Подать объявление

ЖК Синергия 3 | Ирпень, ул. Григория Сковороды, 11

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2017 г.
Планировки
от 20 200 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 177.
9/5%
6/3%
45/25%
45/25%
72/41%
1. . .583585. . .593
24 сен 2018 19:36
Так біля нашого будинку й внутрішній двір не впорядковано. В нас у 8 будинку на поверсі лічильники на воду прономеровані не зрозуміло як. Доречі якщо в стояку є вода то взимку він замерзне, топити голі стіни, щей без лічильника на світло, то є дурість і фантастика. Доречі хто отримав ключі, той заплатив гроші за світло яким не користуватиметься до весни і за вивіз сміття на 6 місяців, а те сміття ми з Вами тільки через 6 місяців розпочнемо виносити з будинку. А Ви говорите, що то не вихід. Я рахую своі гроші і свій час.
24 сен 2018 19:43
Я розумію, що то крайні міри і не зовсім правомірні, але ж навіщо пафос про виконані роботи. Я хочу зказати що з тим темпом до ремунту в квартирах ми й з весни не приступимо. Погода ж бачите яка. Доречі замки вже в дверях хтось замінював.
25 сен 2018 07:31
Цитата "Саша Стратій":


Привет.
Уже начали же приглашать подписывать смотровые ордераё
Думаю к Новому Году должны быть ключи.

На смотровые ордера приглашают пока только 8 дом. В 9 доме еще много работы до смотровых
25 сен 2018 08:58
привет соседи! подскажите если не сложно, какая последовательность действий, те кто уже проходил данные моменты:
1) вопрос по газу, закончили ремонт, хотим чтоб была горячая вода и в скором времени отопление, что делать кого вызывать и куда идти что подписывать;
2) интернет и телевидение, как подключить и что подключить;
3) свет и вода где заключать договора и тд
Заранее спасибо !
25 сен 2018 09:57
Цитата "Lenysenka":

На смотровые ордера приглашают пока только 8 дом. В 9 доме еще много работы до смотровых

Вы что имеете ввиду????я с 9дома,давным-давно подписала смотровой ордер,получила документы,ключи!!!
25 сен 2018 10:07
Цитата "Anderson2012":
Так біля нашого будинку й внутрішній двір не впорядковано. В нас у 8 будинку на поверсі лічильники на воду прономеровані не зрозуміло як. Доречі якщо в стояку є вода то взимку він замерзне, топити голі стіни, щей без лічильника на світло, то є дурість і фантастика. Доречі хто отримав ключі, той заплатив гроші за світло яким не користуватиметься до весни і за вивіз сміття на 6 місяців, а те сміття ми з Вами тільки через 6 місяців розпочнемо виносити з будинку. А Ви говорите, що то не вихід. Я рахую своі гроші і свій час.


1) Щодо лічильника - якщо Синергія не в змозі його встановити зараз і тільки це Вам заважає приступити до ремонту, зверніться до них хай скажуть можель лічильника - купіть його самостійно і встановіть, а рахунок за нього виставите Синергії.
2) лічильники на воду пронумеровані хер зна як в кожному будинку, ну витратите 10 хв і знайдете свій. Це не капець як довго і важко.
3) за світло - не хотіли - треба було не платити. Та й це принципової різниці немає. Гроші ж не згорять. Рано чи пізно намотаєте кіловати на свій аванс.
4) щодо сміття - я не думаю що вони потім приберуть контейнер для вивезення сміття, бо інакше те сміття кидатимуть у звичайний контейнер, або просто на прибудинкову, тому Синергії це не вигідно.
25 сен 2018 10:15
Цитата "ДобрОе уТро":
привет соседи! подскажите если не сложно, какая последовательность действий, те кто уже проходил данные моменты:
1) вопрос по газу, закончили ремонт, хотим чтоб была горячая вода и в скором времени отопление, что делать кого вызывать и куда идти что подписывать;
2) интернет и телевидение, как подключить и что подключить;
3) свет и вода где заключать договора и тд
Заранее спасибо !


1) Щоб було опалення і гаряча вода потрібно викликати спеціаліста БОШ - в документах на котел є номер. Запустить котел якщо буде окреме реле напруги для котла + вилка в розетку. Можна купити це окремо або у представника БОШ
1.1) Запустять котел навіть якщо у Вас неукладено договір з газ конторою - укласти можна в газконторі - вул восьмого березня (номер не памятаю), або в ЦНАП (площа Шевченка 2а) приміщення ірпінської міської ради
2) інтернет і тв у нас тільки айлан - зателефонуйте і залиште заявку на підключення (телефони є в неті)
3) світло і вода нас ще не взяли на баланс. Тому договора заключити зараз не можна. За світло платити щомісяця в Синергії 1 - показники знімають вони самі, але раджу слідкувати за показниками, тариф комерційний 2,48 грн/квт
25 сен 2018 10:35
Добрый день, подскажите, кто и как оформлял право собственности? Нам сказали, что есть 2 варианта, 1- оплатить 8,5%, 2- оплатить 250 грн за кВ.м. Естественно, переплачивать не хочется, вот изочется понять разницу между этими вариантами? Есть ли риски при оформлении вариантом подешевле?
25 сен 2018 10:36
Цитата "mini_mary":


1) Щоб було опалення і гаряча вода потрібно викликати спеціаліста БОШ - в документах на котел є номер. Запустить котел якщо буде окреме реле напруги для котла + вилка в розетку. Можна купити це окремо або у представника БОШ
1.1) Запустять котел навіть якщо у Вас неукладено договір з газ конторою - укласти можна в газконторі - вул восьмого березня (номер не памятаю), або в ЦНАП (площа Шевченка 2а) приміщення ірпінської міської ради
2) інтернет і тв у нас тільки айлан - зателефонуйте і залиште заявку на підключення (телефони є в неті)
3) світло і вода нас ще не взяли на баланс. Тому договора заключити зараз не можна. За світло платити щомісяця в Синергії 1 - показники знімають вони самі, але раджу слідкувати за показниками, тариф комерційний 2,48 грн/квт

Велике Дякую!
25 сен 2018 10:43
Цитата "vikki-87":
Добрый день, подскажите, кто и как оформлял право собственности? Нам сказали, что есть 2 варианта, 1- оплатить 8,5%, 2- оплатить 250 грн за кВ.м. Естественно, переплачивать не хочется, вот изочется понять разницу между этими вариантами? Есть ли риски при оформлении вариантом подешевле?

на форумі вже тричі це питання обговорювалося.
якщо коротко - результат один і той же в обох варіантах - витяг про реєстрацію речових прав на нерухоме майно.
щодо оплати - і в першому і в другому варіанті ви платите більше ніж мали б за законодавством, але оспорити нічого не вдасться. В першому варіанті Ви платите також податки замість забудовника, в другому просто йому в карман, бо офіційно маєте заплатити 250 грн за всю реєстрацію ( не залежно від площі)

Якщо цікаво детально - не полінуйтеся погортати форум, хоча гортати прийдеться дуже довго але всі відповіді знайдете
25 сен 2018 10:44
Цитата "ДобрОе уТро":

Велике Дякую!


Будь ласка :winky:
25 сен 2018 10:54
Цитата "19lera89":

Вы что имеете ввиду????я с 9дома,давным-давно подписала смотровой ордер,получила документы,ключи!!!


і деякі квартири вже дуже активно роблять ремонт) кожного дня світло світиться)
25 сен 2018 14:36
Доброго дня, а ви лічильник самі купували?
25 сен 2018 15:00
Доброго дня, а ви лічильник самі купували? І встановлювали теЖ самі? Просто цікаво. Дякую за інформацію.
25 сен 2018 15:36
Цитата "mini_mary":


і деякі квартири вже дуже активно роблять ремонт) кожного дня світло світиться)

С удовольствием бы приступил, но наши лидеры не предусмотрели нужное количество счётчиков. Потому ждём вторую декаду октября и не раньше. По их информации счётчиков нет по всей Украине. Это ж надо было додуматься приобрести счётчики производства Молдовы... Чем им наши интересно не угодили, слава Богу хоть не из-за поребрика додумались
25 сен 2018 16:46
Цитата "mini_mary":


і деякі квартири вже дуже активно роблять ремонт) кожного дня світло світиться)




Я вам больше скажу. Есть квартиры которые сделали ремонт))))
26 сен 2018 07:55
Цитата "pozitiv1881":




Я вам больше скажу. Есть квартиры которые сделали ремонт))))


В 9 будинку? бо ми обговорювали саме 9 будинок
26 сен 2018 08:00
Цитата "Anderson2012":
Доброго дня, а ви лічильник самі купували? І встановлювали теЖ самі? Просто цікаво. Дякую за інформацію.


Ми - ні. Бо отримали ключі одні з перших, і ремонт робили одні з перших, і переїхали також одні з перших. Тому у нас не було питань з лічильником.
Але якби це заважало б робити ремонт - я б його купила - всеодно дешевше ніж платити за орендовану квартиру
26 сен 2018 09:40
Тут я з Вами згоден, платити аренду і дорожче, і то не своє, не рідне. Молодці. Вітаю.
26 сен 2018 09:42
Цитата "Anderson2012":
Тут я з Вами згоден, платити аренду і дорожче, і то не своє, не рідне. Молодці. Вітаю.

Дякую) але питань ще багато до забудовника лишилося) проте вони вирішуються поступово - дуже повільно, але поступово
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .583585. . .593
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее