Чи варто зараз купувати нерухомість?
Ціни на житло й оренду й далі зростають у Києві.
Jasamba
Ціни на житло й оренду й далі зростають у Києві.
Проблеми з електрикою (https://lun.ua/stat/sale/ukraine) та теплом не вплинули на ринок нерухомості столиці. За рік середня оренда тримається на високому рівні – 17 000 грн (+6%), однокімнатна квартира на вторинному ринку подорожчала до $68 000 (+13%), трикімнатна – до $160 000 (+14%).Хоч хтось вибачиться за те що дурнем називали? Чітко і ясно все сказано. Джерело - авторитетний портал ЛУН.
Галіма заказуха від спікулоти рієлторської.Сидять без грошей і одразу "даражать". Чому так? Труха Київ сьогодні це виклав у себе в тєлєзі, народ відповів як є, той одразу коменти закрив+одразу місцевий 🤡 Джасамба підключився з "будєт даражать".
Jasamba
Ціни на житло й оренду й далі зростають у Києві.
Проблеми з електрикою (https://lun.ua/stat/sale/ukraine) та теплом не вплинули на ринок нерухомості столиці. За рік середня оренда тримається на високому рівні – 17 000 грн (+6%), однокімнатна квартира на вторинному ринку подорожчала до $68 000 (+13%), трикімнатна – до $160 000 (+14%).Хоч хтось вибачиться за те що дурнем називали? Чітко і ясно все сказано. Джерело - авторитетний портал ЛУН.
КітМуркіт
Джасамба знову підтвердив себе 🤡. "Нє будут банбіть, клічко все парємантіравал, очєрєді і аукциони"...Розматали знову, морози будуть до кінця січня, через деякий час знову навалять.Як ми бачимо,що шахедів запускають 200+-, хоча мають можливість більше одразу. Це говорить про планове інтервальне атакування. Тому є думка,що до наступної атаки приєднається стратегічна авіація+ кинджали. Нє будет даражать)
Нажаль прогноз справдився...
Зашел позавчера в Тампе в супермаркет. Упаковка из шести крошечных батончиков "Херши" - 10 долларов плюс ндс(7 лет назад стоила около 6). Зашёл на olx. Цены на киевские в ДОЛЛАРАХ кубатуры-ниже доковидных, причем объявления висят годами, некоторые плесенью покрылись. Это всё что нужно знать о "будетолькодорожать".
❗️Лише сьогодні Україна використала ракет ППО на €80 млн. Складно знаходити ці ракети і гроші на них, – заявив Зеленський
КітМуркіт
Нажаль прогноз справдився...
Я хоч і не в Києві але думаю що кияни вже до такого звикли. Сьогодні родичі дзвонили з ТЦ, там повно народу, світло є, на генераторах напевно. Дома думаю у кожного другого є зарядна станція або інвертор. Так можна роками жити навіть при зруйнованій енергосистемі вщент. Київ тим паче це місто сфери послуг, воно не виробляє якусь продукцію для якої потрібні великі обсяги електроенергії.
Jasamba
Я хоч і не в Києві але думаю що кияни вже до такого звикли. Сьогодні родичі дзвонили з ТЦ, там повно народу, світло є, на генераторах напевно. Дома думаю у кожного другого є зарядна станція або інвертор. Так можна роками жити навіть при зруйнованій енергосистемі вщент. Київ тим паче це місто сфери послуг, воно не виробляє якусь продукцію для якої потрібні великі обсяги електроенергії.
Як завжди пишеш дурню.
КітМуркіт
Як завжди пишеш дурню.
Це м'яко кажучи, в столиці повна дупа, а у нього як завжди перемога та Кличко все зробить за добу. Клоун та й годі.
GasGlock
Це м'яко кажучи, в столиці повна дупа, а у нього як завжди перемога та Кличко все зробить за добу. Клоун та й годі.
Та бреше він. Якщо стільки людей виїхало то ринок оренди повинен був посипатися.
Написал сбежавший из Киева в Болгарию. Лучший показатель того что рынок недвижимости в Украине мертв - полное отсутствие постов барыг спекулотников. Даже они не пытаются тут продать свои кубатуры или заработать на "мудрых советах". Весной скорее всего снова появятся, когда лапу сосать станет совсем невмоготу.
Київ тримається . Ніхто не планує здаватися . То які подальші можуть бути прогнози?
,допустім , енергетика в мінус , новобудов нема і нових будов не буде , але ж буде ще більше знищеного житла та все ж людям треба десь жити ? Тому оренда підвищиться ? Підвищиться оренда -підвищиться ціна на м2 ? Мирної угоди не буде =кордони не відкриють = ай ті всі залишаться в Україні і будуть орендувати = ціна точно не впаде .
У нас 4 роки ! Чотири ! Війна . І що ціни впали ? Запропонуйте мені гарну квартиру по дешевій ціні ! Нема !
Кан старт 3500 ,для свої- 3150 дол м2 і квартири розкупають . Зараз Кан ціна 4000- 4200 ?!
Про яке падіння цін ви всі говорите ? Наведіть приклади реальних квартир .
Це на сьогодні .
А що буде далі ? Як каже гадалка :-у вас буде хлопчик або дівчинка . 50% на 50% . Якщо не вгадаю , я вам поверну кошти))
Може бути що европа не дасть нам впасти, ми виживемо як країна і навіть як відкриють кордони і виїде ще молодь, ціни не впадуть бо житла нема .
Може бути що Україну Росія буде знищувати ще 10 років і ми станемо сірою зоною . Без інвестицій ,людей .
Прогноз :Або виживемо або ні .
Я оптиміст ,я вірю що вистоїмо і є справедливість і світ не такий «ко-чений»
Svitanka
Київ тримається . Ніхто не планує здаватися . То які подальші можуть бути прогнози?
,допустім , енергетика в мінус , новобудов нема і нових будов не буде , але ж буде ще більше знищеного житла та все ж людям треба десь жити ? Тому оренда підвищиться ? Підвищиться оренда -підвищиться ціна на м2 ? Мирної угоди не буде =кордони не відкриють = ай ті всі залишаться в Україні і будуть орендувати = ціна точно не впаде .
У нас 4 роки ! Чотири ! Війна . І що ціни впали ? Запропонуйте мені гарну квартиру по дешевій ціні ! Нема !
Кан старт 3500 ,для свої- 3150 дол м2 і квартири розкупають . Зараз Кан ціна 4000- 4200 ?!
Про яке падіння цін ви всі говорите ? Наведіть приклади реальних квартир .
Це на сьогодні .
А що буде далі ? Як каже гадалка :-у вас буде хлопчик або дівчинка . 50% на 50% . Якщо не вгадаю , я вам поверну кошти))
Може бути що европа не дасть нам впасти, ми виживемо як країна і навіть як відкриють кордони і виїде ще молодь, ціни не впадуть бо житла нема .
Може бути що Україну Росія буде знищувати ще 10 років і ми станемо сірою зоною . Без інвестицій ,людей .
Прогноз :Або виживемо або ні .
Я оптиміст ,я вірю що вистоїмо і є справедливість і світ не такий «ко-чений»
Оптимізм це добре, коли він виправданий, Дванадцять років війни вже мали б навчити очевидному- Росія ніколи не залишить Україну в спокої. Їй не потрібна сильна, незалежна й успішна держава поруч їй потрібна підконтрольна територія або зруйнована країна.
Росія воює з нами не лише танками, а економікою, політикою, корупцією, пропагандою, демографією. І робитиме це доти, доки існуватиме в нинішньому вигляді. Чи ви вважаєте російський електорат в Україні зник безвісти, ой вас чекає велике здивування, але навіть якщо уявити фантастичний сценарій, де Росія раптом прагне процвітаючий України, виникає наступне питання хто і за чий рахунок буде робити Україну такою? Європа сьогодні має власні кризи: економічні, соціальні, демографічні, вона допомагатиме настільки, наскільки це потрібно для стабільності, але не для нашого прориву.
Нам дадуть гроші на відновлення, на розмінування, на соціальні витрати, але ніхто не фінансуватиме наше благополуччя роками. Це не альтруїзм, це політика.
Доречі демографічна криза була в Україні завжди і в мирні роки, коли Росія «купувала» нас дешевим газом, кредитами, інвестиціями, а економічного дива не сталося. Коли витрати на оборону були мінімальними, ціни все одно росли, а добробут населення не демонстрував проривного зростання та країна втрачала людей. Чому так?
Подивіться на Ізраїль державу, яка живе під загрозою знищення вже понад 80 років, витрачає 9% ВВП, а ціни на старий фонд 15 тисяч метр, що до нового взагалі мовчу, а знаєте чому так? Відповім коли позбудетесь рожевих окулярів, а
Україну чекає довга війна на виснаження, високі податки, жорсткий бюджет і життя без ілюзій
Я уже вышел писал. Если у вас есть страстное желание инвестировать в недвижимость в Украине, и есть свободных 100-200 К, крайне рекомендую на эти деньги купить несколько кубатур в Харькове-Запорожье-Херсоне. Через 5 лет с большой вероятностью выйдете в плюс. В Киев вложаться только те кто в подросткрвом возрасте мечтал пафосно заяаить перед незаинтересованной дамой сердца "а у меня своя квартира в Киеве", надеясь произвести впечатление. С точки зрения потенциальной прибыли от перепродажи, Киев и Львов в впослевоенное время -это самый неперспективный вариант. А война с большой вероятностью в ближайший год реально закончится. Вот только послевоенное время (ближайшие 10 лет) будут не такими прекрасными как многие представляют.
Людына
Я уже вышел писал. Если у вас есть страстное желание инвестировать в недвижимость в Украине, и есть свободных 100-200 К, крайне рекомендую на эти деньги купить несколько кубатур в Харькове-Запорожье-Херсоне. Через 5 лет с большой вероятностью выйдете в плюс. В Киев вложаться только те кто в подросткрвом возрасте мечтал пафосно заяаить перед незаинтересованной дамой сердца "а у меня своя квартира в Киеве", надеясь произвести впечатление. С точки зрения потенциальной прибыли от перепродажи, Киев и Львов в впослевоенное время -это самый неперспективный вариант. А война с большой вероятностью в ближайший год реально закончится. Вот только послевоенное время (ближайшие 10 лет) будут не такими прекрасными как многие представляют.
Почему не Одесса?
Вчера Трамп на Зеленского надавил так что он весь вечер Европу обс*рал с ног до головы а сегодня на переговорах сольет Донбасс раше как вчера с Трампом договорились. Так что все, война уже закончена. Выиграна она или не выиграна - вопрос другой. Недвижимость ракетой вверх. Да, я чуть ошибся на месяц в прогнозах, признаю ошибку.
Давайте так, если после сегодняшних переговоров они нас обстреляют массово, я в принципе больше не захожу на этот форум никогда.
Я уверен на 150% что больше обстрелов не будет потому что сегодня должны утрясти все вопросы по миру. Пишут многие ТГ-каналы что нас деньгами зальют после подписания мирного договора.
Jasamba
Давайте так, если после сегодняшних переговоров они нас обстреляют массово, я в принципе больше не захожу на этот форум никогда.Я уверен на 150% что больше обстрелов не будет потому что сегодня должны утрясти все вопросы по миру. Пишут многие ТГ-каналы что нас деньгами зальют после подписания мирного договора.
ты же проотвечался уже не рез. кто с таким человеком может вести дела?
Посмешище форума...
Jasamba
Давайте так, если после сегодняшних переговоров они нас обстреляют массово, я в принципе больше не захожу на этот форум никогда.Я уверен на 150% что больше обстрелов не будет потому что сегодня должны утрясти все вопросы по миру. Пишут многие ТГ-каналы что нас деньгами зальют после подписания мирного договора.
Це вже було 
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041