Подати оголошення

Инвестиция в недвижимость премиум класса

07 квіт 2018 20:03
Насколько выгодна инвестиция в недвижимость так называемого премиум-класса? Например за цену однокомнатной квартиры в доме премиум класса в центре можно купить 2 таких же квартиры на теремках примерно на той же стдии строительства. Что выгоднее?
08 квіт 2018 09:25
Как вы видите себе дальнешее развитие ситуации? в аренду? или последующая перепродажа?
08 квіт 2018 12:46
В дальнейшем планирую перепродать.
08 квіт 2018 21:06
Цитата "Mironoff07":
В дальнейшем планирую перепродать.

в случае перепродажи я бы выбирал попроще. Во-первых, потому что покупателей на них больше в своем сегменте, в элит можно продавать дорого и долго, во-вторых потому что средства, вложенные в ремонт, в любом случае будут плюсом при продаже жилья эконом (комфорт) класса, а вот с элиткой может оказаться и минусом - когда новый владелец захочет сделать все под себя. В случае с арендой я бы склонялся к элитке. Чистой воды интуитивное мнение, выслушаю мнения профи, если таковые будут.
09 квіт 2018 09:44
Спасибо, на самом деле я думал перепродать по окончанию строительства не вкладываясь в ремонт, как есть.
Еще вопрос - я скорее всего склоняюсь не к элитке, а к бизнес классу. На начальном этапе стоимость такой недвижимости - $1300-$2000/м.
Насколько бизнесс класс предпочтительнее элитки (или эконома) в таком случае?
13 квіт 2018 15:13
Цитата "Mironoff07":
Спасибо, на самом деле я думал перепродать по окончанию строительства не вкладываясь в ремонт, как есть.
Еще вопрос - я скорее всего склоняюсь не к элитке, а к бизнес классу. На начальном этапе стоимость такой недвижимости - $1300-$2000/м.
Насколько бизнесс класс предпочтительнее элитки (или эконома) в таком случае?

Я також хочу зрозуміти чи велика різниця між бізнес класом та елітним житлом.Чи варто переплачувати, а якщо варто то чому.
18 квіт 2018 12:35
Тоже интересует этот вопрос.
Как мне кажется - сейчас больший спрос на квартиры среднего класса, проще будет и продать и сдать пару маленьких квартир комфорт класса. А элит все таки если покупать - то больших метражей.
Ну и все таки нужно покупать то, где вы сами хотели бы жить :)
18 квіт 2018 15:42
Вот например есть Mirax (попроще) по $900 и Grinville (получше) через дорогу по $1400. Вопрос что будет ликвиднее и прибыльнее? Для сдачи/продажи?
24 квіт 2018 13:25
А що мається на увазі під преміум класом? Які критерії враховуються крім ціни, метража, місця?
24 квіт 2018 13:32
Цитата "Mironoff07":
Вот например есть Mirax (попроще) по $900 и Grinville (получше) через дорогу по $1400. Вопрос что будет ликвиднее и прибыльнее? Для сдачи/продажи?

Я бы брал меньшего метража (если речь об однушке) но качетственнее дом, при сдаче особенно на метраж не смотрят, а вот на придомовую территорию и расположение - смотрят.
03 трав 2018 14:20
Особисто я розглядаю варіанти лише ті, де гарна та доглянута територія, є великий магазин, салон краси та решта важливих місць. Тому вважаю, що якщо людина купує або орендує нерухомість преміум класу, то очікує що місце та розташовані поруч із квартирою речі будуть відповідного рівня.
17 трав 2018 13:14
А буває, хочеш орендувати квартиру з гарним ремонтом, і задорого, приходиш подивитися - ремонт клас, все по-сучасному, а в дворі казна що. І сміття, і особи підозрілі. А вартість оренди від 600 дол в місяць. Тому навіть якщо шукати зйомну за солідну ціну, то краще обирати і житлові комплекси відповідні. Це зі свого гіркого досвіду вже зрозуміла(
22 трав 2018 21:24
Цитата "Виктория09":
А буває, хочеш орендувати квартиру з гарним ремонтом, і задорого, приходиш подивитися - ремонт клас, все по-сучасному, а в дворі казна що. І сміття, і особи підозрілі. А вартість оренди від 600 дол в місяць. Тому навіть якщо шукати зйомну за солідну ціну, то краще обирати і житлові комплекси відповідні. Це зі свого гіркого досвіду вже зрозуміла(

квартира з гарним ремонтом - це ще не зовсім преміум клас. І навіть не бізнес, якщо у дворі сміття і підозрілі особи. Нерухомість бізнес-класу має певні характеристики і доволі високі стандарти, преміум - ще вищщі. Для сміття та згадуваних осіб там просто немає місця.
23 трав 2018 13:52
Цитата "GreRRy":

квартира з гарним ремонтом - це ще не зовсім преміум клас. І навіть не бізнес, якщо у дворі сміття і підозрілі особи. Нерухомість бізнес-класу має певні характеристики і доволі високі стандарти, преміум - ще вищщі. Для сміття та згадуваних осіб там просто немає місця.

Загалом так, я погоджуюсь із вами. І магаизини і парковка наземна/підземна, салон краси, дитсадок,ресторан і багато чого іншого, що робить життя комфортнішим.
23 трав 2018 20:08
Цитата "LERA OPIUM":

Загалом так, я погоджуюсь із вами. І магаизини і парковка наземна/підземна, салон краси, дитсадок,ресторан і багато чого іншого, що робить життя комфортнішим.

і закрита територія, що охороняється. З доглянутим ландшафтним дизайном. Оце вже схоже на преміум. Наземний паркінг все ж таки ні, наскільки я знаю - ніхто з жителів бізнес-класу не радітиме з скупчення автівок піл власними вікнами - у житлових комплексах це зазвичай проблемний момент - на яке обговорення не натрапиш, завжди декілька світлин обурених знайдеш, хто не там і не так став. Тому і бузнес, і преміум матимуть скоріш за все підземний власний паркінг
24 трав 2018 09:45
Цитата "GreRRy":

і закрита територія, що охороняється. З доглянутим ландшафтним дизайном. Оце вже схоже на преміум. Наземний паркінг все ж таки ні, наскільки я знаю - ніхто з жителів бізнес-класу не радітиме з скупчення автівок піл власними вікнами - у житлових комплексах це зазвичай проблемний момент - на яке обговорення не натрапиш, завжди декілька світлин обурених знайдеш, хто не там і не так став. Тому і бузнес, і преміум матимуть скоріш за все підземний власний паркінг


Ваш коментар трохи розставив ситуацію із цими класами будинків у моїй голові на місця. Але про паркінги - якщо наземний окремим приміщенням збудований у кілька рівнів (знаю, що таке теж буває) - не підходить до бізнес - преміум класу?
24 трав 2018 10:31
Цитата "Tani_a":


Ваш коментар трохи розставив ситуацію із цими класами будинків у моїй голові на місця. Але про паркінги - якщо наземний окремим приміщенням збудований у кілька рівнів (знаю, що таке теж буває) - не підходить до бізнес - преміум класу?

Да что вы к этой классификации прицепились? Элит - от 2000 дол на этапе строительства, бизнес - где-то от 1500. Вот вам и вся классификация, а не то что пишут застройщики.
29 трав 2018 18:20
Цитата "imAlex":

Да что вы к этой классификации прицепились? Элит - от 2000 дол на этапе строительства, бизнес - где-то от 1500. Вот вам и вся классификация, а не то что пишут застройщики.


Бачите - у вас все дуже просто) Чим дорожче, тим вище клас) Проте ж самі забудовники якимось чином вирішують яку ціну їм за квадрат ставити. Проте вашу позицію я зрозуміла, тож буду вже сама шукати і розбиратися)
06 черв 2018 13:37
Цитата "Tani_a":


Ваш коментар трохи розставив ситуацію із цими класами будинків у моїй голові на місця. Але про паркінги - якщо наземний окремим приміщенням збудований у кілька рівнів (знаю, що таке теж буває) - не підходить до бізнес - преміум класу?

Я вот посмотрела несколько вариантов в центре и вижу, что для машин только подземные парковки возможны! Ну очень мало места вокруг домов даже в дорогих ЖК!!
06 черв 2018 17:04
Цитата "regin1978":

Я вот посмотрела несколько вариантов в центре и вижу, что для машин только подземные парковки возможны! Ну очень мало места вокруг домов даже в дорогих ЖК!!


Можливо ви й праві. Підземні паркінги - це навіть зручніше для міста, компактніше, а простір у дворі можна зайняти тим же майданчиком дитячим або спортивним. Або зоною для прогулянок. Тут іще варто я думаю говорити про те скільки місця буде на паркінгу. Чи всім вистачить?
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Детальніше
+380986563402xxxx