Подать объявление

Парковка - ЖК "Ярославичи"

Тема закрыта

1. . .79. . .15
02 март 2015 07:49
Родя, давайте на личности не переходить, парковаться не умеют 80% машин на стоянке.
Я если бы и парковал на тротуаре, то утром бы переставил правильно.
02 март 2015 11:01
Колышки надо ставить через жек по краям тротуаров. Это точно решит проблему только тротуары очень маленькие, столбики нужно забивать в асфальт. по периметру дома.
Родя - зачет)))
02 март 2015 12:54
Цитата "Капа":
Родя, давайте на личности не переходить, парковаться не умеют 80% машин на стоянке.
Я если бы и парковал на тротуаре, то утром бы переставил правильно.


Паркування на усіх тротуарах потрібно заборонити для усіх власників "залізних коней" не тільки тому, що це порушує правила дорожнього руху. Кожен заїзд через "порєбрік" :winky: , ой, вибачте, через бордюр на тротуар навіть маленької машинки Черрі Куку або Матіз руйнує як бордюр, так і плитку на тротуарі. Що вже й казати про ось такі екземпляри
https://s008.radikal.ru/i305/1503/d4/c7eb31a83ed7.jpg

Це фото зроблене у неділю вранці. Після виїзду цього сусіда на його "Ровері" з місця паркування у тому місці залишилися сліди колес на клумбі - хто хоче, може пересвідчитися. Тобто для того, щоб запаркуватися на ніч, людина два рази руйнувала нам бордюри (заїзд - виїзд), поруйнувала тротуарну плитку, попрасувавши її колесами свого важкелезного автомобіля та покаталася по клумбі. :protest:
Зате автомобіль під вікнами, і безкоштовна стоянка :ne figa sebe:
02 март 2015 17:38
Цитата "igor440":


Паркування на усіх тротуарах потрібно заборонити для усіх власників "залізних коней" не тільки тому, що це порушує правила дорожнього руху. Кожен заїзд через "порєбрік" :winky: , ой, вибачте, через бордюр на тротуар навіть маленької машинки Черрі Куку або Матіз руйнує як бордюр, так і плитку на тротуарі. Що вже й казати про ось такі екземпляри
https://s008.radikal.ru/i305/1503/d4/c7eb31a83ed7.jpg

Це фото зроблене у неділю вранці. Після виїзду цього сусіда на його "Ровері" з місця паркування у тому місці залишилися сліди колес на клумбі - хто хоче, може пересвідчитися. Тобто для того, щоб запаркуватися на ніч, людина два рази руйнувала нам бордюри (заїзд - виїзд), поруйнувала тротуарну плитку, попрасувавши її колесами свого важкелезного автомобіля та покаталася по клумбі. :protest:
Зате автомобіль під вікнами, і безкоштовна стоянка :ne figa sebe:

Что и следовало доказать.!!! А в предыдущем посте сказали не переходить на личности, эти "люди" не понимают, что раз 10 они припаркуются, а на 11 брущатка скажет "досвидания" АН как всегда рулит, повторюсь замечания делаем таким вот, а им всё и все .. ...
Задолбали, по другому не скажу, то с соседним домом воевали за паркоместо, а теперь со "своими", так те хоть парковались нормально(((
03 март 2015 09:06

Вот еще один ... . Сегодня возле 3 подъезда 3-го дома.



И не нужно тут на донецкие номера все списывать. Своих идиотов хватает.
Такие болячки лечатся большой наклейкой на лобовое с текстом "Я паркуюсь как ... "

03 март 2015 09:10
Цитата "Valera3977":
Вот еще один ... .


Да-м, так у нас скоро от бордюров ничего не останется. И не волнует человека же, что там съезд для колясок
12 март 2015 10:32
[size=150]Автомобилисты, если вечером нет возможности припарковаться, и вы подпираете другой автомобиль то будьте так любезны оставьте свой номер телефона на лобовом стекле!!! И просьба не выходить с квартиры после того как вам позвонили как черепахи!!! Может человек очень спешит утром куда-то....[/size] зарание всем спасибо за понимание.
12 март 2015 21:00
Во-первых,когда парковали машину,впереди уже стояла так же припаркованная легковушка. Во-вторых,не раз ругались с работниками ЖЕКА по поводу разметки и шлагбаума.Ни ОДНОГО вразумительного ответа!!!!!!Зато машин припаркованных под домом то раком,то с метровым промежутком по 10 штук.Так что давайте что-то решать.
13 март 2015 07:29
Цитата "mur4ik_57":
Во-первых,когда парковали машину,впереди уже стояла так же припаркованная легковушка. Во-вторых,не раз ругались с работниками ЖЕКА по поводу разметки и шлагбаума.Ни ОДНОГО вразумительного ответа!!!!!!Зато машин припаркованных под домом то раком,то с метровым промежутком по 10 штук.Так что давайте что-то решать.

Розмітка та шлагбаум питання повністю не вирішать. Місць для паркування як не вистачає для усіх власників автомобілів сьогодні, так і не буде вистачати у подальшому :yes: Просто кожен для себе має вирішити, що він робить, коли увечері усі місця для паркування біля будинку будуть зайняті:
- заїздить на тротуар, бо треба ж обовязково машину залишити на ніч у себе під вікнами;
- закриває виїзд іншим машинам (залишаючи телефон чи навіть не роблячи цього), бо треба ж обовязково машину залишити на ніч у себе під вікнами;
- їде шукати місця для паркування деінде - як от унизу біля лікарні, біля міліції тощо.

І чим більше автомобілістів вибере для себе третій пункт, тим більше порядку буде на прибудинковій території.
24 март 2015 07:44
А ось іще "герой" парковки, вчора була та сама картина
АМ 7421 АМ
24 март 2015 07:46
АА 4844 МС
26 март 2015 07:30
а ось іще майстер паркування... доречі біля машини розбиті яйця, хтось таким способом пояснив, що це не місце для паркування
26 март 2015 20:16
Сегодня видели у одного из домов от дбк на Позняках, как по мне, отличная альтернатива столбикам на тротуаре :super:
27 март 2015 08:27
Особисто я проти встяновлення стовпчиків на тротуарах (попереджаю відразу, авто у мене нема, то не я так паркуюсь).
1. Дуже сумніваюся, що наш ЖЕК розщедриться на якісну установку. Почне вивалюватися плитка, відпадати "поребрик", з настанням морозів стовпчики почне крутити в різні боки.
2. Зараз і так 2 коляски впритик роз'їжджаються по тротуару, а потім взагалі буде неможливо.
3. Просто негарно, коли натикано по тротуару. Та і можна позбивати ноги об них.
Але з геніями парковки треба боротися. Для початку попереджати в усній або письмовій формі (правда, бачив вже подібні попередження на втомобілях, схоже, деякі "паркувальники" дуже тугі).
Але ж, в кінці кінців, правила дорожнього руху гласять: на тротуарах дозволена парковка легкових автомобілів, якщо для проходу пішоходів залишається не менше 2м. Оскільки наші тротуари і так менше 2м, то паркуватися на них не можна взагалі. Викликати наряд ДАІ, вони за 30 хв складуть денну норму протоколів, і всі будуть щасливі. Думаю, після 2-3 штрафів автовласник задумається над своїми діями.
P.S. Якось бачив як з нашоко комплексу виїжджав автомобіль ДАІ. Може вже штрафують, чи то кому пошкодили ато?
27 март 2015 08:31
Цитата "BitterAshes":
Особисто я проти встяновлення стовпчиків на тротуарах (попереджаю відразу, авто у мене нема, то не я так паркуюсь).
1. Дуже сумніваюся, що наш ЖЕК розщедриться на якісну установку. Почне вивалюватися плитка, відпадати "поребрик", з настанням морозів стовпчики почне крутити в різні боки.
2. Зараз і так 2 коляски впритик роз'їжджаються по тротуару, а потім взагалі буде неможливо.
3. Просто негарно, коли натикано по тротуару. Та і можна позбивати ноги об них.
Але з геніями парковки треба боротися. Для початку попереджати в усній або письмовій формі (правда, бачив вже подібні попередження на втомобілях, схоже, деякі "паркувальники" дуже тугі).
Але ж, в кінці кінців, правила дорожнього руху гласять: на тротуарах дозволена парковка легкових автомобілів, якщо для проходу пішоходів залишається не менше 2м. Оскільки наші тротуари і так менше 2м, то паркуватися на них не можна взагалі. Викликати наряд ДАІ, вони за 30 хв складуть денну норму протоколів, і всі будуть щасливі. Думаю, після 2-3 штрафів автовласник задумається над своїми діями.
P.S. Якось бачив як з нашоко комплексу виїжджав автомобіль ДАІ. Може вже штрафують, чи то кому пошкодили ато?

я теж про це думала, якісні стовпчики, які не пошкодять плитку, це не так просто.

а з приводу ДАІ, кажуть наче у нас в комплексі мешкає співробітник ДАІ, можливо це він і був :)
27 март 2015 08:55
Цитата "Enot911":

а з приводу ДАІ, кажуть наче у нас в комплексі мешкає співробітник ДАІ, можливо це він і був :)

Так и есть. Вот только делать ГАИ ничего не хочет. Имел честь, разговаривать с этим парнем и его напарниками. Даже не буду писать о том, что мне ответили. Из толерантности. Тут наверное, придется начальство подключать?!
27 март 2015 09:14
Цитата "Enot911":

я теж про це думала, якісні стовпчики, які не пошкодять плитку, це не так просто.



Я на зустрічі із паном Клименко (до речі, як там письмова відповідь ЖЕКу на наші запитання?) пропонував змістити тротуари у центрі двору ближче до середини там, де це можливо (окрім дитячої площадки, звичайно) - на це замахали руками як на неймовірне :notsure: Але це дозволило би паркуватися ще у один ряд на ніч та не заїздити на тротуар. А на день зобовязати водіїв забирати машини із таких місць паркування. :yes:
27 март 2015 12:34
Цитата "Enot911":

я теж про це думала, якісні стовпчики, які не пошкодять плитку, це не так просто.

а з приводу ДАІ, кажуть наче у нас в комплексі мешкає співробітник ДАІ, можливо це він і був :)

Стовбчики ніяк не пошкодять плитку, бо перед їхнім встановленням локально знімають плитка, бетонують, і вже потім знову вкладають плитку. Нічого складного.

Що стосується ДАІ. Оскільки листи щастя відмінили, то для того аби скласти протокол за неправильну парковку, потрібно аби водій був присутній. Звісно ніхто виходити з квартири не стане, тож і протоколу не буде, а інспектор цілодобово чергувати також не стане.
27 март 2015 16:00
Цитата "igor440":


Я на зустрічі із паном Клименко (до речі, як там письмова відповідь ЖЕКу на наші запитання?) пропонував змістити тротуари у центрі двору ближче до середини там, де це можливо (окрім дитячої площадки, звичайно) - на це замахали руками як на неймовірне :notsure: Але це дозволило би паркуватися ще у один ряд на ніч та не заїздити на тротуар. А на день зобовязати водіїв забирати машини із таких місць паркування. :yes:

Ответ должны передать во вторник.
02 апр 2015 06:37
Владелец авто АІ6699ЕІ, если уж выбрали такой метод парковки (заблокировали выезд), то неужели так сложно оставить на панели номер телефона???? Мало того, в надежде вовремя приехать на работу, я обошла всех консьерж - привязки данного автомобиля к квартире нет...

А вот и фото - рядом с первым подъездом 3-го дома...
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .79. . .15
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее