Подати оголошення

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗабудовникЖитлоінвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Здача ЖК2019 - 2022 р.
Планування
від 30 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
34з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .4749. . .515
11 трав 2016 19:46
Цитата "sirko":
Як і обіцяв, отримав сьогодні Графік проведення робіт.
Розбивки по секціям немає.
Неідеальна якість, але думаю розібратись можна

спасибо, будем изучать
11 трав 2016 20:22
Цитата "sirko":

А от про сваї можливо дійсно хтось щось зможе повідати? Я чесно кажучи пропустив момент фундаменту і вже побачив будівництво коли почали зводити поверхи.

були свайки (на фото їх слабо, але видно). А хто питав коли другу секцію почнуть - он дивіться, ще з листопада десяток свай всадили 8-)

п.с. дякую за графік.
11 трав 2016 20:50
Ramms_eta0 може маєте ще які цікаві фото з тієї пори, коли тільки заливали фундамент?
12 трав 2016 04:53
Таки є зміни на будівництві. Мабуть будуть нарощувати висоту крана, з'явилась телескопічна секція.
Змінили положення системи кріплення крана до будинку.
На вихідних цього не було. Так що робота не стоїть
12 трав 2016 05:46
Цитата "mahalesi":
Вы не на словах меня ловите, у них график может быть условный, а контролируйте их, а то балаболством могут все заниматься. А не смешно, что при вопросе почему не ведутся работы на стройке, Толока не знает и ссылается на Фундамент!!!!

У меня есть предложение, ведь не все инвестировали через Толоку, а некоторые через ЖИ, если не отвечает Толока, то эти инвесторы имеют полное право задавать вопросы ЖИ.
График это очень хорошо, но про простои в мае месяце там ничего не написано.
12 трав 2016 06:00
И еще о графике, большой объем работ на зиму, а там заметет и скажут погодные условия не те.Позвоните кто-то в ЖИ спросите че стоим ?
12 трав 2016 06:32
Цитата "Katersyna":
...а там заметет и скажут погодные условия не те....

У нас кожної зими снігу все менше і менше :)
І якщо я не помиляюся, то до - 20 С будівельні роботи не припиняються
12 трав 2016 06:43
Цитата "sirko":

У нас кожної зими снігу все менше і менше
І якщо я не помиляюся, то до - 20 С будівельні роботи не припиняються

После нуля уже большинство работ замораживается. Работают, в основном только монолитчики, но очень-очень медленно.

Можете выборочно посмотреть видео этапов строительства панельки и нашего (Донца 2а).
Повыбирайте зимние месяца и посмотрите. Там обычно и описания были, но не во всех. Подробные еженедельные отчеты выкладывались в нашей ветке, но сейчас их уже найти будет трудно.
Пс. На Микитскую Слободу не смотрите, они работали как пчелки даже по выходным. Со стройками ЖИБа их сравнивать нельзя. Как по скорости, так и по качеству.


12 трав 2016 06:52
Цитата "Сапожник":

После нуля уже большинство работ замораживается. Работают, в основном только монолитчики, но очень-очень медленно.

так, я монолітні роботи і мав на увазі)
По решті будемо спостерігати. Якщо дійсно восени почнуть встановлювати вікна у 1 секції, то це буде добре.
12 трав 2016 07:07
Цитата "sirko":

У нас кожної зими снігу все менше і менше :)
І якщо я не помиляюся, то до - 20 С будівельні роботи не припиняються

А вы на кого работаете ? А вы уверены в качестве монолита зимой, а вы верите что в зимнее время не будет нарушена технология по прогреву бетона.Давайте лето проспим, а потом строить начнем может быть.
12 трав 2016 07:23
Цитата "Katersyna":

А вы на кого работаете ?

Цікаве запитання :)
Я не менше від Вас зацікавлений у дотриманні графіку робіт і саме головне, щоб будинок будувався максимально якісно. Хоча досвід Донця вже засвідчує, що "косяки" таки матимуть місце.
А хочемо ми того чи ні, у зимовий період ті чи інші роботи триватимуть.
Ви також може впевнені на 200%, що у теплу пору року всі роботи проводяться з дотриманням регламентів, нормативів тощо?
12 трав 2016 07:35
Цитата "sirko":
Ramms_eta0 може маєте ще які цікаві фото з тієї пори, коли тільки заливали фундамент?

неа, більш ранніх нема. Маю ще хіба пару фото зведення цокольного поверху в грудні.
12 трав 2016 07:41
Цитата "Сапожник":

Можете выборочно посмотреть видео этапов строительства панельки и нашего (Донца 2а).

Дякую. Дійсно цікава відео-бібліотека).
Для прикладу, завдяки відносно теплому грудню 2015 року, на відео видно доволі активні роботи по утепленню фасаду.
У січні 2015 року встановлювали вікна.
12 трав 2016 09:17
Тепло было, а потом все замерло...
12 трав 2016 09:28
Цитата "sirko":

Цікаве запитання :)
Я не менше від Вас зацікавлений у дотриманні графіку робіт і саме головне, щоб будинок будувався максимально якісно. Хоча досвід Донця вже засвідчує, що "косяки" таки матимуть місце.
А хочемо ми того чи ні, у зимовий період ті чи інші роботи триватимуть.
Ви також може впевнені на 200%, що у теплу пору року всі роботи проводяться з дотриманням регламентів, нормативів тощо?

Нет не уверена, но в зимнее время нужен другой уход за бетоном,более дорогостойщий чем летом, нужно выполнять более специфические работы по прогреву бетона,ну че тут скрывать наши умельцы хотябы летом как-то смонтировали эти коробки.
12 трав 2016 15:55
От і чегові зміни на будівництві.
Кран візуально виріс щонайменше десь до рівня 20-21 поверху. А можливо це вже його і остаточна висота.
12 трав 2016 17:36
Да, подрос немного :)
13 трав 2016 09:22
Сьогодні нарешті кран почав працювати. Ввечері побачимо чи будуть якісь зміни за день :drink:
13 трав 2016 12:12
Добрый день всем! Менеджер ЖИБ-УКБ по телефону сообщил, что счетчики на отопление на каждую квартиру не устанавливаются. Но, якобы, есть возможность. Больше не дал никакой информации. Кто в курсе, проясните ситуацию, как поставить такие счетчики , к кому обращаться и сколько это приблизительно стоит.
13 трав 2016 12:17
Цитата "LentaBant":
Добрый день всем! Менеджер ЖИБ-УКБ по телефону сообщил, что счетчики на отопление на каждую квартиру не устанавливаются. Но, якобы, есть возможность. Больше не дал никакой информации. Кто в курсе, проясните ситуацию, как поставить такие счетчики , к кому обращаться и сколько это приблизительно стоит.
Насколько я помню, что вышел ккой-то закон, что все сдаваемые квартиры должны быть оборудованы теплосчетчиками. Благодаря этому, мы (владельца с Донца 2а) и инвесторы панельки их получили, несмотря на отсутствие каких-либо упоминаний в проектной документации.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .4749. . .515
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше