Подать объявление

ЖК "Озерное", ул. Владимира Наумовича (ул. Обуховская) - "Киевгорстрой"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 304.
35/12%
42/14%
120/39%
75/25%
32/11%
1. . .194196. . .556
13 май 2015 08:27
Цитата "Tatiana2606":


Спасибо большое всем кто составлял и корректировал данный (новый) договор с ЖЕК. Как по мне составлено очень грамотно и корректно чем в предыдущем договоре (хоть я и не юрист, и это мое субъективное мнение), все замечания учтены. Еще раз вам спасибо! :pray:

Единственный момент мне не понятен следующий пункт:
2.8. Сторони керуючись ст. 631 Цивільного Кодексу узгодили, що Споживач зобов’язується оплатити Виконавцю за послуги, які були надані Виконавцем з часу або фактичної передачі Квартири, або набуття права власності на Квартиру, або найму Квартиру до моменту укладення Договору на підставі окремого рахунку (квитанції).

Объясните пожалуйста а то не понимаю, вроде как мы не должны платить месяц с момента получения ключей (типа каникулы) а этот пункт как по мне противоречит этому. Не понятно :notsure:

За договор спасибо нашим юристам - я его только выложил.
А что по пункту 2.8 не понятно? Платить будете квартплату по первому событию, перечисленному в данном пункте. Ранее платить не будете.
13 май 2015 08:33
как вы можете оплачивать содержание имущества, которое не являестя вашей собственностью? Есть два документа подтверждающее ваше право: нотариально оформленный договор купли-продажи ( на таком симпатичном номерном бланке с синенькой каемочкой) и документ из регистрационной службы о вашем праве собственности - свидетельство.

а) если у вас есть договор купли-продажи, то это есть основание заключать сделки с вашим имушеством, в т.ч. и на его обслуживание.

б) если у вас договор на приобретение имущественных прав (ипотека) то у вас не право владения имущества, а только право на "условное право". А реальное право насупит после регистрации. В этой ситуации договор на обслуживание вашего имущества - ваша личная инициатива. поэтому и применяются разные вариации в трактовке договора. каждому свое.

Кроме того потребителю никто не имеет права навязывать услуги в которых он не нуждается.

если я ошибаюсь, пусть меня старшие товарищи поправят
13 май 2015 08:34
Цитата "мЫхайло Ываныч":
как вы можете оплачивать содержание имущества, которое не являестя вашей собственностью? Есть два документа подтверждающее ваше право: нотариально оформленный договор купли-продажи ( на таком симпатичном номерном бланке с синенькой каемочкой) и документ из регистрационной службы о вашем праве собственности - свидетельство.

а) если у вас есть договор купли-продажи, то это есть основание заключать сделки с вашим имушеством, в т.ч. и на его обслуживание.

б) если у вас договор на приобретение имущественных прав (ипотека) то у вас не право владения имущества, а только право на "условное право". А реальное право насупит после регистрации. В этой ситуации договор на обслуживание вашего имущества - ваша личная инициатива. поэтому и применяются разные вариации в трактовке договора. каждому свое.

Кроме того потребителю никто не имеет права навязывать услуги в которых он не нуждается.

если я ошибаюсь, пусть меня старшие товарищи поправят

:super:
13 май 2015 08:37
Цитата "melnikvp":

За договор спасибо нашим юристам - я его только выложил.
А что по пункту 2.8 не понятно? Платить будете квартплату по первому событию, перечисленному в данном пункте. Ранее платить не будете.


Поняла, спасибо! :)
13 май 2015 08:47
Цитата "Natali 3":
Информация для тех, кто пока не забрал ключи.

Спасибо, скоро и я за вами вдогонку :bud:
13 май 2015 08:52
сегодня еду за ключами...отчет с меня :bye:
13 май 2015 08:53
Такий пункт є трошки страшним для інвесторів, але поясню логіку яку в нього вклав.
Про право власності і час його набуття Михайло Іванович написав правильно, але як написано у нашій Конституції України - власність зобов'язує (ст. 13).
По інвестиційному договору інвестор та забудовник мають підписати Акт по квартирі за якістю та Акт прийому-передачі майнових прав + техпаспорт. Останні два документи дають нам право реєструвати право власності і йти в обслуговуючі організації для укладення договорів на компослуги. По факту на цей час будинок уже перейде на обслуговування до ЖЕКу і КМБ до нього не буде мати відношення, крім гарантійних.
По факту на час отримання всіх доків від КМБ інвестор де-факто стає власником квартири, але де-юре ще не зареєстрував своє право власності по закону.
Зрозуміло, що нав"язувати послуги, які ви не отримували Вас не можуть заставити (напр. вивезення мусору), але квартира у нас не є окремостоячим будинком і в той час як одні власники несуть тягар оплати загальнобудинкових компослуг (утримання прибуд. території), інші які не зареєструвавши своє право власності, тупо економлять. Але ті що економлять все одно будуть користуватися загальнобудинковими площами, благами та ін., коли зареєструють право власності, які весь час їх нереєстрації права власності підтримувалися за рахунок чесних власників, які платили свою частку ЖЕКу.
Десь так! Прихованого змісту я туди не заховав і якщо є інша точка зору, то пишіть її і будемо обговорювати.
13 май 2015 09:10
Ягуар.
Як на мене, дійсно важлива правка. Бо завжди немало таких, хто купує житло як інвестицію- таким і нема сенсу сплачувати за утримання будинків. Так що- велике дякую :yes:

І до речі, оцінку будівництву поставило десь 160 осіб на нашому форумі. Я думаю, що форум моніторить ще більше людей ! І якщо Сергій Шкурат не принесе добрих новин від КМБ, давайте , все ж таки, призначати дату зустрічі біля забудовника.
:protest: :protest: :protest:
13 май 2015 09:21
Цитата "silk":
Ягуар.
І до речі, оцінку будівництву поставило десь 160 осіб на нашому форумі. Я думаю, що форум моніторить ще більше людей ! І якщо Сергій Шкурат не принесе добрих новин від КМБ, давайте , все ж таки, призначати дату зустрічі біля забудовника.
:protest: :protest: :protest:


тут від УЖК на даному етапі нічого не залежить, бо вони не прийняли об'єкт собі на баланс без всіх робочих комунікацій та ліфтів.
Тому весь негатив варто спрямовувати на КМБ, які гарно самоусунулися від інвесторів і роблять 2 чергу поки ми тут на форумі по клавіатурі натираємо мозолі і слиною бризкаємо монітор він кожного допису, що нас не влаштовує.

Усім хто тут ярий прибічник радикальних дій варто розпочати з вивчення своїх договорів та направлення запитів до КМДА та КМБ на предмет-
підключення комунікацій,
введення ліфтів в експлуатацію,
отримання поштової адреси будинку,
проведення конкурсу вибору експлуатуючої організації,
обговорення договору з УЖК по факту, та
затвердження тарифів по будинку окремими рішення Святошинської РДА.

За Вас ніхто це не зробить бо Ви нікому не потрібні!
13 май 2015 09:39
Цитата "Solar_Simfi":

Спасибо, скоро и я за вами вдогонку :bud:


Я хотела с Вами переговорить по поводу нашей стены, где будем ставить звукоизоляцию. У Вас то комната,но это моя рабочая стена кухни. Буду монтировать шкафы и переживаю, что б к Вам в квартиру не попасть. Стена толщиною в 1 кирпич? Я смотрела, смотрела и не поняла. Мой мастер сказал, что мы до Вас не доберемся. Но я вспомнила, как муж подруги цеплял плазму и испортил стену в соседней комнате. :sad: :sad: :sad:
13 май 2015 09:41
Цитата "ягуар":
Такий пункт є трошки страшним для інвесторів, але поясню логіку яку в нього вклав.
Про право власності і час його набуття Михайло Іванович написав правильно, але як написано у нашій Конституції України - власність зобов'язує (ст. 13).
По інвестиційному договору інвестор та забудовник мають підписати Акт по квартирі за якістю та Акт прийому-передачі майнових прав + техпаспорт. Останні два документи дають нам право реєструвати право власності і йти в обслуговуючі організації для укладення договорів на компослуги. По факту на цей час будинок уже перейде на обслуговування до ЖЕКу і КМБ до нього не буде мати відношення, крім гарантійних.
По факту на час отримання всіх доків від КМБ інвестор де-факто стає власником квартири, але де-юре ще не зареєстрував своє право власності по закону.
Зрозуміло, що нав"язувати послуги, які ви не отримували Вас не можуть заставити (напр. вивезення мусору), але квартира у нас не є окремостоячим будинком і в той час як одні власники несуть тягар оплати загальнобудинкових компослуг (утримання прибуд. території), інші які не зареєструвавши своє право власності, тупо економлять. Але ті що економлять все одно будуть користуватися загальнобудинковими площами, благами та ін., коли зареєструють право власності, які весь час їх нереєстрації права власності підтримувалися за рахунок чесних власників, які платили свою частку ЖЕКу.
Десь так! Прихованого змісту я туди не заховав і якщо є інша точка зору, то пишіть її і будемо обговорювати.


Пока за получение ключа не поставите подпись, то счета за предоставленные услуги нету основания выставлять.
13 май 2015 09:41
Цитата "Natali 3":


Я хотела с Вами переговорить по поводу нашей стены, где будем ставить звукоизоляцию. У Вас то комната,но это моя рабочая стена кухни. Буду монтировать шкафы и переживаю, что б к Вам в квартиру не попасть. Стена толщиною в 1 кирпич? Я смотрела, смотрела и не поняла. Мой мастер сказал, что мы до Вас не доберемся. Но я вспомнила, как муж подруги цеплял плазму и испортил стену в соседней комнате. :google: :google: :google:

Да, стена, кажется в один кирпич толщиной. Я вам в личные сообщения скину свои телефоны, может быть нужно будет что-то оперативно выяснить или согласовать
13 май 2015 09:44
есть такая практика навешивания шафчиков в кухнях - не сверлить отверстия для каждого шкафчика отдельно, а сначала монтируется направляющая на 4-х или 6-ти точках, а затем на нее навешивается все что хочется)))) и даже перевешивается))) позаботьтесь только о прочности направляющей.
13 май 2015 09:48
Цитата "ягуар":
Такий пункт є трошки страшним для інвесторів, але поясню логіку яку в нього вклав.
Про право власності і час його набуття Михайло Іванович написав правильно, але як написано у нашій Конституції України - власність зобов'язує (ст. 13).
По інвестиційному договору інвестор та забудовник мають підписати Акт по квартирі за якістю та Акт прийому-передачі майнових прав + техпаспорт. Останні два документи дають нам право реєструвати право власності і йти в обслуговуючі організації для укладення договорів на компослуги. По факту на цей час будинок уже перейде на обслуговування до ЖЕКу і КМБ до нього не буде мати відношення, крім гарантійних.
По факту на час отримання всіх доків від КМБ інвестор де-факто стає власником квартири, але де-юре ще не зареєстрував своє право власності по закону.
Зрозуміло, що нав"язувати послуги, які ви не отримували Вас не можуть заставити (напр. вивезення мусору), але квартира у нас не є окремостоячим будинком і в той час як одні власники несуть тягар оплати загальнобудинкових компослуг (утримання прибуд. території), інші які не зареєструвавши своє право власності, тупо економлять. Але ті що економлять все одно будуть користуватися загальнобудинковими площами, благами та ін., коли зареєструють право власності, які весь час їх нереєстрації права власності підтримувалися за рахунок чесних власників, які платили свою частку ЖЕКу.
Десь так! Прихованого змісту я туди не заховав і якщо є інша точка зору, то пишіть її і будемо обговорювати.


да, после актировки и выдачи документов какбы и наступает некое право. Это некий переходной период, но его необходимо проходить как можно быстрее.

А вот выдача ключа - это абсолютно безумный ход и никаких прав не несет. Завтра ваш ключ выдадут Дункану Маклауду, и он, опираясь на вашу логику, станет распоряжаться в вашей же квартире. Йо-хо-хо и бутылочка рому! :umnik:
13 май 2015 10:13
на рахунок отримання ключа згоден, але тоді потрібно прописати просто фактичної передачі (підписання Акту, договору тощо). Щоб це питання було уточнене правильно без вільного трактування сторонами.

П.С. в цьому питанню потрібно приймати "Соломонове" рішення, щоб не було зловживань і "хитрих" власників, які хочуть економити за чужий рахунок.
13 май 2015 10:17
Только что имел "удовольствие" скандалить с департаментом правоучредительных документов (как-то так) КГС.
Ранее мне обещали, что распоряжение СРДА по адресу будет готово 06/05/15 и 12 его передадут в БТИ, вчера еще не было готово, сказали набрать сегодня. Сейчас готовят, что СРДА потребовало донести оригиналы свидетельств о вводе в эксплуатацию и, якобы, человек повезет их после обеда.
Ранее я звонил в СРДА и мне сказали, что скорее всего документы будут готовы 14-15.05.15 (но не факт).
Вот интересно, неужели человек, подававший документы в СРДА не знал, что раньше 14-15 ничего не будет?!?!?!?
13 май 2015 10:22
затягування думаю штучне, щоб відстрочити передачу квартир нам і підтягнути всі пройоби зі сторони КМБ і всіх компаній що зав"язані на цьому об'єкті. А може просто банально бабла не має довести об'єкт до пуття, от і годують нас "завтраками" уже скоро як рік. :faceoff:
13 май 2015 10:39
Цитата "мЫхайло Ываныч":


да, после актировки и выдачи документов какбы и наступает некое право. Это некий переходной период, но его необходимо проходить как можно быстрее.

А вот выдача ключа - это абсолютно безумный ход и никаких прав не несет. Завтра ваш ключ выдадут Дункану Маклауду, и он, опираясь на вашу логику, станет распоряжаться в вашей же квартире. Йо-хо-хо и бутылочка рому! :umnik:


Ну и пускай выставляют счет дункану маклауду. Выдают ключ не всем попало, а после предъявления договора. ЖЭК со временем может до выставлять счета за оказанные услуги. А когда ключ ты не получил, то им будет трудно доказать, что ты мог получить эти услуги.
13 май 2015 11:12
Цитата "мЫхайло Ываныч":


да, после актировки и выдачи документов какбы и наступает некое право. Это некий переходной период, но его необходимо проходить как можно быстрее.

А вот выдача ключа - это абсолютно безумный ход и никаких прав не несет. Завтра ваш ключ выдадут Дункану Маклауду, и он, опираясь на вашу логику, станет распоряжаться в вашей же квартире. Йо-хо-хо и бутылочка рому! :umnik:[/quot

должен вас разочаровать - ключи выдаются кому попало и как попало, учета нет, списка нет, все под "честное благородное")))) "патамуша каму ано нада")))) из личного - месяц назад заходил на жилплощадь, ушел дверь закрыл. Через месяц пришел, взял ключ - опа! дверь в квартиру открыта - заходи бери что хочешь. Спрашиваю у "клерка" в будке - кто брал, когда, зачем, почему не закрыта??? В ответ - а хрен его знает, может строители,а может жильцы, мы учет не ведем. А вы Дункану Маклауту поверили))))
13 май 2015 11:26

щойно написав на "гарячу лінію" КМБ щодо виконання ними умов договору в частині здачі квартира мені та підписання акту приймання квартири за якістю (п.6.3. договору).
Той документ, що пропонується підписати про початок ремонтних робіт, не відповідає жодним умовам інвестдоговору і підписувати його та починати роботи по факту є порушенням договору. Тим більше що підписант з боку забудовника фірма Тріада, яка з інвесторами взагалі не перебуває в договірних відносинах.

Хто хоче задати проблемні питання КМБ вам сюди - https://www.kyivmiskbud.ua/rus/news/816/

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .194196. . .556
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее