Подати оголошення

ЖК Есенин | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Есенина

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 106.
13/12%
2/2%
23/22%
29/27%
39/37%
1. . .2628. . .282
15 трав 2016 17:29
Цитата "FLAGMAN21":
Всем добрый вечер.
Кто что слышал о строительстве Новуса на пятачке возле "Короны"? Когда предварительно начнется?
Каково ваше мнение о поле торфяников, расположенном непосредственно за домом? Говорят, 2 года подряд горели..

Тоже интересовались этой проблемой.
Пришли к выводу: если будет гореть, будет "весело" всему Ирпеню...(((
Не только нам
15 трав 2016 18:10
Цитата "FLAGMAN21":
Всем добрый вечер.
Кто что слышал о строительстве Новуса на пятачке возле "Короны"? Когда предварительно начнется?
Каково ваше мнение о поле торфяников, расположенном
непосредственно за домом? Говорят, 2 года подряд горели..


Новус будут строить не возле Короны , а напротив водоканала со стороны поворота на Стоянку , по Университетской .
По торфяникам: Если горят , то и на Академгородке дышать нечем . Но народ у нас (в домах) активный , устроим несколько акций протеста с привлечением телевидения под окнами г-на Парцхаладзе в обладминистрации, перестанут поджигать.
16 трав 2016 04:55
Цитата "FLAGMAN21":
Всем добрый вечер.
Кто что слышал о строительстве Новуса на пятачке возле "Короны"? Когда предварительно начнется?
Каково ваше мнение о поле торфяников, расположенном непосредственно за домом? Говорят, 2 года подряд горели..

в Орлане говорили что их вычистили, так что надеемся что до конца)
16 трав 2016 11:36
Народ, є питання не зовсім по темі, але про будівництво :)
Мої куми (молода пара з трьохрічною дівчинкою) вже побудували одиничку в Ірпіні і планують робити ремонт. Вони хочуть робити варіант №1 (з гардеробною), я їм раджу зробити варіант №2 з маленькою дитячою кімнаткою. Виходить не зовсім кімната, я б сказав якась "келія", бо без вікон :) Але є ідея зробити прозорі двері і в стіну вмурувати прозорі блоки (є така скляна цегла), щоб хоч якесь світло туди потрапляло. Скажіть, будь ласка, кому який варіант більше подобається.

З.І. З цієї келії можна замість дитячої зробити спальню батьків - туди якраз стає двоспальне ліжко з тумбочкою.
16 трав 2016 11:38
Забув сказати, що у них в сусідньому будинку в підвалі є кладовка.
16 трав 2016 11:48
Я б робила окремий вхід до келії з коридору на місці гардеробу, тим самим можна збільшити келію, а по боках дверей та зверху над ними вмонтувати шафу. Як варіант, можна шафу зробити в кімнат на тій стіні, де вхід до келії. Бо якщо вхід в келію з кімнати, то зникає сенс відділяти взагалі.
16 трав 2016 11:56
Цитата "kuzyag":
Забув сказати, що у них в сусідньому будинку в підвалі є кладовка.

Якщо мало місця для шаф, можна двері в санвузлі здвинути вправо - звільниться добрий шматок стіни )
16 трав 2016 12:08
Цитата "ibeleiveicanfly":
Я б робила окремий вхід до келії з коридору на місці гардеробу, тим самим можна збільшити келію, а по боках дверей та зверху над ними вмонтувати шафу. Як варіант, можна шафу зробити в кімнат на тій стіні, де вхід до келії. Бо якщо вхід в келію з кімнати, то зникає сенс відділяти взагалі.


Дякую за вашу відповідь. Я так розумію, що ви за планування з окремим закутком для малої (чи спальним місцем батьків)?

Вхід до келії я зробив з кімнати, бо вважаю, що так до келії потраплятиме більше світла (вхід опиняється на одній лінії з дверима на балкон). Може я не правий, що ви на це скажете?
16 трав 2016 12:09
Цитата "ibeleiveicanfly":

Якщо мало місця для шаф, можна двері в санвузлі здвинути вправо - звільниться добрий шматок стіни )


Але тоді доведеться замість ванни ставити душову кабіну. Я спитаю, чи це для них критично.
16 трав 2016 12:20
Цитата "kuzyag":


Дякую за вашу відповідь. Я так розумію, що ви за планування з окремим закутком для малої (чи спальним місцем батьків)?

Вхід до келії я зробив з кімнати, бо вважаю, що так до келії потраплятиме більше світла (вхід опиняється на одній лінії з дверима на балкон). Може я не правий, що ви на це скажете?

Я за окрему кімнату при умові, що до кімнати вхід буде з коридору, інакше немає сенсу відокремлюватись. А вставити скляні квадратики вам і так ніхто не заважає ) в той же самий час , якщо світло буде потрапляти до келії, дитина може не заснути (
16 трав 2016 12:23
Цитата "kuzyag":


Але тоді доведеться замість ванни ставити душову кабіну. Я спитаю, чи це для них критично.


Я зараз живу в квартирі, де вхід в санвузол збоку справа, і місця для ванної теж вистачає, і ваш санвузол більших розмірів.
16 трав 2016 12:31
Цитата "ibeleiveicanfly":

Я за окрему кімнату при умові, що до кімнати вхід буде з коридору, інакше немає сенсу відокремлюватись. А вставити скляні квадратики вам і так ніхто не заважає ) в той же самий час , якщо світло буде потрапляти до келії, дитина може не заснути (


Дякую.
16 трав 2016 12:44
Доречі також планую стати Вашим сусідом))))
В будинку номер 2)))
Що ще хотів запитати, а хтось рахував вартість ремонту (розумію, що штука взагалі дуже індивідуальна, але хоча б приблизну вартість за метр квадратний, чи за квартиру в цілому!)
Дякую!
16 трав 2016 12:47
Цитата "No_Name_1":
Доречі також планую стати Вашим сусідом))))
В будинку номер 2)))
Що ще хотів запитати, а хтось рахував вартість ремонту (розумію, що штука взагалі дуже індивідуальна, але хоча б приблизну вартість за метр квадратний, чи за квартиру в цілому!)
Дякую!


5000$ - 10 000$ Однокімнатна квартира
16 трав 2016 12:47
С учётом мебели и техники - берите стоимость квартиры - не прогадаете.
16 трав 2016 12:51
Цитата "Yaroslav Savchenko":
С учётом мебели и техники - берите стоимость квартиры - не прогадаете.


это точно!!)
16 трав 2016 13:34
Цитата "kuzyag":
Народ, є питання не зовсім по темі, але про будівництво :)
Мої куми (молода пара з трьохрічною дівчинкою) вже побудували одиничку в Ірпіні і планують робити ремонт. Вони хочуть робити варіант №1 (з гардеробною), я їм раджу зробити варіант №2 з маленькою дитячою кімнаткою. Виходить не зовсім кімната, я б сказав якась "келія", бо без вікон :) Але є ідея зробити прозорі двері і в стіну вмурувати прозорі блоки (є така скляна цегла), щоб хоч якесь світло туди потрапляло. Скажіть, будь ласка, кому який варіант більше подобається.

З.І. З цієї келії можна замість дитячої зробити спальню батьків - туди якраз стає двоспальне ліжко з тумбочкою.

в мене теж таке питання стояло, я б робила окреме місце, теж хотіли робити половину стіни зверху скляними блоками. навіть якщо вхід з кімнати, все одно це краще
16 трав 2016 13:50
Цитата "kuzyag":


Дякую.


альтернатива скляним стінам
16 трав 2016 14:03
Цитата "kuzyag":


Дякую за вашу відповідь. Я так розумію, що ви за планування з окремим закутком для малої (чи спальним місцем батьків)?

Вхід до келії я зробив з кімнати, бо вважаю, що так до келії потраплятиме більше світла (вхід опиняється на одній лінії з дверима на балкон). Може я не правий, що ви на це скажете?

Я тоже считаю,что нужно вход делать с комнаты,а если с коридора и в помещении не будет окна,то это уже не комната,там будет очень не уютно,сколько бы вы не добавляли дневного света-это будет просто кладовка,я видела такие помещения,представляешь одно,а выйдет совершенно другое.Это мое мнение.
16 трав 2016 14:10
Кто знает или узнавал,что за ангары с техникой стоят возле второго дома? И с какой техникой?
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .2628. . .282
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше