Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
34из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .4042. . .515
19 апр 2016 08:48
Поки в нас тут йде дискусія :drink: , будівельники готують перекриття чергового поверху
19 апр 2016 08:51
Цитата "sirko":
Поки в нас тут йде дискусія :drink: , будівельники готують перекриття чергового поверху
[attachment=0]image_45523.jpg[/attachment]


Спасибо за фото! А что там со второй секцией, никаких потуг? :)
19 апр 2016 09:05
М-да, ребята, ну и срач вы устроили здесь... Подкину и я пару капель на вентилятор))

Есть у меня знакомые, которые инвестировали в объекты возле НАУ напрямую у ЖИБа - действительно, им цену ни разу не пересматривали, хотя в договорах указано, что цена может меняться. В своё время изучал все их ветки и эта информация подтверждается остальными инвесторами, если не брать во внимание секции монолита, продававшиеся через Толоку. С одной стороны, у ЖИБ инвесторов нашего объекта, условия такие же, но, как говорят представители Толоки, ЖИБ, продавая свои десятки квартир, является посредником, а значит, ценообразованием занимается все-таки Толока.

- Какой бы я сделал из всего этого вывод?
- Да никакой! Все сомнительно: изначально не было понятно с подземной парковкой, с четвертой секцией, сроком сдачи объекта, баннерами, которые рекламируют каких-то сферических коней в вакууме и, собственно, кто вообще за объект отвечает. Так что уважаемые Oleg_UA и _ua_ без Олег, давайте будем проще и толерантнее, нам еще вместе консьержек кормить и друг другу дорогу уступать через день, а, возможно, и помогать в трудную минуту.
19 апр 2016 09:22
Цитата "Dinya":
...давайте будем проще и толерантнее...

:super: :super: :super:

Mi7a, стосовно 2 секції - ще на вихідних коли з території НАУ зазирнув на будмайданчик, то на місці де приблизно має бути 3 секція з'явилась чимала купа ґрунту. Раніше її не було. Роблю висновок, що таки щось почали копати на місці де має бути 2 секція.
19 апр 2016 10:15
Цитата "sirko":
Роблю висновок, що таки щось почали копати на місці де має бути 2 секція.

Бум надеяться, что наконец-то занялись переносом коммуникаций Киевэнерго.
19 апр 2016 10:54
Цитата "sirko":

:super: :super: :super:

Mi7a, стосовно 2 секції - ще на вихідних коли з території НАУ зазирнув на будмайданчик, то на місці де приблизно має бути 3 секція з'явилась чимала купа ґрунту. Раніше її не було. Роблю висновок, що таки щось почали копати на місці де має бути 2 секція.

Підтверджую! У неділю, так само зазирав через ворота на будівельний майданчик і бачив на місці 2-ї секції був вибраний грунт (тільки не видно було на яку глибину) і стирчали сваї (сваї, здається, старі, які заливали рік - півтора назад для проведення випробувань чи досліджень).
19 апр 2016 11:28

пробил Толоку через https://youcontrol.com.ua/

Немного напрягает 2 факта:
1) у них там какие то судебные иски в 2014 и 2015
2) Анульована реєстрація платників ПДВІнформація про особу наявна в базі

19 апр 2016 12:32
Цитата "macchiatow":
пробил Толоку через https://youcontrol.com.ua/

Немного напрягает 2 факта:
1) у них там какие то судебные иски в 2014 и 2015
2) Анульована реєстрація платників ПДВІнформація про особу наявна в базі


Судові позови не стосуються об'єктів будівництва на території НАУ. Ознайомившись зі змістом судових рішень не бачу особливих приводів для переживань. Тим більш останнє судове рішення датоване квітнем 2015 року, яким у задоволенні заяви позивача відмовлено.
Анулювання реєстрації платника ПДВ відбулося ще у 2009 році по причині надання декларацій про відсутність поставок. Як на мене це не сама найгірша з можливих підстав для анулювання, які містяться у Податковому кодексі України.
macchiatow що саме Вас бентежить у даному ракурсі?
19 апр 2016 12:55
Цитата "sirko":

Да нет, просто сам факт. Вот еще https://cases.legal/uk/act-uk1-9887731.html
19 апр 2016 13:04
Хтось казав, що Толока нічого не будувала і "новачок" на ринку... Судячи з судових рішень, то будувала)) :yes: .
Справи давні, але не бачу у цих судових рішеннях великої біди.
19 апр 2016 16:58
Цитата "bochock":
Не совсем понимаю к чему спор по поводу рассрочки от ЖИ, если у них квартир по Отрадном 2 нет. Узнавал - все продано.
У меня вопрос, если ректора НАУ поменяют, не начнутся ли проблемы с землей?)

Это уже поменяный,раньше был другой,когда стройка начиналась.
19 апр 2016 19:25

На Здолбунівській - оце проблеми із землею...Щось я не пригадую, щоб будівництво ЖІБ проходило з такими скандалами, тітушками і т.д.
https://ua.censor.net.ua/photo_news/385060/titushky_v_kamuflyaji_ta_chornyh_maskah_yaki_rozgromyly_nametove_mistechko_mistsevyh_jyteliv_na_poznyakah

20 апр 2016 09:05
Цитата "sirko":
На Здолбунівській - оце проблеми із землею...Щось я не пригадую, щоб будівництво ЖІБ проходило з такими скандалами, тітушками і т.д.
https://ua.censor.net.ua/photo_news/385060/titushky_v_kamuflyaji_ta_chornyh_maskah_yaki_rozgromyly_nametove_mistechko_mistsevyh_jyteliv_na_poznyakah

по документах ЖІБ там чистий, земля відведена під забудову і водойму признано не озером, а результатом людської діяльності. Просто комусь вигідно зачепитись за цю калюжу, щоб давити на забудовника для отримання своїх бонусів, як це часто буває. І деколи тітушки це вихід просто щоб розігнати шантажистів і пояснити що шари не буде.
п.с. а на фото навіть видно в чому живуть і протестують "місцеві жителі" - палатки з логотипами Радикальної партії, Борислав Береза )
20 апр 2016 09:51
Ramms_eta0, так. Тут виключно йде конфлікт між інтересами певних "еліт". Хтось хоче "нагрітися" і робить шоу. Я ось чув позицію місцевих жителів, які дуже рішуче налаштовані проти будівництва. Одним із аргументів було те, що нема де гуляти мамам з колясками. І це мало не єдина зелена зона :faceoff: ...
Тільки я б сам хотів подивитися хто буде навколо того болота гуляти з колясками.
20 апр 2016 12:48
Подскажите пожалуйста контакты "Толока"! А то все пишут про неё, а найти контакты и сайт не могу :notsure:
20 апр 2016 13:17
Цитата "sirko":

067-233-06-06


Surgut, неуважно читаєте форум 8-). Дивіться прихований текст
20 апр 2016 13:22
Друзі-інвестори, Толока обіцяла з 15 квітня підняти ціни на м2. Я так розумію нас мали ж запросити на підписання додаткової угоди?
20 апр 2016 13:56
Цитата "sirko":
Кошти Толока з Хрещатика забрала.
Наступні платежі, якщо я правильно зрозумів, будуть йти через Універсал Банк.
Ось таки новини на сьогоднішній ранок.

Цитата "wizardvic":
Де вони такі банки знаходять ?

між іншим банк норм, рейтинг стабільний АА з 2008р: //www.credit-rating.ua/ru/rate_history/2 1/91/
вище тільки АВАНГАРД БАНК і ІНГ Банк Україна (ААА)
20 апр 2016 14:36
Цитата "Ramms_eta0":


між іншим банк норм, рейтинг стабільний АА з 2008р: //www.credit-rating.ua/ru/rate_history/2 1/91/
вище тільки АВАНГАРД БАНК і ІНГ Банк Україна (ААА)

Ну... не знаю. "Укрбуд" чомусь ще роки два-три назад зразу відкрив рахунок у державному банку "Укргазбанк".
20 апр 2016 14:54
Цитата "wizardvic":

Ну... не знаю. "Укрбуд" чомусь ще роки два-три назад зразу відкрив рахунок у державному банку "Укргазбанк".

А Аркада взагалі зробила хід конем і залишила рахунок в самій собі ;-E
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .4042. . .515
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx