Подать объявление

ЖК Фортуна-2 | Ирпень, ул. Джерельная, ул. Г. Сковороды

ЗастройщикКарпенко Богдан Валерьевич
Сдача ЖК2015 - 2019 г.
Планировки
от 24 450 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
11/8%
13/9%
30/22%
33/24%
51/37%
1. . .4648. . .211
08 сен 2015 18:02
Хотелось бы верить, но эта новость висит на сайте инспекции. Где же обещанный ответ застройщика???
08 сен 2015 18:11
Да , если бы была война тогда не было бы на сайте департамента
08 сен 2015 18:36
Вот зашел на форму перед сном:-) Но думаю, что не стоит паниковать, если бы хотели кинуть на деньги, то не сдавали бы первый дом и не строили бы так активно остальные.

Вчера был на стройке, все активно работают, причем по всех домах. Еще раз спросил о сроках - 30 октября в худшем случае, а может и раньше. Спрашивал только о втором доме, так как беспокоюсь пока что о своем. Видел план дальнейшего строительства, еще семь домов будет, я даже друзей с агитировал вложить в Фортуну. Так что верю застройщику, неоднократно общался лично, всегда готов идти на встречу.

А отделу продаж все равно стоит отписать, ясно, что ботов много, никто же не мешает им несколько ников создать, вот и набросились. В субботу еще раз поеду, решил брать цокольное помещение еще, так что надеюсь все решится положительно к выходным.
08 сен 2015 18:44
Предлагаю все успокоится и ждать разъяснений.
Пока все условия по договору застройщик выполняет, еще до сдачи Дом2 время есть
08 сен 2015 18:49
Хочется увидеть ответ от застройщика, а то заснуть невозможно.
08 сен 2015 18:51
Добрый вечер!
Попрошу всех не паниковать, так как в данный момент застройщик готовит Вам адекватный и обширный ответ по всем Вашим вопросам.


С уважением, Владимир
отдел продаж от застройщика
08 сен 2015 20:35
Доброго вечора!!!
Враховуючи сьогоднішню інформацію, яка з'явилася на сайті ДАБі, хочу надати роз'яснення для того щоб заспокоїти власників квартир та наших потенційних клієнтів, які теж хочуть розібратися в ситуації, адже вони мають прийняти виважене рішення щодо купівлі квартири в ЖК Фортуна.
Крім того не дати можливості моїм конкурентам спекулювати даною ситуацією.
Отже все по порядку:
1. все дуже просто. ДАБі це орган, який пронизаний корупцією. Чому так відбулося - відмовився вирішити питання. Це є першопричина того, що зараз відбувається з моїми деклараціями.
2. планова перевірка ДАБі, як стало мені відомо із актів перевірки і приписів, які мені були надіслані поштою 19.08.2015 року і отримані мною лише через тиждень, розпочалася 9.07.2015 року. Чому мене повідомили після того як пройшов більше чим місяць? Чому мене взагалі не повідомили про перевірку? Я думаю питання риторичні.
3. згідно документів, що я отримав, підставою для відміни декларацій на будинки, які ми будуємо, стало неправильне визначення категорії складності об'єктів будівництва. Працівники ДАБі чомусь вирішили, що в нас будинки по вул. Джерельна, 2, 4, 6, 8 мають V категорію складності, а не III, так як було зазначено мною в деклараціях. Згідно ст.32 ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності" віднесення об'єкта будівництва до тієї чи іншої категорії складності здійснюється проектною організацією і замовником будівництва. Проектна організація визначила III категорію складності. Чому працівники ДАБі віднесли будинки до V категорії мені не відомо, а наведені ними докази в акті перевірки вважаю вигаданими та не обгрунтованими, про що мною уже подано позов до суду про скасування результатів перевірки і наказу, яким вони відмінили мені декларації.
4. попрошу нікого не панікувати і не розносити всілякий срач на форумі (вибачте за мій французький). Ніхто нікого не кидав (якщо так наведіть факти) і не збирається цього робити. На всіх будинках ведуться всі необхідні роботи. Джерельна, 6 ключі видаємо в жовтні. Джерельна,4 ключі видаємо в кінці листопада. Джерельна,8 випереджаємо графік. Крім того не зважаючи на всі перепони, які нам чинить ДАБі плануємо розпочати будівництво нового будинку. Ніхто нікуди не відступить. Тільки вперед!
4. Наш офіс нікуди не зник, всі працюють тому приїжджайте. Якщо хтось не підняв трубку, то просто не зміг, наберіть ще раз пізніше. Дякую.
І останнє. Хто мені не довіряє, можу повернути кошти, які ви вклали в мої об'єкти.
Впевнений на 100 % всі будинки добудуємо вчасно, комунікації запустимо. Я маю громадянську позицію і хочу вкладати кошти в розвиток міста: дитячий садочок, дороги, парки і в наш мікрорайон, а не в кишені чиновників. Через свою позицію мене сьогодні намагається дискредитувати ДАБі і проводить масу незаконних перевірок, про які навіть боїться повідомити мене завчасно згідно чинного законодавства.
На сьогодні справа про відміну декларацій знаходиться в суді. Я знаю точно, що правда переможе. Всім хто вірить мені і має державницьку позицію - дуже вдячний!
Нехай всім щастить! Тримаймося!
08 сен 2015 21:03
Богдан слава Богу!!!Я за вас ,думаю що не пiдведете!!!
08 сен 2015 21:16
Хочется верить, что все будет хорошо, но с учетом нашего "правосудия" (не помажешь - не поїдеш) гарантировать нельзя ничего.
Напрашивается вопрос сам собой, что будет в случае самого негативного результата - отказа суда в удовлетворении иска (вплодь до ВАСУ), ведь дома не введут в эксплуатацию, а соответственно право собственности никто не получит.
Это не претензия Карпенко Богдану, просто хочется получить ответы на вопросы, которые, как по мне, беспокоят всех.
08 сен 2015 21:24
вот именно !!!
09 сен 2015 03:15
Доброе утро! Спасибо за инфо. Надеемся, все решится. Пожалуйста, держите нас в курсе. Спасибо
09 сен 2015 04:03
а теперь наверное самое время придумать закрытую общалку только для инвесторов. Чтобы те добродетели, которые муть здесь всякую раньше писали, не имели доступа к последующей информации по поводу данной ситуации
09 сен 2015 05:50
Цитата "richtown":
а теперь наверное самое время придумать закрытую общалку только для инвесторов. Чтобы те добродетели, которые муть здесь всякую раньше писали, не имели доступа к последующей информации по поводу данной ситуации

поддерживаю
09 сен 2015 05:53
Цитата "ЗА ПОРЯДОК ":


Ми є свідками інформаційної війни між забудовниками))))))))))))))

Інформація викладена на сайті ДАБІ України. Так що це не інформаційна війна. Це війна по знищенню конкурентів в Ірпені.
09 сен 2015 06:14
Простите за незнание. Это стройка не Карплюка?
Это не провокация, а простое любопытство.
09 сен 2015 07:12
На счет полномочий инспекции правовую позицию высказал ВАСУ:

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

23.05.2013 р.
N К/9991/70143/12

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі суддів - Зайця В. С., Калашнікової О. В., Леонтович К. Г., розглянувши у попередньому розгляді справу за касаційною скаргою інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві на постанову окружного адміністративного суду міста Києва від 9 серпня 2012 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 11 жовтня 2012 року у справі N 2а-6791/12/2670 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Інтелектуальні комунікації" до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві про визнання протиправною та скасування постанови, встановила:

У травні 2012 року товариство з обмеженою відповідальністю "Інтелектуальні комунікації" звернулося в суд з позовом до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві, в якому просив визнати протиправною та скасувати постанову N 78/12 від 03.05.2012 р.

[size=150]Позовні вимоги обґрунтовані тим, що оскаржувана постанова прийнята відповідачем з перевищенням наданих йому повноважень, оскільки чинним законодавством, зокрема, ст. 32 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", не передбачене право відповідача відносити об'єкти будівництва до відповідних категорій складності.[/size]

Постановою окружного адміністративного суду міста Києва від 9 серпня 2012 року, залишеною без змін ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 11 жовтня 2012 року, позовні вимоги задоволені.

Не погоджуючись з ухваленими по справі рішеннями інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві звернулася до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою, в якій просить скасувати рішення судів першої і апеляційної інстанцій та ухвалити нове судове рішення про задоволення позовних вимог, посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права.

Перевіривши правову оцінку обставин справи та повноту їх встановлення, проаналізувавши правильність застосування судами норм матеріального та процесуального права колегія суддів Вищого адміністративного суду України вважає, що відсутні підстави для скасування судових рішень, а касаційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судами попередніх інстанцій встановлено, що у період з 26 квітня 2012 року по 4 травня 2012 року відповідач, відповідно до ст. 41 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та Порядку здійснення архітектурно-будівельного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 року, на підставі направлення на проведення перевірки та листа громадської організації з місцевим статусом Асоціація Киян "Збережемо рідне місто" від 5 квітня 2012 року N 0132/11-01, проведена перевірка позивача, за результатами якої складений акт перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил під час виконання підготовчих і будівельних робіт від 27 квітня 2012 року. Відповідно до складеного акта, перевіркою встановлений факт експлуатації позивачем об'єкту II категорії складності - точки радіодоступу 9710 С-WBS стандарту WiMAX товариства з обмеженою відповідальністю "Інтелектуальні комунікації" без прийняття її в експлуатацію, що, є порушенням вимоги ч. 8 ст. 39 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності".

У зв'язку з виявленими порушеннями, 27 квітня 2012 року відповідачем складений протокол про вчинення правопорушення у сфері містобудівної діяльності, у якому зазначено, що за результатами перевірки пропонується накласти на позивача штраф у розмірі 49230,00 грн., а також припис про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, яким позивача, у зв'язку із встановленими у ході перевірки порушеннями, зобов'язано з 28 квітня 2012 року зупинити експлуатацію точки радіодоступу та усунути встановлені порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності.

На підставі акта перевірки, протоколу та припису, 3 травня 2012 року відповідачем прийнята оскаржувана постанова, якою на позивача накладено штраф у розмірі 49230,00 грн.

Задовольняючи позовні вимоги суди першої та апеляційної інстанцій виходили з того, що відповідач, визначивши категорію об'єкту будівництва - точки радіодоступу, вийшов за межі своїх повноважень, у результаті чого протиправно нарахував позивачу штраф у розмірі, визначеному законодавством у разі експлуатації або використання об'єктів будівництва II категорії складності, не прийнятих в експлуатацію.

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України погоджується з висновками судів першої і апеляційної інстанцій виходячи з наступного.

Відповідно ч. 3 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, зокрема, чи прийняті вони: на підставі, у межах повноважень, та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; обґрунтовано; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано.

Згідно ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

[size=150]Відповідно ч. 3 ст. 32 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" віднесення об'єкта будівництва до тієї чи іншої категорії складності здійснюється проектною організацією і замовником будівництва.

Згідно листа проектної організації товариства з обмеженою відповідальністю "Теском", точка радіо доступу стандарту WiMAX, яка розташована за адресою м. Київ, вул. Боженка, 11, віднесена до І категорії складності.

Таким чином, віднесення об'єкта будівництва до тієї чи іншої категорії складності є поза межами повноважень відповідача.[/size]

Отже, відповідачем безпідставно та з перевищенням повноважень винесена постанова N 78/12 від 03.05.2012 р. про накладення штрафу за правопорушення у сфері містобудівної діяльності, а саме за здійснення експлуатації об'єкту II категорії складності - точки радіо доступу 9710 C-WBS стандарту WiMAX товариства з обмеженою відповідальністю "Інтелектуальні комунікації", без прийняття її в експлуатацію.

Враховуючи викладене, суди першої і апеляційної інстанцій дійшли до вірного висновку про обґрунтованість позовних вимог.

Згідно ч. 3 ст. 2201 КАС України суд касаційної інстанції відхиляє касаційну скаргу і залишає рішення без змін, якщо відсутні підстави для скасування судового рішення.

Відповідно до ст. 224 КАС України суд касаційної інстанції залишає касаційну скаргу без задоволення, а судові рішення - без змін, якщо визнає, що суди першої та апеляційної інстанцій не допустили порушень норм матеріального і процесуального права при ухваленні судових рішень чи вчиненні процесуальних дій.

Колегія суддів вважає, що доводи касаційної скарги не дають підстав для висновку про неправильне застосування судами норм матеріального чи процесуального права, яке призвело або могло призвести до неправильного вирішення справи.

З урахуванням викладеного, судами першої і апеляційної інстанцій винесені законні і обґрунтовані рішення, постановлені з дотриманням норм матеріального та процесуального права і підстав для їх скасування не вбачається.

Керуючись ст. ст. 220, 2201, 223, 224, 231 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів Вищого адміністративного суду України  ухвалила:

Касаційну скаргу інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві відхилити.

Постанову окружного адміністративного суду міста Києва від 9 серпня 2012 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 11 жовтня 2012 року залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили через 5 днів після направлення її копій особам, які беруть участь у справі і може бути переглянута Верховним Судом України з підстав, передбачених ст. ст. 237 - 239 Кодексу адміністративного судочинства України.

 

Судді:
 


 
09 сен 2015 07:30
09 сен 2015 09:27

Вспомнилась история с ЖК Надсонов по ул. Надсонова, 13, это недалеко от нас. Не помню подробностей, но там тоже при вводе дома в эксплуатацию нашли проблемы и не ввели вовремя. Я особо не следил но вот вчера решил проверить и вот последние сообщения с форума, где выложили Свидетельства на права собственности

НАЖАТЬ ПОСМОТРЕТЬ

Так что не стоит паниковать, все всегда решается, тем более, когда дом уже построен. Даже в Киеве дома, которые строились без разрешительных документов вводятся в эксплуатацию. У нас все все строилось по правилам

09 сен 2015 09:53
В той ситуации вроде как объект был уже введен в эксплуатацию и был наложен только штраф без отмены деклараций.
09 сен 2015 19:34
Доброго вечора!
Традиційно, відправляємо Вам наш фотозвіт про пророблені роботи за період від 28.08.2015 по 09.09.2015.

На сьогоднішній день по будинку №2:
* продовжуються роботи по утепленню фасадної частини будинку по цокольному поверху;
* розпочато роботи по облагородженню території навколо будинку;
* розпочато роботи з монтажу плитки у під'їздах по всьому будинку;
* завершено роботи з монтажу вхідних дверей в квартири по всьому будинку;
* завершуються роботи з монтажу щитових на електричні та водяні лічильники;
* продовжуються роботи з монтажу підвісної стелі (армстронгу) в під'їздах по всьому будинку;
* продовжуються роботи з монтажу вхідних груп в під'їзди.

По будинку №3:
* розпочато роботи по утепленню фасадної частини будинку;
* продовжуються роботи з монтажу міжкімнатних перегородок;
* завершуються роботи по штукатурці стін в квартирах та у під'їздах по всьому будинку;
* продовжуються роботи з монтажу сантехнічних труб по всьому будинку;
* продовжуються роботи з монтажу стелі по всьому будинку;
* продовжуються роботи по розводці електрики по всьому будинку.

По будинку №4:
* завершуються роботи з монтажу цегляної кладки по 1-му поверху;
* завершуються роботи з монтажу плит перекриття по 1-му поверху;
* розпочато роботи з монтажу цегляної кладки по 2-му поверху.

З повагою, Володимир
відділ продажу від забудовника

Будинок 4 (вул.Джерельна, 8)
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .4648. . .211
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее