Дом №27, ЖК "Эврика"
alex-007
a
Пользователь
50
22 сентября 2018
16 март 2019 10:16
Доброго дня!
може хтось знає контакти когось з технагляду по нашому дому? на приклад головного інженера або ще когось щоб мажна було актуальну інформацію дізнатись?
може хтось знає контакти когось з технагляду по нашому дому? на приклад головного інженера або ще когось щоб мажна було актуальну інформацію дізнатись?
Serl27
S
Пользователь
42
05 февраля 2019
16 март 2019 13:40
Напишите интересующие Вас вопросы — я выясню. Возможно уже знаю ответы на некоторые вопросы.
alex-007
a
Пользователь
50
22 сентября 2018
17 март 2019 07:32
питання такі:
1 - чи не будуть у нас на домі заміняти вентильований фасад на мокрий? чи є така технічна можливість?
2 - на скільки стабільно аркада фінансує будівництво (до нового року темпи були швидшими і це може бути пов'язане саме з фінансуванням)
3 - чи дійсно вже укладаються кабелі і якщо так, то який прогрес.
4 - на скільки інтенсивно ведуться інші роботи: зачеканка швів, робота з котельнею і т.п. Тобто роботи ведуться постійно чи епізодично з перервами?
5 - і про суб'єктивну думку технагляду: якщо ситуація з фінансуванням не погіршиться то які можуть бути строки для різних етапів: готова коробка, різні типи внутрішніх робіт і т.п.
і ще одне вкрай важливе питання! В головній гілці форуму користувач "Демократ" писав про заморозку будівництва з наступного місяця - чи є підтвердження такої інформації?
1 - чи не будуть у нас на домі заміняти вентильований фасад на мокрий? чи є така технічна можливість?
2 - на скільки стабільно аркада фінансує будівництво (до нового року темпи були швидшими і це може бути пов'язане саме з фінансуванням)
3 - чи дійсно вже укладаються кабелі і якщо так, то який прогрес.
4 - на скільки інтенсивно ведуться інші роботи: зачеканка швів, робота з котельнею і т.п. Тобто роботи ведуться постійно чи епізодично з перервами?
5 - і про суб'єктивну думку технагляду: якщо ситуація з фінансуванням не погіршиться то які можуть бути строки для різних етапів: готова коробка, різні типи внутрішніх робіт і т.п.
і ще одне вкрай важливе питання! В головній гілці форуму користувач "Демократ" писав про заморозку будівництва з наступного місяця - чи є підтвердження такої інформації?
Serl27
S
Пользователь
42
05 февраля 2019
17 март 2019 18:48
Ниже ответы на некоторые вопросы, которые мне известны.
1. На данный момент в нашем доме изменений в ТХ не предусматриваются. Более подробно по данному вопросу я выясню на следующей неделе.
2. На сколько мне известно до мая в планах закончить коробку нашего дома. Сейчас балластом есть Патриотика на озёрах, движение там есть. Никого «кидать» не будут.
3. Не знаю. Уточню.
4. Кательню начали. Работы ведутся постоянно. На наш дом выделили финансирование. Про швы уточню так же.
5. Как выше я писал коробку в планах вывести в мае на 100%. Внутренние работы это очень долгосрочный процесс. Буду интересоваться постоянно, постоянно после того, как будет готова коробка. Пока основная зада это коробка и котельня.
Я не знаю кто такой г-н Демократ, читал его посты. Про заморозку мне пока ничего не известно(уточню), но точно знаю наш дом в планах финансирования. Так же у нас другой завод по изготовлению плит, нежели у основной большей части комплекса. И там совсем другая история.
1. На данный момент в нашем доме изменений в ТХ не предусматриваются. Более подробно по данному вопросу я выясню на следующей неделе.
2. На сколько мне известно до мая в планах закончить коробку нашего дома. Сейчас балластом есть Патриотика на озёрах, движение там есть. Никого «кидать» не будут.
3. Не знаю. Уточню.
4. Кательню начали. Работы ведутся постоянно. На наш дом выделили финансирование. Про швы уточню так же.
5. Как выше я писал коробку в планах вывести в мае на 100%. Внутренние работы это очень долгосрочный процесс. Буду интересоваться постоянно, постоянно после того, как будет готова коробка. Пока основная зада это коробка и котельня.
Я не знаю кто такой г-н Демократ, читал его посты. Про заморозку мне пока ничего не известно(уточню), но точно знаю наш дом в планах финансирования. Так же у нас другой завод по изготовлению плит, нежели у основной большей части комплекса. И там совсем другая история.
Serl27
S
Пользователь
42
05 февраля 2019
17 март 2019 19:11
Прошу не судить строго за орфографические ошибки предыдущего поста. Этот Т9 вечно жизнь портит)))
alex-007
a
Пользователь
50
22 сентября 2018
17 март 2019 20:42
Serl27 - ДУЖЕ-дуже-дуже дякую за відповідь!
а то після провокації в основній гілці щось трохи хвилювався... але тепер вже з'явилась якась (досить не погана) визначеність!
дякую, та чекаю на уточнення!
а то після провокації в основній гілці щось трохи хвилювався... але тепер вже з'явилась якась (досить не погана) визначеність!
дякую, та чекаю на уточнення!
Serl27
S
Пользователь
42
05 февраля 2019
21 март 2019 08:45
Цитата "alex-007":Serl27 - ДУЖЕ-дуже-дуже дякую за відповідь!
а то після провокації в основній гілці щось трохи хвилювався... але тепер вже з'явилась якась (досить не погана) визначеність!
дякую, та чекаю на уточнення!
Дополняю свой ответ.
1. В планах на сегодняшний день вентфасад. Но как будет со временем - никто не знает.
2. Внутри дома пока особые активные работы не ведутся - выносят коробку, кран сегодня работает. Фото прилагаю.
Sophie_l
Новичок
10
28 января 2019
21 март 2019 09:00
Очень сомневаюсь насчет вентфасада, жк слишком эконом вариант
invest27
i
Гость
5
17 марта 2019
21 март 2019 11:26
Цитата:
Дополняю свой ответ.
1. В планах на сегодняшний день вентфасад. Но как будет со временем - никто не знает.
2. Внутри дома пока особые активные работы не ведутся - выносят коробку, кран сегодня работает. Фото прилагаю.
За март темп стройки упал до 1эт в 2-3 недели. Это связано это с отсутствием плит?! Но если финансирование выделено, то где же плиты?
Serl27
S
Пользователь
42
05 февраля 2019
21 март 2019 11:56
Цитата "invest27":
Нет, это не связно с отсутствием плит) Плиты есть (ЗЗБК-1). Все идет за графиком, сегодня работают на нашем объекте. В мае в планах закончить коробку.
Почему немного упал темп - не могу знать, вероятно укладываются в график просто?)
hello_world
h
Постоянный пользователь
319
06 июня 2018
21 март 2019 13:32
Цитата "alex-007":нажаль очевидно - рівень доходів людей зростає, зростає вартість життя (нещодавно громадський транспорт подорожчав) от і піднімають, бо будівельникам треба платити за ринковою ціною
+ гроші потрібні на качелі з кличком за патріотику на озерах.
але більше питання не просто чому - а чому саме на стільки - зараз це найдорожчий дім в усьому комплексі!! навіть дорожче за монолітно - каркасні будинки! і дорожче за панелькі які от-от будуть здавати! ось питання на яке я не можу знайти відповідь![]()
Тому що у вашому домі найбільше поверхів які збудовані, на відміну від інших, наприклад того ж 19.
vl31
v
Постоянный пользователь
340
19 августа 2018
25 март 2019 12:57
На выходных работал автокран на пристройке котельной.
Свежие фото, 19 и 17 эт.
Свежие фото, 19 и 17 эт.
alex-007
a
Пользователь
50
22 сентября 2018
25 март 2019 19:34
дякую за фоточкі!
а ще, складаються таке враження, що в нашому домі використовують трохи інший бетон ніж в домах від ДБК3 - цікаво він краше чи гірше?
А ще варто звернути увагу про що сьогодні писали в загальній гілці - в вентильованому фасаді замінили відомого закордонного виробника на вітчизняного.. економія.. але невідомо про якість.
Мож хтось щось знає з цього приводу?
а ще, складаються таке враження, що в нашому домі використовують трохи інший бетон ніж в домах від ДБК3 - цікаво він краше чи гірше?
А ще варто звернути увагу про що сьогодні писали в загальній гілці - в вентильованому фасаді замінили відомого закордонного виробника на вітчизняного.. економія.. але невідомо про якість.
Мож хтось щось знає з цього приводу?
evrika27
Пользователь
73
26 сентября 2018
26 март 2019 08:29
Бетон на 27-м лучше. Читала на нашем форуме, в какой-то ветке.
evrika27
Пользователь
73
26 сентября 2018
28 март 2019 10:19
ветка 24 дома
hello_world
h
Постоянный пользователь
319
06 июня 2018
28 март 2019 10:46
И что ? )) Визуально заметно просто. По практическим характеристикам может и хуже )
evrika27
Пользователь
73
26 сентября 2018
29 март 2019 09:55
Не знаю как определили, еще кто-то писал, пару месяцев назад. Я только за лифты уверенно сказать могу, что они лучше - человек из Патриотики рассказывал лично.
alex-007
a
Пользователь
50
22 сентября 2018
30 март 2019 07:34
Чи є у когось свіжі фото? чи може хтось може зробити?
ob1
Пользователь
32
26 октября 2016
04 апр 2019 09:49
04.04.2019
alex-007
a
Пользователь
50
22 сентября 2018
04 апр 2019 12:45
Дякую!
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Подробнее
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Радужный | Киевгорстрой | Киев, ул. Кибальчича, 225.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Киев, ул. Милютенко, ул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Киев, пр. Голосеевский, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Киев, ул. Петра Калнышевского, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планирую аренду квартиры в районе Подола27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Подробнее
