ЖК Chehov Парк Квартал | Чехов | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Чехова, 27
| Забудовник | ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП, Molodist |
| Здача ЖК | 2022 р. |
| Планування | від 24 600 Грн/м² |
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 72.
| 18/25% | ||
| 8/11% | ||
| 13/18% | ||
| 9/13% | ||
| 24/33% |
BelikIrina
B
Користувач
51
08 січня 2020
19 лют 2020 09:30
Мне менеджер сказала , что сдача на 20 июня. Эту дату им руководство озвучило
Хельга
Х
Користувач
61
24 травня 2019
19 лют 2020 09:37
Да им так сказали говорить. но реально по другому.
biba77
b
Постійний користувач
262
23 квітня 2017
19 лют 2020 09:42
З такими темпами як зараз вони і осін*ю не здадуть бо немають грошей. Нас просто черговий раз надурили.
Helga25
H
Новачок
8
02 грудня 2018
19 лют 2020 10:50
Звідки у вас ця інформація?
Kyrivla
K
Користувач
60
06 лютого 2020
19 лют 2020 11:37
У меня есть такая информация по 10 этажке: плитку по этажам на площадках уложили, перила установлены и покрашены, стены покрашены, устанавливаются конструкции для потолка, установлены часть дверей в квартиры, завезли партию еще дверей, завезены лифты и уже установлен в первом подъезде. В общем-то работы движутся но тэмпы слабые, будем верить и надеяться на лучшее, не сайте панику все будет ок.
serg.k
s
Гість
3
20 лютого 2019
19 лют 2020 12:35
Цитата "biba77":З такими темпами як зараз вони і осін*ю не здадуть бо немають грошей. Нас просто черговий раз надурили.
Якщо вас надурили, то чому ви ще тут? А не в суді чи прокуратурі?
Нормальний комплекс. Зараз у всіх забудовників затримка. Ви повинні були це передбачити.
Diana.M
Постійний користувач
186
26 листопада 2017
19 лют 2020 13:46
Цитата "serg.k":
Якщо вас надурили, то чому ви ще тут? А не в суді чи прокуратурі?
Нормальний комплекс. Зараз у всіх забудовників затримка. Ви повинні були це передбачити.
100% з вами згодна!
Зараз ось проїжджаю повз Чехов, на першій свічці дві люльки з працівниками, ПОВНІСТЮ доштукатурили останню стіну!
Також, варять навіси над терасами квартир першого поверху, що в першій свічці.
Основна частина робот проходить всередині, так що чекаємо звітів тих, хто туди буде йти найближчим часом!
Гарного усім дня, майбутні сусіди! :)
BelikIrina
B
Користувач
51
08 січня 2020
19 лют 2020 14:43
А кто-то есть с 9 этажа 10-этажки ??
biba77
b
Постійний користувач
262
23 квітня 2017
19 лют 2020 15:39
Цитата "serg.k":
Якщо вас надурили, то чому ви ще тут? А не в суді чи прокуратурі?
Нормальний комплекс. Зараз у всіх забудовників затримка. Ви повинні були це передбачити.
Схоже ви недавній інвестор, тому готові чекати і виправдовувати забудовника. Я чекаю вже третій рік бо інвестував ще на фундаменті і бачу як будують сусіди (ЖК Центральний -2 виконує свої обіцянки без затримок). А в суд я піду якщо літом не отримаю ключі.
biba77
b
Постійний користувач
262
23 квітня 2017
20 лют 2020 10:09
Цитата "Helga25":Звідки у вас ця інформація?
Дивіться форум ЖК Єсенін-2 там інвестори вже отримали ключі ще в прошлому році. Газу там досих пір неммає і не ясно чи буде.
Diana.M
Постійний користувач
186
26 листопада 2017
20 лют 2020 11:11
Цитата "biba77":
Дивіться форум ЖК Єсенін-2 там інвестори вже отримали ключі ще в прошлому році. Газу там досих пір неммає і не ясно чи буде.
Подивіться на:
ЖК Центральний, «слали» будинок восени, а на ремонт не впустили і комунікацій там немає.
ЖК Грін Сайд (Синергія) - нашим друзям вручили ключі і право власності в вересні 2019, на ремонт пустять дише з весни, газ обіцяють до кінця 2020.
ЖК Скай-1 (Новосел Інвест) - люди влітку 2019 зробили ремонти, зимують як і Нью Йорк без газу І обіцяють газ до зими 2020.
Усі інвестора з визе перерахованих новобудов заплатили за свої квартири більше ніж ми і відносяться з розумінням до ситцаціі з комунікаціями, тільки Орланівські ходять і визжать на всі Інтернети псуючи репутацію забудовнику, призводячи до зниження продажів і як результат - ДО ЗНИЖЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ БУДІВНИЦТВА!
Не хочете чекати - ідіть продавайте!
Переуступки по Чехову є, ціни високі, охочі купити є. Я особисто куплю ще, бо реально комплекс крутіший! А ви ще й заробите, бо купляли за копійки, і нерви будуть в порядку, хіба що за виручені кошти підете готове на відшибі Ірпеня купляти.
Михаил844
М
Користувач
33
28 березня 2018
20 лют 2020 14:44
Газ в Нью Йорк і Єсєнін2 підведуть якщо Синергія підведе до Грин Сайду. Орлан на підведення комунікацій не скидався.
biba77
b
Постійний користувач
262
23 квітня 2017
20 лют 2020 15:05
Diana.M
Якщо ви оптимістка то це дуже добре ( бо я бачив ваші заспокійливі дописи і на сторінці ЖК Єсенін ), а якщо ви представник забудовника то передайте їм наші побажання дотримуватись домовленностей. Комплекст зручно розташований- це правда (хоч від парку і залишився тільки сквер), і я теж хотів було придбати ще одну квартиру, але забудовник не виконує, ні пункти договору, ні свої обіцянки з перенесенням дати сдачі будинку, ні домовленість про продаж гаражів, і саме тому я віддаю перевагу ЖК Центральний-2. . Забудовник зовсім перестав спілкуватись з інвесторами - немає ні щоквартальних звітів, ні роз*яснень причин затримки, ні роз*яснень проблем коммунікацій. Виникає питання - обслуговувати комплекс через свій ЖК вони будуть теж так якістно та вчасно?. Відносно ЖК Центральний -2 то котлаван під перший їх будинок вони почали будувати тоді коли ЖК "Чехов парк" почав фарбувати стіни свого першого а зараз вони вже заселяються.
Відносно продажі своєї квартири в ЖК "Чехов парк" я ще в роздумах до літа, хоча по ОЛХ бачу багато варіантів продажу по переуступу, саме в цьому ЖК.
А ще інвесторам 16-ти поверхівок цікаво яким чином в їх будинках буде проводитись обігрів квартир, бо своєї котельні в них немає а на форуму "Сіті парк" з*явилась інфо. що їх збираються підключати до централізованого міського обігріву. Якщо це правда то їм газ НЕ потрібен.
Якщо ви оптимістка то це дуже добре ( бо я бачив ваші заспокійливі дописи і на сторінці ЖК Єсенін ), а якщо ви представник забудовника то передайте їм наші побажання дотримуватись домовленностей. Комплекст зручно розташований- це правда (хоч від парку і залишився тільки сквер), і я теж хотів було придбати ще одну квартиру, але забудовник не виконує, ні пункти договору, ні свої обіцянки з перенесенням дати сдачі будинку, ні домовленість про продаж гаражів, і саме тому я віддаю перевагу ЖК Центральний-2. . Забудовник зовсім перестав спілкуватись з інвесторами - немає ні щоквартальних звітів, ні роз*яснень причин затримки, ні роз*яснень проблем коммунікацій. Виникає питання - обслуговувати комплекс через свій ЖК вони будуть теж так якістно та вчасно?. Відносно ЖК Центральний -2 то котлаван під перший їх будинок вони почали будувати тоді коли ЖК "Чехов парк" почав фарбувати стіни свого першого а зараз вони вже заселяються.
Відносно продажі своєї квартири в ЖК "Чехов парк" я ще в роздумах до літа, хоча по ОЛХ бачу багато варіантів продажу по переуступу, саме в цьому ЖК.
А ще інвесторам 16-ти поверхівок цікаво яким чином в їх будинках буде проводитись обігрів квартир, бо своєї котельні в них немає а на форуму "Сіті парк" з*явилась інфо. що їх збираються підключати до централізованого міського обігріву. Якщо це правда то їм газ НЕ потрібен.
biba77
b
Постійний користувач
262
23 квітня 2017
20 лют 2020 15:50
Цитата "Diana.M":
Якби я ті гроші поклав на депозит, то за ці майже три роки, що я чекав, сумма б подвоїлась а по переуступу потрібно платити ще налог високий, бо не пройшло повних 3 роки.
НикОлег
Н
Користувач
88
08 квітня 2018
20 лют 2020 19:46
Диана - так может говорить разве что работник Орлан Инвест....репутация - это отвечать за слова и поступки
Diana.M
Постійний користувач
186
26 листопада 2017
20 лют 2020 21:41
Цитата "biba77":Diana.M
Якщо ви оптимістка то це дуже добре ( бо я бачив ваші заспокійливі дописи і на сторінці ЖК Єсенін ), а якщо ви представник забудовника то передайте їм наші побажання дотримуватись домовленностей. Комплекст зручно розташований- це правда (хоч від парку і залишився тільки сквер), і я теж хотів було придбати ще одну квартиру, але забудовник не виконує, ні пункти договору, ні свої обіцянки з перенесенням дати сдачі будинку, ні домовленість про продаж гаражів, і саме тому я віддаю перевагу ЖК Центральний-2. . Забудовник зовсім перестав спілкуватись з інвесторами - немає ні щоквартальних звітів, ні роз*яснень причин затримки, ні роз*яснень проблем коммунікацій. Виникає питання - обслуговувати комплекс через свій ЖК вони будуть теж так якістно та вчасно?. Відносно ЖК Центральний -2 то котлаван під перший їх будинок вони почали будувати тоді коли ЖК "Чехов парк" почав фарбувати стіни свого першого а зараз вони вже заселяються.
Відносно продажі своєї квартири в ЖК "Чехов парк" я ще в роздумах до літа, хоча по ОЛХ бачу багато варіантів продажу по переуступу, саме в цьому ЖК.
А ще інвесторам 16-ти поверхівок цікаво яким чином в їх будинках буде проводитись обігрів квартир, бо своєї котельні в них немає а на форуму "Сіті парк" з*явилась інфо. що їх збираються підключати до централізованого міського обігріву. Якщо це правда то їм газ НЕ потрібен.
Який я представник забудовника? 😂😂😂
Ви мабудь не бачили мої коментарі часів песимізму 😂
«Сіті-Парк підключають до центрального опалення» - ви хочете центральне опалення? Якщо вони це питання порушили то можливо і По Чехову вирішать питання таким само чином, але так як ми окрім того шо оптимісти, то ще й реалісти, бо на перший рік взагалі не розраховуємо до підключення газу тому взагалі будемо продумувати опалення квартири таким чином, щоб не буди ні від кого залежними.
Центральний не пускає навіть на ремонти, бо там немає води. Єдине в чому заключать я їхнє «відкриття комплексу» це в тому що вони територію зробили та паркан прибрали.
Вкладайте в Центральний-2, на здорової, от тільки це не коректне порівняння, бо одне діло коли на первинному етапі ви заплатили за Чехов $300 за квадрат, а Центральний-2 $600 і ще б вони не здали вам будинок вчасно коли націнка у них така, а якість будівництва там не «агонь», м’яко кажучи.
Я згодна що не дуже то приємно, що Орлан не сильно жваво з нами, інвесторами, спілкується і що половини нарікань тут можна було б уникнути, будь вони на зв’язку як, наприклад, Синергія, але є що є. Маєте питання до забудовника - телефонуйте, їдьте в післяпродаж або читайте квартальний відеозвіт.
Diana.M
Постійний користувач
186
26 листопада 2017
20 лют 2020 21:48
Цитата "biba77":
Якби я ті гроші поклав на депозит, то за ці майже три роки, що я чекав, сумма б подвоїлась а по переуступу потрібно платити ще налог високий, бо не пройшло повних 3 роки.
Ви знаєте як виглядає процедура «переуступки»? Про які «високі відсотки» ви кажете? Які 3 роки?
«3 роки» та «високі відсотки (8,5%)» - це коли на вас ВЖЕ оформлене ПРАВО ВЛАСНОСТІ, але йому меньше 3 років. У вас його по Чехову немає і бути не може бо його отримують ПІСЛЯ введення будинку в експлуатацію
Переуступка коштує $400, оформлюється через Орлан і це ЄДИНЕ що ви платите.
Так що якщо дуже переживаєте - не стримуйте себе, виставляйте на продаж і продасте набагато дорожче ніж купували, ось вам і «відсотки депозиту».
Bossa
Користувач
23
11 жовтня 2016
21 лют 2020 08:51
Цитата "BelikIrina":А кто-то есть с 9 этажа 10-этажки ??
Да, а что? У нас трёшка
BelikIrina
B
Користувач
51
08 січня 2020
21 лют 2020 15:25
Ищу соседей ))))))
Bossa
Користувач
23
11 жовтня 2016
22 лют 2020 15:17
Отлично! Будем знакомы))
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше