Подати оголошення

ЖК Отрада | Киевгорстрой, bUdCapital | пр. Отрадный, 93/2

ЗабудовникBudCapital, Київміськбуд
Здача ЖК2022 р.
Планування
від 22 554 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
142з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 31.
1/3%
5/16%
8/26%
2/6%
15/48%
1. . .105107. . .137
15 лип 2022 12:34

Ми купували через Будкепитал, телефонувала нашому менеджеру, він ,на жаль, вже там не працює,але дав консультацію. Сказав ,що обов'язково все добудується, питання лише коли. Вони головні забудовники столиці і мають підтримку держави. Що Ягуар - підрядна організація КМБ (основна). Що будинки в нашому комплексі наймовірніше здаватимуть почергово. Що раніше затримки були мінімальні ,а набрали об'єкти укрбуда і не справляються з ними. Що чекати точно 1,5 року, а там покаже ситуація в країні. Хочеться вже хоч стіни квартири побачити..100% оплати(

17 лип 2022 10:33

Mariales

Ми купували через Будкепитал, телефонувала нашому менеджеру, він ,на жаль, вже там не працює,але дав консультацію. Сказав ,що обов'язково все добудується, питання лише коли. Вони головні забудовники столиці і мають підтримку держави. Що Ягуар - підрядна організація КМБ (основна). Що будинки в нашому комплексі наймовірніше здаватимуть почергово. Що раніше затримки були мінімальні ,а набрали об'єкти укрбуда і не справляються з ними. Що чекати точно 1,5 року, а там покаже ситуація в країні. Хочеться вже хоч стіни квартири побачити..100% оплати(

Это он Вас просто успакоил, но на самом деле все обстоит гораздо хуже! Я сам оплаил 100% и тоже переживаю, но знаю точный ответ, что до конца воййны там ничего строить не будут это решение уже принято

17 лип 2022 16:42

Wave8

Это он Вас просто успакоил, но на самом деле все обстоит гораздо хуже! Я сам оплаил 100% и тоже переживаю, но знаю точный ответ, что до конца воййны там ничего строить не будут это решение уже принято

Він сказав "точно чекати півтора року,але ситуація в країні покаже,що як буде". Щодо того,що чекатимуть кінця війни не казав, але і пусті обіцянки теж не звучали (ще раз скажу,він не працює ні на будкепітал,ні на КМБ,а з іншими компаніями по будівництву). Тоді молимось, щоб війна швидше закінчилась..і для мирного неба для нас усіх і для відновлення будівництва.. 

17 лип 2022 18:53

Mariales

Ми купували через Будкепитал, телефонувала нашому менеджеру, він ,на жаль, вже там не працює,але дав консультацію. Сказав ,що обов'язково все добудується, питання лише коли. Вони головні забудовники столиці і мають підтримку держави. Що Ягуар - підрядна організація КМБ (основна). Що будинки в нашому комплексі наймовірніше здаватимуть почергово. Що раніше затримки були мінімальні ,а набрали об'єкти укрбуда і не справляються з ними. Що чекати точно 1,5 року, а там покаже ситуація в країні. Хочеться вже хоч стіни квартири побачити..100% оплати(

"Вони головні забудовники столиці" - неправда 

"Мають підтимку держави" - неправда 

"Що раніше затримкі були мінімальні" - неправда 

"Набрали обьекти УКРБУДА" - правда, але добудовують ті, що готові були на 90 та більше відсотків, в інших віз і досі там


Менеджери, вони такі менджери :) 

24 лип 2022 20:24

Уважаемые инвесторы, скажите, а какова процедура продажи по переуступке в случае полной/неполной выплаты квартиры? Подумываем о продаже :(

25 лип 2022 01:17
"Что происходит на рынке первичной недвижимости (Киев)" Ролики на ютубе от риєлторов, где они рассказывают о "плачевной" ситуации у застройщиков ☹


25 лип 2022 09:28

Julia 1_8

Уважаемые инвесторы, скажите, а какова процедура продажи по переуступке в случае полной/неполной выплаты квартиры? Подумываем о продаже :(

Это (насколько я правильно понял) возможно только у нотариуса КГС, услуга платная и зависит от того Кому переуступка (бесплатно только муж/жена, родители и дети, все остальные - у КГС % от стоимости, или суммы договора), Услуги нотариуса в любом случае. Лучше уточнить в Отделе продаж актуальную ситуацию. Они могут менять условия. Раньше КГС не брал %

25 лип 2022 09:28

Julia 1_8

Уважаемые инвесторы, скажите, а какова процедура продажи по переуступке в случае полной/неполной выплаты квартиры? Подумываем о продаже :(

Разницы нет выплачена квартира полностью или нет. Переуступка в офисе застройшика, единственно на момент переуступки Вы должны будите оплатить всю сумму, иначе переуступку не сделают. Процент по переуступке у Вас в договоре . Продать будет сложнее,если дом на этапе строительства


01 серп 2022 08:09

Спасибо за ответы

02 серп 2022 05:29

Знайома з одним чоловіком, який працював на будівництві ще з самого початку, то ніби сказали, що 8-10 серпня їх викликають, тому що розпочинається будівництво, але...

02 серп 2022 18:45

Доброе день, если будет хорошие новости я тоже буду писать 

02 серп 2022 20:13

Але в КМБ сьогодні телефонувала, так сказали, що рішення про відновлення будівництва на ЖК Отрада ще не прийняло

03 серп 2022 05:48

Хороша новина: прийнято рішення про поновлення договорів оренди земельних ділянок

https://kmr.gov.ua/uk/content/proekt-rishennya-kyyivskoyi-miskoyi-rady-22149

05 серп 2022 08:56

OksaNast

Скоріше за все всі квартири продані

Тому що там залишалася 1 квартира на 24 дворівнева,так як зараз у 4 і 5 будинках

Напевно її викупили і тепер нема сенсу його підсвічувати на сайті 

Я з 5 поверху 

І я на 5 поверсі))

05 серп 2022 11:18

AVTretiak

І я на 5 поверсі))

А я на 4 поверсі ))

06 серп 2022 07:40

А ми з 22)))

06 серп 2022 10:47

Mike F

Хороша новина: прийнято рішення про поновлення договорів оренди земельних ділянок

https://kmr.gov.ua/uk/content/proekt-rishennya-kyyivskoyi-miskoyi-rady-22149

Я не дуже в цьому розуміюсь,це по всім ЖК чи власне по нашому? 

06 серп 2022 10:50

Скажите, кто-то слышал про повышение цен? 

Я нашла вот такую информацию


КИЇВМІСЬКБУД змінює умови розстрочки та ціни

kmb.ua/ua/news/tetyana-markova-kiїvmіskb ud-zmіnyuє-umovi-rozstrochki-ta-cіni


Может кто-то знает более детально об этом...

06 серп 2022 13:14

Julia 1_8

Скажите, кто-то слышал про повышение цен? 

Я нашла вот такую информацию


КИЇВМІСЬКБУД змінює умови розстрочки та ціни

kmb.ua/ua/news/tetyana-markova-kiїvmіskb ud-zmіnyuє-umovi-rozstrochki-ta-cіni


Может кто-то знает более детально об этом...

В новости, кажется, всё более чем детально расписано. 
Себестоимость строительства в гривне выросла в среднем на 30-40% (вровень с девальвацией гривны), соответственно, для продолжения строительства — застройщик будет вынужден поднять цену квадратного метра. Кто оплатил все 100% — тем повезло. У кого рассрочка — платежи будут пересчитаны по новым ценам (то есть станут должны застройщику значительно больше для получения квартиры). 

06 серп 2022 15:09

Mariales

Я не дуже в цьому розуміюсь,це по всім ЖК чи власне по нашому? 

Саме по нашому.

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .105107. . .137
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Детальніше
+380986563402xxxx