Подати оголошення

ЖК Фортуна-2 | Ирпень, ул. Джерельная, ул. Г. Сковороды

ЗабудовникКарпенко Богдан Валерійович
Здача ЖК2015 - 2019 р.
Планування
від 24 450 Грн/м²
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 138.
11/8%
13/9%
30/22%
33/24%
51/37%
1. . .4446. . .211
06 вер 2015 14:08
Цитата "vladimir_fortuna_2":

Дякую. Чекаю на створення комісії. І не бійтеся заходьте до нас в гості ми Вас раді бачити на Джерельні, 2.

і без комісії фактів досить:
1) Люди віддають гроші за світло за "лівими" рахунками, а не за показниками власних лічильників.
2) На зборах (десь півтора місяці тому) до інвесторів довели інфу про те, що нормальних тарифів на світло не буде до середини 2016 року. А це як раз тей час коли будуть здавати 4-й будинок.
06 вер 2015 14:11
Що щось жим жим, що не хочете комісії. Люди платать по фактичних показниках лічильника.
06 вер 2015 14:12
Повторюсь, я за свої вчинки завжди намагаюсь відповідати
06 вер 2015 14:21
Цитата "vladimir_fortuna_2":
1) Що щось жим жим, що не хочете комісії.

2) Люди платать по фактичних показниках лічильника.

1)Я дуже хочу комісію або ще щось таке, щоб все ж таки викрити всі ваші темно-сірі схеми.
Але ж всьому свій час.

2)По показниках одного загального лічильника, який рахує всю енергію по будівництву жк.
Як може мешканець платити за те, чим він взагалі не користується ?
Це ж шахрайство.
06 вер 2015 14:57
Цитата "покупець2":
Хорошее дело получается, я например купил квартиру 40 м2, вообще в ней не бываю. Но должен платить за электричество?

Зарекалось уже полфорума не отписывать на этот спам.... Но все же этот бред про то, что должен каждый платить за электричество вне зависимости от того пользуется или нет светом, не оставляет равнодушным. Вы сейчас как не состоявшийся покупатель (и вряд ли планировавший это делать!!!) оскорбляете всех кто остановил свой выбор на данном застройщике! Потому что вы хотите сказать, что мы сделали выбор хуже некуда... Ну так что же вы нам не расскажете какой правильный выбор сделали вы?!
И сейчас вы берете за основу свои фантазии про воображаемую квартиру в 40м2 и оплату по ней света с неработающим счетчиком... Извините, но вы просто несете ПУРГУ!!! Потому как по моей квартире счетчик работает. И посчитан свет по счетчику!!! Никто среднее арифметическое не выводил! Да, он пока по 1,70. Но нас об этом предупреждали. И у каждого был выбор пользоваться по такому тарифу или ждать индивидуальные счета. Хотя судя по тому как меняються тарифы, то скоро и по индивидуальным счетам тариф будет такой же или даже больше
06 вер 2015 15:03
покупець 2

Так створюйте, чого відмовляєтесь?

А взагалі ви тут людей в шайрайстві звинувачуєте, це вже не просто балаболство, чим вспіли прославитись на весь сайт. Тому або скан платіжки по якій житель платить за "всіх будівельників" або мовчіть собі тихо в тряпочку.

:down: :down: :down: :down:
07 вер 2015 08:02
Цікаві люди))) Вперто хочуть вірити в те, що хочуть вірити...
Вірите забудовнику, ну то поспілкуйтесь із "щасливими" жильцями Фортуна-1, благо комплекс поруч, досі збираються люди і вимагають виправлення будівельних косяків
А так все ОК :faceoff:
07 вер 2015 10:59
Шановні мешканці ЖК "Фортуна-2" та забудовнику, я власник квартири в буд.№ 2, Турбує питання, щодо централізованого встановленнЯ кондиціонерів, з метою непорушення візуальної красоти будинку.
Так, нещодавно бував у ЖК "Міністерський", сподобався підхід забудовника до даного питання. Біля вікна кожної квартири, встановлюються кронштейни для тримання кондиціонерів (всі в рядок), незалежно від того будуть їх встановлювати власники вквартир чи ні та зливна труба (для зливу конденсата). Враховуючи вищевикладене, цікава дамка кожного з Вас, а також думка забудовника, щодо запровадження такої практики в ЖК "Фортуна"?
Можливо в когось є інші пропозиції, щодо майбутнього благоустрою будинку та території, прошу їх озвучувати та висувати на обговореня. На мою думку краще зарання зорієнтися чим потім висловлювати невловолення. :)
07 вер 2015 11:05
Цитата "emigrant-l":
покупець 2

Так створюйте, чого відмовляєтесь?

А взагалі ви тут людей в шайрайстві звинувачуєте, це вже не просто балаболство, чим вспіли прославитись на весь сайт. Тому або скан платіжки по якій житель платить за "всіх будівельників" або мовчіть собі тихо в тряпочку.

:down: :down: :down: :down:


Покупець 2 який Ви бачите вихід з ситуації яку описуєте? Не купувати житло в ЖК "Фортуна"? Якщо так, тоді порадьте "порядочного" забудовника!))
07 вер 2015 11:37
ЗА ПОРЯДОК "]Шановні мешканці ЖК "Фортуна-2" та забудовнику, я власник квартири в буд.№ 2, Турбує питання, щодо централізованого встановленнЯ кондиціонерів, з метою непорушення візуальної красоти будинку.
Так, нещодавно бував у ЖК "Міністерський", сподобався підхід забудовника до даного питання. Біля вікна кожної квартири, встановлюються кронштейни для тримання кондиціонерів (всі в рядок), незалежно від того будуть їх встановлювати власники вквартир чи ні та зливна труба (для зливу конденсата). Враховуючи вищевикладене, цікава дамка кожного з Вас, а також думка забудовника, щодо запровадження такої практики в ЖК "Фортуна"?
Можливо в когось є інші пропозиції, щодо майбутнього благоустрою будинку та території, прошу їх озвучувати та висувати на обговореня. На мою думку краще зарання зорієнтися чим потім висловлювати невловолення. :)[/quote]
Вот так как - то.
08 вер 2015 07:29
Цитата "ЗА ПОРЯДОК ":
ЗА ПОРЯДОК "]Шановні мешканці ЖК "Фортуна-2" та забудовнику, я власник квартири в буд.№ 2, Турбує питання, щодо централізованого встановленнЯ кондиціонерів, з метою непорушення візуальної красоти будинку.
Так, нещодавно бував у ЖК "Міністерський", сподобався підхід забудовника до даного питання. Біля вікна кожної квартири, встановлюються кронштейни для тримання кондиціонерів (всі в рядок), незалежно від того будуть їх встановлювати власники вквартир чи ні та зливна труба (для зливу конденсата). Враховуючи вищевикладене, цікава дамка кожного з Вас, а також думка забудовника, щодо запровадження такої практики в ЖК "Фортуна"?
Можливо в когось є інші пропозиції, щодо майбутнього благоустрою будинку та території, прошу їх озвучувати та висувати на обговореня. На мою думку краще зарання зорієнтися чим потім висловлювати невловолення. :)
[/quote]
Я с Вами согласен на все сто,проблему с кондиционерами нужно как то решить
08 вер 2015 09:11
Тема кондиционеров уже поднималась в этой теме. У застройщика нет никаких условий и требований по размещению кондиционера. Поэтому как по мне самым логичным выглядит разместить объявление в подъезде и договорится жителям подьъзвешатьда вешать кондиционеры в определенном месте. Думаю собрать жителей с подъезда и объяснить где вещать проще быстрее
08 вер 2015 09:26
Скажу чесно, з встановленням кондиціонера ніколи не мав справу. Але в майбутньому хочу, щоб у мене був. До кінця не розумію яким чином монтажники кондиціонерів встановлюють кронштейни на фасаді, особливо якщо той кронштейн треба розмістити збоку. На мою думку, так як у забудовника якраз висять лебідки, то встановлення цих кронштейнів не зайняло б багато труднощів. Та і саме закріплення кронштейнів з лебідки було б якісніше чим з "напіввисячого" через вікно монтажника.
Можливо дійсно резонно розглянути такий варіант. Я не орієнтуюсь в розцінках таких робіт, але здається мені це буде в районі або до 300 грн (з врахуванням самих кронштейнів). Можна було б запропонувати уже існуючим/перспективним власникам таку "опцію" за додаткову оплату.
Тобто мається на увазі забудовник встановлює кронштейни не всім поголовно, а тим, хто бажає...
08 вер 2015 10:22
Всім доброго дня! На мою думку в зв'язку відтермінуванням видачі ключів, всі мешканці будинку № 2 мають моральне право попросити забудовника встановити дані кріплення.
Питання про фінансування даних видів робіт (як мінімум у мешканців буд. № 2) виникати не повинно, так як суми коштів витрачені на придбанням квартир будинку № 2 та № 3 (які здаються одночасно) дещо різняться. Цікава думка забудовника з даного приводу.

:???:
08 вер 2015 10:25
Цитата "emigrant-l":
Скажу чесно, з встановленням кондиціонера ніколи не мав справу. Але в майбутньому хочу, щоб у мене був. До кінця не розумію яким чином монтажники кондиціонерів встановлюють кронштейни на фасаді, особливо якщо той кронштейн треба розмістити збоку. На мою думку, так як у забудовника якраз висять лебідки, то встановлення цих кронштейнів не зайняло б багато труднощів. Та і саме закріплення кронштейнів з лебідки було б якісніше чим з "напіввисячого" через вікно монтажника.
Можливо дійсно резонно розглянути такий варіант. Я не орієнтуюсь в розцінках таких робіт, але здається мені це буде в районі або до 300 грн (з врахуванням самих кронштейнів). Можна було б запропонувати уже існуючим/перспективним власникам таку "опцію" за додаткову оплату.
Тобто мається на увазі забудовник встановлює кронштейни не всім поголовно, а тим, хто бажає...


Дійсно, Ваша думка має місце в житті, але слід зауважити, що кондиціонер - це пердмет не першочергової необхіності, їх масово встановлювати не будуть, але при можливості кожен хто планує стати щасливим власником прохолодної квартири в спеку, рано чи пізно їх встановить. Тому я вважаю, що у випадку наявності змонтованих кронштейнів на фасаді будинку нікому не буде створюватися дискомфорт, а в майбутньому навіть заекономить кошти за виконання альпіністських робіт.
08 вер 2015 10:41
Я полностью поддерживаю два верхних поста!
08 вер 2015 10:49
Цитата "ЗА ПОРЯДОК ":


Дійсно, Ваша думка має місце в житті, але слід зауважити, що кондиціонер - це пердмет не першочергової необхіності, їх масово встановлювати не будуть, але при можливості кожен хто планує стати щасливим власником прохолодної квартири в спеку, рано чи пізно їх встановить. Тому я вважаю, що у випадку наявності змонтованих кронштейнів на фасаді будинку нікому не буде створюватися дискомфорт, а в майбутньому навіть заекономить кошти за виконання альпіністських робіт.


Если делать ремонт - то обязательно надо продумать и прокинуть все трассы для кондиционера, что бы потом заново все не долбить. Поэтому думаю большинство людей будут рассматривать место для установки кондиционера заранее во время ремонта.
Что же касается застройщика, то говорить с ним по поводу установки креплений имеет смысл только по домам 3 и 4. У Дома 1 и 2 уже сделаны фасады и убраны леса, очень сомневаюсь, что бы кто то, что то еще делал, даже за доплату
08 вер 2015 10:53
Цитата "Nikitach40":
Я полностью поддерживаю два верхних поста!


Так давайте діяти!!! Якщо, станом на вересень місяць, дане питання залишити без належної уваги, тобто його не вирішити. В майбутньому звучатиме така фраза: "МИ б з радістю, але вже робітники перейшли на іншший об'єкт тому....." (Ймовірний автора всім нам відомий)! В кого які бачення. І пане Забудовнику, АУУУУ!!!! Мені здається хто-хто?, а Ви повиннні моніторити форум першочергово! Це ж Ваша репутація на ринку нерухомості! Давайте діяти разом.
08 вер 2015 11:00
Цитата "6rey":


Если делать ремонт - то обязательно надо продумать и прокинуть все трассы для кондиционера, что бы потом заново все не долбить. Поэтому думаю большинство людей будут рассматривать место для установки кондиционера заранее во время ремонта.
Что же касается застройщика, то говорить с ним по поводу установки креплений имеет смысл только по домам 3 и 4. У Дома 1 и 2 уже сделаны фасады и убраны леса, очень сомневаюсь, что бы кто то, что то еще делал, даже за доплату



Так дійсно, зовні фасад зробляний, а внутрішні роботи ще ні, не обов'язково робити трасу ззовні, можна провести і в середені квартири. Як альтернатива лісам "автовишка". Поводу опускати руки не бачу.
08 вер 2015 11:04
Повторю всем - хотите что то решать - подъезжайте в офис и договаривайте с Застройщиком. Ну или хотя бы наберите Владимира. На форуме одними только поставми - ничего не решите. П.С. Мой Дом 2 уже поздно - поэтому мой вариант тот, что я описал
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .4446. . .211
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx