Подать объявление

Бориспіль, вул. Головатого, буд. 20

1. . .456
10 фев 2016 10:04
Доброго дня!
Хтось знає, чому у нас не світять вночі вуличні ліхтарі?
20 фев 2016 17:39
Вітаю, шановні сусіди!
Сьогодні хочу розповісти/нагадати про один цікавий документ, який від Вас якщо не приховують, то явно не афішують.
Називається він "Рішення виконавчого комітету
від 23.01.2012 № 47
Перелік, періодичність та строки надання послуг з утримання будинків і споруд
та прибудинкових територій для населення міста Бориспіль"
Дуже раджу загуглити! :winky:
Чому про це згадав - у нас в будинку ситуація з прибиранням і обслуговуванням далеко не найгірша, але от з прибиранням ліфту (я зараз за свій під'їзд) - на жаль, критична. Бо в документі сказано - "Прибирання ліфтових кабін - 1 раз на тиждень", а фактично я не бачу наслідків регулярного прибирання.
Ще одне - з приводу нашого звернення до директора "ЖЕК-53" - відповіді поки-що не надходило. Але більш-менш серйозний ремонт ліфту - з попередженням за 2 дні - був проведений. За що особисто я вдячний) За результатами ремонту висновки робити поки-що зарано, спостерігаємо!
Всім гарного дня!!
27 фев 2016 21:45
Вем дорый вечер!По поводу уборки подьезда,то лично у меня к уборщице нет никаких претензий.Свою работу она выполняет очень даже хорошо.Лифт моет часто,подметает летничные клетки и даже моет их(лично сама свидетель!).А если и бывает лифт грязный,то тут уж, изините,люди-свиньи сами виноваты!!!!!!!А таких поверьте, хватает!!!!!!!!!!
28 фев 2016 12:46
Цитата "Vera_20":
Вем дорый вечер!По поводу уборки подьезда,то лично у меня к уборщице нет никаких претензий.Свою работу она выполняет очень даже хорошо.Лифт моет часто,подметает летничные клетки и даже моет их(лично сама свидетель!).А если и бывает лифт грязный,то тут уж, изините,люди-свиньи сами виноваты!!!!!!!А таких поверьте, хватает!!!!!!!!!![attachment=0]G3iXMHmyfHc.jpg[/attachment]

Вітаю!
Скажіть будь-ласка, а в якому під'їзді Ви проживаєте?
Я дійсно ЩИРО радий, що у Вас в під'їзді чисто і прибрано. І таки згоден з тим, що є серед нас безвідповідальні сусіди :faceoff: Але треба пам'ятати, що вони - теж люди, а поведінку людей можна і треба коректувати.
Бо у нас у ліфті (3 під'їзд) брудно і не мито все ж досить давно. Мова і про підлогу, і про стіни + якась "добра, вихована" душа - маю надію - з числа гостей - дозволила собі на дзеркало чи то плюнути (певно, собі не сподобалась) - вибачаюся за подробиці(
З часу попереднього мого посту ситуація з санітарним станом у ліфті на краще, на жаль, не змінилася. :wow:
Хочу повідомити співласникам, що в найближчому майбутньому нам потрібно буде зібратися з приводу визначення подальшої організації для обслуговування і утримання нашого будинку. Нам потрібно обрати структуру управління будинком - управителя або ОСББ. Якщо ми не організуємо такі собі "вибори", то з 1 липня 2016 року згідно ЗАКОНУ міська рада має право обрати організацію-управителя самостійно - замість нас. І це може бути як організація, що обслуговує нас зараз (ЖЕК-53), так і ЖЕК-1 або інша новостворена організація. Крім того, змінити цю організацію - при необхідності - буде набагато важче, коли обирати її будемо не ми, а чиновники.
29 фев 2016 06:42
//tsn.ua/video/video-novini/yaki-struktu ri-z-yavlyatsya-zamist-ukrayinskih-zheki v.html
Які структури з’являться замість українських жеків
29 фев 2016 13:01
Тільки хотіла скинути це відео)))
Дуже інформативно про ОСББ.
29 фев 2016 13:07
Щодо прибирання в під"їздах. Погоджуюся з Vera_20. У нас у 5-му під"їзді завжди прибрано, майже щоранку бачу прибиральницю. У ліфті завжди вологе прибирання. А от щодо безалаберних сусідів - це вже інше питання.
1. Курять, відповідно запах і окурки.
2. Часто залишають пакети зі сміттям, пляшки на сходах чи біля ліфту.
3. Викидають рекламні буклети із поштової скриньки на підлогу чи в ліфті.
На жаль, не знаю як боротися з такими... Де живуть, там і смітять!
01 март 2016 07:09
Вітаю, сусіди! Хочу сказати, що я приємно вражений вчорашнім міні-зібранням, а ще більше - тим, що ліфт вчора ввечері виявився таким, як мені розповідають шановні Vera_20 і kumbara2, а саме - ЧИСТИМ, ВИМИТИМ! Хотілося б його бачити таким і надалі! Дуже вдячний обслуговуючій організації за якісно виконану роботу!! P.S. От тільки не зрозуміло - кому дякувати - ТОВ "ЖЕК-53" чи таки КП "ЖЕК-1"... ;-)
09 март 2016 14:56
Здравствуйте соседи. Недавно семьей переехали из Киева в Борисполь. Есть маленький ребёнок которого хотим отдать в садик. Никак не можем определисься с выбором. Очень много отзывов, как плохих так и хороших. Знаю, что в нашем доме оочень много детей. Может подскажите кто куда водит своих деток. Рассматриваем все варианты, как частные садики, так и гос. И конечно же, желательно поблизости.
09 март 2016 19:53
Вечір добрий!!! Мамочка чи Папочка виходьте вдень на площадка, ми Вам все розповімо, заодно і познайомився!!!!!!))))
10 март 2016 06:53
Цитата "BILZAY":
Вечір добрий!!! Мамочка чи Папочка виходьте вдень на площадка, ми Вам все розповімо, заодно і познайомився!!!!!!))))

Буду рада знакомству! Может давайте договоримся более конкретно о встрече на площадке?) в какое время вы выходите, как мне Вас узнать?)
10 март 2016 08:17
Десь біля 13:00 ми наплощадці або на стоянці біля мусорки катаємся на самокатах)))я в курточці в красівий горошок)))))
10 март 2016 09:22
І я прийду з вами познайомитись)))
10 март 2016 09:46
Буду чекати на Вас!!!!))))
10 март 2016 11:41
Цитата "BILZAY":
Буду чекати на Вас!!!!))))

Опоздали мы на пол часика) и не нашли Вас(
10 март 2016 12:07
Давайте завтра!!!
10 март 2016 12:29
Цитата "BILZAY":
Давайте завтра!!!

Да, давайте
20 июнь 2017 12:52
Шановні мешканці!
Анонсуємо чудову новину.


Компанія «Альтіс-Девелопмент» ініціює програму лояльності для своїх клієнтів.
Програма лояльності надасть можливість нашим інвесторам, покупцям і мешканцям отримувати спеціальні «закриті» пропозиції щодо поточних та майбутніх об’єктів компанії.

Наприклад, для учасників програми лояльності можуть бути попередні пропозиції цікавих об’єктів до їх виводу на загал («закриті» передпродажі), або пропозиції за привабливими цінами не доступними при продажах усім бажаючим, або пропозиції типу “trade-in” тощо.

Програма лояльності розрахована для всіх хто з нами: є інвестором, покупцем, володіє та/або мешкає у квартирах в будинках м. Борисполя, що побудовані та будуються за участю компанії «Альтіс-Девелопмент»: на вул. Головатого, Лютневій, Толстого.
Старт програми лояльності відбудеться вже найближчим часом.

Будь-ласка, зверніться у відділ продажів та поновіть Ваші контактні дані, щоб свого часу, коли програма запрацює, отримувати свої вигідні пропозиції.
Всю інформацію щодо Програми лояльності Ви зможете дізнатись у відділі продажів Житлового будинку №1.

P.S. Будь-ласка, не запитуйте тут розкривати деталі та подробиці об’єктів – це дійсно будуть окремі обмежені пропозиції, в тому числі і персоналізовані. Звертайтесь до відділу продажів Житлового будинку №1.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .456
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее