Подати оголошення

ЖК Фортуна-2 | Ирпень, ул. Джерельная, ул. Г. Сковороды

ЗабудовникКарпенко Богдан Валерійович
Здача ЖК2015 - 2019 р.
Планування
від 24 450 Грн/м²
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 138.
11/8%
13/9%
30/22%
33/24%
51/37%
1. . .5254. . .211
17 вер 2015 08:07
Цитата "Алена Вадимовна":
Я бы на месте Богдана ни в коем случае не выставляла документы в интернете, учитывая сколько есть "доброжелателей" и как в наше время всё можно подделать,используя в своих целях...если человек потенциальный клиент, он не будет ориентироваться на интернет ресурс как единственный источник информации,а подъедет в офис и ознакомиться лично.


Вибачте, але що за глупість?
Чому інші компанії сміло викладають на своїх сайтах всі документи, а от для Богдана це проблема
Що можуть підробити? Що за абсурд??? Мені навіть в офісі не показали оригінали документів, про що мова, де гарантія, що показані мені документи не були підроблені???
17 вер 2015 08:48
Всі ці питання можете вирішити у відділі продажу забудовника. Або чому про це Ви не запитали у забудовника на зустрічі інвесторів? Чи Ви не інвестор? Якщо так, то взагалі не розумію Вашу участь на форумі ЖК Фортуни 2. Ця Ваша «боротьба за справедливість» на форумі трохи безглуздо виглядає.
17 вер 2015 08:57
Цитата "A1B1C1":
Чому інші компанії сміло викладають на своїх сайтах всі документи, а от для Богдана це проблема
Що можуть підробити? Що за абсурд??? Мені навіть в офісі не показали оригінали документів, про що мова, де гарантія, що показані мені документи не були підроблені???


За законодавством України Продавець зобов'язаний особисто чи через свого представника ознайомити Покупця з документами, але ні в жодному документі не вказано, що Продавець зобов’язаний викладати свої документи в мережах інтернету.
Якщо як Ви кажете були в офісі, і Вам показали документи,навіщо вони Вам в мережі інтернет?
17 вер 2015 10:10
Цитата:
За законодавством України Продавець зобов'язаний особисто чи через свого представника ознайомити Покупця з документами, але ні в жодному документі не вказано, що Продавець зобов’язаний викладати свої документи в мережах інтернету.
Якщо як Ви кажете були в офісі, і Вам показали документи,навіщо вони Вам в мережі інтернет?



Чому для інших забудовників не складає жодних проблем показати свої документи через сайт, а для Фортуни це цілий головний біль? Може проблеми із самими документами?
До речі - позовної заяви ми так і не побачиили, лише були слова
17 вер 2015 10:14
Цитата "Inv10":
Всі ці питання можете вирішити у відділі продажу забудовника. Або чому про це Ви не запитали у забудовника на зустрічі інвесторів? Чи Ви не інвестор? Якщо так, то взагалі не розумію Вашу участь на форумі ЖК Фортуни 2. Ця Ваша «боротьба за справедливість» на форумі трохи безглуздо виглядає.


Ви доволі не уважні
Я хотів в свій час придбати квартиру в Фортуні, навіть спеціально приїзджав в ВП щоб подивитись на документи
Оригіналів так і не надалі... Думайте...
17 вер 2015 10:23
Цитата "A1B1C1":


Ви доволі не уважні
Я хотів в свій час придбати квартиру в Фортуні, навіть спеціально приїзджав в ВП щоб подивитись на документи
Оригіналів так і не надалі... Думайте...

Отже,Вам взагалі хвилюватися не варто,якщо Ви не інвестор.От тільки питання,у Вас що інших справ немає, навіщо Вам здався цей форум?!
17 вер 2015 11:31
Друзі, можливо і каналізація в нас виходить в пойму, хто знає підкажіть!
17 вер 2015 12:01
Цитата "Алена Вадимовна":

Отже,Вам взагалі хвилюватися не варто,якщо Ви не інвестор.От тільки питання,у Вас що інших справ немає, навіщо Вам здався цей форум?!


Я взагалі не хвилююсь, я лише поділився інформацією, щоб нормальні і адекватні люди не потрапили у не приємну ситуацію
Всі решта, кому пригоди до душі - я нічим не допоможу, вірте, сподівайтесь, у багатих свої причуди
17 вер 2015 14:27
[quote="Spravedluvist"] а у нас відсутні договори на газопостачання

Добрый день!
Для тех кто в "БРОНЕПОЕЗДЕ", мы попросили сделать скан копию договора о газоснабжении одних из наших жильцов в Джерельной, 2. Но как показывает практика, ТРОЛЯМ этого не понять!!! Так что сразу хочу отметить, что эта информация больше предназначена для будущих наших инвесторов.

С уважением, Владимир
отдел продаж от застройщика
17 вер 2015 16:09
Цитата "richtown":
і, до речі, раз пішли ссилки з відео, то покажіть вже нам відео з нашої видачі ключів. а то вже дуже довго чекаємо))))


Добрый вечер!
Отправляю ссылку на долгожданное видео с выдачи ключей от 05.07.2015 по ДОМУ №1 (ул. Джерельна, 2).
Если Вы там были, то должны себя там найти, смотрите внимательно

Видео №1
Видео №2

С уважением, Владимир
отдел продаж от застройщика
18 вер 2015 09:40
Шановний А1В1С1, Юрій!
Давайте згадаємо нашу зустріч. Коли Ви приїхали в офіс до забудовника зі своєю дружиною Тетяною, нас не попереджали, що Ви хочете подивитися оригінали документів. Я особисто Вам пояснила ситуацію, що в офісі ми тримаємо лише копії документів, а оригінали привозимо за попередньою домовленістю. На той момент Вас все влаштовувало. Давайте також згадаємо, що забудовник пішов на всі Ваші умови (!!!!) з придбання квартири. Ми збиралися підписувати нотаріальний попередній договір купівлі-продажу і в той день за нашою ж з Вами домовленістю взяли оригінали документів, щоб Ваша дружина з ними ознайомилася особисто. Але о 7 ранку Ви мене набрали і сказали, що передумали. Давайте будемо відверті! Це Ви не приїхали дивитися оригінали, а не Вам їх не показали. Для чого тоді писати стільки сторінок спаму в адресу забудовника??!!!!
І останнє щодо документів на форумі. Я вважаю, що якби Ви дійсно були зацікавлені в придбанні квартири і сумніви були щодо оригіналів (на яких Ви постійно акцентуєте увагу), то Ви б приїхали і подивилися їх. Чому забудовник на Ваші постійні прохання повинен їх викладати на форум??? Кому вони дійсно були потрібні, той приїжджав і дивився! Ми ж не викладаємо на форумі Ваші контактні телефони чи електронку, щоб справжні власники квартир мали змогу Вам подякувати за стільки сторінок непотрібного спаму. Давайте поважати один одного!
Ми бажаємо Вам успіхів у придбанні квартири Вашої мрії!
З найкращими побажаннями, Людмила
18 вер 2015 15:56
Доброго вечора!
Традиційно, відправляємо Вам наш фотозвіт про пророблені роботи за період від 09.09.2015 по 18.09.2015.

На сьогоднішній день по будинку №2:
* завершуються роботи по утепленню фасадної частини будинку по цокольному поверху;
* продовжуються активно роботи по облагородженню території навколо будинку;
* продовжуються роботи з монтажу плитки у під'їздах по всьому будинку;
* завершено роботи з монтажу лічильників на воду та електроенергію;
* продовжуються роботи з монтажу підвісної стелі (армстронгу) в під'їздах по всьому будинку;
* продовжуються роботи з монтажу вхідних груп в під'їзди.

По будинку №3:
* продовжуються роботи по утепленню фасадної частини будинку;
* завершено роботи з монтажу міжкімнатних перегородок;
* завершено роботи по штукатурці стін в квартирах та у під'їздах по всьому будинку;
* завершуються роботи з монтажу сантехнічних труб по всьому будинку;
* завершуються роботи з монтажу стелі по всьому будинку;
* завершуються роботи по розводці електрики по всьому будинку;
* розпочато роботи по залиттю стяжки по всьому будинку;
* розпочато роботи по облагородженню території під парковку автомобілів.

По будинку №4:
* завершуються роботи з монтажу цегляної кладки по 2-му поверху;
* розпочато роботи з монтажу плит перекриття по 2-му поверху.

З повагою, Володимир
відділ продажу від забудовника

Будинок 4 (вул.Джерельна, 8)
19 вер 2015 09:01
Добрый день. Я тоже заинтересовался инвестицией в постройку квартиры в цоколе. Мне предложили вариант по 7000 грн м2 в доме #4 (Джерельна8), но когда я нашёл этот форум то обнаружил (к большому сожалению), что есть проблемы с декларацией (я думаю этот вопрос решится позитивно), но в акте ГАСи (выложенном на форуме) написано "...без документу,що надае право на розпочаток будівельних робіт" именно про дом #4. Этот факт возмутил и возник вопрос - зачем предлагать проинвестировать не легально строящийся дом, дайте ответ потенциальному инвестору. И пожалуйста, обращаюсь к представителям застройщика - обращайтесь к участникам форума с уважением (без "бронепоездов"), Ваши ответы читают потенциальные покупатели. Спасибо.
19 вер 2015 09:05
Цитата "ПотенцИнвест":
Добрый день. Я тоже заинтересовался инвестицией в постройку квартиры в цоколе. Мне предложили вариант по 7000 грн м2 в доме #4 (Джерельна8), но когда я нашёл этот форум то обнаружил (к большому сожалению), что есть проблемы с декларацией и в акте ГАСи (выложенном на форуме) написано "...без документу,що надае право на розпочаток будівельних робіт" именно про дом #4. Этот факт возмутил и возник вопрос - зачем предлагать проинвестировать не легально строящийся дом, дайте ответ потенциальному инвестору. И пожалуйста, обращаюсь к представителям застройщика - обращайтесь к участникам форума с уважением (без "бронепоездов"), Ваши ответы читают потенциальные покупатели. Спасибо.

Відповідно ДБН В.2.2-15:2015 "Житлові будинки" квартири не можуть бути розташовані на цокольному поверсі.
19 вер 2015 09:10
Перефразирую - в помещение в цоколе, хотя отдел продаж предлагает эти помещения как квартиры и расположены они со входами чечез общее парадное.
19 вер 2015 09:18
Цитата "ПотенцИнвест":
Добрый день. Я тоже заинтересовался инвестицией в постройку квартиры в цоколе. Мне предложили вариант по 7000 грн м2 в доме #4 (Джерельна8), но когда я нашёл этот форум то обнаружил (к большому сожалению), что есть проблемы с декларацией и в акте ГАСи (выложенном на форуме) написано "...без документу,що надае право на розпочаток будівельних робіт" именно про дом #4. Этот факт возмутил и возник вопрос - зачем предлагать проинвестировать не легально строящийся дом, дайте ответ потенциальному инвестору. И пожалуйста, обращаюсь к представителям застройщика - обращайтесь к участникам форума с уважением (без "бронепоездов"), Ваши ответы читают потенциальные покупатели. Спасибо.


Добрый день!
По поводу ситуации, которая возникла по нашему жилому комплексу, есть снятое видео на котором Богдан Валерьевич все доступно объясняет!
Что бы Вам долго не листать страницы форума, сбрасываю ссылки на эти видео:
Видео №1 https://www.youtube.com/watch?v=eRaSkMnnuLs;
Видео №2 https://www.youtube.com/watch?v=BklZdbIqDf8;
Видео №3 .
Выбор инвестиции остается за Вами!

С уважением, Владимир
отдел продаж от застройщика
19 вер 2015 09:24
Цокольный этаж мы предлагаем как не жилой фонд!!!
А будущие владельцы сами принимают для себя решение жить там, или открывать свой бизнес.


С уважением, Владимир
отдел продаж от застройщика
19 вер 2015 09:39
Цитата "vladimir_fortuna_2":
Цокольный этаж мы предлагаем как не жилой фонд!!!
А будущие владельцы сами принимают для себя решение жить там, или открывать свой бизнес.


С уважением, Владимир
отдел продаж от застройщика

Це для вас як відділу продажу.
п.7.20 У будинках заввишки три поверхи і більше виходи назовні з підвальних,
цокольних поверхів і технічного підпілля не повинні сполучатися зі сходовими
клітками житлової частини будинку, а мають улаштовуватися безпосередньо
назовні. Виходи назовні з таких поверхів і технічного підпілля слід улаштовувати
згідно з ДБН В.1.1-7.
19 вер 2015 09:41
Цитата "vladimir_fortuna_2":


Добрый день!
По поводу ситуации, которая возникла по нашему жилому комплексу, есть снятое видео на котором Богдан Валерьевич все доступно объясняет!
Что бы Вам долго не листать страницы форума, сбрасываю ссылки на эти видео:
Видео №1 https://www.youtube.com/watch?v=eRaSkMnnuLs;
Видео №2 https://www.youtube.com/watch?v=BklZdbIqDf8;
Видео №3 .
Выбор инвестиции остается за Вами!

С уважением, Владимир
отдел продаж от застройщика


Спасибо за видео, думаю.
19 вер 2015 09:42
Цитата "white fury":

З того ж ДБН
п.2.5 Розміщення житлових приміщень у цокольних, підвальних і підземних поверхах житлових будинків не допускається
п.7.20 У будинках заввишки три поверхи і більше виходи назовні з підвальних,
цокольних поверхів і технічного підпілля не повинні сполучатися зі сходовими
клітками житлової частини будинку, а мають улаштовуватися безпосередньо
назовні. Виходи назовні з таких поверхів і технічного підпілля слід улаштовувати
згідно з ДБН В.1.1-7.


Які житлові??? Я написав, що цокольний поверх по документах вважається як не ЖИТЛОВЕ приміщення!!!!!!!

З повагою, Володимир
відділ продажу від забудовника
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .5254. . .211
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx