
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше