Подати оголошення

ЖК Есенин | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Есенина

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 106.
13/12%
2/2%
23/22%
29/27%
39/37%
1. . .2729. . .282
16 трав 2016 14:13
Цитата "Я25":

Тоже интересовались этой проблемой.
Пришли к выводу: если будет гореть, будет "весело" всему Ирпеню...(((
Не только нам

Да так все говорят местные,если горят торфяники,то смог одинаковый по всему Ирпеню.
16 трав 2016 18:54
Хотів запитати у існуючих інвесторів , а по договорам всі підписували договір переуступки чи можливо були інші варіанти заключення договорів.
Просто хочеться розуміти, чи все добре з документами які я планую підписувати!
Дякую!
16 трав 2016 18:56
я в апреле подписывал переуступку. у юриста возражений не было
16 трав 2016 18:57
Я так розумію, це купівля "права власності" на майно у попереднього власника (попереднього інвестора)???
16 трав 2016 19:01
А договір #2 Ви читали перед підписанням договору уступки???
16 трав 2016 19:15
Да, конечно. Так же как и договор с которого делается переуступка.
16 трав 2016 19:16
Нет, право собственности возникает только после сдачи дома. До этого владеть нечем.
16 трав 2016 19:49
Не хвилюйтесь. Я також в травні договір переуступки підписував. Хоча раніше була інша схема продажу квартир, почитайте вище. А щодо права власності на квартиру то ви в любому випадку при любих схемах продажу отримуєте його лише після здачі будинку.
16 трав 2016 19:57
З 01.01.2016 Порядком реєстрації речових прав визначено:
63. Для державної реєстрації прав на окремий індивідуально визначений об’єкт нерухомого майна (квартира, житлове, нежитлове приміщення тощо), будівництво якого здійснювалося із залученням коштів фізичних та юридичних осіб або у результаті діяльності житлового, житлово-будівельного, дачного, гаражного чи іншого кооперативу, подаються:

1) документ, що підтверджує набуття у власність особою закріпленого за особою об’єкта інвестування, передбачений законодавством (інвестиційний договір, договір про пайову участь, договір купівлі-продажу майнових прав тощо), .....

У разі придбання майнових прав на об’єкт нерухомості документом, що підтверджує набуття у власність закріпленого за особою об’єкта будівництва, є договір купівлі-продажу майнових прав;
...

В нашому випадку майнові права на кожну із квартир куплено, і нам їх переуступають згідно договору. Так що все ок.
16 трав 2016 20:25
Цитата "Faraon04":
Кто знает или узнавал,что за ангары с техникой стоят возле второго дома? И с какой техникой?

Зем.ділянка (кадастровий № 3210900000:01:170:0048), на якій вони стоять, має цільове призначення "для будівництва багатоквартирного житлового будинку"... Чекаємо в найближчому майбутньому там початок будівельних робіт..
16 трав 2016 20:42
вообще-то участок № 3210900000:01:170:0048 - это Есенина, 31 - второй дом собственно. Ближе к реке уже многоэтажек не будет
17 трав 2016 07:17
Цитата "Faraon04":

Я тоже считаю,что нужно вход делать с комнаты,а если с коридора и в помещении не будет окна,то это уже не комната,там будет очень не уютно,сколько бы вы не добавляли дневного света-это будет просто кладовка,я видела такие помещения,представляешь одно,а выйдет совершенно другое.Это мое мнение.


Дякую вам за вашу думку.
17 трав 2016 09:07
Добридень сусідоньки!
Щодо планування квартири - дитина росте, їй чим дальше, тим більше буде потрібно мати особистий простір... батькам теж потрібно буде відпочивати... то ж я робив би кімнатку, ще можна зменшити кімнату загальну пересунувши стінку і цим самим збільшивши келію:)
- Щодо пікніка за обома руками:), мангал і шампури в машині:)
17 трав 2016 13:02
Цитата "Ddd1714":

- Щодо пікніка за обома руками:), мангал і шампури в машині:)

Так. усе, чекаємо на суху погоду! За цей час може ще хтось купить квартиру! )))
17 трав 2016 13:07
Цитата "Julia Ирпень":

Так. усе, чекаємо на суху погоду! За цей час може ще хтось купить квартиру! )))


активно купують) але напевно на форумі не зареєстровані
17 трав 2016 14:25
Цитата "Орлан Инвест":


активно купують) але напевно на форумі не зареєстровані

так ви активно усіх сюди відправляйте ))) а то пропустять все найцікавіше
17 трав 2016 14:47
соседи!!!
кто как собирается отапливать свои хоромы???
кто к чему больше склоняется?
17 трав 2016 16:00
Цитата "No_Name_1":
Хотів запитати у існуючих інвесторів , а по договорам всі підписували договір переуступки чи можливо були інші варіанти заключення договорів.
Просто хочеться розуміти, чи все добре з документами які я планую підписувати!
Дякую!

Все инвесторы по договору переуступки
17 трав 2016 16:01
Цитата "Oks0804":
соседи!!!
кто как собирается отапливать свои хоромы???
кто к чему больше склоняется?

В кухне и ванной - тёплый пол, в комнатах - радиаторы
17 трав 2016 16:55
Цитата "Yaroslav Savchenko":

В кухне и ванной - тёплый пол, в комнатах - радиаторы


а почему не по всей квартире? у меня первый этаж думаю на всю площадь сделать,
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .2729. . .282
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx