Подати оголошення

"Жилой дом Номер Один", Борисполь, ул. Толстого, 1 - "Альтис-Девелопмент"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 26.
1/4%
1/4%
2/8%
5/19%
17/65%
1. . .112114. . .126
16 січ 2018 18:18
Цитата "irinapau":
Есть ли договоренность по стоимости услуг между интернет провайдером и кампанией обслуживающей домофон?В какой стадии развития Wi-Fi на территории #1

Ждём коментарии
16 січ 2018 19:53
Народ, в какую сторону должна открываться дверь на кухню? Планирую тоже старую входную присобачить :smoke:
16 січ 2018 20:23
Цитата "АгроноМ1982":
Новий прикол.в першій секціі немає газу в стояках.на завтра люди вже котел хотіли підключати.чекаєм коментар забудовника.чи жеку.та й по охоронцячм п'яним щось би хотілось почути.


Задавайте вопросы газовикам, газовые комуникации переданы
17 січ 2018 07:38
Цитата "DеnchiK":


Задавайте вопросы газовикам, газовые комуникации переданы

Задали вчора.приїхали.і цілий директор ЖЕКу був.хтось перекрив крани на вхід.і це не газ контора.як Ви вважаєте,хто все ж таки перекрив?тому і задаю тут питання.
17 січ 2018 07:42
Цитата "АгроноМ1982":

Задали вчора.приїхали.і цілий директор ЖЕКу був.хтось перекрив крани на вхід.і це не газ контора.як Ви вважаєте,хто все ж таки перекрив?тому і задаю тут питання.


По стояку пробеготесь, может из соседей кто "самодельничает", и позвоните в жек, пусть дадут телефоны соседей по стояку!
17 січ 2018 07:44
Цитата "kwon":
Народ, в какую сторону должна открываться дверь на кухню? Планирую тоже старую входную присобачить :smoke:



В этом плане вам никто не имеет права "переставлять ноги", ставьте дверь какую угодно правую, левую, раздвижную или с частичным смещением во внутрь - голь на выдумку хитра! :hi:
17 січ 2018 08:07
Цитата "DеnchiK":


По стояку пробеготесь, может из соседей кто "самодельничает", и позвоните в жек, пусть дадут телефоны соседей по стояку!

Може.тільки крани на вулиці.біля приміщення жеку.і це не електрощитки,що любий може колхозити.тут так просто не вийде,щоб йшов собі хтось,дай думаю поприкалуюсь-і ціла секція без газу.
17 січ 2018 08:09
Цитата "DеnchiK":



В этом плане вам никто не имеет права "переставлять ноги", ставьте дверь какую угодно правую, левую, раздвижную или с частичным смещением во внутрь - голь на выдумку хитра! :hi:

Людина мала на увазі,в яку сторону.В чи З кухні.
17 січ 2018 08:15
Цитата "АгроноМ1982":

Людина мала на увазі,в яку сторону.В чи З кухні.


Разници нет!
Требование газовиков установлена дверь, и она должна плотно закрываться (по периметру без щелей).
17 січ 2018 14:22
Доброго дня.

Щодо охорони.
Прикра та ганебна ситуація. Нажаль, свята внесли "свої корективи" у життєдіяльність охоронців.
Повідомляю, цих охоронців вже було звільнено. На даний час із охоронною компанією проробляються заходи, щоб такі та аналогічні ситуації унеможливити в майбутньому на принципіальному рівні.
Будь-ласка, якщо все ж таки щось трапиться, у разі неприємних ситуацій повідомляйте ЖЕК негайно!

Щодо газу.
Розібрались. Перекриття частини будинку було влаштовано мешканцями будинку - намагались собі "підключити" газ, і думаючі, що відкривають закритий, насправді перекрили відкритий. На даний час все відновлено.
Шановні мешканці, будь-ласка, вибачаюсь за пряму беспосередню мову, але "не лізте" самотужки хоча б до газу. Все мають робити відповідні і відповідальні служби.
Самостійне втручання у комунікаційні мережи як мінімум - протизаконно, як максимум - дуже небезпечно!!!

Щодо Wi-Fi
Wi-Fi та інші привілеї для мешканців Житлового будинку №1 запрацюють у штатному режимі навесні, орієнтовно з травня, як почнуть активно заселятись мешканці.
На провідний інтернет якихось спеціальних тарифів не має. Відносини між мешканцями та провайдерами відбуваються безпосередньо.

Щодо пультів на шлагбаум.
На даний час питання з`ясовуємо. Попередньо, дійсно вартість пульту складає еквівалент ~19 євро на відміну від інших будинків через те, що у шлагбаумі застосовується більш складний модуль управління, який має можливості gsm-зв'язку.
Пізніше, як буде остаточна та повна інформація щодо пультів та їх програмування, повідомимо додатково.
17 січ 2018 14:35
Цитата "Жилой дом Номер Один":
Доброго дня.

Щодо охорони.
Прикра та ганебна ситуація. Нажаль, свята внесли "свої корективи" у життєдіяльність охоронців.
Повідомляю, цих охоронців вже було звільнено.


А вот и нет - не уволили!

Сегодня я этого разгильдяя выложившего ноги на стол в состоянии алькоголного опьянения видел с лопатой на територии Первого, и выполнял он свои лобязанности на первом посту охраны!
17 січ 2018 14:40
Цитата "Жилой дом Номер Один":

Щодо пультів на шлагбаум.
На даний час питання з`ясовуємо. Попередньо, дійсно вартість пульту складає еквівалент ~19 євро на відміну від інших будинків через те, що у шлагбаумі застосовується більш складний модуль управління, який має можливості gsm-зв'язку.
Пізніше, як буде остаточна та повна інформація щодо пультів та їх програмування, повідомимо додатково.


Лично меня интересует возможность прописать номера телефонов (мой супруги) в память встроенного gsm модуля для самостоятельного управления шлагбаумом и выездными воротами.
Для этого необходимо подать заявку в ЖЭК или застройщику?
17 січ 2018 15:24
Цитата "Жилой дом Номер Один":
Доброго дня.

Щодо охорони.
Прикра та ганебна ситуація. Нажаль, свята внесли "свої корективи" у життєдіяльність охоронців.
Повідомляю, цих охоронців вже було звільнено.

Цитата "DеnchiK":

А вот и нет - не уволили!

Сегодня я этого разгильдяя выложившего ноги на стол в состоянии алькоголного опьянения видел с лопатой на територии Первого, и выполнял он свои лобязанности на первом посту охраны!

:faceoff: картина маслом. За сигнал спасибо :pray:
Сейчас разберемся, что за безобразие.
17 січ 2018 15:25
Цитата "DеnchiK":


Лично меня интересует возможность прописать номера телефонов (мой супруги) в память встроенного gsm модуля для самостоятельного управления шлагбаумом и выездными воротами.
Для этого необходимо подать заявку в ЖЭК или застройщику?

В ЖЭК, этим уже они будут заниматься - вносить, дополнять, менять.
Вы можете прописать в шлагбаум все свои номера телефонов.
17 січ 2018 15:33
Цитата "Жилой дом Номер Один":

В ЖЭК, этим уже они будут заниматься - вносить, дополнять, менять.
Вы можете прописать в шлагбаум все свои номера телефонов.


Хочю уточнить, только в шлакбаум или в выезные ворота тоже?
17 січ 2018 15:36
Цитата "DеnchiK":


А вот и нет - не уволили!

Сегодня я этого разгильдяя выложившего ноги на стол в состоянии алькоголного опьянения видел с лопатой на територии Первого, и выполнял он свои лобязанности на первом посту охраны!

Ламаєш життя чуваку))) його сховали,а тут...я п'яних не застукував,але було б жорсткіше.в таких випадках має бути номер тел.на будці(не жеку,а охоронноі організаціі).і подзвонили-черговий приїхав,сам побачив.я думаю 200+ квартир цього варті.в місті ж не одна охоронна організація.просто з власного досвіду прикрого знаю,що таке п'яна особа і обов'язки.
17 січ 2018 15:38
Цитата "DеnchiK":


Хочю уточнить, только в шлакбаум или в выезные ворота тоже?


Выясню точно как будет и отвечу позже.
Насколько знаю, то планировалось, что:
- въезд через пост 1 (со стороны ул. Бандеры-Февральской) - здесь пульт нужен,
- по двору односторонее движение,
- а выезд через пост 2 (на ул. Толстого) - здесь предполагается, что на воротах охранник (вменяемый охранник).
17 січ 2018 15:40
Цитата "АгроноМ1982":

...було б жорсткіше.в таких випадках має бути номер тел.на будці(не жеку,а охоронноі організаціі).і подзвонили-черговий приїхав,сам побачив.я думаю 200+ квартир цього варті...

:super:
17 січ 2018 15:52
Цитата "АгроноМ1982":

Ламаєш життя чуваку))) його сховали,а тут...я п'яних не застукував,але було б жорсткіше.в таких випадках має бути номер тел.на будці(не жеку,а охоронноі організаціі).і подзвонили-черговий приїхав,сам побачив.я думаю 200+ квартир цього варті.в місті ж не одна охоронна організація.просто з власного досвіду прикрого знаю,що таке п'яна особа і обов'язки.


Друзья имею горький опыт, раз простил пьяного - не уволил, а он повторил свой "подвиг" через год правда, на служебном авто сбил человека....
Пьющий ломает себе жизнь самостоятельно!
Пющий на работе может поломать жизнь себе, тем кто за него отвечает и не только!
17 січ 2018 19:59
СОСЕДИ !Это написано на сайте у застройщика :"Одной из обязательных функций для добросовестного застройщика на сегодняшний день является обеспечение безопасности дома и прилегающей территории. В нашей новостройке предусмотрена многоуровневая система охраны, которая позволит жильцам не беспокоится о личной безопасности и сохранности имущества и автомобилей.
Проезды на территорию комплекса будут оборудованы шлагбаумами с дистанционным управлением и воротами, которые закрываются на ночь. КАЖДОМУ ЖИЛЬЦУ БУДЕТ ПРЕДОСТАВЛЕН ПУЛЬТ ОТ ШЛАГБАУМА И КЛЮЧИ ОТ ВОРОТ .Все подъезды дома будут оборудованы современными домофонами с магнитными ключами доступа. Надежные электронные системы пропуска предназначены для контроля входа/выхода в жилую часть дома, а также въезда/выезда автотранспорта."
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .112114. . .126
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше