Подать объявление

ЖК "Озерное", ул. Владимира Наумовича (ул. Обуховская) - "Киевгорстрой"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 304.
35/12%
42/14%
120/39%
75/25%
32/11%
1. . .182184. . .556
29 апр 2015 12:08
Цитата "Natali 3":


:@-: Ну воды не требует разводка электричества, а что еще не требует воды?

Еще не требует воды звукоизоляция моей спальни от вашей комнаты, от верхних соседей + гипсокартон на те стены, куда кладется звукоизоляция и, таки да, кучу дополнительных розеток я наметил.
29 апр 2015 12:31
Цитата "Solar_Simfi":

Еще не требует воды звукоизоляция моей спальни от вашей комнаты, от верхних соседей + гипсокартон на те стены, куда кладется звукоизоляция и, таки да, кучу дополнительных розеток я наметил.


Я тоже буду делать розетки и звукоизоляцию, но параллельно будут сантехнику делать. В принципе 1 к 1-у. Я подумала, спешить мне не куда, до проверки труб не рискну делать дорогостоящие работы. На электричество и сантехнику не много времени нужно. (ну понятно в соотношении с др.работами) У меня 1 человек будет класть проводку,2-й сантехнику ,а 3-й все остальное. Если все буду делать одновременно,сэкономлю время. :yes: :yes: :yes:
29 апр 2015 13:26
Очень волнует вопрос воды и канализацыи...когда же..?
29 апр 2015 14:20
Цитата "Seenya":
Очень волнует вопрос воды и канализацыи...когда же..?



Почитайте эту ветку я здесь расписал все приблизительно когда будет (полный пакет) – реально это весна 2016 года :ura:
29 апр 2015 18:29
Цитата "Slava1972":



Почитайте эту ветку я здесь расписал все приблизительно когда будет (полный пакет) – реально это весна 2016 года :ura:



Хочется думать, что этот прогноз слишком пессимистический. Предполагаю, что через пару месяцев, по крайней мере через три месяца, все принципиально важные вопросы будут решены.
29 апр 2015 20:29
Цитата "nataliia-z":
Ура! У мене на кухні поміняли вікно, завтра перевірю, що там зробили. :nunu: Якщо в когось аналогічна проблема з вікнами, то, можливо, теж зробили. До речі, про проблему з вікном сьогодні розмовляла з С. Шкуратом. Сказав, що підрядник обіцяв всі проблеми вирішити найближчими днями.

у нас в доме тоже так переустанавливали окна... в других квартирах снимали и ставили тому, кто проходу не давал
30 апр 2015 05:15
Цитата "Все лгут":

у нас в доме тоже так переустанавливали окна... в других квартирах снимали и ставили тому, кто проходу не давал

Спасибо. :hi: Сегодня проверю, чтобы из комнаты не перенесли на кухню. :nunu:
30 апр 2015 07:24
Сегодня уже четверг..
кто то в курсе что там с лифтом по дому №3.
Я так полагаю что на выходных с первого по пятое никто делать ремонт не сможет. в пятницу до 3х часов будет открыт вход, а дальше остановят лифты и закроют парадное на ключ. Или я не прав? Можно приходить в любое время в свою квартиру?
...я это к тому, что в прошлую субботу я не смог вечером в 7 часов попасть даже в парадное. Уже имея ключи от квартиры на руках :(
30 апр 2015 07:32
Цитата "Seenya":
Сегодня уже четверг..
кто то в курсе что там с лифтом по дому №3.
Я так полагаю что на выходных с первого по пятое никто делать ремонт не сможет. в пятницу до 3х часов будет открыт вход, а дальше остановят лифты и закроют парадное на ключ. Или я не прав? Можно приходить в любое время в свою квартиру?
...я это к тому, что в прошлую субботу я не смог вечером в 7 часов попасть даже в парадное. Уже имея ключи от квартиры на руках :(

На минулих вихідних був на будівництві. У 3 будинку працював ліфт, який викликався лише з 2 поверху, оскільки на 1 кнопка виклику зламана. Отож, піднімаєтесь на 2 поверх та викликаєте ліфт. 28.04.2015 набирав Оксану, яка повідомила, що вони точно не працюватимуть, а чи будуть відкриті будинки у святкові дні не відомо.
30 апр 2015 07:36
Цитата "Seenya":
Сегодня уже четверг..
кто то в курсе что там с лифтом по дому №3.
Я так полагаю что на выходных с первого по пятое никто делать ремонт не сможет. в пятницу до 3х часов будет открыт вход, а дальше остановят лифты и закроют парадное на ключ. Или я не прав? Можно приходить в любое время в свою квартиру?
...я это к тому, что в прошлую субботу я не смог вечером в 7 часов попасть даже в парадное. Уже имея ключи от квартиры на руках :(


Пятниця - до 15.00. Понеділок (04.05) - по графіку робочого дня. Вроді так..
30 апр 2015 10:27
Цитата "Seenya":
...я это к тому, что в прошлую субботу я не смог вечером в 7 часов попасть даже в парадное. Уже имея ключи от квартиры на руках :(

Интересный поворот. А сделать копию этого ключа просили?
30 апр 2015 12:37
Цитата "Solar_Simfi":

Интересный поворот. А сделать копию этого ключа просили?


Кто Вам даст ключ от парадного? :no:
30 апр 2015 13:02
Цитата "nataliia-z":


Кто Вам даст ключ от парадного? :no:

Не совсем понимаю, что в этом такого странного? У меня в Симфере тоже новостройка и здесь стояла после строителей пластиковая дверь с замком, пока жильцы не поменяли на металлическую. Застройщик нормально всем хозяевам давал ключ от подъездной двери, чтобы хозяева могли попасть к себе домой.
30 апр 2015 13:45
Цитата "nataliia-z":


Кто Вам даст ключ от парадного? :no:


А почему нам не должны давать ключ от парадного? Там, как бы , квартиры наши. 6-) 6-) 6-)
30 апр 2015 13:55
Цитата "Natali 3":


А почему нам не должны давать ключ от парадного? Там, как бы , квартиры наши. 6-) 6-) 6-)


квартирами вони стануть, коли ми підпишемо акти :) а так це майнові права.
30 апр 2015 14:07
Цитата "ягуар":


квартирами вони стануть, коли ми підпишемо акти :) а так це майнові права.


А для чего выдавать ключи и давать "зеленый свет" для ремонтов ??? А наверно для того, что б закрыть подъезд и не допускать инвесторов!!! :no: :no: :no: Не логично..Наверно не нужно спорить, нужно уточнить :winky:
30 апр 2015 17:14
ДСН 239-96 Державні санітарні норми і правила захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань
2.3. Гранично допустимі рівні напруженості електричного поля
2.3.1. За Гранично Допустимі Рівні (ГДР) прийняті такі значення напруженості ЕП:
- всередині житлових будинків - 0.5 кВ/м;
- на території зони житлової забудови - 1 кВ/м;
2.4. Заходи щодо захисту від впливу ЕП і вимоги до проведення робіт поблизу ЛЕПП
2.4.1. З метою захисту населення від впливу ЕП встановлюються санітарно-захисні зони.
Санітарно-захисною зоною вважається територія, на якій напруженість ЕП перевищує 1 кВ/м.
Санітарно-захисна зона для ПЛ встановлюється у вигляді земельної ділянки, межі якої регламентуються по обидві сторони від неї на певній відстані від проекції крайніх фазних проводів на землю, в перпендикулярному до ПЛ напрямку:
20 м для ПЛ напругою 300 кВ;
2.4.2. Якщо напруженість ЕП перевищує ГДР (п.2.3.1), необхідно вжити заходи щодо її зниження.
У місцях можливого перебування людини напруженість ЕП може бути зменшена шляхом:
- віддалення житлової забудови від ПЛ або ПЛ від житлової забудови;
- застосування екрануючих пристроїв та інших засобів зниження напруженості ЕП.
2.4.7. У межах санітарно-захисної зони забороняється:
- розташовувати житлові і громадські будівлі і споруди, майданчики для стоянки і зупинки всіх видів транспорту, підприємства, на яких використовуються легкозаймисті рідини і гази, підприємства по обслуговуванню автомобілів, сховища нафти, нафтопродуктів та інших пожежнонебезпечних речовин;
- працювати з легкозаймистими рідинами і газами, виконувати ремонт машин та механізмів.
2.4.8. Траси проектованих та споруджуваних ПЛ повинні вибиратись таким чином, щоб об'єкти, перераховані в п.2.4.7, не потрапляли в межі санітарно-захисних зон.
2.4.9. Шпалерний дріт для підвішування винограду, хмелю тощо, що знаходиться в санітарно-захисних зонах ПЛ, рекомендується розташовувати перпендикулярно до вісі ПЛ. Кожен провідник повинен бути заземлений не менш, ніж в трьох точках. Опір заземлення не нормується.
2.4.10. При проведенні будівельно-монтажних робіт в санітарно-захисних зонах ПЛ необхідно заземляти протяжні металеві об'єкти (трубопроводи, кабелі, дроти ліній зв'язку та ін.) не менш, ніж в двох точках, а також на місці проведення робіт.
2.4.11. У місцях перетину автомобільних шляхів з ПЛ повинні встановлюватись дорожні знаки, які б забороняли зупинку транспорту в санітарно-захисних зонах цих ПЛ.
2.4.12. У районах проходження ПЛ персонал підприємств електричних мереж, що обслуговують ці ПЛ, повинен пропагувати відповідні заходи безпеки серед населення.
2.4.13. При підготовці і виконанні сільськогосподарських та інших робіт поблизу ПЛ, особи, відповідальні за техніку безпеки, повинні інструктувати працюючих і забезпечувати виконання необхідних заходів щодо захисту від впливу ЕП.
2.4.14. Захист населення від впливу електричного поля повітряних ліній електропередачі напругою 220 кВ та нижче, задовольняючих вимогам Правил влаштування електроустановок та Правил охорони високовольтних електричних мереж, не потрібен.
2.5. Вимоги до розміщення ПЛ
2.5.1. Траси проектованих та споруджуваних ПЛ повинні вибиратися таким чином, щоб об'єкти, перераховані в п.2.4.7, не опинились в межах санітарно-захисних зон або були б винесені за межі цих зон.
2.5.2. Найближча відстань від осі проектованих ПЛ напругою 750 - 1150 кВ до межі населених пунктів повинні складати не менше:
250 м для ПЛ напругою 750 кВ;
300 м для ПЛ напругою 1150 кВ.
2.5.3. Якщо ПЛ напругою 750 - 1150 кВ проходять по пересіченій місцевості, відстань, вказану в п.2.5.2, можна скоротити, але не більш, ніж до межі санітарно-захисної зони (п.2.4.1).
2.5.4. Якщо ПЛ напругою 330 - 750 кВ проходять біля сільських населених пунктів, у виняткових випадках можна зменшити відстані, вказані в п.2.5.2, або дозволити перетин вказаних пунктів за умови:
- напруженість ЕП під проводами не перевищуватиме 5 кВ/м;
- житлова забудова не потрапить у межі санітарно-захисної зони;
- виконано заземлення металевих загорож та покрівель нежитлових будинків, розташованих в санітарно-захисній зоні.

Возле наших домов идет 2 линии 110кВ и 330кВ. К нашим домам ближе находится линия 330кВ. Интересно, а у нас делались замеры напряженности электро-магнитного поля в квартирах и на детской прощадке?
30 апр 2015 17:33
30 апр 2015 17:56
Нашел отличный сайт с ДБН (Державні Будівельні Норми)
dbn.at.ua
Много оттуда скачал ДБН для ознакомления. Кому интересно рекомендую почитать.
01 май 2015 05:41
такие энергетические магистрали пронизывают всеь город сверху донизу и вдоль и поперек. Поэтому изучайте себе тихонько ДБН и удивляйтесь. ЛЭП не Чернобыль - вред органической жизни наности тогда, когда эта органическая жизнь лезет в трансформатроную будку и ли на опору за приключениями на пятую точку. в районес электричеством
все спокойно и безопасно.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .182184. . .556
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее