ЖК Есенин | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Есенина
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 106.
| 13/12% | ||
| 2/2% | ||
| 23/22% | ||
| 29/27% | ||
| 39/37% |
Я25
Я
Постійний користувач
116
13 травня 2016
15 трав 2016 17:29
Цитата "FLAGMAN21":Всем добрый вечер.
Кто что слышал о строительстве Новуса на пятачке возле "Короны"? Когда предварительно начнется?
Каково ваше мнение о поле торфяников, расположенном непосредственно за домом? Говорят, 2 года подряд горели..
Тоже интересовались этой проблемой.
Пришли к выводу: если будет гореть, будет "весело" всему Ирпеню...(((
Не только нам
inkvizitor
i
Постійний користувач
173
21 липня 2015
15 трав 2016 18:10
Цитата "FLAGMAN21":Всем добрый вечер.
Кто что слышал о строительстве Новуса на пятачке возле "Короны"? Когда предварительно начнется?
Каково ваше мнение о поле торфяников, расположенном
непосредственно за домом? Говорят, 2 года подряд горели..
Новус будут строить не возле Короны , а напротив водоканала со стороны поворота на Стоянку , по Университетской .
По торфяникам: Если горят , то и на Академгородке дышать нечем . Но народ у нас (в домах) активный , устроим несколько акций протеста с привлечением телевидения под окнами г-на Парцхаладзе в обладминистрации, перестанут поджигать.
Oks0804
Старожил
691
17 лютого 2016
16 трав 2016 04:55
Цитата "FLAGMAN21":Всем добрый вечер.
Кто что слышал о строительстве Новуса на пятачке возле "Короны"? Когда предварительно начнется?
Каково ваше мнение о поле торфяников, расположенном непосредственно за домом? Говорят, 2 года подряд горели..
в Орлане говорили что их вычистили, так что надеемся что до конца)
kuzyag
Постійний користувач
193
11 травня 2016
16 трав 2016 11:36
Народ, є питання не зовсім по темі, але про будівництво 
Мої куми (молода пара з трьохрічною дівчинкою) вже побудували одиничку в Ірпіні і планують робити ремонт. Вони хочуть робити варіант №1 (з гардеробною), я їм раджу зробити варіант №2 з маленькою дитячою кімнаткою. Виходить не зовсім кімната, я б сказав якась "келія", бо без вікон
Але є ідея зробити прозорі двері і в стіну вмурувати прозорі блоки (є така скляна цегла), щоб хоч якесь світло туди потрапляло. Скажіть, будь ласка, кому який варіант більше подобається.
З.І. З цієї келії можна замість дитячої зробити спальню батьків - туди якраз стає двоспальне ліжко з тумбочкою.

Мої куми (молода пара з трьохрічною дівчинкою) вже побудували одиничку в Ірпіні і планують робити ремонт. Вони хочуть робити варіант №1 (з гардеробною), я їм раджу зробити варіант №2 з маленькою дитячою кімнаткою. Виходить не зовсім кімната, я б сказав якась "келія", бо без вікон
Але є ідея зробити прозорі двері і в стіну вмурувати прозорі блоки (є така скляна цегла), щоб хоч якесь світло туди потрапляло. Скажіть, будь ласка, кому який варіант більше подобається.З.І. З цієї келії можна замість дитячої зробити спальню батьків - туди якраз стає двоспальне ліжко з тумбочкою.
kuzyag
Постійний користувач
193
11 травня 2016
16 трав 2016 11:38
Забув сказати, що у них в сусідньому будинку в підвалі є кладовка.
ibeleiveicanfly
Постійний користувач
181
12 квітня 2016
16 трав 2016 11:48
Я б робила окремий вхід до келії з коридору на місці гардеробу, тим самим можна збільшити келію, а по боках дверей та зверху над ними вмонтувати шафу. Як варіант, можна шафу зробити в кімнат на тій стіні, де вхід до келії. Бо якщо вхід в келію з кімнати, то зникає сенс відділяти взагалі.
ibeleiveicanfly
Постійний користувач
181
12 квітня 2016
16 трав 2016 11:56
Цитата "kuzyag":Забув сказати, що у них в сусідньому будинку в підвалі є кладовка.
Якщо мало місця для шаф, можна двері в санвузлі здвинути вправо - звільниться добрий шматок стіни )
kuzyag
Постійний користувач
193
11 травня 2016
16 трав 2016 12:08
Цитата "ibeleiveicanfly":Я б робила окремий вхід до келії з коридору на місці гардеробу, тим самим можна збільшити келію, а по боках дверей та зверху над ними вмонтувати шафу. Як варіант, можна шафу зробити в кімнат на тій стіні, де вхід до келії. Бо якщо вхід в келію з кімнати, то зникає сенс відділяти взагалі.
Дякую за вашу відповідь. Я так розумію, що ви за планування з окремим закутком для малої (чи спальним місцем батьків)?
Вхід до келії я зробив з кімнати, бо вважаю, що так до келії потраплятиме більше світла (вхід опиняється на одній лінії з дверима на балкон). Може я не правий, що ви на це скажете?
kuzyag
Постійний користувач
193
11 травня 2016
16 трав 2016 12:09
Цитата "ibeleiveicanfly":
Якщо мало місця для шаф, можна двері в санвузлі здвинути вправо - звільниться добрий шматок стіни )
Але тоді доведеться замість ванни ставити душову кабіну. Я спитаю, чи це для них критично.
ibeleiveicanfly
Постійний користувач
181
12 квітня 2016
16 трав 2016 12:20
Цитата "kuzyag":
Дякую за вашу відповідь. Я так розумію, що ви за планування з окремим закутком для малої (чи спальним місцем батьків)?
Вхід до келії я зробив з кімнати, бо вважаю, що так до келії потраплятиме більше світла (вхід опиняється на одній лінії з дверима на балкон). Може я не правий, що ви на це скажете?
Я за окрему кімнату при умові, що до кімнати вхід буде з коридору, інакше немає сенсу відокремлюватись. А вставити скляні квадратики вам і так ніхто не заважає ) в той же самий час , якщо світло буде потрапляти до келії, дитина може не заснути (
ibeleiveicanfly
Постійний користувач
181
12 квітня 2016
16 трав 2016 12:23
Цитата "kuzyag":
Але тоді доведеться замість ванни ставити душову кабіну. Я спитаю, чи це для них критично.
Я зараз живу в квартирі, де вхід в санвузол збоку справа, і місця для ванної теж вистачає, і ваш санвузол більших розмірів.
kuzyag
Постійний користувач
193
11 травня 2016
16 трав 2016 12:31
Цитата "ibeleiveicanfly":
Я за окрему кімнату при умові, що до кімнати вхід буде з коридору, інакше немає сенсу відокремлюватись. А вставити скляні квадратики вам і так ніхто не заважає ) в той же самий час , якщо світло буде потрапляти до келії, дитина може не заснути (
Дякую.
No_Name_1
N
Новачок
11
09 травня 2016
16 трав 2016 12:44
Доречі також планую стати Вашим сусідом))))
В будинку номер 2)))
Що ще хотів запитати, а хтось рахував вартість ремонту (розумію, що штука взагалі дуже індивідуальна, але хоча б приблизну вартість за метр квадратний, чи за квартиру в цілому!)
Дякую!
В будинку номер 2)))
Що ще хотів запитати, а хтось рахував вартість ремонту (розумію, що штука взагалі дуже індивідуальна, але хоча б приблизну вартість за метр квадратний, чи за квартиру в цілому!)
Дякую!
kuzyag
Постійний користувач
193
11 травня 2016
16 трав 2016 12:47
Цитата "No_Name_1":Доречі також планую стати Вашим сусідом))))
В будинку номер 2)))
Що ще хотів запитати, а хтось рахував вартість ремонту (розумію, що штука взагалі дуже індивідуальна, але хоча б приблизну вартість за метр квадратний, чи за квартиру в цілому!)
Дякую!
5000$ - 10 000$ Однокімнатна квартира
Yaroslav Savchenko
YS
Користувач
71
02 квітня 2016
16 трав 2016 12:47
С учётом мебели и техники - берите стоимость квартиры - не прогадаете.
ibeleiveicanfly
Постійний користувач
181
12 квітня 2016
16 трав 2016 12:51
Цитата "Yaroslav Savchenko":С учётом мебели и техники - берите стоимость квартиры - не прогадаете.
это точно!!)
Julia Ирпень
Користувач
82
23 лютого 2016
16 трав 2016 13:34
Цитата "kuzyag":Народ, є питання не зовсім по темі, але про будівництво
Мої куми (молода пара з трьохрічною дівчинкою) вже побудували одиничку в Ірпіні і планують робити ремонт. Вони хочуть робити варіант №1 (з гардеробною), я їм раджу зробити варіант №2 з маленькою дитячою кімнаткою. Виходить не зовсім кімната, я б сказав якась "келія", бо без віконАле є ідея зробити прозорі двері і в стіну вмурувати прозорі блоки (є така скляна цегла), щоб хоч якесь світло туди потрапляло. Скажіть, будь ласка, кому який варіант більше подобається.
З.І. З цієї келії можна замість дитячої зробити спальню батьків - туди якраз стає двоспальне ліжко з тумбочкою.
в мене теж таке питання стояло, я б робила окреме місце, теж хотіли робити половину стіни зверху скляними блоками. навіть якщо вхід з кімнати, все одно це краще
ibeleiveicanfly
Постійний користувач
181
12 квітня 2016
16 трав 2016 13:50
Цитата "kuzyag":
Дякую.
альтернатива скляним стінам
Faraon04
Старожил
654
28 грудня 2015
16 трав 2016 14:03
Цитата "kuzyag":
Дякую за вашу відповідь. Я так розумію, що ви за планування з окремим закутком для малої (чи спальним місцем батьків)?
Вхід до келії я зробив з кімнати, бо вважаю, що так до келії потраплятиме більше світла (вхід опиняється на одній лінії з дверима на балкон). Може я не правий, що ви на це скажете?
Я тоже считаю,что нужно вход делать с комнаты,а если с коридора и в помещении не будет окна,то это уже не комната,там будет очень не уютно,сколько бы вы не добавляли дневного света-это будет просто кладовка,я видела такие помещения,представляешь одно,а выйдет совершенно другое.Это мое мнение.
Faraon04
Старожил
654
28 грудня 2015
16 трав 2016 14:10
Кто знает или узнавал,что за ангары с техникой стоят возле второго дома? И с какой техникой?
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше