Подать объявление

Твій досвід інвестування в Київміськбуд

Чи задоволені ви роботою кмб?/Чи будете інвестувати в нього вдруге?
Можно выбрать 2 варианта ответа. Нельзя менять ответы. Всего голосов: 19.
10/53%
9/47%
17 апр 2016 17:35
Давайте поговоримо про наш досвід інвестування в кмб.

Я прийняв рішення інвестувати в Київміськбуд тому що я знав цю фірму давно і знав,що вони не залишали після себе недобудов. Другими словами:кошти інвестора материалізуються в квадратних метрах 99%. Окрім того,що кмб добудовує будинки я нічого про нього не знав. Перед інвестуванням я звісно поверхнево прочитав деякі форуми і відгуки про цю будівельну компанію. Були відгуки хороші,але було чимало і негативних коментарів про кмб. Читаючи погані відгуки про кмб я вважав,що майже всі з них не правда і їх писали інвестори,які придираються до всього в своєму житті. Але ставши інвестором кмб,я зрозумів,що інвестори мають абсолютно всі підстави писати погані відгуки про Київміськбуд. Очікування інвестора від кмб - це сплата інвестором коштів за квартиру і отримання інвестором своєї квартири в терміни,які вказані в договорі. Також будинку і квартири належної якості. Але як показує практика,кмб відноситься до своїх інвесторів погано. Саме образливе для мене - це брехня в очі і в вуха інвестору,який хоче дізнатися про стан та терміни введення будинку в експлуатацію,присвоєння адреси,заселення,підключення комунікацій і багато інших питань. Для інвестора,мабуть єдиний спосіб дізнатися якусь інформацію у кмб,це дзвінок у відділ продажу Київміськбуду. Є ще спосіб записатися на прийом в робочий час в кмб і там в офісі задати питання представнику фірми. Але інформація,яку вам повідомляють чи то по телефону чи то на прийомі в офісі не є правдивою. Вона завжди - неправда. Вам кажуть те,що ви хочете почути,щоб ви відчипилися від них і питання закрито...принаймні до вашого наступного розчарування і вашого дзвінка. Нажаль,саме так працює кмб. На сайті багато інформації,де Кушнір і компанія говорять,що інвестор це основа на якому стоїть будівельна компанія,а на практиці інвестор - це щось таке,якого можна обдурити,набрехати йому,ввести в оману і яким можна знехтувати. Інвесторів менше не стане,тому що кожен думає,що кмб ж перший! Самий надійний! Коли ви вибрали будинок і хочете інвестувати в кмб,ви приходите в офіс Київміськбуду і менеджер вам допомагає. Він вам обіцяє,що будинок ваш введеться в експлуатацію вчасно,так як в договорі написано,ну може обмовляється на пару місяців здачу затримають. Він розхвалює вашу квартиру,він робить акцент на стабільності компанії,на якості послуг(коридори курятники або тріщина в новому будинку не рідкість). Інвестор інвестує і згодом починаються сюрпризи. Кожен інвестор постає перед проблемою,назву її проблемою "термінів". Термін наприклад введення в експлуатацію,чи присвоєння адреси,чи нарешті повноційного заселення з усіма постійно підключеними комунікаціями. Так от,кмб затягує всі терміни...на довго. Наприклад,у вас в договорі введення в екпл-ю стоїть дата 01.05.2016. По факту,вона легко перетворюється на 01.10.2016. А ви вже хотіли ремонти осінью робити?? Почекаєте ще довго... Це практично одна дата,яка є у вас в договорі. Якщо не помиляюся,вона називається " запланована дата завершення будівництва". Багато інвесторів вважають,що після того як будинок вводять в експлутацію,через два тижні вони можуть приступати до ремонтів. Це велика помилка так думати. Отже,кмб всетаки ввів ваш будинок в експлуатацію з затримкою в 5 місяців. Потім іде черга присвоєння будинку адреси. В договорі вже немає ніяких термінів для даної процедури. Кмб може присвоювати адресу 3 місяці,а може і рік і нічого ви не зробите. Почитавши форуми кмб,вияснив для себе,що кмб подає майже завжди або неповний пакет документів або завідомо "бракований" файл і йому відділ держадміністрації повертає пакет документів на другий круг... Час іде,інвестори нервують,терміни горять. Як ви вважаєте,будівельна компанія,яка присвоїла адреси сотням,якщо не тисячам будинкам має добрі знання,які документи по трібно подавати на присвоєння адреси і щоб їх не повернули?? Я вважаю має знати. Але кмб чомусь не хоче присвоїти адресу бистро. Кмб взагалі не хоче бистро віддавати свої будинки під заселення,присвоювати адреси і т.д. Чому,для мене загадка. Інші компанії,наприклад Житлоінвестбуд-укб чи дбк-4 роблять все набагато бистріше. Кажу так,бо мав з ними діло. В кмб все набагато гірше. Можливо кмб і є самим більшим тільки тому що дуже довго не віддає свої будинки під заселення і вони довго висять в нього на сайті?? Отже,адресу можуть в кмб з їх юристами "професіоналами" присвоювати довго,півроку це норм. Нарешті вона присвоєна. Інвестори,стомлені від брехні,яку вони отримували при кожному дзвінкові в відділ продажу кмб і завіряннями,що ось ось заселення чи адреса,нарешті вже налаштувалися на дуже бистре заселення. Але... Кмб не поспішає обдзвонювати інвесторів з повідомленням про доплату. Може пройти декілька місяців після отримання адреси поки вам позвонять і скажуть точний розмір ващої квартири і повідомлять розмір доплати. Ви заплатили,але справку про 100% оплату кмб вам видає на протязі місяця від дня доплати!!! І ця справка ще не означає заселення. Прийом квартири,бті,і т.д забирають час також. Навіть якщо вам дали ключі,ви не можете розпочати там ремонт,тому що там не має води і світла. Підписання договору з жеком,якого вам підсунув кмб - це також головна біль з його тарифами. І в результаті,від моменту присвоєння адреси до заселення з водою до 14:00, світлом до 17:00 проходить біля шести місяців,можливо і довше ( Позняки 4а, секція Г). Повноцінне заселення - це заселення з цілодобовою водою,електрикою,доступом до квартири. В кмб це дуже довгі терміни.

В результаті, від "запланованої дати завершення будівництва" в вашому договорі до повноційного заселення в Київміськбуді ви можете сміливо додавати півтора року. В фірмах,яких я згадав вище,це півроку. Я не бачу хорошого майбутнього у Київміськбуда. Ця фірма принижує інвестора своєю брехнею та затягуванням термінів на роки. На сайті,рейтинги та нагороди, які дружні організації кмб присвоюють золото кмб за роботу з інвесторами. Це брехня. Майже всіх об'єктах кмб шалені затримки з термінами. Інвестори не в захваті від цього. З таким підходом,кмб загнеться скоро і імідж самого першого не допоможе. Я жалкую,що інвестував в кмб,хоча моя думка...
17 апр 2016 21:46
Я підтримую кожне ваше слово на 100 % !
18 апр 2016 15:00
я не жалкую, що інвестував, тому що придбати власне житло то була мрія і багато років праці. Так і велику роль зіграла саме скидка від кмб і можливість взяти кредит.

Звичайно дуже злить "свинське" ставлення кмб до інвесторів .. гроші взяли, а далі інвестора для них не існує ...
А перспектива влетіти через кмб на аренді житла, ще на 40-50 тис грн, взагалі... слів не вистачає ... нема в нашій країні законів ...

Однозначно - КМБ - ніколи більше !!!
18 апр 2016 15:24
Бачу вислів КМБ - ніколи більше! стає все популярнішим. Так,кмб обіцяє а робить мало. Брехня на кожному кроці. Представляю скільки можна отримати % в долларах,розмістивши 30 чи 40 тисяч на депозит в европейський банк в Україні... А тут тепер і хочеш вернути кошти,тільки кмб вертає їх стільки ж,скільки і будинки віддає під заселення...
18 апр 2016 17:50
Цитата "landlord ":
Бачу вислів КМБ - ніколи більше! стає все популярнішим. Так,кмб обіцяє а робить мало. Брехня на кожному кроці. Представляю скільки можна отримати % в долларах,розмістивши 30 чи 40 тисяч на депозит в европейський банк в Україні... А тут тепер і хочеш вернути кошти,тільки кмб вертає їх стільки ж,скільки і будинки віддає під заселення...



Скажите, почему вы выбрали именно КГС?
18 апр 2016 18:31
Цитата "celentano":



Скажите, почему вы выбрали именно КГС?


Читайте перше повідомлення
18 апр 2016 19:02
Цитата "landlord ":


Читайте перше повідомлення


С инвесторами 4 и 5 домов КГС поступает по-свински. Повлиять на них пока нет возможности. Этим они и пользуются. Раздуть шумиху на всех форумах - возможно плохие отзывы заставят их считаться с людьми...
18 апр 2016 19:21
Цитата "celentano":


С инвесторами 4 и 5 домов КГС поступает по-свински. Повлиять на них пока нет возможности. Этим они и пользуются. Раздуть шумиху на всех форумах - возможно плохие отзывы заставят их считаться с людьми...

Почему только с 4 и 5, у их так по всем стройкам :chillout:
16 июль 2016 22:30
Жесть, а я собрался во вторник квартиру покупать в 4 ом доме!
17 июль 2016 06:38
Цитата " Sergiy":
Жесть, а я собрался во вторник квартиру покупать в 4 ом доме!


Покупайте в 5 !
что вам мешает, платите деньги и начинаете ремонт хоть завтра.
17 июль 2016 18:15
Почему именно 5, да и не все так просто. Там нужно договор с жэком заключить, после того как сделают справку о 100% оплате. А ее сказали будут делать три недели.
08 авг 2016 11:51
Ну я ждал 18 месяцев, чтобы ключи получить. Так что 3 недели это просто пыль) Как раз строителей найдёте. И берите в 4-м)
11 окт 2016 06:58
Опыт Неготивный. Очень много ошибок. Трубы прорывается, фасады трескаются, провода горят,квартиры протекают после первого дождя.... Дальше перечислять? Нужно писать все замечания и на МИТИНГ!!! Пусть исправляют!
11 окт 2016 07:21
Поддерживаю. Сначала сертификат, потом адрес, потом справка, потом жек, потом документы все ждали, а теперь дом сдан, а ремонты нельзя делать, т.к. нет воды, света и отопления. Это все Позняки 4-а. Оказывается что дома до сих пор на временном подключении электроэнергии, об отоплении уже3 месяца ответ "потом". Когда б.я потом? Отопительный сезон начался, рабочие сидят в доме и ждут потом.
Однозначно нужно кооперироваться и идти штурмовать КГС - самого надежного застройщика в Киеве!!! Ганьба!!!
12 март 2023 21:43

Вітаю, шановні інвестори КМБ.

Прошу допомогти зібрати підписи, щодо відновлення будівництва на об'єктах КМБ, бо зараз усе зупинено і керівництво компанії веде себе вкрай підозріло.

В той час як усі інші забудовники відновили будівництво, виникає враження що КМБ турбує тільки 1 питання, що робити з зібраними коштами від інвесторів.

Дуже прошу хто має 2 хвилини - підпишіть петицію.

Київміськбуд - найбільший забудовник Києва і якщо він "загубиться під шумок", десятки тисяч сімей залишаться без оплаченого і очікуваного житла.

Посилання для підпису петиції тут:

Завчасно дякую за підтримку Якщо нам вдасться зібрати підписи під цю петицію, туди зайде державна перевірка і це зрушить з місця будівництво всіх інших ЖК Київміськбуда.


Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее