Дом 1, секция 2 - соседи
Тема закрита
bishovvs
b
Постійний користувач
123
11 січня 2016
22 бер 2016 12:35
Цитата "Olynchik":Уважаемые соседи,никого не смущает пьяная консьержка которая работала вчера,в таком виде её заставали на рабочем месте уже дважды.
Вчера около 9 вечера консьержки на месте не было, свет выключен, а входная дверь открыта и подперта кирпичиком.
Olynchik
O
Користувач
43
27 лютого 2015
22 бер 2016 14:38
Судя по количеству квартир которые оплатили услуги консьержей,-это жильцов устраивает.
bishovvs
b
Постійний користувач
123
11 січня 2016
23 бер 2016 08:22
Уважаемые соседи! С домофоном что-то решилось по нашей секции? А то только с консьержками без домофона толку не будет.
dobrova
d
Постійний користувач
195
25 березня 2015
23 бер 2016 11:59
Цитата "bishovvs":Уважаемые соседи! С домофоном что-то решилось по нашей секции? А то только с консьержками без домофона толку не будет.
Десь тиждень назад мені консьєрж сказала: "На наступному тижні вже будуть встановлювати домофон", але поки що тиша...
cunning
c
Постійний користувач
120
21 січня 2015
25 бер 2016 10:58
простите прозевала
а кто занимается установкой домофона и какого?
а кто занимается установкой домофона и какого?
bishovvs
b
Постійний користувач
123
11 січня 2016
26 бер 2016 17:34
Интересно получается, за консьержек деньги взяли с жильцов, а теперь вывешивают объявления о том, что консьержа сегодня нет. Это уже наглость!!!
bishovvs
b
Постійний користувач
123
11 січня 2016
27 бер 2016 16:27
Есть ли у нас в комплексе педиатр, который может на дому посмотреть ребенка?
cunning
c
Постійний користувач
120
21 січня 2015
11 квіт 2016 11:42
соседи! мы с домофоном что-то решаем?
dobrova
d
Постійний користувач
195
25 березня 2015
11 квіт 2016 12:55
[quote="cunning"]соседи! мы с домофоном что-то решаем?[/quote
я не пам"ятаю, хто цим питанням займався, але список висить біля ліфтів з опитуванням.Сьогодні буду йти додому подивлюсь кількість "ЗА" і тоді вже більш конкретно можна розуміти, на що розраховувати. У нас ще приблизно 40-50 квартир не заселено... А заодно поцікавлюсь у сьогоднішньої консьержки. ми останнього разу з нею говорили на тему домофону, може вона щось знає, а якщо ні треба брати все в свої руки. За нас цього ніхто не зробить.
я не пам"ятаю, хто цим питанням займався, але список висить біля ліфтів з опитуванням.Сьогодні буду йти додому подивлюсь кількість "ЗА" і тоді вже більш конкретно можна розуміти, на що розраховувати. У нас ще приблизно 40-50 квартир не заселено... А заодно поцікавлюсь у сьогоднішньої консьержки. ми останнього разу з нею говорили на тему домофону, може вона щось знає, а якщо ні треба брати все в свої руки. За нас цього ніхто не зробить.
cunning
c
Постійний користувач
120
21 січня 2015
11 квіт 2016 13:19
то что квартиры не заселены или не проданы разницы же вроде не имеет...
новые жильцы сами будут доплачивать за ключи и ежемесячный платеж, насколько я поняла.
платить тете на входе которой по барабану, кто куда пошел и что понес нет никакого желания.
новые жильцы сами будут доплачивать за ключи и ежемесячный платеж, насколько я поняла.
платить тете на входе которой по барабану, кто куда пошел и что понес нет никакого желания.
dobrova
d
Постійний користувач
195
25 березня 2015
11 квіт 2016 13:31
Цитата "cunning":то что квартиры не заселены или не проданы разницы же вроде не имеет...
новые жильцы сами будут доплачивать за ключи и ежемесячный платеж, насколько я поняла.
платить тете на входе которой по барабану, кто куда пошел и что понес нет никакого желания.
з інформації, що була вище, ніби так і є, завтра відпишусь якщо щось зможу дізнатись.
dobrova
d
Постійний користувач
195
25 березня 2015
14 квіт 2016 08:21
Цитата "dobrova":
З приводу домофону: Займається цим питанням представник фірми, що їх встановлює, в 5 секції вже встановили. По нашій секції вже є 51 % бажаючих, що дає їм змогу почати монтаж. Зараз опрацьовуємо списки, протягом тижня буде проводитись обдзвін власників про підтвердження та буде повідомлятись вартість підключення.
bishovvs
b
Постійний користувач
123
11 січня 2016
25 квіт 2016 08:42
Цитата "dobrova":
З приводу домофону: Займається цим питанням представник фірми, що їх встановлює, в 5 секції вже встановили. По нашій секції вже є 51 % бажаючих, що дає їм змогу почати монтаж. Зараз опрацьовуємо списки, протягом тижня буде проводитись обдзвін власників про підтвердження та буде повідомлятись вартість підключення.
Добрый день! Есть ли новая информация по домофону? Будем ли мы его ставить и какая стоимость установки?
dobrova
d
Постійний користувач
195
25 березня 2015
25 квіт 2016 16:17
Цитата "bishovvs":
Добрый день! Есть ли новая информация по домофону? Будем ли мы его ставить и какая стоимость установки?
Доброго вечора! Сьогодні займалась обдзвоном тих сусідів, які брали участь в опитуванні та виявили бажання встановлювати домофон.Можливо ще не всіх набрала (завтра буду продовжувати) але вже сьогодні розклеїла оголошення на дверях та біля ліфту і передала відомість консьєржу. до 30.04 здаємо по 180 грн., на монтаж обладнання, в цю цифру входить вже 1 ключик. Десь з 3.05 вже почнуть встановлювати домофонну систему та підводити до поверхів. А далі вартість індивідуального підключення квартири від 150грн.(найдешевша домофон.трубка), обладнання дозволятиме встановити відеодомофон. Задіяні всі три двері (центральна, сходи, вихід у двір).
bishovvs
b
Постійний користувач
123
11 січня 2016
25 квіт 2016 16:46
Цитата "dobrova":
Доброго вечора! Сьогодні займалась обдзвоном тих сусідів, які брали участь в опитуванні та виявили бажання встановлювати домофон.Можливо ще не всіх набрала (завтра буду продовжувати) але вже сьогодні розклеїла оголошення на дверях та біля ліфту і передала відомість консьєржу. до 30.04 здаємо по 180 грн., на монтаж обладнання, в цю цифру входить вже 1 ключик. Десь з 3.05 вже почнуть встановлювати домофонну систему та підводити до поверхів. А далі вартість індивідуального підключення квартири від 150грн.(найдешевша домофон.трубка), обладнання дозволятиме встановити відеодомофон. Задіяні всі три двері (центральна, сходи, вихід у двір).
А сколько стоят дополнительные ключи, можно ли их сразу заказать?
dobrova
d
Постійний користувач
195
25 березня 2015
26 квіт 2016 08:17
Ключ коштує 30 грн. Поспілкувавшись вчора з сусідами виникли деякі розбіжності у поглядах з приводу встановлення необхідного обладнання. тому поки що здаємо по 180грн і активно приймаємо участь у обговоренні. На під"Їзді будуть оголошення з приводу зборів мешканців, можливо будемо обходити квартири і особисто розмовляти з сусідами. для того щоб врахувати думку кожного. Тут на форумі я теж повідомлятиму інформацію з цього приводу.Хто хоче може зателефонувати мені (0633895205), я з задоволенням відповім на всі питання. Гарного дня!Цитата "bishovvs":
А сколько стоят дополнительные ключи, можно ли их сразу заказать?
Свительский
Користувач
30
27 лютого 2016
27 квіт 2016 11:31
После праздничков нужно собираться,и решать вопрос касательно установки домофонной системы,аргументировано высказать все за и против...без всяких "я хочу это,я хочу то"
нужно учитывать 1. безопасность 2. функциональность 3.практичность 4. удобность
И отнестись к вопросу тоже адекватно и серьезно!
нужно учитывать 1. безопасность 2. функциональность 3.практичность 4. удобность
И отнестись к вопросу тоже адекватно и серьезно!

dobrova
d
Постійний користувач
195
25 березня 2015
27 квіт 2016 15:02
Цитата "Свительский":После праздничков нужно собираться,и решать вопрос касательно установки домофонной системы,аргументировано высказать все за и против...без всяких "я хочу это,я хочу то"
нужно учитывать 1. безопасность 2. функциональность 3.практичность 4. удобность
И отнестись к вопросу тоже адекватно и серьезно!
Всіх чекаємо завтра біля нашого під"їзду, вирішили не чекати до кінця свят і зібратись вже.
О 19-30 28.04.16 будемо спілкуватись з цього приводу. Оголошення біля ліфтів вже є, а також повідомлення рознесені до дверей всих квартир нашого під"їзду. Можливо хтось не проживає ще постійно, але може підійти - будемо вдячні за участь. До зустрічі.
Свительский
Користувач
30
27 лютого 2016
27 квіт 2016 15:32
Цитата "dobrova":
Всіх чекаємо завтра біля нашого під"їзду, вирішили не чекати до кінця свят і зібратись вже.
О 19-30 28.04.16 будемо спілкуватись з цього приводу. Оголошення біля ліфтів вже є, а також повідомлення рознесені до дверей всих квартир нашого під"їзду. Можливо хтось не проживає ще постійно, але може підійти - будемо вдячні за участь. До зустрічі.
отлично!))
bishovvs
b
Постійний користувач
123
11 січня 2016
22 трав 2016 09:20
Судя по таблице, на видеонаблюдение сдало не так мало жильцов, когда уже начнутся работы по установке? А то как то затихло всё.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
- ЖК Отрада | Київміськбуд, bUdCapital | Київ, просп. Відрадний, 93/227.062 760
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше