Подати оголошення

ЖК "Озерное", ул. Владимира Наумовича (ул. Обуховская) - "Киевгорстрой"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 304.
35/12%
42/14%
120/39%
75/25%
32/11%
1. . .158160. . .556
06 квіт 2015 11:21
Цитата "melnikvp":
Также 16.04.15 ждем официальный ответ на наше письмо, которое мы коллективно писали в КГС 16.03.2015.


Мне уже прислали официальный ответ на наше письмо еще на прошлой неделе. Не стала его выкладывать на форум, т.к. думала, что пришло всем.
06 квіт 2015 11:22
Цитата "Seenya":
Я ведь говорю, это все цырк..нужно задумываться о новой дате митинга.
а то как говориться поговорили и забыли.

по истечению 120 дней, отведенных по закону, с момента получения сертификатов о вводе в эксплуатацию, то есть после 25 или 27.04.2015 (надо посмотреть на сертификатах) можно провести "сабантуй" под зданием КГС.
06 квіт 2015 11:23
Цитата "Зеленый дом":


Мне уже прислали официальный ответ на наше письмо еще на прошлой неделе. Не стала его выкладывать на форум, т.к. думала, что пришло всем.


Выложите, пожалуйста, так как я, к примеру, не смогла прийти и не указывала свои данные, но очень заинтересована!
06 квіт 2015 11:23
Цитата "Зеленый дом":


Мне уже прислали официальный ответ на наше письмо еще на прошлой неделе. Не стала его выкладывать на форум, т.к. думала, что пришло всем.

воложите, пожалуйста, на форуме
06 квіт 2015 11:29
Вечером выложу, но письмо не о чем. В нем проинформировали, что подали документы на присвоение адреса и что за нашими домами закрепили ответственного человека, в принципе то, что мы и так знаем.
06 квіт 2015 11:31
Цитата "Tatiana2606":
Добрый день! Никто не спрашивал в КГС что это за "Довидка" которую нужно подписать если нет замечаний на стройке (которая без печати и подписи того кто принял)? Ведь по хронологии оформления документов есть только акт приема-передачи квартиры и акт приема передачи прав собственности, а довидок нет никаких.
Спасибо.

Доброго дня, ця довідка призначена для того, щоб побачити скільки людей вже готові починати робити ремонт або кого влаштовує стан квартири, це не є акт прийому квартири у будівельників, ці довідки для того, щоб можна було б залякувати нашу владу, яка затримує видачу усіх документів, щоб типу показати, що ці люди прийдуть до них під стіни на мітинг!!! Так пояснив представник ЖЕКу, у минулу суботу.
06 квіт 2015 11:32
тоді треба скаргу на КМДА, що їх підприємство тупить від інвесторів.
Напередодні зборів акціонерів це буде аргумент (камінь) в город голови правління і та наглядової ради, яку і так будуть міняти.
06 квіт 2015 11:45
Цитата "Slava1972":
не видно туалетов

а если смотреть правда в глаза, то туалет для рабочих есть и, более того, до сих пор стоит возле ЛЭП между 1 и 3 домами.
06 квіт 2015 13:26
Цитата "melnikvp":

по истечению 120 дней, отведенных по закону, с момента получения сертификатов о вводе в эксплуатацию, то есть после 25 или 27.04.2015 (надо посмотреть на сертификатах) можно провести "сабантуй" под зданием КГС.


...я вот об этом же. Просто у многих людей остается надежда на то, что проблемы решаться сами собой.. без их вмешательства.
..даже на данный момент уже у нас есть претензии по поводу пустых обещаний.
06 квіт 2015 16:01
Официальный ответ КГС:

Публічним акціонерним товариством «Холдингова компанія «Київміськбуд» (далі – Компанія) розглянуто Ваше колективне звернення стосовно передачі та приймання майнових прав на квартири житлових будинків №1, №2, №3 з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями та об’єктами соціально-побутового призначення по вул. Обухівська, 135-А у Святошинському районі м. Києва.
За результатами розгляду повідомляємо наступне.
Компанією 23.03.2015р. подано до Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації пакет необхідних документів для присвоєння поштових адрес по вищевказаним житловим будинкам. Присвоєння поштової адреси з моменту реєстрації заяви протягом місяця.
Після отримання розпоряджень про присвоєння поштових адрес, Компанією будуть замовлені та на протязі тижня виготовлені технічні паспорти на квартири, відповідно до яких будуть проведені кінцеві розрахунки за фактично збудовану площу.
Відповідно до пункту 1.4 Договору купівлі-продажу майнових прав, Компанія, після отримання технічних паспортів, запросить інвесторів для проведення кінцевих розрахунків та підписання актів прийому-передачі майнових прав на квартири.
Станом на сьогоднішній день на об’єкті організована робота пункту прийому інвесторів (Вт,Чт, Сб з 8:00 до 15:00) та призначені відповідальні особи зі сторони підрядної організації, за допомогою яких інвестор має право здійснити огляд об’єкту інвестування.

Віце-президент Е.Г. Шевчук
06 квіт 2015 22:51
Доброй ночи.
Кто имел возможность получить документацию у электриков.
Интересует схема расположения распред коробок или в 1к. 39м2.
Можен кто смог сфотографировать папку в прорабской.
07 квіт 2015 04:23
Цитата "Все лгут":
Доброй ночи.
Кто имел возможность получить документацию у электриков.
Интересует схема расположения распред коробок или в 1к. 39м2.
Можен кто смог сфотографировать папку в прорабской.


на встрече с КГС и представителями ЖЕКа на стройке подымался этот вопрос. Было озвучено что все документы КГС передаем в ЖЕК и мы берем у представителей ЖЕКа
07 квіт 2015 05:07
Цитата "orajet":


на встрече с КГС и представителями ЖЕКа на стройке подымался этот вопрос. Было озвучено что все документы КГС передаем в ЖЕК и мы берем у представителей ЖЕКа


Еще пока не передали(((
07 квіт 2015 06:27
Уважаемые соседи! Возврщаюсь к вопросу договора с ЖЭКом. Среди наших соседей-инвесторов есть юристы, они согласились привести в надлежащий вид договор, который мы с вами совместно пытались слепить неделю назад. До конца месяца попробуют его привести в соответствие, так чтобы наши права и обязаности не были ущемлены и чтобы сам договор был юридически грамотно составлен. В связи с этим пока что не рекомендую спешить подписывать договор с ЖЭКом.
07 квіт 2015 06:32
Кто такой это Жек, откуда он взялся? почему документацию на наши квартиры передают не собственнику а неизвестно кому? это чо, в договоре прописано? почему не районный жек? У нас сейчас отличный голова района, порядок наводит аж горт кругом! Кто это решил? Собрание жильцов? Где решение, где протокол? В студию! Пусть жеки конкурс проведут на лучший комплекс услуг и ценовую политику - что это за навязывание услуги? в районе несколько жеков! пришли каке-то дяди и сказали: "я ваш жек -платите мне"? Почему не платить в таком случае "другому дяде, например Васе" или в районный ближайший жек? Люди, вы хоть соображалку включаете иногда или вам до лампады - лишь бы вселиться. А потом будете втридорога платить? что это за жек с офисом на Подоле? вы что будете на подол заявки бегать носить? Чешите затылок)))))
:protest:
07 квіт 2015 06:49
Згідно з Порядком визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді, затвердженим наказом Держжитлокомунгоспу України від 25.04.2005 р. № 60, виконавець послуг визначається органом місцевого самоврядування або власником житлового будинку (як правило, в будинках ЖБК - житлово-будівельних кооперативів та ОСББ - об’єднання співвласників багатоквартирного будинку).
питання - хто власник житлового будинку?
07 квіт 2015 07:14
Я вообще организую свой ЖЭК, подписывать какие-то договора с каким-то левым ЖЭКой я не собираюсь пусть хоть там и подпишут 50+1 +2 + 3 Я БУДУ ВЫБИРАТЬ ПО ПРИНЦИПУ ГДЕ ДЕШЕВЛЕ, качество предоставляемых услуг ОДИНАКОВО там только болтовни больше будет. И то только после установленной процедуры оформления квартиры так что пусть гуляют они лесом.
07 квіт 2015 07:30
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1G7Df1zvIUN3Mb2wuDCevKv7VqIg29fhXVmHLHzlkbRw/edit#gid=0 было бы здорово, чтобы не 30 инвесторов проголосовали, а все
07 квіт 2015 10:34
Цитата "мЫхайло Ываныч":
Згідно з Порядком визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді, затвердженим наказом Держжитлокомунгоспу України від 25.04.2005 р. № 60, виконавець послуг визначається органом місцевого самоврядування або власником житлового будинку (як правило, в будинках ЖБК - житлово-будівельних кооперативів та ОСББ - об’єднання співвласників багатоквартирного будинку).
питання - хто власник житлового будинку?


На мою думку власником будинків є КМБ, поки він не передав майнових прав власникам квартир.
07 квіт 2015 10:39
наприклад передав права на 10 осіб, а далі як рахувати власників? 90\10% хто балансоутримувач)))) нехай жеківці розкажуть хто, де, коли и і куди)))
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .158160. . .556
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx