ЖК "Синергия 2", Ирпень, ул. Мечникова, 118
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 251.
| 6/2% | ||
| 16/6% | ||
| 49/20% | ||
| 99/39% | ||
| 81/32% |
Tanya_investor
T
Пользователь
34
27 февраля 2015
19 ноя 2016 20:59
Мы перед покупкой рассматривали ОЧЕНЬ много вариантов. Но остановились на Синергии 2 и сейчас могу сказать, что ни капли не жалею. Как то душевно )))
Olena_07
O
Пользователь
55
23 января 2016
19 ноя 2016 21:08
Цитата "Lukys":Плануємо інвестувати в "Синергію-2+"
Шановні користувачі форуму!
Багато я прочитав Ваших коментів та відповідей ОП. Проте не бачу загальної оцінки ЖК на початку Форуму (я маю на увазі погано, добре ....). Хотілося б почути загальні висновки досвідчених інвесторів. Чи вартує вкладати у даний ЖК?
Всім дякую
Мені важливо було ось що : щоб все норм з документами (не кидалово) , і шоб по термінах вчасно, так як оренда помножена на 3 наприклад роки додаткового чекання ... ( знову ж таки не кидалово) І так все і сталось
, не кидалово )) я себе хвалю за цей вибір
По якості - немає з чим зрівнити, просто читайте форум, там фото і т.д робіть свої висновки.
Для прикладу : їхала тоді дивитись Теплий Стан, типу він раніше здавався - тепер дивлюсь на нього у вікно.... шось там тіки 1,5 квартири і досі світиться
Pylyp z Bolit
Пользователь
97
08 октября 2016
20 ноя 2016 07:24
Цитата "Фальцфей":Привет всем. Соседи из 3 очереди, кто знает когда нам дверь в подъезд починят? Какие то красавцы вырвали двери, чем привели замок в негодность, сообщил охраннику тот сразу позвонил начальнику ЖЭКа, все приходили с умным лицом смотрели, качали головой, но результата пока никакого...
Проблема в розташуванні дверей. Вони розраховані під пандус, щоб людям із вадами легше було заїжджати на возику. Але зі сходів двері, щоб продертися всередину, доводиться відчиняти навстіж. А коли щось заносять, намагаються дотиснути їх до стіни так, що вириває дотягувач (доводчик) з м'ясом. Ця проблема буде стільки, скільки заноситимуть будматеріали і меблі.
Pylyp z Bolit
Пользователь
97
08 октября 2016
20 ноя 2016 07:41
Achtung, achtung!!
Вчора помітив аварійку з газової служби. У 3-й черзі у квартирі стався витік газу. Як виявилося, людина з Bosch косо-криво налаштувала котел і зникла. Інвестор, довірившись сервісу, пару тижнів не являв очей. Та бошівець не докрутив гайки/шланги і поступово витекло приблизно 15 кубів. Ні газова служба, ні Bosch нічого компенсувати не збираються.
Будьте уважні, бо могло ж і шарахнути. А на сервіс ніякої надії.
Сам плююсь на той Bosch через його надзвичайну затратність (куб за дві години при t55⁰ котла і t14⁰ у квартирі)
Вчора помітив аварійку з газової служби. У 3-й черзі у квартирі стався витік газу. Як виявилося, людина з Bosch косо-криво налаштувала котел і зникла. Інвестор, довірившись сервісу, пару тижнів не являв очей. Та бошівець не докрутив гайки/шланги і поступово витекло приблизно 15 кубів. Ні газова служба, ні Bosch нічого компенсувати не збираються.
Будьте уважні, бо могло ж і шарахнути. А на сервіс ніякої надії.
Сам плююсь на той Bosch через його надзвичайну затратність (куб за дві години при t55⁰ котла і t14⁰ у квартирі)

Tanya_investor
T
Пользователь
34
27 февраля 2015
20 ноя 2016 07:46
Бош очень хороший котел. Дом на прогрет поэтому и кубы тают,а тепло не так как хотелось
neon1
n
Постоянный пользователь
168
02 февраля 2015
20 ноя 2016 07:47
Люди, подскажите, плс, на тер. Синергии 2 будет Новус? Прочитал на рекламном буклете 8, 9 секции...
Pylyp z Bolit
Пользователь
97
08 октября 2016
20 ноя 2016 08:05
Ще не час, але придивляюся до Інтернет-провайдера. Монополіст в Ірпені Best. Та чув, що у жовтні-листопаді він працював із постійними перебоями і кількагодинними відключеннями. Нахапався абонентів, що не встигає їх задовольняти? Інші провайдери кажуть, що вони, ніби, теж можуть під'єднати Інет, але після дозволу керівництва ОСББ. Що за фіґня?
Pylyp z Bolit
Пользователь
97
08 октября 2016
20 ноя 2016 08:08
Цитата "neon1":Люди, подскажите, плс, на тер. Синергии 2 будет Новус? Прочитал на рекламном буклете 8, 9 секции...
Питав про це у будівельників, що працюють на 1-му поверсі 5-ї черги. З їхніх слів, Новус - не Новус, але у тому будинку буде супермаркет
neon1
n
Постоянный пользователь
168
02 февраля 2015
20 ноя 2016 08:31
Цитата "Pylyp z Bolit":
Питав про це у будівельників, що працюють на 1-му поверсі 5-ї черги. З їхніх слів, Новус - не Новус, але у тому будинку буде супермаркет
Как по мне, то очень маленькая площадь помещения как для Новуса...
neon1
n
Постоянный пользователь
168
02 февраля 2015
20 ноя 2016 08:41
Принимайте в ряды Синергии 2. 8 секция 14 этаж. 1 комн. (40,98). Ранее приобрел Студио в Синергии 3. Сейчас же решили взять для родителей. Пока все говорит в пользу застройщика, но дальше посмотрим, как оно будет. Надеюсь на лучшее. Очень понравились планировки и смутило отсутствие свай в 8,9 секции. Надеюсь им виднее и так действительно можно строить...
Бомж київський
Постоянный пользователь
195
29 августа 2015
20 ноя 2016 11:28
Підкажіть, хто знає, де можна (або де краще) оплачувати комунальні послуги? І чи є змога оплачувати через інтернет? 

Alexsander.UA
Постоянный пользователь
119
23 сентября 2015
20 ноя 2016 12:19
Цитата "Pylyp z Bolit":Achtung, achtung!!
Вчора помітив аварійку з газової служби. У 3-й черзі у квартирі стався витік газу. Як виявилося, людина з Bosch косо-криво налаштувала котел і зникла. Інвестор, довірившись сервісу, пару тижнів не являв очей. Та бошівець не докрутив гайки/шланги і поступово витекло приблизно 15 кубів. Ні газова служба, ні Bosch нічого компенсувати не збираються.![]()
Будьте уважні, бо могло ж і шарахнути. А на сервіс ніякої надії.
Сам плююсь на той Bosch через його надзвичайну затратність (куб за дві години при t55⁰ котла і t14⁰ у квартирі)
Я развел мыло и пеной прошелся по всем стыкам. Все нормально, только была утечка в месте просоединения гибкого (гафрированного) шланга к газопроводу. Подтянуть не удалось, не хватало резьбы на трубе. Положил две прокладки затянул и все стало нормально. Прокладки есть в строительном магазине рядом с нами. Покупать нужно ПАРОНИТОВЫЕ на 3/4 дюйма.

У меня Bosch расходует 1 м3 за 2-3 часа. Температура на котле 45 градусов, в квартире 12-13. Топлю уже неделю, с начала расход был больше. Все соседи вокруг меня не топят, так что стены прогреваю сам.

Heilagr
H
Пользователь
49
28 октября 2016
20 ноя 2016 16:02
Цитата "Бомж київський":Підкажіть, хто знає, де можна (або де краще) оплачувати комунальні послуги? І чи є змога оплачувати через інтернет?![]()
Сайт для платежей с кредитной карточки, там можно и коммунальные услуги оплачивать https://www.portmone.com.ua
.
Фальцфей
Ф
Новичок
16
21 июля 2016
20 ноя 2016 16:17
Цитата "Pylyp z Bolit":
Проблема в розташуванні дверей. Вони розраховані під пандус, щоб людям із вадами легше було заїжджати на возику. Але зі сходів двері, щоб продертися всередину, доводиться відчиняти навстіж. А коли щось заносять, намагаються дотиснути їх до стіни так, що вириває дотягувач (доводчик) з м'ясом. Ця проблема буде стільки, скільки заноситимуть будматеріали і меблі.
Там не в тому проблема, сама скважина вирвана, і замок вивернутий, дотягувач не пошкодженний.
Що стусуеться газу, це вже не перший випадок. Взагалі віри нікому немає, тимпаче в таком делікатному питанні як газ, що гірше за все що до відповідальності нікого не притягнеш, газова служба мала прийняти котел і перевірити підключення, але звісно ніяких документів з підпису газовиків ніхто не давав... Так що будьте уважні і обережні, ті прокладки що встановлював забудовник нікуди не годяться.
Pylyp z Bolit
Пользователь
97
08 октября 2016
20 ноя 2016 20:39
Хай ти сказишся! Побачив замок на дверях 3-ї черги
.
Це ж який баран так бив рогами, щоб так роздовбати замок
?! Хоча радше за все робітникам не дали ключі й вони, щоб не морочити собі голову, понівечили замок. Здається, він ремонту не підлягає. Народ, ви бодай такий-сякий інструктаж своїм робітникам зачитайте. Бо то ліфт перевантажують, що він виходить з ладу, то коридори загидять сміттям або й пляшками із сечею
, то замки псують, то каналізацію заб'ють будсміттям,що аж підвал заливає
.
. Це ж який баран так бив рогами, щоб так роздовбати замок
?! Хоча радше за все робітникам не дали ключі й вони, щоб не морочити собі голову, понівечили замок. Здається, він ремонту не підлягає. Народ, ви бодай такий-сякий інструктаж своїм робітникам зачитайте. Бо то ліфт перевантажують, що він виходить з ладу, то коридори загидять сміттям або й пляшками із сечею
, то замки псують, то каналізацію заб'ють будсміттям,що аж підвал заливає
.Сосед 118а
С1
Пользователь
57
02 ноября 2016
21 ноя 2016 07:12
Цитата "Pylyp z Bolit":Ще не час, але придивляюся до Інтернет-провайдера. Монополіст в Ірпені Best. Та чув, що у жовтні-листопаді він працював із постійними перебоями і кількагодинними відключеннями. Нахапався абонентів, що не встигає їх задовольняти? Інші провайдери кажуть, що вони, ніби, теж можуть під'єднати Інет, але після дозволу керівництва ОСББ. Що за фіґня?
- По интернету. Изначально у Сенергии была договоренность только с Best, но на данный момент, можете смело звонить в Ilan. И те, и другие заводят вам в квартиру свой кабель, а вы уже потом определяетесь, чьими услугами пользоваться. (У меня заведены оба провайдера). Заселимся - будем проверять!

Сосед 118а
С1
Пользователь
57
02 ноября 2016
21 ноя 2016 07:18
Цитата "Pylyp z Bolit":Хай ти сказишся! Побачив замок на дверях 3-ї черги.
Це ж який баран так бив рогами, щоб так роздовбати замок?! Хоча радше за все робітникам не дали ключі й вони, щоб не морочити собі голову, понівечили замок. Здається, він ремонту не підлягає. Народ, ви бодай такий-сякий інструктаж своїм робітникам зачитайте. Бо то ліфт перевантажують, що він виходить з ладу, то коридори загидять сміттям або й пляшками із сечею
, то замки псують, то каналізацію заб'ють будсміттям,що аж підвал заливає
.
- В субботу завозил потихоньку свой "домашний хлам". Встретился со своим прорабом. Зашли в подъезд, как раз тогда, когда другая группа рабочих выносила мусор. Прораб пожаловался, что многие (в частности эти самые работяги), частенько лифт держат ногами! Карл, НОГАМИ! Там ведь кнопка есть!!!! Че за дела!

Aleskey_94
Пользователь
45
22 июля 2016
21 ноя 2016 08:24
Скажите как вода в доме? Фильтра и редуктор давление на воду ставили?
_Lda_
Постоянный пользователь
232
01 апреля 2015
21 ноя 2016 08:44
вода плохого качества, у меня и фильтр и редуктор стоят.Цитата "Aleskey_94":Скажите как вода в доме? Фильтра и редуктор давление на воду ставили?
Aleskey_94
Пользователь
45
22 июля 2016
21 ноя 2016 08:57
Цитата "_Lda_":вода плохого качества, у меня и фильтр и редуктор стоят.
Можете сделать фото подвода труб к котлу, как их запрятали?
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Киев, ул. Милютенко, ул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Киев, пр. Голосеевский, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Киев, ул. Петра Калнышевского, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- ЖК Family and Friends | 2 очередь | GEOS | Киев, ул. Новополевая, 219.06543
- ЖК Оранжерея | Edelburg Development | Київ, Миколи Василенко, 218.0690
- ЖК Діброва Парк | IB Alliance | Киев, ул. Виктора Некрасова (Северо-Сырецкая)18.062 012
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?30.055 045
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планирую аренду квартиры в районе Подола27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее