Подать объявление

ЖК "Озерное", ул. Владимира Наумовича (ул. Обуховская) - "Киевгорстрой"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 304.
35/12%
42/14%
120/39%
75/25%
32/11%
1. . .189191. . .556
08 май 2015 07:24
Цитата "yua":
Slava1972 этому человеку не надо вода, свет, лифт, жэк и все остальное он просто вкинул бабло что бы потом перепродать эту квартиру и тревожится он только о документах.


Да мне нужны документы и очень нужны и они должны быть оформлены по закону и мене не нравиться что уже 6 месяц я их жду от КГС - деньги висят в пустую и немалые.
08 май 2015 07:26
Хто зібрався на об"єкт для перевірки робіт та отримання ключів, підключення лічильника електроенергії та перевірки розводки, то субота-неділя будуть вихідними днями.
У понеділок на об"єкті з 9 год. до 15 год. буде Оксана від КМБ у якої можна отримати ключі та обговорити світло, усунення недоліків, вентилятори та ін. питання.

Цитата "Slava1972":


Мне как и многим не нравиться когда идет сплошной обман как от КГС так и от ОЖК.


Так дійте, чого розводите демагогію? Вас усі інвестори підтримають і підставлять плече!
08 май 2015 07:49
Цитата "игнат123":

В вагончик подходите и получаете два вентилятора Vents в синих коробках(в ванную и кухню).Терморегуляторов на батареи пока нет.


Спасибо за информацию. Еще раз убедился, что от "Форума" польза безусловно есть.
08 май 2015 08:03
Доброго дня. А відомо комусь, 09 та 10.05 доступ до квартир можливий чи буде зачиненим і вагончик і парадні у будинках?
08 май 2015 08:05
Цитата "Investor...":
Доброго дня. А відомо комусь, 09 та 10.05 доступ до квартир можливий чи буде зачиненим і вагончик і парадні у будинках?

Ви не уважний! прочитайте мій пост вище на цій же сторінці!
08 май 2015 08:23
Я вже отримав у Оксани ключи і лічильники у мене також встановлені, саме тому мені потрібно просто щоб було відкрито парадне у будинку або щоб був охоронец який би мав можливість відчинити і пустити мене до квартири.
08 май 2015 08:36
Можливо хтось був на будівництві першого або другого травня та може сказати чи були у ці дні охоронці в будинках? Мені дуже треба, щоб 9 та 10 травня була можливість потрапити у будинок до квартири, ключи від квартири вже у мене на руках.
08 май 2015 08:37
Цитата "Investor...":
Я вже отримав у Оксани ключи і лічильники у мене також встановлені, саме тому мені потрібно просто щоб було відкрито парадне у будинку або щоб був охоронец який би мав можливість відчинити і пустити мене до квартири.

Мы 1 мая были возле дома, в наш ЖЕЛТЫЙ дом(а не коричневый как говорят в штабе), пыталась прорваться парочка в свою квартиру. Охранник был в парадном, но чем закончилось увы не знаем-торопились.
08 май 2015 08:42
Добре, дякую.
08 май 2015 09:00
Я так розумію що з адресою все майже добре. А чи може хтось прояснити ситуацію з водопосточянням та водовідведенням? Дуже богато було розмов про якусь насосну станцію, а де вона повинна стояти, чи робиться там щось? Вже дуже багато було труб закопано навколо наших будинків і навіть асфальт поклали, тільки нічого не змінилось. Від Оксани мені не вдалось почути якусь внятну відповідь. Можливо хтось володіє більш конкретною інформацією и чи можемо ми якось впливати на це. Хочаб побачити що щось робиця.
08 май 2015 09:10
Цитата "ягуар":
Slava1972
Ви дуже емоційна людина, а по кількості постів просто займаєтесь флудом і "засираєте" цю тему. Якщо є щось написати по справі, то всі почитають Ваші пости з радістю. Спрямуйте свою безкінечну енергію та злість на забудовника у продуктивне русло і почніть діяти реально.
Є ініціативи? тоді організовуйте інших форумчан і в перед відстоювати наші з Вами права та інтереси :umnik:

Є претензії до УЖК, тоді давайте ініціюйте зустріч з ними та форумчанами і вирішуйте їх, а то бла-бла-бла і так майже кожний пост 6-)

Поддерживаю

:chillout:
08 май 2015 09:22
Цитата "Investor...":
Добре, дякую.

...наверное я вас огорчу, но дом скорее всего будет закрыт.
я был перед прошлыми выходными, так после того как забрал ключи хотел проверить лифт. Но мне не удалось попасть даже в парадное. Правда было уже 19:00...
может сейчас ситуация поменялась, кто знает. :notsure:
08 май 2015 09:32
Цитата "Slava1972":
Шкурат Сергей а почему - Украинская Жилищная Компания ? Не сильно ли сказано ? Может Киевская Жилищная Компания будет как-то уместнее или у Вас по национальному признаку – Украинская, а почему же не Еврейская ? Судя по тому тарифу который хотите «пропихнуть» - Обдирающая Жилищная Компания.


Я думаю, что подобного рода ирония "Украинская - Еврейская" является неудачной и не уместной. Ведь всем понятно, что термин "Украинская" подразумевает общегосударственный, а не этнический признак. Можно добавить, что сейчас в Украине, вслед за Западными странами, термин "Национальный" (например, "Национальная академия наук") подразумевает общегосударственный, а не этнический признак.
08 май 2015 09:42
Цитата "Зеленый дом":


Могу поделиться телефоном электрика, он уже у нас в квартире закончил работу. Работал без воды (в том числе и штробил),очень толковый мастер. Сейчас его жена штукатурит, всё также без воды, мы просто ей подняли бутыли с водой и набираем их по мере необходимости.


Здравствуйте!
Скиньте мне пожалуйста контакты электрика на почту alna.kostyuk@mail.ru
Буду очень благодарна.
08 май 2015 10:14
и опять ссоримся)). А проблемы у нас одни же, и в одиночку их решить труднее.
08 май 2015 11:20
Извините, за перепалку на форуме. Больше не буду :thanks:

Вопрос к инвесторам-мы о этой рабочей группе что-то знаем?

В ПАО «ХК «Киевгорстрой» создана рабочая группа для оперативного решения проблемных вопросов
15.04.2015
Прием инвесторов проводится по вторникам с 15:00 до 17:00.

Чтобы записаться на участие в рабочей группе, необходимо отправить на электронный адрес investor@kyivmiskbud.ua письмо со следующей информацией:

• Фамилия, имя, отчество инвестора.
• Номер инвестиционного договора с ПАО «ХК «Киевгорстрой».
• Проблема.
• Контактный номер телефона.

В компании обращают внимание, что данная рабочая группа создана только для взаимодействия с инвесторами объектов строительства ПАО «ХК «Киевгорстрой».

306 просмотров
08 май 2015 11:25
Ов, шановні інвестори, о чем ви. Я тількі що повернувся з будинків. Так вот Оксана каже що адреси у наших будинків НЕ МАЄ, то му що якісь інвестори були проти той що на сайті КМБ, а коли з'явиться нова зовсім не відомо, водопосточання під'єднано до міського але триває якась поперова тягонина, а водовідведення це зовсім ж.... Якась, тому що насоси стоять в будівлі біля зеленого дома це і є насосна станція останніх років 30, але вони неспроможні запеспечити должним чином всі будинки. Саме цікаве що коли будуть нові навіть приблизно сказати Оксана не змогла. В мене є великі сподівання, що Оксано насправді нічого до кінця незнає і говорить все підряд аби відстали, но як би там не було все це дуже сильно насторажує. Прицьому є гарні новини, трансформаторів стало більше і їх встановлюють. А біля трансформаторів стоять якісь бабіни труб чевоного кольору, діаметром близько 30 см. Для чого вони я не зрозумів.
На данний час в лайні ми всі.
Може всеж таки будемо тут писате щось конструктивне і якось вилазити з цього.
08 май 2015 11:29
У когось є якась нова інформація не від Оксани? Час іде, а ми стоємо.
08 май 2015 11:38
9 та 10 травня потрапити до квартим не можливо навіть маючи ключи на руках. Там вже з'явились якісь проблеми з робітниками яких вийняли для ремонтів інвестори, знову ж Оксано каже що вони лазють де попало і коли попало, а за будинки відповідає вона, тому що вони не прийняти на ЖЕК. саме тому будинки закривають на вихідні, а мені здається що наступним кроком буде повна заборона на доступ до власної квартири навіть у будні дні.
08 май 2015 11:38
Цитата "Investor...":
У когось є якась нова інформація не від Оксани? Час іде, а ми стоємо.

Раньше вторника скорее всего ничего нового не будет, КГС не работает до 11.05.15. На той неделе обещали, что 06.05.2015 будет распоряжение Святошинской РДА по присвоению почтового адреса (Антонова-Овсиенко), но на БТИ они передадут его только 12.05.2015. Если выпрошу копию распоряжения 12.05.2015, обязательно выложу на форуме.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .189191. . .556
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее