Подать объявление

ЖК Henesi House | Really Building | ул. Нагорная 18/16

ЗастройщикReally Building, Y.N.SIMPLE INVESTMENT LTD
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
от 25 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 56.
15/27%
3/5%
13/23%
16/29%
9/16%
1. . .46. . .23
24 июль 2017 10:42
Станом на 20.07.2017 ведуться наступні роботи:
- продовжується кладка стін газоблоком першої та другої секції;
- стартували роботи з монтажу вікон (вікна виготовили на 1 секцію у повному обсязі);
- проводяться підготовчі роботи для виконання фасадних робіт. Зауважимо, для облицювання фасаду будуть використовуватись надійні матеріали: керамограніт та вентильований фасад «Scanroc»;
- після завершення демонтажних робіт виконали підготовчі роботи для монтажу баштового крану та привезли сам кран на будівельний майданчик;
- наразі виконується бетонування фундаментної плити під баштовий кран, після того як фундамент відстоїться і набере свою міцність, приступимо до монтажу крану.
Всі процеси виконуються згідно затвердженого календарного плану будівництва.
25 июль 2017 14:40
Була в травні в відділі продажу - були сумніви, а після вчорашнього візиту можу сказати, що будівництво йде дуже активно! Планую придбати квартиру☺
25 июль 2017 18:59
Я роблю висновок, що ніхто квартир ще не купив, але всі планують. То ви плануйте швидше бо осінь скоро, буде сдача нової гілки каналізаційного колектору, того, що недалече і взагалі з чистим подихом може бути сумно. А може ще вас потягне відвідати рощу через провулок Айвазовського в день північних мусонів. От тоді ви вже не захочете квартирки тут. То краще купуйте зараз, навіщо тягнути.
Але я знаю багато людей, що вже призвичаїлись до зазначених особливостей місцевості: людина — така істота, до всього звикає, чи то радіація, чи то гази з мікробіологією — ніщо не бере і не подразнює. Як казала поетка: “Де ж іще на планеті є така чорнобильська зона, що там, де й не зона, все одно зона?” (© Л. Костенко)
26 июль 2017 11:01
Уважаемый "Грохитайло" так канализационные коллекторы есть практически в каждом районе столицы, от этого не уйти(((
26 июль 2017 11:49
карта канализационных схем Киева
26 июль 2017 12:11
Не знаю про що Ви таке кажете??? Майже кожного тижня прогулююсь по Татарці і ні разу не чула того Вашого запаху??? Може Ви щось путаєте? От біля метро Тараса Шевченка та як їхати по вулиці Фрунзе там точно пахне чимось😈
26 июль 2017 13:35
klient_s, канализационный коллектор есть в каждом районе многих столиц мира и это благо!
Но только в столице Украины додумались к трубе главного коллектора «прикрутить» камеру гашения без воздушного фильтра.
Чтобы вы представляли: камера гашения — бетонный колодец высотой с десяток метров и диаметром метров 6, в который насосами нагнетаются фекалии из нескольких районов Киева. Здесь гасится энергия потока, далее фекалии двигаются в Бортничи уже самотеком. Своего рода водопад фекалий.
В процессе работы камеры часть потока в аэрозольном виде уносится в атмосферу, рассеивая микробиологию, ПАВ и меркаптаны (душистую часть, маркер, что сейчас вы дышите воздухом «оттуда»). Воздушный напор достаточно мощный, руку отбрасывает.
Формально это санитарная зона, -дцать метров до жилых построек соблюдается. Реалии же таковы, что то, чем вы будете дышать через мгновение зависит от направления ветра.
Проблема актуальна в первую очередь для близлежащих жилых домов. Хотя это не добавляет оптимизма и для общегородской экологии.
26 июль 2017 13:53
Цитата "Грохотайло":
klient_s, канализационный коллектор есть в каждом районе многих столиц мира и это благо!
Но только в столице Украины додумались к трубе главного коллектора «прикрутить» камеру гашения без воздушного фильтра.
Чтобы вы представляли: камера гашения — бетонный колодец высотой с десяток метров и диаметром метров 6, в который насосами нагнетаются фекалии из нескольких районов Киева. Здесь гасится энергия потока, далее фекалии двигаются в Бортничи уже самотеком. Своего рода водопад фекалий.
В процессе работы камеры часть потока в аэрозольном виде уносится в атмосферу, рассеивая микробиологию, ПАВ и меркаптаны (душистую часть, маркер, что сейчас вы дышите воздухом «оттуда»). Воздушный напор достаточно мощный, руку отбрасывает.
Формально это санитарная зона, -дцать метров до жилых построек соблюдается. Реалии же таковы, что то, чем вы будете дышать через мгновение зависит от направления ветра.
Проблема актуальна в первую очередь для близлежащих жилых домов. Хотя это не добавляет оптимизма и для общегородской экологии.


Бред какой-то.. Я половину всего написаного не понимаю. К чему этот коллектор?
Я стесняюсь спросить, а в каком районе вы живете?
26 июль 2017 14:04
//прогулююсь по Татарці і ні разу не чула того Вашого запаху?//
Akina, то спитайте будь-кого з мешканців пров Айвазовського, пров Шишкінського, пров Нагірного — це перша лінія (найближча). Потім будинки по вул Нагірній в радіусі 800 м з “видовими квартирами”.
До речі, на Татарці (точніше Щекавиці) є своє “джерело” меркаптанів по вул Нижньоюрківській. Рекомендую для ваших прогулянок.
26 июль 2017 14:08
//а в каком районе вы живете? //
У меня “видовая” квартира рядом с Хеннеси.
26 июль 2017 14:17
Цитата "Грохотайло":
//а в каком районе вы живете? //
У меня “видовая” квартира рядом с Хеннеси.


Зачем вы тогда вводите людей в заблуждение своими постулатами? Сами живете, а людей запахами пугаете? К чему это все?
26 июль 2017 14:20
Грохотайло, дякую Вам за пораду! Але я нічого не розумію про Ваші фікалії, вибачте) при чому тут колектор і т.д. У мене таке враження,що Ви хочете мене відмовити? Мені особисто подобається Кирилівський парк, храм - і міняти свій маршрут прогулянок не збираюсь))
26 июль 2017 14:25
Случайно попал на этот форум так как очень заинтересовала тема дискусии про коллетор.
Родители живут на Тропинина, соответсвенно и я там вырос но за все свои года ( а мне их уже немало ) ниразу не слышал токого тонкого аромата как описывает гражданин Г. А зашёл на этот ЖК так как родители сказали о стройке которая рядом 10 лет стояла мертвой, а сейчас ожила и судя по фотографиям очень активно строится.
26 июль 2017 14:31
Проживаю біля ТЦ Променада) якщо у Вас видова квартира біля Хенесі, то якого Ви паклюжете Татарку?
26 июль 2017 16:48
Живу на Татарці з 1994 року, моя дитина виросла на Нагірній, гуляли кожного дня на Смородинці. Влітку, у спеку неможливу зо два рази там внизу ближче до вулиці Фрунзе, де будувалися котеджі відчував неприємний запах, у нас в квартирі та у дворі такого не було. Феноменальний нюх пана Грохотайла можу пояснити, зокрема намірами винюхати чим можуть пахнути гроші.
Маю сказати, що мешканці мікрорайону зацікавлені у закінченні будівництва. Ну, може один чи два "старателі", які крали метал або викидали сміття на будмайданчик тепер влаштовують якийсь балаган.
26 июль 2017 16:51
Цитата "Akina":
Грохотайло, дякую Вам за пораду! Але я нічого не розумію про Ваші фікалії, вибачте) при чому тут колектор і т.д. У мене таке враження,що Ви хочете мене відмовити? Мені особисто подобається Кирилівський парк, храм - і міняти свій маршрут прогулянок не збираюсь))


Мне тоже безумно храм нравиться, там сейчас конечно ремонт делают, но он от этого ещё лучше станет)) вы давно там были?
26 июль 2017 21:24
А вот кто пишет относительно коллектора - явно на Нагорной не был.Есть проблемы с запахами на Фрунзе, но никак не на Нагорной.
27 июль 2017 01:40
подскажите какой будет использован профиль окон и система утепления фасада ?
27 июль 2017 02:09
Цитата "Видящий":


Мне тоже безумно храм нравиться, там сейчас конечно ремонт делают, но он от этого ещё лучше станет)) вы давно там были?

Храм и парк это благодать этого района
27 июль 2017 08:37
//Есть проблемы с запахами на Фрунзе, но никак не на Нагорной //

smilenik, переулок Айвазовского выходит на Нагорную? - Через дорогу от нашего Хеннеси! Подходите к первому дому и расспрашиваете у жильцов. Можно поспрошать у работников кафе Прага, то расскажут.
А камеру можно увидеть воочию, спустившись по пер Айвазовского, далее рощей вниз. Для ориентировки: она находится на кратчайшей линии (проводим перпендикуляр на карте), соединяющей пер Айвазовского и ул Кирилловскую (Фрунзе).
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
1. . .46. . .23
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее