Подати оголошення

ЖК Отрада | Киевгорстрой, bUdCapital | пр. Отрадный, 93/2

ЗабудовникBudCapital, Київміськбуд
Здача ЖК2022 р.
Планування
від 22 554 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
142з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 31.
1/3%
5/16%
8/26%
2/6%
15/48%
1. . .118120. . .137
12 бер 2023 06:40

superetandar

Начинаете "прогревать" тему о доплатах застройщику? С каких это дел? Нужно было застройщику копытами шевелить и быстрее строить.

Без вибачень за підпідставні звинувачення брати участь у подальшому обговоренні на цій платформі не буду. Дякую за розуміння.

12 бер 2023 06:40

hmelyuk28

Я не в курсі справ КМБ, але бюджетні гроші не повинні покривати ризики інвесторів, це не справедливо, є школи, місця загального користування -парки, дороги, тощо - всі користуються, хоч і "подушний податок" відсутній. Можливо, прийдеться і доплатити, має бути пропозиція та справжній аудит КМБ, а, можливо і ні. Я за будь-який справедливий варіант для досягнення завершення будівництва. Ставати в "позу" не збираюся, т.як опонент КМБ може так підбити підсумки, щоб об"явити себе банкротом - всі підстави - "форс мажор". Пропонуйте інші варіанти, поки-що тиша від КМБ та інвесторів.

А что поменяется,если КГС не объявит себя официально банкротом,а будет как сейчас дурака валять и отмалчиваться? Параллельно рассказывая наивным инвесторам,о том,что "немного потеплеет и в апреле начнём". Или любую другую лапшу. 

Средств на продолжение стройки нет. И продаж нет. Они даже те дома,получившие сертификат в прошлом году,до конца не доделали. Вы хоть немножко погружайтесь в тему,интересуйтесь,что вокруг происходит. В прошлом году сертификат получили :  Фридом, Гвардейский,Манхэттен, Радужный. Там люди живут,коммуникации подключили? Интересуйтесь насущными вопросами и делайте выводы

12 бер 2023 06:41

Pulya Dura

Чому тоді існує фонд гарантування вкладів?

ФГВ стосується тільки банків, які є членами ФГВ, сплачують внески. але теж не просте питанння - відшкодування в нац.валюті 200000 грн., І був період в 2014, коли гривна впала з 8 до 14, то по валютним вкладам відшкодовували на час нового курсу, дуже багато людей втратили. А ФГВ не стосується до взаємин між приватними компаніями та інвесторами - це все наші ризики. Приведу реальний приклад для "закостенілих долбойобів" - два роки тому Толока не змогла знайти кошти для відбудови Відрадний, 2, запропонувала доплатити за так зване остіклення балконів по ціні площі м2 (тоді було біля 24 000), що на середню квартиру складало біля 2-3 тис. дол.США.Чотири квартири не погодились - дійсно не справедливо, подали до суду, їхні квартири ТОЛОКА ПЕРЕПРОДАЛА, ПОВЕРНУЛА ВАРТІСТЬ СПЛАЧЕНИХ КОШТІВ мешканцям, решта погодились , вже всі зробили ремонти, живуть та радіють, а ці чотири квартири заблокували ліцензію Толоки на переуступку в 3-4 секціях, судяться. За цих два роки вони витратили на наймання житла більше, ніж на доплату, будівельні роботи та матеріали виросли вдвічі, мінімум.Юридично у них є можливість довести, що продані Толокою квартири належать їм, але скільки часу пройде, скільки нервів та грошей втрачено, та ремонт в 2023 буде вдвічі-тричі дорожчим за 2021 (особливо під час карантину), думайте, рахуйте.


12 бер 2023 10:53

Сравнили объёмы работ : Толока только остекление допилила, а тут комплекс достроить с коммуникациями. Различия понимаете??

P.S. клиническим идиотом нужно быть,чтобы дать застройщику мешок денег,подождать 3 года, а потом услышать в ответ : монеты закончились,дай ещё)) И это на фоне того,что и цены падают на жилье и потом КОГДА ТО(если достроят)  нужно будет делать ремонт,и по итогу квартира выйдет не золотая,а платиновая. 

12 бер 2023 21:34

hmelyuk28

ФГВ стосується тільки банків, які є членами ФГВ, сплачують внески. але теж не просте питанння - відшкодування в нац.валюті 200000 грн., І був період в 2014, коли гривна впала з 8 до 14, то по валютним вкладам відшкодовували на час нового курсу, дуже багато людей втратили. А ФГВ не стосується до взаємин між приватними компаніями та інвесторами - це все наші ризики. Приведу реальний приклад для "закостенілих долбойобів" - два роки тому Толока не змогла знайти кошти для відбудови Відрадний, 2, запропонувала доплатити за так зване остіклення балконів по ціні площі м2 (тоді було біля 24 000), що на середню квартиру складало біля 2-3 тис. дол.США.Чотири квартири не погодились - дійсно не справедливо, подали до суду, їхні квартири ТОЛОКА ПЕРЕПРОДАЛА, ПОВЕРНУЛА ВАРТІСТЬ СПЛАЧЕНИХ КОШТІВ мешканцям, решта погодились , вже всі зробили ремонти, живуть та радіють, а ці чотири квартири заблокували ліцензію Толоки на переуступку в 3-4 секціях, судяться. За цих два роки вони витратили на наймання житла більше, ніж на доплату, будівельні роботи та матеріали виросли вдвічі, мінімум.Юридично у них є можливість довести, що продані Толокою квартири належать їм, але скільки часу пройде, скільки нервів та грошей втрачено, та ремонт в 2023 буде вдвічі-тричі дорожчим за 2021 (особливо під час карантину), думайте, рахуйте.


Чему радуются жители комплекса от Толоки? Что дом на соплях построили кое как?  Вернее не дом,а пока 1 и 2 секции, а 3 и 4 пока который год мусолят. Представляете какой там "качественный "уровень работ и материалов, если всё построено на последнюю гривню? Привезли осенью на стройплощадку  15 банок краски для фасадов и люди радуются,как дети. Это нормально??



12 бер 2023 21:34

hmelyuk28

Без вибачень за підпідставні звинувачення брати участь у подальшому обговоренні на цій платформі не буду. Дякую за розуміння.

Понимаю,не любите чужие аргументы. Но ваши просто разлетаются на куски,ударяясь о финансовый вопрос.

 

12 бер 2023 21:34

Вітаю, шановні інвестори КМБ.

Прошу допомогти зібрати підписи, щодо відновлення будівництва на об'єктах КМБ, бо зараз усе зупинено і керівництво компанії веде себе вкрай підозріло.

В той час як усі інші забудовники відновили будівництво, виникає враження що КМБ турбує тільки 1 питання, що робити з зібраними коштами від інвесторів.

Дуже прошу хто має 2 хвилини - підпишіть петицію.

Київміськбуд - найбільший забудовник Києва і якщо він "загубиться під шумок", десятки тисяч сімей залишаться без оплаченого і очікуваного житла.

Посилання для підпису петиції тут:

Завчасно дякую за підтримку Якщо нам вдасться зібрати підписи під цю петицію, туди зайде державна перевірка і це зрушить з місця будівництво всіх інших ЖК Київміськбуда.


12 бер 2023 21:35

superetandar

 клиническим идиотом нужно быть,и по итогу квартира выйдет не золотая,а платиновая. 

Дійсно, якщо не орієнтуватись в цінах на золото та платину - золото вдвічі дорожче за платину

12 бер 2023 21:35

hmelyuk28

Дійсно, якщо не орієнтуватись в цінах на золото та платину - золото вдвічі дорожче за платину

Пропоную всім бажаючим висловити своє бачення та пропозиції для ліквідації проблеми (мінімально - замороження, максимально - для зупинки на невідомий час) будівництва нашого комплексу. Ніхто не бажає стати "інвестором Трьох Богатирів", який почав будівництво задовго до ТММ на Любомира Гузара,26. А "віз і нині там", ніяких перспектив, при тому, що первинно ціна на фундаменті становила вище 2000 дол.США за м2. Краще дорога синичка в руці, ніж журавель в небі ( папірець від КМБ з 100% проплатою) на невизначений час. Які пропозиції та варіанти вирішення? Комплекс величезний, величезна к-сть людей вклали останні накопичення, війна значно змінила доходи. Пропозиції.

12 бер 2023 21:35

Все инвесторы выполнили свои обязательства в СРОК! в отличии от кмб. Не все финансово способны ещё дарить деньги. И даже, если  дать еще денег, гарантий будет 0. Вроде как и в Три Богатыря вливали дополнительно люди деньги, но они утекли в неизвестность. И воз и ныне там! 

13 бер 2023 19:25

вітаю. чому ви плачете? ви ж самі вклалися у будівництво,де була вкрай занижена ціна. нікого це не здивувало? будівник вирішив кількістю квартир відбити ціну і тому зробив мурашник. але це його не врятувало. бо після початку будівництва помер укрбуд. потім прийшла корона на два роки. за цей час ціни виросли. тепер прийшла велика війна. за цей час ціни злетіли. там хтось писав,що на пр.відрадному 2 будинок поганої якості. ви думаєте,що жк отрада будують із мармура?))) той,хто думає,що йому добудують без доплати-нерозумна людина,м'яко кажучи. той,хто думає,що київська влада віддасть МОЇ ПОДАТКИ на добудову жк отрада,той най собі вже палату в лікарні орендує. бо я свої гроші за вашу дурість платити не буду!!! або докладайте гроші і купуйте житло,як всі інші люди в Києві,або беріть вили і йдіть до офісу київміськбуду. 

14 бер 2023 10:11

Vika2023

 той,хто думає,що йому добудують без доплати-нерозумна людина,м'яко кажучи. той,хто думає,що київська влада віддасть МОЇ ПОДАТКИ на добудову жк отрада,той най собі вже палату в лікарні орендує. бо я свої гроші за вашу дурість платити не буду!!! або докладайте гроші і купуйте житло,як всі інші люди в Києві,або беріть вили і йдіть до офісу київміськбуду. 

Ваші і мої податки мають іти на користь Вам та мені - дитсадки, школи, облаштування навкілля. Ніякого відношення не мають до приватних справ - ризиків.Спрямування податків на недобудови спричинить такий соціальний бунт, що Майдан 2013-14 буде виглядати першотравневою демонстрацією часів СРСР . Все змінилося, і нам самим потрібно мінятися, вважаючи сьогодення.Дуже вдячна за пост. Елементарно зареєструють Закон в ВР про виплати в гривні для "незгодних" та продадуть квартири постраждалим від наслідків втрати домівок внаслідок обстрілів. К-сть голосів буде майже констутиційною.

14 бер 2023 10:11

Vika2023

вітаю. чому ви плачете? ви ж самі вклалися у будівництво,де була вкрай занижена ціна. нікого це не здивувало? будівник вирішив кількістю квартир відбити ціну і тому зробив мурашник. але це його не врятувало. бо після початку будівництва помер укрбуд. потім прийшла корона на два роки. за цей час ціни виросли. тепер прийшла велика війна. за цей час ціни злетіли. там хтось писав,що на пр.відрадному 2 будинок поганої якості. ви думаєте,що жк отрада будують із мармура?))) той,хто думає,що йому добудують без доплати-нерозумна людина,м'яко кажучи. той,хто думає,що київська влада віддасть МОЇ ПОДАТКИ на добудову жк отрада,той най собі вже палату в лікарні орендує. бо я свої гроші за вашу дурість платити не буду!!! або докладайте гроші і купуйте житло,як всі інші люди в Києві,або беріть вили і йдіть до офісу київміськбуду. 

Не достроят даже с доплатой. Только полный перезапуск кгс спасти ситуацию, с гос поддержкой. 

14 бер 2023 10:11

https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11843

За бажанням  підписуємо, вже майже всі житлові комплекси подали!

14 бер 2023 21:24

IrinaShe

https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11843

За бажанням  підписуємо, вже майже всі житлові комплекси подали!

На превеликий жаль, зібрано лише 404 з необхідних 6000. Залишилось 59 днів. а ми в школі дітям збирали по 3000, залучаючи всіх родичів та знайомих, дітей в школі 800. А тут скільки квартир, скільки потенційних мешканців, враховуючи 2-3 кімнатні? Всім до одного місця, тільки балачки, що ми свої зобов"язання перед КМБ виконали. Буде "ТРИ БОГАТЫРЯ" з філософами.

15 бер 2023 14:15

hmelyuk28

На превеликий жаль, зібрано лише 404 з необхідних 6000. Залишилось 59 днів. а ми в школі дітям збирали по 3000, залучаючи всіх родичів та знайомих, дітей в школі 800. А тут скільки квартир, скільки потенційних мешканців, враховуючи 2-3 кімнатні? Всім до одного місця, тільки балачки, що ми свої зобов"язання перед КМБ виконали. Буде "ТРИ БОГАТЫРЯ" з філософами.

За 2 дні вже 760 голосів - непоганий результат,не робіть зраду. Краще родичів підключіть,щоб проголосували.

15 бер 2023 21:55

Mariales

За 2 дні вже 760 голосів - непоганий результат,не робіть зраду. Краще родичів підключіть,щоб проголосували.

841 на 15.03.2023 , до чого тут зрада? А всі родичі і співробітники підписались, маємо досвід петицій на обладнання школи, так що дякую за "дуже корисну" пораду. Залишилось 54 дні

15 бер 2023 21:56

hmelyuk28

841 на 15.03.2023 , до чого тут зрада? А всі родичі і співробітники підписались, маємо досвід петицій на обладнання школи, так що дякую за "дуже корисну" пораду. Залишилось 54 дні

змінили на 58 днів, 856 на 19-15 2023

16 бер 2023 18:25

У комплексі 1345 квартир, не продано 106, тобто 1239 власників. Тобто треба ,аби кожен власник зібрав серед знайомих і родичів 5 підписів,це небагато. Я зібрала вже ,включно з собою 8, буду ще просити.

16 бер 2023 21:51

hmelyuk28

змінили на 58 днів, 856 на 19-15 2023

Прогес є -зібрано 1115 підписів, залишилось 57 днів. Дуже просто попросити співробітника поставити підпис, більшість Приват24, особливо підлеглого або приятеля. Існує варіант взаємозаліку з https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11818 - ви нам, ми вам, з іншими петиціями https://itd.rada.gov.ua/services/Petitions?aname=published - входити в контакт з замовниками , домовлятись, обмінюватись скрін-шотами взаємопідписів. Поки що мало голосів.Ми завжди домовлялись з школами інших районів або з школами нашого району по іншим напрямкам. Це спрацьовувало,спортивний майданчик, огорожа в СШ 52, кухня, актова зала в СШ 173, тощо. Мінятись підписами потрібно по домовленості з авторами інших петицій, іншими комунікаціями (Вайбер, Телеграм), я сподіваюся , що Домік до цього віднесеться позитивно, це не перенос ресурсу в інший контент, а просто необхідно для заходу.

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .118120. . .137
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше