Подати оголошення

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗабудовникЖитлоінвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Здача ЖК2019 - 2022 р.
Планування
від 30 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
34з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .57. . .515
02 бер 2016 07:14
Цитата "johndo":

Я думаю реально будет не раньше 2018-19.

я теж так думаю. Якщо будуть ліпити 4-ту секцію - то 2019, якщо залишать три секції - осінь 2018.
02 бер 2016 07:17
Сьогодні їду в юридичну фірму, буду замовляти юридичний висновок про наш об'єкт.
02 бер 2016 07:21
Цитата "wizardvic":
Сьогодні їду в юридичну фірму, буду замовляти юридичний висновок про наш об'єкт.

круто. Думаю, будуть всі вдячні якщо поділитесь результатом :)
02 бер 2016 07:23
Цитата "Ramms_eta0":

я теж так думаю. Якщо будуть ліпити 4-ту секцію - то 2019, якщо залишать три секції - осінь 2018.


В договоре Толоки последний платеж стоит как раз сентябрь 2018, а срок сдачи декабрь 2018. Плюс еще три месяца прописано на плановую задержку. Также они утверждают что 4й секции не будет 100%. Хотя я думаю возможно это будут учебные корпуса какие-то достраиваться.

Цитата "wizardvic":
Сьогодні їду в юридичну фірму, буду замовляти юридичний висновок про наш об'єкт.


Ну держите нас в курсе. Хотя по документам я думаю что там все в порядке.
02 бер 2016 07:51
johndo, я так розумію Ви стали вже інвестором?
02 бер 2016 08:13
Цитата "sirko":
johndo, я так розумію Ви стали вже інвестором?


Почти, квартира под резервом в ЖИБе. На этой неделе планирую подписать договор. Правда меня не устраивает предложенный вариант, надеюсь его обменять на вторую секцию, когда ЖИБ выкинет остаток своих квартир.

Хотя вначале я резервировал квартиру у Толоки (нужную планировку) и скорее бы брал там, но тут появился вариант у ЖИБ, а возможность реинвестирования у них в другой объект перевесила. Пусть даже при разнице в цене (Толока vs ЖИБ).
02 бер 2016 10:01
А який варіант планування, якщо не секрет, обрали у ЖІБ на даний час і який хочете в ідеалі?
Я теж підозрюю, що ЖІБ лукавить. Аналогічно у свій час вони розповідали, що нічого не знають про продажі квартир у 5-3 секціях на Донця. А потім викинули їх у продаж коли вже був збудований будинок, але вже за значно вищими цінами. Такий само сценарій відчуваю вони тут розіграють. Можливо я і помиляюсь... :smoke:
02 бер 2016 10:26
Цитата "sirko":

Я теж підозрюю, що ЖІБ лукавить. Аналогічно у свій час вони розповідали, що нічого не знають про продажі квартир у 5-3 секціях на Донця. А потім викинули їх у продаж коли вже був збудований будинок, але вже за значно вищими цінами. Такий само сценарій відчуваю вони тут розіграють. Можливо я і помиляюсь... :smoke:

вибачайте що втручаюсь. Але для мене в даному будинку є два варіанта квартир - в другій секції одно- та двохкімнатна на "повороті" будинку (темно-зелена і фіолетова), з панорамними вікнами. Хто не знав - вище 10 поверху в двушці не буде балкона 1.11м, а буде продовження кімнати, а балкон 1.1м буде не прямокутний а неправильної форми і більший в розмірах (фактична площа біля 4х м2). Це просто фантастика :bis:
02 бер 2016 10:36
Ramms_eta0 Ви вже проінвестували 2к? :)
02 бер 2016 10:38
Цитата "sirko":
Ramms_eta0 Ви вже проінвестували 2к? :)

та псіханув. ще до початку продажу :) І знайому також привели на цей об'єкт.
02 бер 2016 10:41
І на якому поверсі зупинились?
02 бер 2016 10:42
Цитата "sirko":
І на якому поверсі зупинились?

ближче до зірок
02 бер 2016 10:47
Цитата "Ramms_eta0":

вибачайте що втручаюсь. Але для мене в даному будинку є два варіанта квартир - в другій секції одно- та двохкімнатна на "повороті" будинку (темно-зелена і фіолетова), з панорамними вікнами. Хто не знав - вище 10 поверху в двушці не буде балкона 1.11м, а буде продовження кімнати, а балкон 1.1м буде не прямокутний а неправильної форми і більший в розмірах (фактична площа біля 4х м2). Це просто фантастика :bis:


там и так нет балкона 1.11. балконы надо считать, как Х (в нашем случае 1.11)/0.3.
02 бер 2016 10:50
Цитата "dacha_rus":

там и так нет балкона 1.11. балконы надо считать, как Х (в нашем случае 1.11)/0.3.

це ясно. Я писав так щоб зрозуміло про який балкон на плануванні йдеться
02 бер 2016 11:01
Цитата "sirko":
А який варіант планування, якщо не секрет, обрали у ЖІБ на даний час і який хочете в ідеалі?
Я теж підозрюю, що ЖІБ лукавить. Аналогічно у свій час вони розповідали, що нічого не знають про продажі квартир у 5-3 секціях на Донця. А потім викинули їх у продаж коли вже був збудований будинок, але вже за значно вищими цінами. Такий само сценарій відчуваю вони тут розіграють. Можливо я і помиляюсь... :smoke:


Цитата "Ramms_eta0":

вибачайте що втручаюсь. Але для мене в даному будинку є два варіанта квартир - в другій секції одно- та двохкімнатна на "повороті" будинку (темно-зелена і фіолетова), з панорамними вікнами. Хто не знав - вище 10 поверху в двушці не буде балкона 1.11м, а буде продовження кімнати, а балкон 1.1м буде не прямокутний а неправильної форми і більший в розмірах (фактична площа біля 4х м2). Це просто фантастика :bis:


В резерве 1Б 3 секция - желаемый вариант 1Б вторая секция. Эта такую которую взял
Ramms_eta0. Да и после 10 этажа увеличивается площадь почти всех квартир.
02 бер 2016 11:02
Цитата "sirko":
А який варіант планування, якщо не секрет, обрали у ЖІБ на даний час і який хочете в ідеалі?
Я теж підозрюю, що ЖІБ лукавить. Аналогічно у свій час вони розповідали, що нічого не знають про продажі квартир у 5-3 секціях на Донця. А потім викинули їх у продаж коли вже був збудований будинок, але вже за значно вищими цінами. Такий само сценарій відчуваю вони тут розіграють. Можливо я і помиляюсь... :smoke:

Думаю, так і буде, адже на їх сайті на малюнках секцій позначені "галочкою" крім, тих що з'явились в продажу, ще декілька квартир. Я так зрозуміла, що галочкою позначені саме квартири ЖІБ.
02 бер 2016 11:18
Тут я думаю можна піти методом виключення. Взяти якусь одну квартиру з тих, що позначені на схемі і запитати у Толоки на яких поверхах в неї є пропозиції.
Якщо на всіх, то значить ті позначки про щось інше говорять :) .
02 бер 2016 11:22
Цитата "sirko":
Тут я думаю можна піти методом виключення. Взяти якусь одну квартиру з тих, що позначені на схемі і запитати у Толоки на яких поверхах в неї є пропозиції.
Якщо на всіх, то значить ті позначки про щось інше говорять :) .


По 1Б у Толоки есть 5-6 этаж вторая секция... 7-10 по идее у ЖИБа.
А вообще хорошая идея :)
02 бер 2016 11:27
На счет дешевой цены по 14 тыс. Ну она как раз соответсвует рынку, и начальной стадии стройки, УкрБуд по козацкому вродебы такуюже цену выставил.
Стремно конечно, но такойже стрем был когда строился на донца 2 и мслобода.
Также через знакомых пытался как можно больше узнать по Толоке Фундамент.
Деньги у них есть и на фундамент стабильно заходят, для меня единственный вопрос это по земле.
02 бер 2016 11:41
Цитата "johndo":

По 1Б у Толоки есть 5-6 этаж вторая секция... 7-10 по идее у ЖИБа.
А вообще хорошая идея :)

1Б на 10му поверсі 2ї секції - точно Толока.

Цитата "AgentSm1th":
Деньги у них есть и на фундамент стабильно заходят, для меня единственный вопрос это по земле.

Земля виділена грамотно, в тому числі на житловий будинок, ну і на mkk.kga.gov.ua теж все ок. Стутатний фонд Толоки по-моєму 16 млн грн.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .57. . .515
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше