Подати оголошення

ЖК Арт Парк | Art Park | УСК | ул. Бориспольская, 67а

ЗабудовникУкраїнська будівельна компанія
Здача ЖК2022 - 2023 р.
Планування
від 18 500 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
81з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 49.
20/41%
3/6%
8/16%
6/12%
12/24%
1. . .212223
02 лист 2022 09:25

Не беруть навіть готові квартири на 90% відсотків біля метро червоний хутір що вже говорити про арт парк

27 січ 2023 04:32


Нацполіція протягом трьох місяців здійснює слідство за фактом зловживання службовим становищем з боку посадовців Департамента земельних ресурсів КМДА.

За попередніми даними, підлеглі Петра Оленича підготували сумнівний проєкт рішення щодо передачі в оренду ТОВ “Смерековий Гай” 5,25 га землі на території колишнього військового містечка на вул. Бориспільській.


Задля цього, як вважають правоохоронці, чиновники використали підроблені документи. На вказаній землі вже не перший рік будується ЖК “Арт Парк” і проти нового землевідводу виступають співучасники цього будівництва (фірми із орбіти девелопера “Українська будівельна компанія”), які мають очевидний корпоративний спір з ексорендарем ділянки  – ТОВ “Навара-К”. Окрім неприємних емоцій для посадовців столичної мерії, ця історія може мати суттєві ризики і для людей, які вклалися в будівництво даного комплексу.

Як стало відомо KВ, 16 січня 2023 року Шевченківський районний суд повернув директорці ТОВ “Смерековий гай” її клопотання про зняття арешту з земельної ділянки на вул. Бориспільській, 67. Відповідна судова ухвала, яку суд виніс в рамках кримінального провадження №12022100000000793, була опублікована в Держреєстрі судових рішень 20 січня поточного року.

Вказане кримінальне провадження було відкрито Головним управлінням Нацполіції Києва 14 жовтня 2022 року за фактом можливого скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України – зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки.

У ході досудового розслідування правоохоронці попередньо встановили, що у серпні 2022 року службові особи Департаменту земельних ресурсів Київської міськдержадміністрації (КМДА), зловживаючи службовим становищем, всупереч даним щодо терміну дії договору оренди земельної ділянки та з використанням завідомо підроблених документів щодо права власності на об'єкти нерухомого майна, ухвалили проєкт рішення Київради щодо передачі ділянки на вул. Бориспільській, 67 (Дарницький район столиці) в оренду ТОВ “Смерековий Гай”.

У судових ухвалах по цьому провадженню повідомляється, що на вказаній ділянці, яка знаходиться в комунальній власності громади Києва та орендарем якої є ТОВ “Навара-К, наразі здійснюється будівництво житлового комплексу (ЖК) “Арт Парк”. За інформацією слідчих, внаслідок згаданих дій з боку чиновників КМДА замовнику будівництва ТОВ “Арт Парк” та інвесторам вказаного ЖК були спричинені тяжкі наслідки.

15 листопада 2022 року Голосіївський районний суд столиці, за клопотанням Київської міської прокуратури, наклав арешт на згадану землю. Це було зроблено з метою недопущення “набуття або припинення права користування, зміни користувачів та зміни порядку користування ділянкою”.

В обґрунтування своїх вимог щодо скасування арешту ділянки керівниця ТОВ “Смерековий гай” вказала, що сам по собі проєкт рішення Київради не має юридичної сили, допоки він не буде розглянутий на пленарному засіданні міськради та за нього не проголосує необхідна кількість депутатів. Втім, слідча суддя Марина Антонюк відмовилася задовольняти таке клопотання через те, що ТОВ “Смерековий гай” не має жодних прав на цю землю, а тому дана компанія не може прохати зняти арешт.


https://www.ukr.net/news/details/kyiv/95429261.html

25 квіт 2023 18:14

uzver777

Какие красивые картинки, жаль что от реальности далеки. А вот так выглядет реальность. Это ЖК Грюнвальд 9 очередь. Данный ЖК строит один и тот же застройщик. Дом должен был быть сдал 1,5 года назад, а на данный момент, не то что не сдан, в нем не только отсутствует отопление, постоянное электричество, дом еще и просто на просто ТЕЧЕТ. По словам застройщика все из-за недавних аномальных снегопадов. В общем, уважаемые будущие инвесторы, хотел приглавить Вас на ветку ЖК Грюнвальд. Там Вы сможете ознакомится со всем перечнем того что Вас ждет в случае если Вы все же решиетсь купить у них квартиру.

Так у УБК все такие дома. Я инвестор ЖК iHome живу 6 лет на стройке, когда введут дом не говорят. (подозреваю ни когда)

19 квіт 2024 17:38

Пвіт

19 квіт 2024 17:38

Lyuda555

Так у УБК все такие дома. Я инвестор ЖК iHome живу 6 лет на стройке, когда введут дом не говорят. (подозреваю никогда)

Форум живой ещё?

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .212223
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше