Подати оголошення

ЖК Барселона | Софиевская Борщаговка, ул. Петровская, ул. Белогородская

ЗабудовникФундамент Буд Сервіс
Здача ЖК2016 - 2021 р.
Планування
Карточка Домік
Індекс надійності
78з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 107.
24/22%
14/13%
8/7%
18/17%
43/40%
1. . .130132. . .138
09 січ 2022 12:45

barselona352

По суті , дорогі інвестори, залишилося робіт не багато на будівництві , але саме головне і на що потрібно найбільше грошей . Квартир, залишилося не проданих багато, фінансування майже не має, але давайте буде сподіватися на краще , що в решті _ решт щось буде вияснятися на весні, а то дійсно вже скільки можна нам вішати лапшу на вуха ! 

Кстати, довольно интересно! В начале лета отдел продаж заявлял, что квартир осталось немного. Точно помню, что из двухкомнатных осталось менее 10, из (скольки?) наверное +-80 суммарно в 4 и 5 домах, трёшек не было, насчёт 1-к не узнавала.
А на олх в конце года видела очень смешные объявления, мол "продаю квартиру, потому что это выгодно для вас, я друг застройщика, квартира числится за мной (без документов, просто не в продаже), поэтому не нужно оформлять переуступку, вы сэкономите 1000$!". Гениальный маркетинговый ход у застройщика. Интересно, хоть 1 покупатель пришёл по такому объявлению?

И действительно было бы интересно узнать, какой реальный % купленных квартир от их общего количества.

09 січ 2022 19:09

Інвестори, може ще хтось володіє ще якойся інформоцією ? Будь яка буде цікава інфа ! 


09 січ 2022 19:12

Мене, ще одне питання, що дійсно керівництво забудовника, не заглядає в цей фором ? Вони не можуть  заспокоїти інвесторів, що дійсно все добре на будівництві ! Як миші ховаються від запитань та видумують всяку дурню ) чесно, це саме більше дратує , що скажете не так ? 

10 січ 2022 08:22

Зараз зрозуміла, що останні фото  на форумі ще мої за 17 жовтня. Є фото за 13 листопада останні - прогресс видно, але після того я особливих змін не помітила, наступного разу заїжджатимемо на цих вихідних - звірю різницю. 

З того що змінилось - доклали плитку зі сторони комерції, поштукартурили під`їзди.

був момент осінню, коли продаж ставили на стоп, і я так розумію, для того, щоб залишок квартир продати подорожче уже з документами. Також, логічно, що продавати квартири їм вигідніше після прийняття нового закону, через який ціни на ринку помітно зростуть, і він уже вступив в дію з 1го січня. І ніби як вони їх продають, по крайній мірі ожив сайт. Але на фоні цього всьго не має все одно відчуття, що хтось кудись поспішає взагалі. 

10 січ 2022 11:10

А в принципі, чого їм поспішати? всі мовчки терпять по 5 років і ще потерплять, правда? від того, що ми тут між собою поговорили - нічого не зміниться, скільки б не ми не "включали оптимізм". Мій, наприклад, вимкнувся роки 2 назад остаточно. Іноді здається, що вони просто розрахуовують на те, що ми по одному заберемо гроші, які вносили на етапі коробки, а зараз ці ж самі квартири продадуться вдвічі дорожче.

10 січ 2022 16:33

Ірина_К

А в принципі, чого їм поспішати? всі мовчки терпять по 5 років і ще потерплять, правда? від того, що ми тут між собою поговорили - нічого не зміниться, скільки б не ми не "включали оптимізм". Мій, наприклад, вимкнувся роки 2 назад остаточно. Іноді здається, що вони просто розрахуовують на те, що ми по одному заберемо гроші, які вносили на етапі коробки, а зараз ці ж самі квартири продадуться вдвічі дорожче.

Если можно было бы что-то сделать, а так.. думаю, что если я пришла бы в офис и лично задавала вопросы, ничего бы не изменилось.
А на деле, действительно, максимум что предложат - забрать свои деньги. Только с учётом инфляции, в $ эквиваленте потеряна минимум половина.

10 січ 2022 16:33

Ірина_К

Зараз зрозуміла, що останні фото  на форумі ще мої за 17 жовтня. Є фото за 13 листопада останні - прогресс видно, але після того я особливих змін не помітила, наступного разу заїжджатимемо на цих вихідних - звірю різницю. 

З того що змінилось - доклали плитку зі сторони комерції, поштукартурили під`їзди.

був момент осінню, коли продаж ставили на стоп, і я так розумію, для того, щоб залишок квартир продати подорожче уже з документами. Також, логічно, що продавати квартири їм вигідніше після прийняття нового закону, через який ціни на ринку помітно зростуть, і він уже вступив в дію з 1го січня. І ніби як вони їх продають, по крайній мірі ожив сайт. Але на фоні цього всьго не має все одно відчуття, що хтось кудись поспішає взагалі. 

Спасибо за фото! Будем ждать январьских. 

Очень хочется увидеть хотя бы плитку в подъездах, доделанную проводку, в идеале - коммуникации по квартирам (трубы в санузлах). Придомовая, думаю, не изменилась. Как и фасад со стороны двора, как и коммерция.


Действительно, работ вроде бы немного, за пару месяцев при желании можно закончить, но желание у застройщика вряд ли присутствует. 

Кто разбирается в данной сфере, подскажите, какие работы по факту ещё обязательно должны быть выполнены (кроме очевидных), чтобы дом по-настоящему был пригоден к "эксплуатации"?


10 січ 2022 19:33

k_k

Если можно было бы что-то сделать, а так.. думаю, что если я пришла бы в офис и лично задавала вопросы, ничего бы не изменилось.
А на деле, действительно, максимум что предложат - забрать свои деньги. Только с учётом инфляции, в $ эквиваленте потеряна минимум половина.

Якщо я не помиляюся в договорі цього не прописано, щоб забудовник повинен повернути гроші інвестору , ну а точно можу сказати , що по совісті забудовник явно просто не відасть ! Тут чи потрібно йти до юриста який дійсно , що зможе допомогти виграти справу у судді чи чекати ще рік це точно щоб здали будинок в експлуатацію, ще може бути третій варіант : самий гірший - дочекаємося , поки будівництво заморозять і тоді точно інвестори зберуться , щоб довести діло до кінця 

10 січ 2022 19:58

k_k

Спасибо за фото! Будем ждать январьских. 

Очень хочется увидеть хотя бы плитку в подъездах, доделанную проводку, в идеале - коммуникации по квартирам (трубы в санузлах). Придомовая, думаю, не изменилась. Как и фасад со стороны двора, как и коммерция.



Действительно, работ вроде бы немного, за пару месяцев при желании можно закончить, но желание у застройщика вряд ли присутствует. 

Кто разбирается в данной сфере, подскажите, какие работы по факту ещё обязательно должны быть выполнены (кроме очевидных), чтобы дом по-настоящему был пригоден к "эксплуатации"?


Я теж погоджуюся, що робіт залишилося не багато, але саме головне і саме по коштам дороге , тому і тягнуть 

11 січ 2022 20:09

В первом доме Жк Барселона никак не могут поставить 2 лифта. И люди живут. И дом сдан в эксплуатацию. Поэтому трудно сказать, когда доделают 4-5 дом. Застройщик обещал сначала поставить 2 лифта во 2 и 3 очередь, а потом уже будут ставить лифты в 4-5 очередь. Но, ставить лифты застройщик не хочет или не спешит.


11 січ 2022 20:40

В 2019 застройщик поставил 2 лифта в декабре.Потом в 2020 поставил 2 лифта в декабре .А в 2021 году лифты в декабре уже не ставили. И неизвестно когда поставят и поставят ли вообще. Я спрашивал у представителя застройщика про лифты .застройщик ставить лифты во 2-3 очередь не планирует

13 січ 2022 10:34

2-3 очередь Жк Барселона

В 2019 застройщик поставил 2 лифта в декабре.Потом в 2020 поставил 2 лифта в декабре .А в 2021 году лифты в декабре уже не ставили. И неизвестно когда поставят и поставят ли вообще. Я спрашивал у представителя застройщика про лифты .застройщик ставить лифты во 2-3 очередь не планирует

Тут як би хоч впустили на ремонт в 4-5 будинок, за ліфти й мови не йдеться . Я не знаю як вам інвестори, а в мене підвищене відчуття тривоги, що до складеної в нас ситуацією з забудовником. На початку коли тільки  почали заходити щоб переглянути їхні  квартири співробітники з відділу продажу були таки приємні, ввічливі , коли вже інвестували, то до них не дозвонитися , я мовчу щоб піти на будівництво взагалі чи відмовляються чи говорять заходте через деякий час, тобто відтягують у довгий ящик! Знаєте, хоч би звіт для інвесторів зробили , які саме роботи виконувалися і які заплановано. ПОВаГИ не має ніякої до нас) по іншому не скадеш, що за ідіотів нас тримають )  

13 січ 2022 15:34

barselona352

Тут як би хоч впустили на ремонт в 4-5 будинок, за ліфти й мови не йдеться . Я не знаю як вам інвестори, а в мене підвищене відчуття тривоги, що до складеної в нас ситуацією з забудовником. На початку коли тільки  почали заходити щоб переглянути їхні  квартири співробітники з відділу продажу були таки приємні, ввічливі , коли вже інвестували, то до них не дозвонитися , я мовчу щоб піти на будівництво взагалі чи відмовляються чи говорять заходте через деякий час, тобто відтягують у довгий ящик! Знаєте, хоч би звіт для інвесторів зробили , які саме роботи виконувалися і які заплановано. ПОВаГИ не має ніякої до нас) по іншому не скадеш, що за ідіотів нас тримають )  

Согласна. Хотя, давно не пыталась узнавать информацию через отдел продаж - звоню сразу Ларисе. Говорит, что сейчас идёт работа над придомовой, входной группой и коммерцией. А что именно - нет уточнения. Как и по готовности работ внутри секций.
Каждый раз приходится звонить, а чтобы увидеть результат - либо ездить, либо просить других инвесторов поехать и посмотреть... А ведь сделать несколько фото и написать текст в 100 букв раз в месяц - вряд ли настолько трудоёмко! Видимо, просто не хотят разговаривать с инвесторами и выслушивать "нытьё".
Отсутствие коммуникации между застройщиком и инвесторами действительно напрягает. Кто-то может уже и вовсе забыл, что сюда инвестировал :)


13 січ 2022 19:39

Четыре месяца назад говорили в отделе продаж что мало бы быть собрание деректоров,что до выяснения когда будет сдаваться дом.И что имеем?как всегда ничего не сообщили

13 січ 2022 19:39

На стройке нету порядка,ограждения нет,охраны нет,в квартирах полно мусора,окна открыты в квартирах,робочих нет.Такой вид будто стройка закинута

13 січ 2022 19:39

barselona352

Тут як би хоч впустили на ремонт в 4-5 будинок, за ліфти й мови не йдеться . Я не знаю як вам інвестори, а в мене підвищене відчуття тривоги, що до складеної в нас ситуацією з забудовником. На початку коли тільки  почали заходити щоб переглянути їхні  квартири співробітники з відділу продажу були таки приємні, ввічливі , коли вже інвестували, то до них не дозвонитися , я мовчу щоб піти на будівництво взагалі чи відмовляються чи говорять заходте через деякий час, тобто відтягують у довгий ящик! Знаєте, хоч би звіт для інвесторів зробили , які саме роботи виконувалися і які заплановано. ПОВаГИ не має ніякої до нас) по іншому не скадеш, що за ідіотів нас тримають )  

Столкнулась с такой же хамской ситуацией которая произошла и со мной, рассказали супер порядочном застройщике и замечательном человеке, подписали договор, прошли все оплаты по договору все наши обязательства выполнены, и как бы тебе никто ничего не должен.  Пострянно приходится выпрашивать информацию о ходе затянувшегося строительсва, телефонные звонки игнорируются... права равны 0 и все это удовольствие за свои же собственные деньги! Люди уже живут и радуются в своих квартирах а ты как идиот пол жизни должен ждать когда "супер порядочный человек" начнет работать... "Барселона & Со" все сбрасывают ответственность друг на друга...

13 січ 2022 20:22

4dom.al

На стройке нету порядка,ограждения нет,охраны нет,в квартирах полно мусора,окна открыты в квартирах,робочих нет.Такой вид будто стройка закинута

Не зря Лариса говорила, что в квартирах ничего не устанавливают из-за риска краж

14 січ 2022 10:08

k_k

Не зря Лариса говорила, что в квартирах ничего не устанавливают из-за риска краж

Чтоб не было краж!!!для этого на стройке должна быть охрана и видео наблюдение с загражденною териториею

14 січ 2022 11:02

4dom.al

Чтоб не было краж!!!для этого на стройке должна быть охрана и видео наблюдение с загражденною териториею

Я полностью согласна. Без охраны даже двери и окна, которые (хвала Ясеру) установлены, могут вынести. Поэтому разделяю беспокойство из-за отсутствия охраны.

14 січ 2022 16:20

Ця казочка про "чекаємо весни, щоб не покрали", має мати приблизно таку логіку: злодії лягають спати в 20:00,  і так як зимою темніє приблизно в 17:00, то вони встигають в цей проміжок вкрасти ліфти... А весною темніє уже після 20:00 - хто ж так пізно піде красти щось? Ну ніхто, звісно ж. Всі вдома сплять в таку пору. Тим більше злодії. 


Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .130132. . .138
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx