Подати оголошення

ЖК Есенин | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Есенина

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 106.
13/12%
2/2%
23/22%
29/27%
39/37%
1. . .2830. . .282
17 трав 2016 17:35
в жилых комнатах не рекомендуется теплый пол делать - пыль от тепла вверх лететь будет, а не на полу лежать
17 трав 2016 17:50
Цитата "Oks0804":


а почему не по всей квартире? у меня первый этаж думаю на всю площадь сделать,


У кого як з фінансами. Наприклад мені знайомий майстер на мою двокімнатну квартиру розрахував вартість лише самих матеріалів на теплу підлогу на 25 тис. грн. Ну а робота також дамаю мінімум половина цієї суми. Так що вирішили робити в кухні і ванній. А щодо того що перший поверх то не хвилюйтеся, в селах люди в одноповерхових будинках живуть і без теплоі підлоги. І все добре. В нашому випадку товщина стін та зовнішнього утеплення будинку дозволить відчувати себе в теплі. На крайній випадок можна при заливці підлоги додатково утеплити підлогу пінопластом відповідної товщини.
17 трав 2016 17:51
Цитата "Yaroslav Savchenko":
в жилых комнатах не рекомендуется теплый пол делать - пыль от тепла вверх лететь будет, а не на полу лежать

Так, підтримую, також таке чув
17 трав 2016 18:07
Пенопласт на первом этаже под стяжкой будет у всех, по крайней мере так пообещали. Т.е. дополнительно покупать не нужно. Сказали, что будет 35 плотность по проекту, т.е. это уже минус к затратам. Главное договориться до заливки стяжки уложить трубу на этот пенопласт.
Мы собираемся всю квартиру делать. Пол я мыть люблю, ходить босиком по теплому вымытому полу еще больше. Ковров не будет. Уже меньше пыли. Да, ее много все равно, пол протираю максимум через день, но это стоит того. Классная швабра наше все. Для меня она важнее пылесоса.
17 трав 2016 19:06
Цитата "Werik":


У кого як з фінансами. Наприклад мені знайомий майстер на мою двокімнатну квартиру розрахував вартість лише самих матеріалів на теплу підлогу на 25 тис. грн. Ну а робота також дамаю мінімум половина цієї суми. Так що вирішили робити в кухні і ванній. А щодо того що перший поверх то не хвилюйтеся, в селах люди в одноповерхових будинках живуть і без теплоі підлоги. І все добре. В нашому випадку товщина стін та зовнішнього утеплення будинку дозволить відчувати себе в теплі. На крайній випадок можна при заливці підлоги додатково утеплити підлогу пінопластом відповідної товщини.


работа не дорого..смотрю по киевским фирмам что делают теплый пол 55-60 грн за квадрат. но в итоге сумма да космос(((
17 трав 2016 19:09
Цитата "Anna_Tailor":
Пенопласт на первом этаже под стяжкой будет у всех, по крайней мере так пообещали. Т.е. дополнительно покупать не нужно. Сказали, что будет 35 плотность по проекту, т.е. это уже минус к затратам. Главное договориться до заливки стяжки уложить трубу на этот пенопласт.
Мы собираемся всю квартиру делать. Пол я мыть люблю, ходить босиком по теплому вымытому полу еще больше. Ковров не будет. Уже меньше пыли. Да, ее много все равно, пол протираю максимум через день, но это стоит того. Классная швабра наше все. Для меня она важнее пылесоса.


то есть если мы делаем теплый пол, то орлан потом всеже сам пенопласт кладет и стяжку делает????
а то я думала раз делаем работы до стяжки то и стяжку потом сами
17 трав 2016 19:10
Цитата "Yaroslav Savchenko":
вообще-то участок № 3210900000:01:170:0048 - это Есенина, 31 - второй дом собственно. Ближе к реке уже многоэтажек не будет


Так, точно. Подумав, що це ділянка, на якій зараз стоять ангари з технікою - саме ця ділянка потрапляє під перспективу забудови
17 трав 2016 19:13
Цитата "Oks0804":


то есть если мы делаем теплый пол, то орлан потом всеже сам пенопласт кладет и стяжку делает????
а то я думала раз делаем работы до стяжки то и стяжку потом сами

Поверх теплого пола точно никто пинопласт не положит)))) наверное нужно будет обговаривать укладку теплого пола до заливки пола
17 трав 2016 19:16
Стяжка входит в стоимость наших квадратных метров. А вот как согласовать последовательность лучше уточнить в офисе.
17 трав 2016 19:31
Цитата "Anna_Tailor":
Стяжка входит в стоимость наших квадратных метров. А вот как согласовать последовательность лучше уточнить в офисе.

100 % чего гадать
18 трав 2016 04:44
Цитата "Werik":

100 % чего гадать


буду скоро в Ирпене так что поспрашеваю :yes:
18 трав 2016 06:38
Цитата "Werik":


У кого як з фінансами. Наприклад мені знайомий майстер на мою двокімнатну квартиру розрахував вартість лише самих матеріалів на теплу підлогу на 25 тис. грн. Ну а робота також дамаю мінімум половина цієї суми. Так що вирішили робити в кухні і ванній. А щодо того що перший поверх то не хвилюйтеся, в селах люди в одноповерхових будинках живуть і без теплоі підлоги. І все добре. В нашому випадку товщина стін та зовнішнього утеплення будинку дозволить відчувати себе в теплі. На крайній випадок можна при заливці підлоги додатково утеплити підлогу пінопластом відповідної товщини.


Теж думав про теплу підлогу у ванній і в кухні (у мене перший поверх), але відмовився - дуже дорого і потрібно багато компромісів.
Окрім прямих витрат - труби, додатковий насос, змішувач з електроклапаном (бо температура носія для теплої підлоги повинна бути набагато нижча ніж в радіаторах); є ще багато додаткових витрат - спеціальний розчин для стяжки, спеціальний (дорожчий раза в 2 - 2,5) клей для плитки, далеко не кожне напольне покриття можна класти на теплу підлогу і т.д. Куди не кинь, є нюанси.
18 трав 2016 06:46
Цитата "Anna_Tailor":
Пенопласт на первом этаже под стяжкой будет у всех, по крайней мере так пообещали. Т.е. дополнительно покупать не нужно. Сказали, что будет 35 плотность по проекту, т.е. это уже минус к затратам. Главное договориться до заливки стяжки уложить трубу на этот пенопласт.
Мы собираемся всю квартиру делать. Пол я мыть люблю, ходить босиком по теплому вымытому полу еще больше. Ковров не будет. Уже меньше пыли. Да, ее много все равно, пол протираю максимум через день, но это стоит того. Классная швабра наше все. Для меня она важнее пылесоса.


Посоветуйте и мне классную швабру! ) спасибо
лучше, если ссылку дадите...
18 трав 2016 07:13
А разница в цене теплого водяного пола и простых батарей сильно большая?
18 трав 2016 07:51
Цитата "Oks0804":
А разница в цене теплого водяного пола и простых батарей сильно большая?


Народ, поправте, якщо я помиляюсь.
По попереднім прикидкам на однокімнатну квартиру у мене вийшло
радіатори (біметал) ~ до 500$
змішана система (кімната - радіатор, ванна і кухня - тепла підлога) ~ від 1500$
18 трав 2016 07:53
Це я рахував матеріали + роботу
18 трав 2016 08:18
Цитата "kuzyag":


Народ, поправте, якщо я помиляюсь.
По попереднім прикидкам на однокімнатну квартиру у мене вийшло
радіатори (біметал) ~ до 500$
змішана система (кімната - радіатор, ванна і кухня - тепла підлога) ~ від 1500$


а не многовато ли? это ж почти 40 тыс грн 8-()
18 трав 2016 08:19
а по электрике у кого что выходит??
18 трав 2016 08:25
Цитата "kuzyag":


Народ, поправте, якщо я помиляюсь.
По попереднім прикидкам на однокімнатну квартиру у мене вийшло
радіатори (біметал) ~ до 500$
змішана система (кімната - радіатор, ванна і кухня - тепла підлога) ~ від 1500$


Хто це вам такі прикидки робив?
18 трав 2016 09:22
Я дзвонив декільком сантехнікам, просив хоча б приблизно порахувати.

Варіант з радіаторами я й сам приблизно порахував, вийшло щось схоже з пропозиціями сантехіків:
Радіатори повний біметал від "Більшовика" - 185 грн за секцію (500мм) 180 грн за секцію (250мм)
Вкімнаті 8 секцій 8*185 = 1480 грн
ва кухні, враховуючи панорамне вікно, мені потрібно 10 секцій низькопрофільного радіатора (щоб не псувати "феншуй") + 6 секцій нормального 10*180 + 6*185 = 2910грн
Радіатори 4390 грн
6 кранів з американкою 3/4" 6*150 = 900 грн
всілякі футорки, крани маєвського, заглушки, сантехнічна паста і т.п. 1000 - 1500 грн
труба ~ 30 метрів ~ 2100 грн.
вугли, трійники і т.п. ~ 1000 грн
Матеріали виходять приблизно 9000 - 10 000 грн
Робота не менше половини вартості матеріалів.
Тож виходить навіть трохи більше ніж 500$
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .2830. . .282
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше