Подати оголошення

ЖК Фортуна-2 | Ирпень, ул. Джерельная, ул. Г. Сковороды

ЗабудовникКарпенко Богдан Валерійович
Здача ЖК2015 - 2019 р.
Планування
від 24 450 Грн/м²
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 138.
11/8%
13/9%
30/22%
33/24%
51/37%
1. . .5153. . .211
14 вер 2015 05:59
Цитата "richtown":
ну це просто паніка! яке світло ділиться на тих хто не користується? ! кожна квартира платить по своєму індивідуальному лічильнику! використали 10 кВт - і оплатили за 10, а не за 110!

Та забийте на нього. Ви ж бачите - тут діалог самого з собою. Нікого не цікавить думка, як він там виразився - "засланого козачка" або "козачків". От і моноложить непонятно що, щоб когось зацепити. :faceoff:
14 вер 2015 10:57
Цитата "Супер-националист":

Лічильник на світло працює загальний, на будинок.
Його показники діляться на всі куплені квартири по джерельній 2, в незалежності від того чи користується мешканець єлектрикою чи ні.
Окремі, квартирні лічильники вісять для краси на джерельній 2.


Вам вже декілька разів написали, що лічильники окремі!!! А ви все одно за своє :faceoff: На відео чітко видно, що у кожної квартири свій лічильник на світло, згідно якого вони оплачують, що використали за місяць. А не ділиться на всіх, хто там купив квартиру. :drink:
15 вер 2015 21:53

Доброї ночі.

Викладаю відео зборів власників квартир Джерельна, 4 та Джерельна,6.

Всім дякую за довіру і підтримку!

16 вер 2015 08:13
Доброго дня, майбутнім сусідам!

Приємно, що забудовник не мовчить і не ховається, а відкрито і своєчасно реагує на питання своїх інвесторів. Тепер можемо спокійно чекати свого первістка :web: :ma:
16 вер 2015 12:12
Цитата "kvartira45":
Доброго дня, майбутнім сусідам!

Приємно, що забудовник не мовчить і не ховається, а відкрито і своєчасно реагує на питання своїх інвесторів. Тепер можемо спокійно чекати свого первістка :web: :ma:

это не вы на видео с животиком? :) Такая милая пара :super:
16 вер 2015 12:51
Цитата "richtown":
[
это не вы на видео с животиком? :) Такая милая пара :super:


Ні, то не я, але ми теж дуже мила пара ))
16 вер 2015 13:39
у Вас Пане Богдан як у Віктора Федоровича якого вже давно немає в країні. У Вас все добре, а у нас відсутня декларація, договори на газо та електропостачання та платимо Вам за завищеним тарифом а не в електромережу. Обстеживши трансформаторну тп виявили розриті ями з яких тирчать кабелі а також трансформатор не гуде, про яке світло Ви нам розповідаєте. Чому Ви нам на відео брешете? також питання по декларації чому будуєте на ім"я підставних осіб???
16 вер 2015 14:01
новий троль? :)
На зустрічі з інвесторами нам все розповідали. І про включення ТП, і про тарифи і до якого моменту будуть юр.тарифи і чому саме так, а не інакше.
Були б ви також інвестором і цікавились вказаними запитаннями, зателефонували б і напряму поцікавились... І не треба співати про "я не міг приїхати".
Повторюсь, всі реальні інвестори при наявності запитань вирішують їх напряму, а не на формумі в інеті, де як і на заборі, може хто хочеш і що хочеш написати :oh:
16 вер 2015 14:50
тут прямі запитання!!!!Нам потрібні докази!!!!Викладіть іх будь ласка на форумі!!!!А про тролів видно з далеку.....👀
16 вер 2015 15:00
Цитата "emigrant-l":
новий троль? :)


Ага, ясно ж по его постам.
16 вер 2015 15:02
хоч би вже тролили грамотно... Тільки зареєстровано і погнав...
16 вер 2015 15:09
Поддерживаю колегу узнал про Ваш форум недавно только зарегистрировался. Хочу увидеть документы или ссылки на те вопросы что задал человек!!! При чём здесь троли??? Может я тоже троль???
16 вер 2015 15:31
Такими темпами количество "требующих" к концу дня катастрофически превысит количество отсутствующих на собрании в субботу. Отсюда вывод о троллях :)
16 вер 2015 15:35
Загрузи документы так же как фото своих домов!!!
16 вер 2015 15:38
ей ... Загрузите документы так же как фото домов!!!

ПОЧЕМУ НЕТ?!!
16 вер 2015 16:10
Цитата "Diplomat_ua":
ей ... Загрузите документы так же как фото домов!!!

ПОЧЕМУ НЕТ?!!


Завантажте свій паспорт сюди та скан-копію договору про наміри!!!!! ЧОМУ НІ????

Ну чесне слово, діти!

Під'їдь до забудовника та тобі все покажуть.
16 вер 2015 16:22
Приветствую всех, часто проезжаю новой дорогой около данного ЖК, решил поинтересоваться как тут и шо. Симпатичный ЖК будет, когда все построят. главное, что бы проблемы разрешились
16 вер 2015 16:24
Цитата "Disno tak":
Поддерживаю колегу узнал про Ваш форум недавно только зарегистрировался. Хочу увидеть документы или ссылки на те вопросы что задал человек!!! При чём здесь троли??? Может я тоже троль???


Уточніть, ви підтримуєте "колегу", колега по чому ? По :blah: ?

Якщо вас цікавлять такі запитання, ви хочете побачити документи (хочете їх побачити в загальному смітнику під назвою "інтернет", що саме собою - :faceoff: ), ви також стверджуєте, що ви інвестор і при цьому лінуєтесь (або може жлобитесь) зателефонувати забудовнику або його менеджерам то зі всією серйозністю повідомляю, що я вважаю вас тролем.
16 вер 2015 16:25
підтримую попередніх двох користувачів форуму! приїдь в офіс подивися якщо ти реальний клієнт! я теж можу написати, що я Папа Римський! повірите на слово?
16 вер 2015 16:54
Я бы на месте Богдана ни в коем случае не выставляла документы в интернете, учитывая сколько есть "доброжелателей" и как в наше время всё можно подделать,используя в своих целях...если человек потенциальный клиент, он не будет ориентироваться на интернет ресурс как единственный источник информации,а подъедет в офис и ознакомиться лично.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .5153. . .211
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше