Подати оголошення

ЖК Фортуна-2 | Ирпень, ул. Джерельная, ул. Г. Сковороды

ЗабудовникКарпенко Богдан Валерійович
Здача ЖК2015 - 2019 р.
Планування
від 24 450 Грн/м²
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 138.
11/8%
13/9%
30/22%
33/24%
51/37%
1. . .5355. . .211
19 вер 2015 09:44
Цитата "vladimir_fortuna_2":


Які житлові??? Я написав, що цокольний поверх по документах вважається як не ЖИТЛОВЕ приміщення!!!!!!!

З повагою, Володимир
відділ продажу від забудовника

Ви продаєте не я. Дали відповідь що нежитлові - дуже добре. А як з і входами в ці приміщення?
20 вер 2015 09:16
Цитата "white fury":

Це для вас як відділу продажу.
п.7.20 У будинках заввишки три поверхи і більше виходи назовні з підвальних,
цокольних поверхів і технічного підпілля не повинні сполучатися зі сходовими
клітками житлової частини будинку, а мають улаштовуватися безпосередньо
назовні. Виходи назовні з таких поверхів і технічного підпілля слід улаштовувати
згідно з ДБН В.1.1-7.


Представители ДАБИ должны аннулировать декларации о вводе в эксплуатацию, выданные на все пятиэтажки, введенные ранее и добиться лишения жильцов правоустанавливающих документов на квартиры, которые в таких пятиэтажках. Одна беда, застройщики неизвестны, которые их строили, взятки непонятно с кого требовать в этом случае. А люди, то таке - насобирали один раз на квартиру - насобирают и второй. Главное, чтобы себя любимых не обделить.
20 вер 2015 09:51
Что там на счет фото документов по електрике? :protest:
20 вер 2015 10:08
Цитата "white fury":

Це для вас як відділу продажу.
п.7.20 У будинках заввишки три поверхи і більше виходи назовні з підвальних,
цокольних поверхів і технічного підпілля не повинні сполучатися зі сходовими
клітками житлової частини будинку, а мають улаштовуватися безпосередньо
назовні. Виходи назовні з таких поверхів і технічного підпілля слід улаштовувати
згідно з ДБН В.1.1-7.


Ви так гарно знаєте положення ДБН. Чому ви ще не будуєте?

Дуже легко писати що і як має бути, коли нічого не робиш...... Займіться корисними справами!
20 вер 2015 10:13
Был вчера на стройке.Как для субботы мне показалось, что активность строительных работ идет даже активнее, чем в будний. Около 2-го дома уже положили тротуарную плитку. Выставляют маяки и активно начинают облагораживать центральную часть двора. 3-й дом уже на 1\3 покрашен и примерно на 1\2 утеплен. Уже начинает все складываться в единую картинку. когда откроют двор 2 и 3 дома все будет ооооочень красиво. На этот раз не фотографировал
20 вер 2015 10:19
20 вер 2015 12:06
Цитата "6rey":
Был вчера на стройке.Как для субботы мне показалось, что активность строительных работ идет даже активнее, чем в будний. Около 2-го дома уже положили тротуарную плитку. Выставляют маяки и активно начинают облагораживать центральную часть двора. 3-й дом уже на 1\3 покрашен и примерно на 1\2 утеплен. Уже начинает все складываться в единую картинку. когда откроют двор 2 и 3 дома все будет ооооочень красиво. На этот раз не фотографировал


Нам теж подобається двір. Чоловік теж буває регулярно на будівництві ))
20 вер 2015 12:53
За останній тиждень якось занадто багато нових користувачів з'явилося... Та такі все одні спеціалісти з будівництва та введення в експлуатацію...
20 вер 2015 16:40
Цитата "kvartira45":


Ви так гарно знаєте положення ДБН. Чому ви ще не будуєте?

Дуже легко писати що і як має бути, коли нічого не робиш...... Займіться корисними справами!

А хто вам сказав, що я не будую.Ну особисто ні, а фірма да. А подавати дійсну інформацію це також корисна справа.
21 вер 2015 05:09
Цитата "white fury":

А хто вам сказав, що я не будую.Ну особисто ні, а фірма да. А подавати дійсну інформацію це також корисна справа.


И как ЖК называется, который фирма строит ?
21 вер 2015 09:09
Цитата "tu-vdoma":
Шановний А1В1С1, Юрій!
Давайте згадаємо нашу зустріч. Коли Ви приїхали в офіс до забудовника зі своєю дружиною Тетяною, нас не попереджали, що Ви хочете подивитися оригінали документів. Я особисто Вам пояснила ситуацію, що в офісі ми тримаємо лише копії документів, а оригінали привозимо за попередньою домовленістю. На той момент Вас все влаштовувало. Давайте також згадаємо, що забудовник пішов на всі Ваші умови (!!!!) з придбання квартири. Ми збиралися підписувати нотаріальний попередній договір купівлі-продажу і в той день за нашою ж з Вами домовленістю взяли оригінали документів, щоб Ваша дружина з ними ознайомилася особисто. Але о 7 ранку Ви мене набрали і сказали, що передумали. Давайте будемо відверті! Це Ви не приїхали дивитися оригінали, а не Вам їх не показали. Для чого тоді писати стільки сторінок спаму в адресу забудовника??!!!!
І останнє щодо документів на форумі. Я вважаю, що якби Ви дійсно були зацікавлені в придбанні квартири і сумніви були щодо оригіналів (на яких Ви постійно акцентуєте увагу), то Ви б приїхали і подивилися їх. Чому забудовник на Ваші постійні прохання повинен їх викладати на форум??? Кому вони дійсно були потрібні, той приїжджав і дивився! Ми ж не викладаємо на форумі Ваші контактні телефони чи електронку, щоб справжні власники квартир мали змогу Вам подякувати за стільки сторінок непотрібного спаму. Давайте поважати один одного!
Ми бажаємо Вам успіхів у придбанні квартири Вашої мрії!
З найкращими побажаннями, Людмила



Шановна Людмила, перед тим, як писати чиїсь імена, треба бути на всі 100% впевненим про кого пишите.
1. Дружини у мене немає і квартирне питання я вирішую сам
2. Оригіналів документів ви не показували, хоча ми домовлялись, що покажете і для цього я спеціально приїзжав в Ірпінь - наголошую на тому, що я просив показати документи до обговорення будь яких питань про купівлю, а не те, щоб підписувати угоду
3. А тепер саме головне, своїми дописами я довів вас до такої ситуації і ви не розібравшись в питанні майже викладає дані чужої людини, а ще б трохи для доказу своєї правоти ще б паспортні дані б виклали клієнта?
4. Судячи з вашого ж допису, як я бачу далеко не перший принциповий клієнт, що зіткнувся із проблемою ознайомлення оригінальних документів.
5. Ані хвилини не шкодую, що не придбав житло в вашому комплексі, і пдтримую вашого клієнт, що теж відмовився.

Маю надію, що люди, які вклали гроші в квартири, що їх питання вирішиться успішно та їх переживання швидко минуть, також надіюсь, що дана ситуаціяя добавить їм трішки розуму, як вірно вкладати свої зароблені кошти
Надалі дописувати сенсу не бачу, бо виходить, як глухий з німим спілкується, вроді форум для поширення інформації і уникнення помилок, але люди, бачу, хочуть помилятись
21 вер 2015 10:05
Цитата "white fury":

А хто вам сказав, що я не будую.Ну особисто ні, а фірма да. А подавати дійсну інформацію це також корисна справа.


А в чому користь інфи? Мені, як жителю, байдуже де вхід в цокольні приміщення. :leb:
Це ніяким чином не впливає на рівень комфорту проживання.
Чи маєте бажання закцентувати увагу на норми ДБН?

Ви лиш підтверджуєте той факт, що в даній темі пише багато конкурнтів ЖК Фортуни, як вже писали в кількох постах вище.

Чомусь у нас так прийнято - замість того, щоб зробити щось дійсно хороше - легше обісрати того, хто це робить і бути на рівні з іншими.
Шкода, що висока конкуренція забудовників в Ірпіні не стимулює їх вдосконалюватись :neprav:
21 вер 2015 14:47
Цитата "kvartira45":


А в чому користь інфи? Мені, як жителю, байдуже де вхід в цокольні приміщення. :leb:
Це ніяким чином не впливає на рівень комфорту проживання.
Чи маєте бажання закцентувати увагу на норми ДБН?

Ви лиш підтверджуєте той факт, що в даній темі пише багато конкурнтів ЖК Фортуни, як вже писали в кількох постах вище.

Чомусь у нас так прийнято - замість того, щоб зробити щось дійсно хороше - легше обісрати того, хто це робить і бути на рівні з іншими.
Шкода, що висока конкуренція забудовників в Ірпіні не стимулює їх вдосконалюватись :neprav:

Це ви напрасно про вхід в цокольні приміщення, п.7 це пожежна безпека.
А сприводу будівництва ЖК зверніться до сайту Київміськбуду там і побачите, що будуємо. Так що Фортуна для нас взагалі не конкурент.
21 вер 2015 16:16
Цитата "white fury":

Це ви напрасно про вхід в цокольні приміщення, п.7 це пожежна безпека.
А сприводу будівництва ЖК зверніться до сайту Київміськбуду там і побачите, що будуємо. Так що Фортуна для нас взагалі не конкурент.


Спасибо за честный ответ :up:
Понятное дело, что это очень важные моменты, о которых Вы говорите, но судя из информации, что здесь ранее выкладывалась, у ГАСИ нет претензий к застройщику по поводу тех ДБН, которые Вы озвучили.
23 вер 2015 17:33
по поводу света будем размышлять когда получим документы и начнем делать ремонты. ясно было сказано, и все прекрасно понимают что проблемы будут, и от этого никуда не денешься. кого пугают проблемы пусть покупает готовое жилье в 20-ти летних домах с кухнями по 4 квадрата и вонючими подъездами. я уверен что все будет нормально с нашими квартирами, сдачей и прочим
23 вер 2015 17:42
Цитата "Alex_En":
по поводу света будем размышлять когда получим документы и начнем делать ремонты. ясно было сказано, и все прекрасно понимают что проблемы будут, и от этого никуда не денешься. кого пугают проблемы пусть покупает готовое жилье в 20-ти летних домах с кухнями по 4 квадрата и вонючими подъездами. я уверен что все будет нормально с нашими квартирами, сдачей и прочим


Повністю вас підтримую.
23 вер 2015 18:33
Я хозяйин квартиры по Джерельной 2.К сожалению нет пока денег на ремонт((( могу сказать что ни за какой свет если я не пользуюсь я не плачу!!!Меня удивляет другое!!!Какими дебилами и дегенератами нужно быть что б не имея квартиры в Фортуне 2 писать всякую гадость.Я желаю всем придуркам которые тролят Богдана что б вся грязь которую вы пишите вернулась на вас и на тех кто вас просит или платит вам за это!!!Пусть у вас проснется совесть и прийдет Божий страх на ваши дела.Господь все видеть и не думайте что вам это пройдёт безследно.Желаю вам искреннего покаяния.Лучше б полезное и доброе дело сделали!!!Я уверен тот кто ставит голос ужасно и т.д в рейтинге тот обморок который как мы все понимаем неимеет не то что квартиры на Джерельной 2!!!У него нет даже мозгов!!!Всем хорошего вечера.Менеджерам и Богдану привет.Пусть Господь вам помагает.И запомните все кто тут пишет.Как хотите что б поступали с вами так и вы постурайте с другими.Ваш сосед)))
24 вер 2015 17:48
и вот к теме: случайным образом на СТО познакомился с человечком который уже живет в первом доме, да платят они по строительным тарифам, или как они правильно называются?, но платят по своим собственным счетчикам. Считаю вопрос закрытым, лично для себя. И еще позавчера гулял вечерком(около восьми вечера), смотрел на проделанные работы, порадовал объем проделанных работ, отдел продаж работал, что тоже радует! люди интересуются, скоро нас станет больше.
единственное что интересует, так это куда идти кого "ломить" чтоб решить вопрос безприпятсвенного завершения строительства и получения документов
28 вер 2015 15:49
Был сегодня. Работа кипит. Было яркое солнец и пыль поэтому фотки не очень получились, думаю лучше так, чем ничего

29 вер 2015 08:25
Цитата "6rey":
Был сегодня. Работа кипит. Было яркое солнец и пыль поэтому фотки не очень получились, думаю лучше так, чем ничего

[attachment=18]IMG_20150928_154138.jpg[/attachment]


Приємна звістка!

Темпи будівництва не можуть не тішити. :super:
Це ж треба - по Джерельній 8 вже 3-й поверх будують! Коли я там була (у липні) тільки робили фундамент.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .5355. . .211
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx