Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
34из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .5557. . .515
02 июнь 2016 05:48
Lionella , Ви мабуть не помітили мій пост на попередній сторінці - //forum.domik.ua/pr-otradnyj-2-zhitlonve stbudukb-t28036-1080.html#p986850

Я навів приклад із життя. Все чисто, ніхто нічого не ламає. То навіщо мені провокувати конфлікти і виставляти з майданчику маленьких дітей та їх батьків, які на щастя теж розуміють, що таке чистота і культура. Погоджуюсь, що таких людей не так багато, але вони є.
Якщо у Вашому дворі є такі проблеми, то безумовно їх потрібно вирішувати. У цьому я Вас підтримую. Але на рахунок дітей в мене інша позиція.
І повторю ще раз - я не менше від Вас хочу щоб не тільки на прибудинкових територіях, але і у паркових зонах або просто на вулицях було чисто. До Європи можете мене не відправляти, я там був і можу також підтвердити наскільки там охайно навіть на вулицях, не кажучи про парки. І там не тільки охайно, там люди набагато привітні, добріші і з посмішкою на обличчях.
02 июнь 2016 06:03
Цитата "Lionella":
Будівельники квасять прямо в квартирах в яких працюють, а бутилки ставлять на балкон, правда після зауваження зробленого дуже голосно, вони бутилки прибрали в мішок зі сміттям. Але багато будівельників працюють до шести, а потім ідуть додому. Я іду з роботи і зустрічаю їх о шостій.

Одні квасять в квартирах, інших може приваблювати свіже повітря біля пісочинці.
05 июнь 2016 17:49
Сьогодні (в неділю) не дуже активно, але будівельники працювали - заливали 14 поверх.
05 июнь 2016 20:50
wizardvic чому ж 14? 15 :)
06 июнь 2016 08:51
Цитата "Ramms_eta0":

Одні квасять в квартирах, інших може приваблювати свіже повітря біля пісочинці.


Ні, все простіше, вони квасять і працюють, квасять і працюють, нам встановлював унітаз сусідський сантехнік, бо своїх не могла визвонить, то мій чоловік, який щось там йому допомогав , мало не вчадів. Ось так.
06 июнь 2016 14:56
Состояние стройки на вчера. Будем надеяться, что после переноса кабеля темпы строительства будут интенсивней в разы. Иначе заселимся к 2020 году.
06 июнь 2016 18:27
Цитата "Lionella":
Ні, все простіше, вони квасять і працюють, квасять і працюють, нам встановлював унітаз сусідський сантехнік, бо своїх не могла визвонить, то мій чоловік, який щось там йому допомогав , мало не вчадів. Ось так.

значить квасити в пісочниці вони не будуть принципово?

Цитата "A2016":
Состояние стройки на вчера. Будем надеяться, что после переноса кабеля темпы строительства будут интенсивней в разы. Иначе заселимся к 2020 году.

свій поверх в тиждень-півтора вони накривають.
06 июнь 2016 18:33

У кого то есть какая то инфа по благоустройству территории нашего дома???
Интересно что будет с "санитарной зоной киевводоканала".
//wikimapia.org/#lang=en&lat=50.436619&l on=30.434484&z=18&m=b

06 июнь 2016 20:24
Цитата "Oleg_UA":
У кого то есть какая то инфа по благоустройству территории нашего дома???
Интересно что будет с "санитарной зоной киевводоканала".
//wikimapia.org/#lang=en&lat=50.436619&l on=30.434484&z=18&m=b

"Санітарна зона" мабуть так і залишиться санітарною. Не думаю, що на тому клаптику щось буде інше. Хоча було б непогано якби там окультурили територію.
Благоустроєм території також якось цікавився у Ганни Григорівни, але ніякої конкретної інформації вона не надала.
Забор зі сторони відрадного мабуть дістанеться нам у спадщину, хоча його зовнішний вигляд залишає бажати кращого.
А от що буде у дворі то дуже цікаво, але мабуть ми про це дізнаємся безпосередньо по факту.
Хтось має інші думки чи інформацію?)
07 июнь 2016 05:58
Цитата "sirko":

А от що буде у дворі то дуже цікаво, але мабуть ми про це дізнаємся безпосередньо по факту.
Хтось має інші думки чи інформацію?)

Генплан забудови є на руках у Ганни Григорівни, але показати його мені вона відмовилася :???: ! Запропонувала "прислати" юриста. На словах розповіла, що у дворі має бути дитячий майданчик та невелика "гостьова" парковка.
07 июнь 2016 06:46
Цитата "sirko":
Санітарна зона" мабуть так і залишиться санітарною. Не думаю, що на тому клаптику щось буде інше. Хоча було б непогано якби там окультурили територію.
Благоустроєм території також якось цікавився у Ганни Григорівни, але ніякої конкретної інформації вона не надала.
Хтось має інші думки чи інформацію?)


Расстояние от забора санитарной зоны до подъезда 1 секции визуально метров 20.....как по мне маловато для 25 этажного дома...
А вообще для нашего дома необходим выезд на ул.Гарматная, единственное место это между НАУ и санитарной зоной....хоть петицию куда то пиши))))
07 июнь 2016 12:49
Цитата "wizardvic":

Генплан забудови є на руках у Ганни Григорівни, але показати його мені вона відмовилася :???: ! Запропонувала "прислати" юриста. На словах розповіла, що у дворі має бути дитячий майданчик та невелика "гостьова" парковка.


Здається я той план вже викладав тут. Там і без Ганни Григорівни видно, що дійсно паркінг дуже малий. Про дитячий майданчик важко щось казати, бо та схема для мене не зовсім зрозуміла.
Про виїзд на Гарматну теж тут говорили. І я запитував про це також у Ганни Григорівни, але з її слів це малоймовірно...
07 июнь 2016 18:16
Получается с таким планом дом должен будет сдаться весь одновременно....
Но судя по истории дома на против сразу все секции сдать не уверен что получится.
А кто знает (конечно может глупый вопрос, но всё же) "как можно инициировать вопрос дороги на Гарматную с нашего дома"?
07 июнь 2016 18:47
Oleg_UA, а Ви б не хотіли спробувати для початку запитати про це у ЖІБ? Вони виконують функції замовника і думаю вони швидше зможуть пояснити чи це реально чи ні. Тим більш Ви клієнт ЖІБ, тому маєте повне право у них цікавитись такими деталями. У Толоки я думаю нема сенсу запитувати.
07 июнь 2016 19:00
Цитата "sirko":
Oleg_UA, а Ви б не хотіли спробувати для початку запитати про це у ЖІБ? Вони виконують функції замовника і думаю вони швидше зможуть пояснити чи це реально чи ні. Тим більш Ви клієнт ЖІБ, тому маєте повне право у них цікавитись такими деталями. У Толоки я думаю нема сенсу запитувати.


Интерисовался....ЖИБ не заказчик. Формально ЖИБ выполнил технический надзор самого проекта, за что получил часть кв. метров. Возможно в последующем ЖИБ и будут привлекать, но пока это вопрос. По этому на этом объекте балом правит Толока.
И на свои вопрос в ЖИБ внятные ответы не получал....
08 июнь 2016 00:42
Цитата "Oleg_UA":
Получается с таким планом дом должен будет сдаться весь одновременно....
Но судя по истории дома на против сразу все секции сдать не уверен что получится.
А кто знает (конечно может глупый вопрос, но всё же) "как можно инициировать вопрос дороги на Гарматную с нашего дома"?

Если в проекте сразу не было заложено сдача секций посекционно, то они не смогут сдать одну секцию.
08 июнь 2016 06:04
Поправте мене, якщо я помиляюся - зеленим кольором на плані виділено саме ті комунікації, які заважали будувати 2 секцію?

Крім того, якщо я правильно розумію цю схему, то червоним кольором я виділив схему руху автотранспорту навколо будинку.
І наостанок навпроти 2 секції зобразив де гіпотетично можна було б зробити виїзд на перехрестя з можливістю повороту на вул. Гарматну або Кумача :buben: .
Хоча розумію, що влаштування такого виїзду потребує погодження багатьох інстанцій.
08 июнь 2016 07:04
За словами АГ у дворі мають бути 8(!) дитячих майданчиків.

Доречі, говорив з АГ про проблеми проектування систем опалення, через які зараз нашу сусіди платять Ахметову великі гроші. Вона обіцяла поцікавитись
08 июнь 2016 08:45
Цитата "Крысобой":
За словами АГ у дворі мають бути 8(!) дитячих майданчиків.

Вісім майданчиків? 6-) МАЛО!!! Треба хоча б дев'ять, щоб порівну було по три на кожну секцію :)
08 июнь 2016 08:56
Вот на сландо уже активно продают квартиры в нашем доме, смотрю даже те, которые уже проинвестированные :no-no:
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .5557. . .515
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее