Подать объявление

Дом 1, секция 2 - соседи

Тема закрыта

1. . .457
22 март 2016 12:35
Цитата "Olynchik":
Уважаемые соседи,никого не смущает пьяная консьержка которая работала вчера,в таком виде её заставали на рабочем месте уже дважды.

Вчера около 9 вечера консьержки на месте не было, свет выключен, а входная дверь открыта и подперта кирпичиком.
22 март 2016 14:38
Судя по количеству квартир которые оплатили услуги консьержей,-это жильцов устраивает.
23 март 2016 08:22
Уважаемые соседи! С домофоном что-то решилось по нашей секции? А то только с консьержками без домофона толку не будет.
23 март 2016 11:59
Цитата "bishovvs":
Уважаемые соседи! С домофоном что-то решилось по нашей секции? А то только с консьержками без домофона толку не будет.


Десь тиждень назад мені консьєрж сказала: "На наступному тижні вже будуть встановлювати домофон", але поки що тиша...
25 март 2016 10:58
простите прозевала
а кто занимается установкой домофона и какого?
26 март 2016 17:34
Интересно получается, за консьержек деньги взяли с жильцов, а теперь вывешивают объявления о том, что консьержа сегодня нет. Это уже наглость!!!
27 март 2016 16:27
Есть ли у нас в комплексе педиатр, который может на дому посмотреть ребенка?
11 апр 2016 11:42
соседи! мы с домофоном что-то решаем?
11 апр 2016 12:55
[quote="cunning"]соседи! мы с домофоном что-то решаем?[/quote
я не пам"ятаю, хто цим питанням займався, але список висить біля ліфтів з опитуванням.Сьогодні буду йти додому подивлюсь кількість "ЗА" і тоді вже більш конкретно можна розуміти, на що розраховувати. У нас ще приблизно 40-50 квартир не заселено... А заодно поцікавлюсь у сьогоднішньої консьержки. ми останнього разу з нею говорили на тему домофону, може вона щось знає, а якщо ні треба брати все в свої руки. За нас цього ніхто не зробить.
11 апр 2016 13:19
то что квартиры не заселены или не проданы разницы же вроде не имеет...
новые жильцы сами будут доплачивать за ключи и ежемесячный платеж, насколько я поняла.
платить тете на входе которой по барабану, кто куда пошел и что понес нет никакого желания.
11 апр 2016 13:31
Цитата "cunning":
то что квартиры не заселены или не проданы разницы же вроде не имеет...
новые жильцы сами будут доплачивать за ключи и ежемесячный платеж, насколько я поняла.
платить тете на входе которой по барабану, кто куда пошел и что понес нет никакого желания.


з інформації, що була вище, ніби так і є, завтра відпишусь якщо щось зможу дізнатись.
14 апр 2016 08:21
Цитата "dobrova":


З приводу домофону: Займається цим питанням представник фірми, що їх встановлює, в 5 секції вже встановили. По нашій секції вже є 51 % бажаючих, що дає їм змогу почати монтаж. Зараз опрацьовуємо списки, протягом тижня буде проводитись обдзвін власників про підтвердження та буде повідомлятись вартість підключення.
25 апр 2016 08:42
Цитата "dobrova":


З приводу домофону: Займається цим питанням представник фірми, що їх встановлює, в 5 секції вже встановили. По нашій секції вже є 51 % бажаючих, що дає їм змогу почати монтаж. Зараз опрацьовуємо списки, протягом тижня буде проводитись обдзвін власників про підтвердження та буде повідомлятись вартість підключення.

Добрый день! Есть ли новая информация по домофону? Будем ли мы его ставить и какая стоимость установки?
25 апр 2016 16:17
Цитата "bishovvs":

Добрый день! Есть ли новая информация по домофону? Будем ли мы его ставить и какая стоимость установки?

Доброго вечора! Сьогодні займалась обдзвоном тих сусідів, які брали участь в опитуванні та виявили бажання встановлювати домофон.Можливо ще не всіх набрала (завтра буду продовжувати) але вже сьогодні розклеїла оголошення на дверях та біля ліфту і передала відомість консьєржу. до 30.04 здаємо по 180 грн., на монтаж обладнання, в цю цифру входить вже 1 ключик. Десь з 3.05 вже почнуть встановлювати домофонну систему та підводити до поверхів. А далі вартість індивідуального підключення квартири від 150грн.(найдешевша домофон.трубка), обладнання дозволятиме встановити відеодомофон. Задіяні всі три двері (центральна, сходи, вихід у двір).
25 апр 2016 16:46
Цитата "dobrova":

Доброго вечора! Сьогодні займалась обдзвоном тих сусідів, які брали участь в опитуванні та виявили бажання встановлювати домофон.Можливо ще не всіх набрала (завтра буду продовжувати) але вже сьогодні розклеїла оголошення на дверях та біля ліфту і передала відомість консьєржу. до 30.04 здаємо по 180 грн., на монтаж обладнання, в цю цифру входить вже 1 ключик. Десь з 3.05 вже почнуть встановлювати домофонну систему та підводити до поверхів. А далі вартість індивідуального підключення квартири від 150грн.(найдешевша домофон.трубка), обладнання дозволятиме встановити відеодомофон. Задіяні всі три двері (центральна, сходи, вихід у двір).

А сколько стоят дополнительные ключи, можно ли их сразу заказать?
26 апр 2016 08:17
Цитата "bishovvs":

А сколько стоят дополнительные ключи, можно ли их сразу заказать?
Ключ коштує 30 грн. Поспілкувавшись вчора з сусідами виникли деякі розбіжності у поглядах з приводу встановлення необхідного обладнання. тому поки що здаємо по 180грн і активно приймаємо участь у обговоренні. На під"Їзді будуть оголошення з приводу зборів мешканців, можливо будемо обходити квартири і особисто розмовляти з сусідами. для того щоб врахувати думку кожного. Тут на форумі я теж повідомлятиму інформацію з цього приводу.Хто хоче може зателефонувати мені (0633895205), я з задоволенням відповім на всі питання. Гарного дня!
27 апр 2016 11:31
После праздничков нужно собираться,и решать вопрос касательно установки домофонной системы,аргументировано высказать все за и против...без всяких "я хочу это,я хочу то"
нужно учитывать 1. безопасность 2. функциональность 3.практичность 4. удобность
И отнестись к вопросу тоже адекватно и серьезно! :ded:
27 апр 2016 15:02
Цитата "Свительский":
После праздничков нужно собираться,и решать вопрос касательно установки домофонной системы,аргументировано высказать все за и против...без всяких "я хочу это,я хочу то"
нужно учитывать 1. безопасность 2. функциональность 3.практичность 4. удобность
И отнестись к вопросу тоже адекватно и серьезно! :ded:


Всіх чекаємо завтра біля нашого під"їзду, вирішили не чекати до кінця свят і зібратись вже.
О 19-30 28.04.16 будемо спілкуватись з цього приводу. Оголошення біля ліфтів вже є, а також повідомлення рознесені до дверей всих квартир нашого під"їзду. Можливо хтось не проживає ще постійно, але може підійти - будемо вдячні за участь. До зустрічі.
27 апр 2016 15:32
Цитата "dobrova":


Всіх чекаємо завтра біля нашого під"їзду, вирішили не чекати до кінця свят і зібратись вже.
О 19-30 28.04.16 будемо спілкуватись з цього приводу. Оголошення біля ліфтів вже є, а також повідомлення рознесені до дверей всих квартир нашого під"їзду. Можливо хтось не проживає ще постійно, але може підійти - будемо вдячні за участь. До зустрічі.


отлично!))
22 май 2016 09:20
Судя по таблице, на видеонаблюдение сдало не так мало жильцов, когда уже начнутся работы по установке? А то как то затихло всё.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .457
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее